Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AND1


AND1
őstag

wii copy

Egy régi PH-s.

(#2) Lacix29


Lacix29
őstag

Tudtommal a sixaxis is mozgásérzékelős kontroller.
Igaz nem annyira pontos, de mégis.

(#3) bwoay válasza Lacix29 (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

de még mennyire, hogy az. Ez volt a fő innováció,
ami majd forradalmasítja a konzolpiacot :)
Aztán amikor az újdonság varázsa alábbhagyott,
és kiderült, hogy az emberek zöme annyira nem vevő
a Sony által az egekig magasztalt újdonságért,
sokkal inkább az általuk elavultnak titulált rezgést hiányolják,
akkor nagy nehezen megjelent a DualShock3,
amiben ugyanúgy jelen van a mozgásérzékelő,
de egyúttal rezeg is.
Közben a nagy Microsoft meg a Sony végignézték,
ahogy a Nintendo zseniálisan aknázza ki
a mozgásérzékelés alkalmazásában rejlő lehetőségeket.
És érthető módon most mennek utána.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4) Daweee


Daweee
őstag

Szánalmas...
A kép a hivatalos oldalról van? mert akkor 100 hogy fake az egész... a megszólalásig hasonlít a wiimore-ra, szabad technológia ide vagy oda, a Nintendo egy ilyennel attól független szana szét perelné...
meg ha esetleg kijönne egy hasonló, ahhoz kellenek játékok is - nem csak pár minijáték, a nagy címeket kell átdolgozni az pedig nyilván nem kis meló.
Én azt mondom hogy LEGFELJEBB a PS4-be vagy az X-box 720-ba... de akkor belegondolva legyen is, kell kis verseny mert az is pofátlanság hogy a Nintendo megjelenés óta egy forinttal nem csökkentette a Wii árát...

(#5) (Kolombusz) válasza Daweee (#4) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A kép alá írva: illusztráció.

(#6) bwoay válasza Daweee (#4) üzenetére


bwoay
nagyúr

én meg azt mondom, hogy a Microsoft még az idén,
sőt, hamarosan kihozza ezt a kontrollerét,
és nekem lesz igazam :K

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) Peat;) válasza bwoay (#6) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem már nem hozza ki egyik sem, az összes most készülő játékot újra kéne írni, mert itt nem csak arról van szó hogy pár gombot másképpen kell nyomkodni, hanem arról hogy az egész játékot az ötleteket a feladatokat rá kell helyezni a mozgásérzékelésre, ha ezt nem teszik akkor felesleges kihozni mert semmivel nem lesz nagyobb az élmény. (lásd wii-re megjelent ps2-es játékok portjai pl)
Új játékfejlesztést csak ezekre az eszközökre meg nem csinálnak ha nem erre épül a konzol, tehát ha marad a jelenlegi kontroller mint alaptartozék akkor az új kontrollert csak a konzoltulajok és vásárlók egy része venné meg és amúgy sem magas az eladott x360/ps3 szám, nem lenne kiknek fejleszteni csak pár wii-t irigylő/wiiről áttért emberkének. Ha ingyen igényelhető lenne akkor érné el azt a számot aminél beindulna a fejlesztői támogatás.

Ezt a képet kb egy éve láttam már és az akkori hírben azt írták a sony készen van vele és a két kontroller (wiinél mote és nunchuk) között még a madzagot is elhagyta...

(#8) bwoay válasza Peat;) (#7) üzenetére


bwoay
nagyúr

Microsoft környékéről túl régóta és túl sok pletykát hallani ezzel kapcsolatban.
várjuk meg a Banjo Kazooie-t, és kiderül.
A játékokat nyilván nem kell átírni,
egész egyszerűen csak adott címekkel lesz kompatibilis,
ld PS2 Eye Toy.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9) Peat;) válasza bwoay (#8) üzenetére


Peat;)
veterán

Na ja magamból indultam ki, Eye Toyról egyszer ha olvastam valamit ,ebből nekem az jön le nem volt meghatározó a sikere. Csak azt tudom hogy valami kamerával működött. Én meg szeretném hogy ha kihoznak valamit akkor azt vegyék komolyan.

Ez a bandzsó kazó gőzöm nincs micsoda, de megvárom. :DDD Gondolom e3 vagy valami más játékshow.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.