Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h-yle


h-yle
addikt

Na bumm... nálunk is kapni 300EUR helyett 270-ért. Meg is lepődtem. Gyanúsan amcsi gép szürkeimporttal... de ne legyen igazam, mert ha európai akkor respect és tisztelet a magyar kereskedőknek.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) Def26


Def26
félisten

shopto.net -en is 229 font. Nagy hajrá van. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) adam320 válasza h-yle (#1) üzenetére


adam320
senior tag

:U

(#4) Duree


Duree
veterán

Akkor se kéne ha fele annyiba kerülne

duree54

(#5) czipaocsi válasza Duree (#4) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

nekem azért kéne annyiért... :DDD

Róma... Gondolák...

(#6) marcz33


marcz33
csendes tag

jó lenne ennyiért,de egy nagy probléma van csak,nincs linux....

(#7) Def26 válasza marcz33 (#6) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, kész téboly... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) marcz33


marcz33
csendes tag

szerintem nagyon is fontos,meg van egy hatalmas biztonsági rés van a yellowdog féle linuxban,azért is fontos(hdd formázásnál)

(#9) dezz válasza marcz33 (#8) üzenetére


dezz
nagyúr

Bővebben? :F

(#10) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Remélem, hogy a 60-asom sokáig húzza még, mert nekem a visszafele-kompatibilitás is fontos szempont... Meg hát ez az új dizájn'.... :((( ( -bár.., persze.., ez is szubjektív )

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#11) jaksajani válasza marcz33 (#6) üzenetére


jaksajani
csendes tag

Lehet egy kezemen meg tudnám számolni, hogy rajtad kívül mennyi embernek "nagy probléma" ez :)

Engem valamennyire bevallom zavar, hogy nem lehet kalózkodni. Jó pár eredeti Xbox 360 játék figyel a polcomon, de egész egyszerűen nem tudok mindent megvenni, amivel játszani szeretnék. Ennyi rosszaság szerintem belefér :B

Szerk: hirtelen eszembe jutott, hogy jelenleg átszámolva olyan 75-80e Ft a gép így új áron, ami iszonyatosan magas. Ennél sokkal olcsóbban vettem 1 éve az X-et... a különbségből kijön egy játék vagy egy extra joy is szerintem, és mondom annak már egy éve, most megint árcsökkentés volt náluk is.

[ Szerkesztve ]

(#12) sakeee82 válasza jaksajani (#11) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Az újdonság mindig drága! A Psp Go! is a vicc kategóriába tartozó áron lesz hozzáférhető.

Az, hogy nem lehet warezolni a PS3-on, sztem jó dolog. Így nem a warez miatt választod a konzolt, hanem a játékok, a brand stb miatt.
Anno én is szénné warezoltam az x360-amat, el is adtam...heti 2-3 játékal nem lehet egyszerre játszani.
Míg ha csak havonta veszel 1 játékot, mert annyira van pénzed, legalább megbecsülöd és addig tolod, amíg az utolsó centit is nem ismered benne.
A warez 1 dologra jó, ha nincs demo, tesztelheted a játékot, hogy érdemes-e megvenni, csak ezekután ki az a hülye aki megveszi 10-12 ezerért...

(#13) 3psilon válasza marcz33 (#6) üzenetére


3psilon
aktív tag

Szerintem ez iszonyú gáz!
Eddig ez volt az egyetlen ok, amiért gondolkodtam a beszerzésén. Kapsz egy PC szintű rendszert, olcsóbban, linuxszal minden megy, ami nem játék...

Ez most miért volt jó nekik?

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14) dezz válasza 3psilon (#13) üzenetére


dezz
nagyúr

Készült hozzá egy Blu-ray rippelő programocska, az nyilván szúrta a Sony szemét. Meg ugye a tulajok igen kicsi része használta ki a Linuxot. (Én is hiányolom amúgy, pedig a gép tetszene.)

(#15) Def26 válasza dezz (#14) üzenetére


Def26
félisten

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy mi hiányzik a gépből ami a linuxhoz kell? FW 3.0 nem támogatja vagy valami hardveresen nincs a slimben? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) dezz válasza Def26 (#15) üzenetére


dezz
nagyúr

Szerintem semmi sem hiányzik. Esetleg: talán a SATA v. LAN vezérlő új, és nincs hozzá Linuxos driver? :F

[ Szerkesztve ]

(#17) Def26 válasza dezz (#16) üzenetére


Def26
félisten

Kicsit vakarózok a témában (kiscsoportosként), és olyanokat olvasok, hogy a bootolásnál variáltak vmit. A gép hackelési mechanizmusát védik azzal a dologgal, hogy letiltják a linuxot. Lehet, hogy valaki közel állta a warez témához a linuxon keresztül? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) Def26 válasza Def26 (#17) üzenetére


Def26
félisten

"A gép hackelés elleni védelmi mechanizmusát védik azzal a dologgal, hogy letiltják a linuxot."

Valami ilyesmit szerettem volna írni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.