Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ettől a fagyi külsőtől még mindig röhögő görcsöt kapok. :DDD Hihetetlen,hogy képesek voltak ilyen design-nal kiadni. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Szanalmas? :F

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#3) moli.hu


moli.hu
őstag

megjelent a fagyi-vibrator, elrohogtem magam. pedig mar en is unom a sajat reakciom, tenyleg.

kifigurazzak a nintendot? pofatlan.

4 ev...............

[ Szerkesztve ]

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Ezdebéna. :U

(#5) Robb202 válasza D1Rect (#4) üzenetére


Robb202
tag

a boxos játékban még oké de egy fpst ezzel irányítani, na neee... ez azért már kicsit erőltetett. Ráadásul látszik hogy elölről hátulról lőnek a csokára amíg ott szenved. Tiszta szánalom

(#6) PowerBuldog válasza Robb202 (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Szerintem egy világító gombóc fagyival a box is szánalmas. ;] :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) Gomez86 válasza moli.hu (#3) üzenetére


Gomez86
őstag

Nekem is nagy gondom vele hogy eszméletlen bénán néz ki, de lehet hogy jobb lesz mint a wii mert gyorsabb és állításuk szerint pontosabb is mint az. De kérdés hogy mennyire lehet komoly játékokat játszani egy műanyag fagyival? :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) raven84


raven84
aktív tag

Ez a vaníliás fagyi vibrátor a Sony válasza a Natalra? nemáár

(#9) wednesday


wednesday
őstag

Egy műanyag fagyival görnyedünk a TV előtt. :C
Annak a gyereknek olyan hátfájása lesz egy óra FPS után. Új játékoknál úgy, kifejezetten erre építő alkotásoknál talán még lenne értelme, hogy akkor változatosság. De hagyományos FPS, TPS játékoknál szerintem elég béna. Egy Devil My Cry-t, vagy egy GOW3-at megnézném, hogyan játszanának ezzel.

(#10) PowerBuldog válasza wednesday (#9) üzenetére


PowerBuldog
veterán

GOW3-at aztán nézheted PS3-on. ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11) moli.hu válasza Gomez86 (#7) üzenetére


moli.hu
őstag

motionplus-nal nem gyorsabb/pontosabb. ami lassan 1 eve a piacon van (tobb, mint 1 eve, mire ez megjelenik). csak ezt elfelejtik megemliteni.

(#12) D1Rect válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy gombóc világító fagyi egy vibrátoron, hogy pontosak legyünk. ;] :U

(#13) wednesday válasza PowerBuldog (#10) üzenetére


wednesday
őstag

Én a God of War 3-ra gondoltam, nem a Gears of War-ra. :)

(#14) Viktor77


Viktor77
titán

Tegye fel a kezét, aki játék közben az egeret/bill-t/gamepad-ot nézi játék közben.

Jó, ezek az emberek leülhetnek, egyes.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) edward2 válasza Viktor77 (#14) üzenetére


edward2
addikt

Most ezzel arra akarsz célozni hogy nem nézem a kontrollert se? Ja csak ha a pofádba lóg egy gombóc fagyi azt nem lehet nem figyelmen kivül hagyni főleg ha így világit mint a klipben.
Tehát nyugodtan ülj le egyes Pistike.

Az egészhez meg annyit hogy azért szánalmas hogy PS3 pont a wiinek akar odaütni hogy szánalmas az ötlet amikor azt másolták le. Különben ilyen fikázodásra max a HC gamerek fognak maszturbálni, casual gamerek meg nem értik miért kéne utálniuk a megvett kis wiijüket.

(#16) Viktor77 válasza edward2 (#15) üzenetére


Viktor77
titán

Nem lehet figyelmen kivül hagyni? Nem tudom, nekem minden gond nélkül menne, hogy a játékra koncentráljak, nem arra mi van a kezemben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Sicilian válasza D1Rect (#12) üzenetére


Sicilian
addikt

jó kis csajos party-k lesznek, látom előre ;] ;]

nothing is true everything is permitted..

(#18) Titan44


Titan44
tag

Világítós karaoke mikrofon egy buzibárból..! Raller ez de tré! Heavy LOL! :DDD

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#19) elithun


elithun
őstag

Az FPS-t tényleg nem kéne erőltetni, a csávó állásából ítélve fél óra után baromi élvezetes lehet. Egyébként nem tudom minek világít, nem lehet vele este sutyiban játszani és ha valahogy mégis sikerül akkor meg tele lesz a "szemedalja" fénycsíkokkal.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#20) h-yle válasza D1Rect (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Ennyit szerettem volna mondani.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#21) Akos96 válasza Viktor77 (#14) üzenetére


Akos96
senior tag

Na, ez az. :)
Nem FPS-t irányít a videóban...

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#22) elithun válasza Akos96 (#21) üzenetére


elithun
őstag

Se az FPS-t se a TPS-t. nem kéne erőltetni :P

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#23) asadasad22 válasza PowerBuldog (#10) üzenetére


asadasad22
őstag

mi mason nezne? :F

[ Szerkesztve ]

(#24) Bcy+


Bcy+
tag

Probálnak valami nagyott alkotni ... Wii -re hajazni de csak kiröhögtetik magukat :)

/bár annó fps egérnélkül elképzelhetetlen volt számomra /

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#25) fornettisuti


fornettisuti
veterán

szerintem betanult mozdulatokat csináltak a kamujátékosok gombóc fagyival a kezükben.
meg kell nézni hogy a csávo aki verekedős játékkal nyomul, bal kezével üti a beszoritott fejű figurát, közben a játékban meg jobbkézzel püföli
tiszta szégyen..de viccnek jo volt..ápr. 1-én jobb lett volna megnézni :D

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26) BiP válasza fornettisuti (#25) üzenetére


BiP
nagyúr

Tényleg. Epic fail. Meg a Natal reklámvideókon is gyanúsan betanultnak tűntek a mozdulatok. Főleg a kissrác-godzilla résznél.
Biztos móka lesz ezekkel az újgenerációs kontrollerekkel játszani majd, de ez a ps3-move egyszerűen szánalmasan néz ki. Mintha valami garázsprojektből csináltak volna terméket. Biztos hogy egy gombóc fagyi kell a kamerának, hogy beazonosítsa a pozíciót ?! Valami infra vagy bluetooth vagy akármilyen láthatatlan megoldás 100x jobb lett volna. De ezzel a kinézettel nemhogy a Natal ellenfele lenne, de még a Wii-t sem éri utol.

[ Szerkesztve ]

(#27) edward2 válasza Viktor77 (#16) üzenetére


edward2
addikt

"Nem tudom, nekem minden gond nélkül menne, hogy a játékra koncentráljak, nem arra mi van a kezemben."

A szex játék. Remélem ott azért figyelsz mi kerül a kezedbe. Vagy élvezed úgy is? :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Viktor77 válasza edward2 (#27) üzenetére


Viktor77
titán

Miért, te a gép elött szexelsz? :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29) Def26 válasza Viktor77 (#28) üzenetére


Def26
félisten

Vagy a géppel szexel. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) edward2 válasza Viktor77 (#28) üzenetére


edward2
addikt

ez miből jött?

(#31) mayercc válasza Cathulhu (#2) üzenetére


mayercc
csendes tag

megjelent a fagyi-vibrator, elrohogtem magam. pedig mar en is unom a sajat reakciom, tenyleg.
kifigurazzak a nintendot? pofatlan.

Ha -> PÜ <- ben írsz hamarabb válaszolok, de ha nagyon fontos --> 0630/457-90-19 || Eladó 1 SE c905 mobiltelefon és 1 Holdkő mintájú Laptop (nézd meg) Ha gondolod...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.