Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whitezo88


whitezo88
nagyúr

XBOX 360-ra is ezt monták.

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem mondott ezzel semmi újdonságot.

PS1
megjelenés: 1994. dec., kivonás: 2006. márc. ---> bő 11 éves életciklus

PS2
megjelenés: 2000. márc. ---> minimum 12 éves termékciklus

Kérdés, hogy úgy kívánnak-e 10 éves termékciklust alkalmazni, hogy közben nem jön ki az utód? Az elődöknél az ciklus közepén megjelent az utód, és szerintem ez volt a helyes út, most is ezt kéne követni...

A Nintendo már lépett, és ha az MS is leleplezi jövőre az X360 utódját, nekik is lépni kéne...

[ Szerkesztve ]

(#3) madarasz92


madarasz92
őstag

Akkor nem kell egy ideig PS3-at vennem :) :C
Hacsak be nem hal :N

(#4) Def26


Def26
félisten

Igen? Jövő évebn lehetséges egy kis hivatalos infó az új Xbox -ról? :U Jó lenne. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) nightmare13 válasza Def26 (#4) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát info lehet hogy lesz, de ha azt vesszük, a Nintendo is bejelentette a U-t, és majd csak jövőre jelenik meg, szóval ne nagyon várjunk 2013, de lehet, hogy 2014 előtt új konzolt... (Bár nekem így sincs, de lehet, hogy a sok mászkálós, hentelős kalandjáték miatt lesz, FPS-t, RTS-t továbbra is megtartom PC-nek.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ja, PS2-t ma is lehet kapni, viszont játék már nem jelenik meg rá.
F@sza.
Ennyi erővel PS3 is lehet 10 éven felüli életciklussal.

(#7) myckie2


myckie2
őstag

Az is életciklusnak számít ha a ps2 ott porosodik a szekrényen, mert szerintem az életciklusa véget ért 2010 környékén amikor az utolsó játékot adták ki rá... :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Angel1981 válasza nightmare13 (#5) üzenetére


Angel1981
veterán

"FPS-t, RTS-t továbbra is megtartom PC-nek."
Egyetértek.

myckie2: szintén egyetértek - egyébként még most is jelennek meg játékok rá, de már nagyon kevés, és az is szinte csak Japánban.

Egyébként a "milyen újdonságokkal kívánja életben tartani a Sony még 6-7-8 éven keresztül az addigra már biztosan elavultnak számító gépet" kijelentésre a válaszom: sok tekintetben már most is elavult a gép... :U

[ Szerkesztve ]

(#9) M3Ny3'T válasza myckie2 (#7) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Remélem, hogy ebben az értelemben veszik (ami sajnos kizárt dolog), mert kellene már valami gyökeres vérfrissítés grafika terén.

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#10) RepeatSector válasza Ateszzero (#6) üzenetére


RepeatSector
senior tag

PS2-re mai napig jönnek ki játékok!

Nézzetek utána, hogy még vannak arra is címek bejelentve

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#11) ittakary


ittakary
nagyúr

Portolt játékok powaa :(

(#12) james001


james001
veterán

Dr. House mindig igazat mond :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13) adalbert1


adalbert1
veterán

Ez annyiból érdekes hogy a PS1 és a PS2 elég nagy sikertörténet volt, a PS3-ról ez koránt sem mondható el (legalábbis nem emlékszem hogy a két előd körül ennyi botrány lett volna).

(#14) nightmare13 válasza adalbert1 (#13) üzenetére


nightmare13
senior tag

A PS1 és PS2 sikertörténetéhez azért az is hozzátartozik, hogy emlékeim szerint egyszerű volt "feltörni", így ez is megdobta az eladásokat. Természetesen az is nagyon sokat segített ezen, hogy tényleg jó kis masinák voltak, már amennyit én ismerősöknél használtam.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Szerintem reális. Ha az M$ jövőre mutatja be az új xbox-ot, annak is legalább 1 év mire megjelenik stb..., szóval ha még nincs is hír a leendő új PS-ről, az nem zárja ki, hogy még nem kezdték el a fejlesztését. Grafika terén nem sok változást tudnak majd felmutatni. Maximum HD-ről Full HD-re mennek, legalábbis akkora változásra nem kell szerintem számítani, mint PS2-ről PS3-ra váltáskor. :U

PS4

(#16) Spancho válasza Ateszzero (#6) üzenetére


Spancho
őstag

Szerintem jönnek még ps2-re játékok. Csak nem a legjobbak pl ilyen amerikai foci ,hoki ,fifa ,meg ilyen dragon ball ,pokemon stb...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#17) RepeatSector válasza adalbert1 (#13) üzenetére


RepeatSector
senior tag

A PS2-nél a hardveri hibák voltak túlnyomó többségben, 3 hiba : Memóriakártya slot meghal(csak egyes fat szériákban) Lézerfej(ezt ismerjük), leégés( ez csak fat-nál volt)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#18) fricz19


fricz19
őstag

csak tudnám hogy ki vesz ps2-t? és milyen identitásból?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#19) mephi666 válasza fricz19 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

ps2 minimális ráfordítással gow1+2+gt4-re szerintem jó dolog... :K azért ezzel a 3 játékkal többet el lehet szórakozni, mint csomó 10ezer fölötti újdonsággal

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Vazallus


Vazallus
tag

A Sonynak minimum a az új xbox promótálásával is elő kéne már igencsak állnia az új rendszerrel, ugyanis 1-3 éven belül a legtöbb játék valószínűleg ~100%-on fogja kihasználni a ps3-at ami már aktív életciklusa végét jelenti és olyankor kell jönnie egy új generációnak.

Ha még nem terveznek 5+ év múlva sem újat kihozni az bazi nagy hiba lesz ha a többiek már mind a nextgennel lesznek jelen... úgyhogy nagyon remélem valahol már ők is dolgoznak az utódon.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#21) NeoExDeath válasza fricz19 (#18) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

"csak tudnám hogy ki vesz ps2-t? és milyen identitásból?"

Mondjuk azok akiknek sosem volt, de amikor még menőnek számított vágytak rá, és most bepótolnák a hiányosságokat. Ugyanis a PS2 re kb. tonnányi játék jelent meg, ebből van nem kevés igazi örök klasszikus, amit semmilyen más platformra nem jelentettek meg. Ezeket vétek lenne kihagyni. A grafika pedig a mai napig nagyon korrekt, ha nem vársz el tőle HD felbontást meg directx10-es effekteket :)

Nekem van PS2-m, és mostanában is játszok egy PS2-es játékkal ami régebben kimaradt. De már nem a PS2-n tolom, hanem PC-n, emulátorral. Ugyanis az emulátor elképesztően fel tudja tuningolni a grafikát, vagyis most HD-ban játszok élsimítással, felkonvertált textúrákkal. Nagyon jó.

Amúgy nemrég kipróbáltam a Silent Hill 3-at emulátorral, a fent említett módon. Ez PS2-n az egyik legszebb játék volt akkoriban. Komolyan alig hittem el mennyire jól néz ki a grafika, simán elmenne ma is. Javaslom kipróbálásra/megtekintésre, a szkeptikusok is elgondolkodnának.

(#22) madgie válasza NeoExDeath (#21) üzenetére


madgie
titán

"De már nem a PS2-n tolom, hanem PC-n, emulátorral. Ugyanis az emulátor elképesztően fel tudja tuningolni a grafikát, vagyis most HD-ban játszok élsimítással, felkonvertált textúrákkal. "

Hupsz, mi ennek az emulátornak a hardverigénye? Végigtolnám az MGS Snake Eater-t megint, de csak ezért vegyek PS2-t? :))

Szerk: OFF

[ Szerkesztve ]

(#23) NeoExDeath válasza madgie (#22) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

Elég durva hardver igénye van. Nem tudom milyen géped van, nézz rá az enyémre. Nálam gond nélkül fut a játékok többsége, de vannak korlátok. Az RPG-k, és hasonló nem annyira grafikára kihegyezett játékok gond nélkül mennek 3x os felskálázással (még a Silent Hill 3 is így futott), de combosabb grafikás játékok, főleg ahol nagyobb szabad terek vannak már nem futnak olyan jól. Pl. God of War 2 rettenetesen szaggat felskálázás nélkül is. Ha i szériás intel procid van akkor elvileg nem lehet nagy gond :)

[ Szerkesztve ]

(#24) madgie válasza NeoExDeath (#23) üzenetére


madgie
titán

A procival nincs gond, i7-2600 van, de integrált VGA-val :D

(#25) nightmare13 válasza NeoExDeath (#23) üzenetére


nightmare13
senior tag

Milyen emulátort használsz?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#26) NeoExDeath válasza nightmare13 (#25) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

PCSX2

(#27) Ateszzero válasza RepeatSector (#10) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen, jönnek játékok, de azt is nézd hogy mik.Ennyi erővel Wii-re is jönnek játékok, de azért a nintendo-nál már lecserélni készülnek.

(#28) nightmare13


nightmare13
senior tag

Érdemes gondolom mellé kontrollert is használni.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#30) fricz19


fricz19
őstag

akkor nem szóltam, nekem is van egy két játék amit szívesen elővennék de ezért biztos hogy nem veszek ps2 max használtan ajándék áron:)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#31) callmeakos


callmeakos
veterán

Teljesen helytálló ez a felvetés. Általában ennyit húznak ki ezek a Sony cuccok.

All→M8

(#32) Viktor77 válasza madgie (#22) üzenetére


Viktor77
titán

4 mag 4 gigán már elég jól fut a GT4 is. Ez a legdurvább gépigény ami PS2-es játékhoz kellhet. Ha ez elmegy a gépeden, minden más is el fog.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33) madgie válasza Viktor77 (#32) üzenetére


madgie
titán

16 giga ram van :DDD

(#34) Viktor77 válasza madgie (#33) üzenetére


Viktor77
titán

4Ghz-re gondoltam, 4 magos procival. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35) kovsol


kovsol
titán

ezzel még nem zárták ki, hogy pár év és jön egy új PS gép, csak azt mondták gyártani akarják még a ps3 -t

May the Force be with you!

(#36) madgie válasza Viktor77 (#34) üzenetére


madgie
titán

Ja, értem :) Az csak 3400 MHz, sima i7-2600.

A GT4-gyel viszont felcsigáztál, lehet nekiugrom a közeljövőben ennek a dolognak, bár úgy nézem, elég sok mindent kell telepíteni meg buherálni.

#37: no jó, akkor hajrá :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Viktor77 válasza madgie (#36) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, szinte semmit. :)

Felteszed az emut, vadászol hozzá biost, bekapcsolod a sebességnővelőket (mindet, fullra), belövöd az irányítást, játék indít, játszik. :)

Viszont itt sokak leszünk, lassan kapunk a fejünkre, ha van kérdésed az emu topicjában várunk.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38) myckie2


myckie2
őstag

Angel1981 Úgy tudják majd életben tartani a gépet hogy az összes játék ami kijön azt lebutítják mint a gt5-t. Trailerekbe hihetetlen szép graf semmi rece. Mikor kijött a játék az árnyék kockás stb. :D

(#39) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Én is a GT4-el kezdtem az emulátoros játékot :) De annál vannak gépigényesebb játékok! A GT4 hibátlanul fut 2x-es felskálázással. 3x-osan is jól fut, de a töltési idők a pályák előtt a sokszorosára nőttek, úgyhogy maradt a 2x-es.

Viszont a God of War 2 első pálya még ps2 natív felbontáson is szaggatott :D Valószínűleg a nagy pálya, meg a háttérben lévő óriás ellenség miatt.

(#40) NeoExDeath válasza Viktor77 (#37) üzenetére


NeoExDeath
aktív tag

hol van emu topic? :)

(#41) adalbert1 válasza NeoExDeath (#40) üzenetére


adalbert1
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.