Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

(#1) Ps Vita

Ps Vita
(őstag)

Letisztult,maga a konzol meg eszméletlen begyere,természetesen a kontroller is :))

[ Szerkesztve ]

(#2) Dr. Romano

Dr. Romano
(veterán)

Hát most már kíváncsian várom a hasonló kinézetű kínai fake 8bites konzolokat is :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) McNamara

McNamara
(Ármester)

Csini

(#4) WhiteWalker

WhiteWalker
(veterán)

Legalább a doboz elegáns , a konzollal ellentétben...

(#5) lacy86 válasza WhiteWalker (#4) üzenetére

lacy86
(addikt)

Azert van kulonbseg a ket konzol kinezete kozott :P :B

(#6) WongFeiHong

WongFeiHong
(senior tag)

csak már itthon lenne egy ilyen doboz :D

(#7) danikollar

danikollar
(őstag)

Mindennap húzzák az agyunkat! :Y

(#8) gery2123

gery2123
(őstag)

Jó lenne karácsonykor egy ilyen a fa alatt :))

-- PSN_ID: GerY2123

(#9) SkyS1gn válasza WhiteWalker (#4) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

Mi ez ha nem elegáns? :D

[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#10) Spancho

Spancho
(senior tag)

Szép kis doboz.
Szerintem a gép is egész jól néz ki.
Ha most kéne választanom tuti Ps4 lenne a kövi konzolom az x360 után. (azelőtt mondjuk ps2 volt) :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) Logen88 válasza WongFeiHong (#6) üzenetére

Logen88
(aktív tag)

Csak a doboz kell? :DDD Sorry, kihagyhatatlan volt. ;]
Amúgy jól néz ki a doboz meg a masina is, nem mintha olyan lényeges lenne a kinézet.

The Last of Us is a masterpiece.

(#12) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Tetszetős! :K

(#13) Viper26

Viper26
(nagyúr)

Alapvetően mindig is PC-s voltam, nem is volt konzolom (kivéve egy 18 évvel ezelőtti Nintendo utánzatot, de jó is volt :D), most viszont úgy érzem érdemes lesz egy esélyt adnom a PS4-nek. :))

Galaxy S10

(#14) Prof01

Prof01
(veterán)

Elegáns az új PS, mint mindig! :)

Több képért: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#15) aizen92 válasza Prof01 (#14) üzenetére

aizen92
(addikt)

iszonyat szép. és milyen kis apró! amikor megláttam a konferencián a csávó kezében nem is hittem el....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#16) Steve1207 válasza Prof01 (#14) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Brutál, hogy milyen kicsibe összepréselték. Eddig azt hittem olyan 360 slim méretű lesz, de hogy annál is kisebb, meglepett a dolog :) A hűtésére és a hangjára kíváncsi lennék, remélem szép csendben teszik majd a dolgukat az újdonságok.

PSN ID: Stewie1207

(#17) WhiteWalker

WhiteWalker
(veterán)

Kövezzetek meg, de nekem nem tetszi egyik gép sem, mindkettőt mintha baltával vágták volna ki :((( , felkérhették volna a Sony telefonokért felelős designer csapatot a konzol külső megtervezéséhez.... :U

(#18) negyven2

negyven2
(addikt)

A konkurencia.

[ Szerkesztve ]

(#19) Prof01 válasza WhiteWalker (#17) üzenetére

Prof01
(veterán)

Szerintem szép, simán megmondanám logók nélkül is, hogy egy PS gép.
Az XBone-ról viszont nem. Eltűntek teljesen a jellemvonások, ami az Xbox Classic és az X360 esetében megvoltak, és ez az X forma mindegyikben.

figure85: Az új doboz nem rossz, de hiányolom a zöld színt. Mi ez a nagy feketeség?

[ Szerkesztve ]

(#20) eszgé100 válasza WhiteWalker (#17) üzenetére

eszgé100
(senior tag)

+1

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#21) tDr1v3r válasza Prof01 (#14) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Hú, lesz a gépen hangulatvilágítás? :)) Mármint a gépen az a kék csík...

[ Szerkesztve ]

最低だ、俺って。

(#22) lacy86 válasza Prof01 (#14) üzenetére

lacy86
(addikt)

Igazad volt! ;) ;] :DD

(#23) WhiteWalker válasza Prof01 (#19) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Nem vagyunk egyformák , nekem nem tetszik :( (gagyi fröccsöntött műanyag lenne) , viszont nézd meg a PS3 fat gépeket...csillogó piano kiadásban, valami csodaszép lakberendezési tárgy lenne ....a ps4-gyel nem is lehet egy lapon említeni a kettőt...

[ Szerkesztve ]

(#24) boeing

boeing
(senior tag)

Tagadhatatlan Sony box. :K

(#25) Herczi válasza WhiteWalker (#23) üzenetére

Herczi
(senior tag)

Nekem akkor nem tetszene ha ezzel a kinézettel akkora lenne mint a FAT Ps3, de így kicsiben, ezzel a formával bejön, olyan mint egy egyedi ékszer doboz, a kis kék csík meg végképp feldobja.

(#26) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Már alig várom, hogy csöngessen vele a futár :C

(#27) WhiteWalker válasza Herczi (#25) üzenetére

WhiteWalker
(veterán)

Ízlések és pofonok , én majd letakarom a nagymama kendőjével hogy véletlenül se lássam :DDD , ha lesz ilyen gépem :DD

(#28) lacy86 válasza WhiteWalker (#27) üzenetére

lacy86
(addikt)

Ne dramatizald tul! :)) :DDD

(#29) adamssss

124900 ft-ért... Nem lesz rossz

(#30) Tsebacsi

Tsebacsi
(veterán)

Ezt látva beindul az ember nyálelválasztása :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#31) danikollar válasza negyven2 (#18) üzenetére

danikollar
(őstag)

Nekem mindkét gép kinézete tetszik, bár tényleg a ps4 joban sikerült.
Viszont szerintem nem ez lesz az xbox one hivatalos dobozképe.

(#32) BiP válasza adamssss (#29) üzenetére

BiP
(veterán)

Annyiért tényleg nagyon jó vétel. (megtaláltam én is az előrendelést :) )
Sőt, ha azt nézem, hogy ez majdnem megfelel az európai 400eurós árnak, és ez nyitóár, különösen nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#33) negyven2 válasza danikollar (#31) üzenetére

negyven2
(addikt)

(#34) Lei559

Lei559
(tag)

Hát most kövezzetek meg de az X1 doboz epic. (Legalább ezt eltalálták) :) A Sony ofc hozza a színvonalat.. de megmondom őszintén az sem érdekelne ha WCpapírba csomagolva küldenék a gépet.. annyira meggyőztek. :D

(#35) Sonja

Sonja
(veterán)

LEGO PS4! :DDD

The man who invented autocorrect should burn in hello. - Linux User

(#36) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Nem rossz, nem rossz. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#37) Diopapa

Diopapa
(addikt)

Tehát fektetett téglatest nem jó mert Microsoft, állított téglatest jó mert Sony. Éééértem :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#38) Lei559 válasza Diopapa (#37) üzenetére

Lei559
(tag)

Bárcsak ennyi problémánk lenne a 2 konzol elemzésekor. :D

(#39) ZCoyote

ZCoyote
(őstag)

Hűűű, egy doboz! :U

Romani ite domum.

(#40) Ps Vita válasza Diopapa (#37) üzenetére

Ps Vita
(őstag)

Nem tudom,hogy lehet valakinek szebb az XBOX One a PS4-nél :N :F

(#41) .noxwill válasza negyven2 (#18) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Jobban tetszik ez mint a PS doboza, de nem ez adja el a cuccost :)

(#40) Ps Vita

Ez ízlés kérdése ami teljesen szubjektív. Van akinek tetszik, van akinek nem. Ez már csak így megy. Ilyen pl a HTC One is. (mostanába sok a one :F) Mindenki ájuldozik milyen szép a telefon, én inkább a plafonra mászok tőle annyira nem jön be.... :U

All→M8

(#42) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

A csomagolás mindkét esetben nagyon igényes lesz, ellneben a két baltával faragott műanyag cumóval, tudom, hogy vmilyen szinten direkt csinálták, hogy el lehessen adni majd belőle slimet meg minden, de anno a fat xbox meg ps3 is dekoratív voolt, ezek meg... A csomagolás meg semmit nem számít

Több mindent, kevesebb semmit!

(#43) adamssss válasza BiP (#32) üzenetére

Kb egy erős vga ára. Elgondolkodtató... :)

(#44) rocket válasza GeryFlash (#42) üzenetére

rocket
(nagyúr)

A konzolok formajat elsosorban nem a szepseg alapjan (ami ugye alapbol is szubjektiv dolog) tervezik, a kulso kialakitasanal a hutesi hatekonysag is fontos tenyezo.

PS4 joval kisebb az X1-nel, mondhatjuk, hogy az mar alapbol egy Slim verzio lett, hogy meglesz-e ennek a bojtje arra majd kesobb kapunk valaszt.
Egyelore rejtely, hogy hozta ossze ezt a meretet a Sony, es varom mar nagyon az elso PS4 videot ahol szetkapjak :)
X1-rol van mar csupasz video, nincsenek nagy ures terek benne, nincs kaosz a kialakitasban, ugyhogy igy megerdekesebb lesz a PS4 belso kialakitasa, hogy mivel es hogyan hutik le az erosebb hardvert kisebb helyen, a HDD es a Blu-Ray olvaso merete ugyanaz lesz mindket konzol eseteben, plusz meg a tap is belul van a PS4-ben.

Az kizarhato, hogy a meretbeli kulonbseget a csikszelesseg elterese okozza ami elvileg nagyobb hutest eredmenyezne az X1-nel, 40nm-en keszulne az APU-ja a merete hatalmas lenne, amit nem lehetne legyartani se, ugyhogy erdekes, hogy hozta ossze ezt a Sony :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#45) Prof01 válasza adamssss (#29) üzenetére

Prof01
(veterán)

Szerintem drága és ennél csak olcsóbb lehet.
Persze szürke importos konzolboltok majd a megjelenés idején biztos simán el fogják tudni ennyiért adogatni a türelmetleneknek. De pár hónap és teljesen más lesz az állás.
A konzolboltok árai mindig alacsonyabbak, mint az euróból kalkulált hivatalos fogyasztói ár. Egy X360-at vagy PS3-at is dollár áron megvehetünk simán.

Elég megnézni a Wii U-t. A black edition hivatalos európai ára 399€, pont mint a PS4-esé, amit nálunk 85k-ért meg lehet már kapni. De megjelenéskor se emlékszem, hogy nagyon 100k felett lett volna.
1 év várakozást megér nekem a PS4, mert 80-90k-nál többet nem adok érte. :N

(#46) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Van mire gyűjteni...

(#47) Jander válasza Prof01 (#45) üzenetére

Jander
(senior tag)

Szerintem már jövő tavasszal kellemes lesz az ára, nem kell egy évet várni. Más kérdés, hogy lesz-e elég játék rá 1-2 hónap leforgása alatt... én inkább játék felhozatal miatt várok, mintsem az alapgép ára miatt.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#48) Prof01 válasza Jander (#47) üzenetére

Prof01
(veterán)

A multi címekkel együtt, összesen 71 játék várható a megjelenéskor és az azt követő hónapokban:[link]

(#49) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Én pont szeretem ezt a minimalista stílust. Egyetlen baj a műanyag, de hát egy szálcsiszolt/matt alumínium ház nagyon megdobná az árát.
Mondjuk én személy szerint kifizetnék egy 20-ast egy ilyen prémium verzióért (utálom a műanyag minden formáját,egyedül a LEGO-nak tudok megbocsátani), de többet nem érne meg.

(#50) Z10N válasza WhiteWalker (#23) üzenetére

Z10N
(addikt)

Pont forditva erzem. A PS3 fat ugy nez ki, mint egy "grillsuto" ellenben a PS4 letisztult. Az igazi design ott jon ki amikor egyszeru alapotletet egy frappans otlettel megcsavarsz. Kerdezz meg egy seved vagy akar japan designer-t. Ugye itt vetodik fel, hogy akkor az XO is szep, de nem! Kulonbseg van egy "feltegla" es egy egyedi monolit kozott. Bar avatatlan szem szamara nem sok a kulonbseg. Az xbox jellegzetessege elveszett, kar erte.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.