Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Az egyik legjobb Star Wars játékok. FUCK YEAH. :C
Tegnap néztük a Nintendo Directet barátnőmmel, tapsoltunk is rendesen. :DD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) 30z.Samu válasza KaitouP (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Idén nagyon erős a felhozatal Switch-en. Ősszel szerintem csapágyasra fogom hajtani szegényt. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#3) Deck válasza KaitouP (#1) üzenetére


Deck
titán

Legalább lesz PS4-en is jó SW játék :P

PS5

(#4) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Na, és melyik platformra NEM jön ez se? :(((

A játéknak soha nincs vége.

(#5) oriic válasza dreampage (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC, 3DS,Wii,WiiU...

:DDD

Bocsi bocsi, tudom Xboxra gondoltal. :( Kar ertuk.

Live-Die-Respawn

(#6) b.


b.
félisten

ez egy bomba hír, nagyon nagyon örülök neki! :DDD
Széjjel játszottam anno és alig várom, hogy újra végigjátszhassam :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) satz18


satz18
őstag

A jedi academy mai napig az abszolút kedvenc játékom. Tök jó hogy ilyesmiket is kiadnak switchre, mert hardverigény az zéró de játékélményben simán hozza a mai játékok színvonalát.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) markknight válasza oriic (#5) üzenetére


markknight
veterán

Boxra van Jedi Academy. Outcast sajna nincs :(

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Hát én azért egy Redux-ot el tudnék képzelni ezekből PC-re.

Amúgy nem úgy volt, hogy a Disney nem ismeri ez ezeket a SW saga részeként, aztán így nem is foglalkozik tovább velük?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) SunMount3r válasza wolfman (#9) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én ezt csak a Republic Commando kapcsán tudtam így.

(#11) doooo válasza SunMount3r (#10) üzenetére


doooo
veterán

Épp azt lehetne elfogadni a saga részeként, ezeket viszont nem, hisz az új trilógia átírt mindent, ami a 6. rész után történt...

(#12) myckey


myckey
veterán

Ez egy jó dolog.
Szerettem ezeket a játékokat, más volt még akkoriban. :B :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) _drk


_drk
őstag

Ez nagyon szuper, de ennek még az alap felbontása kb 1024*768. Hogy fog ez kinézni a 4k-s tv-n?
Még switchre kézi módban okés.
Remélem valami upgrade lesz azért benne.

(#14) 30z.Samu válasza _drk (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom ezt a részét megoldják. :)

Sic Parvis Magna

(#15) Dilikutya válasza wolfman (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kérdés, hogy mennyi köze van ehhez a Disney-nek. Ezek régi játékok, még az Activision adta ki, és mivel a különböző X-Men és Spider-Man játékokkal ellentétben még kaphatók, nyilván jogokkal is rendelkeznek.
Meg van valami extended universe is, bár én ezt nem követem, a rajongói könyvek se érdekelnek, a játékok is csak a fénykardozás meg a hangulat miatt. Pl. a Republic Commando-val soha nem játszottam, pedig még meg is van Steam-re is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Dilikutya válasza _drk (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Dehogy 1024*768! Már a Quake 3 is tudott többet, ekkoriban már terjedt az 1280*1024, meg a szerencséseknek 1600*1200. Sőt, monitorilag 2003-ban nem volt kihívás venni olyat, ami tudja, olcsón meg lehetett úszni használtan, bár a Quake 3-nak ehhez már kellett vas jócskán. A Q3 motoros Jedi Knight játékok is tudják ezeket, a widescreen támogatás viszont kissé hiányos. Bele lehet piszkálni a cfg fájlba, ott bármit meg lehet adni, csak épp a méretarányt nem, úgy emlékszem. Játszottam vele 1920*1080-ban, csak arra nem emlékszem, hogy torzult-e a kép tőle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) markknight válasza Dilikutya (#16) üzenetére


markknight
veterán

Lehetett vele torzulás nélkül 16:9-be tolni, csak a cfgt kellett túrni. Nem értem miért rakják mindenhova ezeket a szétnyomott képeket, ha ilyen lesz nem veszem meg.. Na jó de! :D De akkor is legyen 4:3 vagy normális 16:9, ne kelljen már a tvt nyomogálni gyerekek.

[ Szerkesztve ]

(#18) Raysen623


Raysen623
addikt

A végén remélem érik majd egy KOTOR 2 felújítás is. Az Academy mindenképp várós nálam.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) SlayerSub


SlayerSub
tag

Nálunk is nagyon nagyon sok óra belecsúszott ebbe anno, de a multi részébe, duelek, capture the flag... imádtuk. Lesz benne multi?

(#20) myckey válasza SlayerSub (#19) üzenetére


myckey
veterán

In 2020, the sequel Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy will be released for these same systems, and the fun multiplayer component will also be included. The Switch versions for both games will feature gyro aiming support
Gameinformer

Ebben a részben, benne lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) tibaimp


tibaimp
nagyúr

oriic: régi űrszimek (X-wwing, Tie-fighter, Rogue Squadron) nem jönnek ilyen formában, tudni erről valamit? Köszi.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) oriic válasza tibaimp (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nincs róluk szó.

Live-Die-Respawn

(#23) tibaimp válasza oriic (#22) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a választ!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) wolfman válasza doooo (#11) üzenetére


wolfman
veterán

Azért a Jedi Outcast és Academy története is bőven beleférne az új trilógiába. Amikor Kylo Rent megtámadja Luke, már idősebb korába történik, Ezek meg Luke Jedi iskolájának megalapítása után nem sokkal játszódnak.

Sőt a Force Unleashed is még bőven beleférne a történetekbe, azzal sincs semmi összeakadás, egyszerűen csak semmiség nyilvánították.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25) Polllen


Polllen
nagyúr

Remélem rendesen felújítják, mert nagyon ráfér. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) doooo válasza wolfman (#24) üzenetére


doooo
veterán

De Kyle Katarn és a többiek nem léteznek többé hivatalosan, az említett 2 játék pedig nagyrészt az ő karakterére épül (főleg az Outcast).

Egyébként félreértés ne essék, nem védem az új trilógiát... számomra az csak egy alternatív idősík, és egyenesen vérlázító volt, amikor mindent meg nem történtnek nyilvánítottak az EU-ban (Extended Universe, amibe az említett játékok is tartoznak). Kitörölték az Old Republic sztorikat, a 6. rész után játszódókat, stb.

(#27) markknight válasza doooo (#26) üzenetére


markknight
veterán

Azért sokat átvettek, meg vesznek. De a Katarn éra pont a kedvencem volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.