Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ez elég durva :(

(#2) kingabo


kingabo
őstag

Ez csak nekem furcsa: "...néhány vásárlónk..." <=> "Ez a probléma minden modellt érint az új, Slim PS3-asokon kívül."? A minden nem slim ps3 azért jóval több néhánynál szerintem...
Remélem ez volt az első és az utolsó ilyen is egyben, az összes rendszeren. :K Az elvesztett trófeákat vajon tudják valahogy pótolni? :U

(#3) rankesz válasza kingabo (#2) üzenetére


rankesz
veterán

Ez a néhány vásárlónk duma a szokásos vetítés, nem véletlen keresnek a marketingesek és PR-osok annyit az ilyen cégeknél amennyit...

[ Szerkesztve ]

(#4) PH-User


PH-User
addikt

LoL

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#5) JanR


JanR
addikt

Szep :)

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Komoly :(

nothing is true everything is permitted..

(#7) elithun


elithun
őstag

Szvsz ez a dátumosdi nem volt véletlen. Kíváncsi leszek a magyarázatra.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) Vazallus


Vazallus
tag

atyaúristen.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#9) nike_


nike_
addikt

Még jó, hogy nem kapcsoltam be a PS3-mat ma...

(#10) gabesy


gabesy
tag

Huh. Még jó, hogy SLIM-es a PS3-am. Nem örültem volna, ha elmentek volna a trophyk.

Gabesy

(#11) PHM


PHM
addikt

Ezt most nem értem.
Manuálisan, offline nem is lehet a rendszeridőt állítani?

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#12) lyzzard válasza PHM (#11) üzenetére


lyzzard
aktív tag

de lehet... csak eltelik negyed óra a valóságban, a gép szerint meg 3 perc :D tapasztalom, 40 gigás PS3. Ma reggeltől tapasztalom. Amikor megpróbálok a system update-re kattintani, akkor meg kiírja, hogy nincs újabb frissítés. Játékoknál írja, hogy loading, közben semmit nem csinál :)

Én csak azt nem tudom, hogy hogy fogja magát lefrissíteni? Kell-e vajon majd a frissítésre kattintanom, vagy magától megcsinálja? És ha igen, mikor? mert sok, régebbi fórumbejegyzést láttam ilyen hibaüzenettel. Szóval érdekes. Ha meg nem csinálja meg, akkor SONY szerviz? És ha lejárt a garancia? Szóval értitek... confused... :S

[ Szerkesztve ]

(#13) orkester válasza gabesy (#10) üzenetére


orkester
senior tag

Gondolom csak az törlődött volna, amit nem szinkronizáltál, ettől függetlenül elég fura, hogy ilyen megtörténik. :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#14) DBob


DBob
őstag

Ugye-ugye gyerekek...szép új világ. Amikor minden távolról irányítható, központosítható...és adott esetben (akár egy hiba miatt) letiltható.

A marketingesek fő fogása nem az, hogy azt mondják "néhány vevőt érint", hanem az hogy egy platform elindulásakor egy ilyen rendszert rá tudnak erőltetni a userre. Aki nem csak hogy eltűri hogy mostantól halmozottan fog függeni egy cégtől, de még az előnyét élteti.

Ugyanezt akarják pc-s platformra is. Ubi most a fő "nagy testvér" ott, aki eldöntötte hogy csak nettel, csak az ő szerverükön, csak oda menthető játékállások. A sok korlátozást a nép meg falja magába mert hülye, szereti ha kamrába terelik mint a birkákat. Nem kell gondolkodni, csak menni a többiek után.
Aztán ha meg összeomlik valami ubiéknál, jön ott is a jajgatás. :U

(#15) lyzzard válasza DBob (#14) üzenetére


lyzzard
aktív tag

ku..ára igazad van, de ha egyszer ez van, akkor TE mit tehetsz ellene, mint egyetlen ember?

(#16) aram01 válasza DBob (#14) üzenetére


aram01
nagyúr

osztom a véleményed

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) Sicilian válasza lyzzard (#15) üzenetére


Sicilian
addikt

Látod, ha egyetértesz vele, akkor már ketten vagytok, sőt velem együtt már hárman és így bővül az ellenállás :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#18) BloodyEddie válasza DBob (#14) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Rám nem kényszerítenek semmit, nem veszek Ubi játékot :U

(#19) lyzzard válasza BloodyEddie (#18) üzenetére


lyzzard
aktív tag

és linuxot használsz, vagy windowst? ;]

(#20) dezz válasza kingabo (#2) üzenetére


dezz
nagyúr

A közmelényben "some customers" (ebben a környezetben: egyes vásárlók, azaz nem az összes) szerepel, nem "a few customers" (néhány vásárló).

(#21) DBob válasza lyzzard (#15) üzenetére


DBob
őstag

Én kérlek szépen azt teszem ellene, hogy :

1. nem veszek játékokat
2. még csak nem is játszok vele warezban
3. szerencsére én még életem játékos korszakát olyan játékok előtt töltöttem ami után ezek már nem igazán eladhatóak nekem akkor sem, ha épp tetszene

Ezeket viszont nem csak megtehetem, hanem meg is teszem ellene. Így ez rám nincs hatással. Sajnos az annál inkább, hogy 10 év múlva ugyanígy online fiókokba rendszerezik majd a felhasználókat is oprendszereknél, ugyanazon okokból (totális ellenőrzés)...első képviselő meg is jelent ChromeOs személyében, és m$ se fog utolsóként lépni.

(#22) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

De jó hogy nekem a Documents and Settings-ben vannak a "trófeáim" ;]

(#23) Dr. Romano válasza DiamondBack (#22) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem még jobb, ugyanis a szekrényen tárolom őket ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#24) D1Rect válasza Dr. Romano (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Húú, erre olyan 18+-osat tudtam volna. :DDD

Viccet félretéve:
Ekkora szörnyűség pár" trófea" elvesztése? :F

(#25) vinylfm.hu


vinylfm.hu
csendes tag

megva a megoldás
szétszed
elem ki
várni egy kicsit (én kitakarítottam és bepasztáztam a procit)
elem vissza
összerak
és minden a régi

üdv

ajánlott képeket videokat nézni a szétszedésről

vinylfm

(#26) szabo99 válasza BloodyEddie (#1) üzenetére


szabo99
csendes tag

én megoldottam maganak. Nem Kamu!!!.nekem egy 40gb-os gépem van. szétszedtem a gépet, kihuztam a ? vezetékét és visszadugtam a ? vezetéket és kész. bekapcsoltam kérte a dátum beállitását és Kész!!! Jo játékot Magamnak ;]

(#27) pincehely


pincehely
addikt

Kemény, ha ezért nem fognak fejek hullani, akkor miért?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#28) atike


atike
nagyúr

Ez tényleg meredek... :Y

(#29) BiP


BiP
nagyúr

"most meg is érkezett a hivatalos magyarázat, valamint a megoldás."
Csak én hiányolom a megoldás részt az idézetből? A forrásoldalon mondjuk ott van.
Bár ahogy nézem, az idézet egy korábbi nyilatkozat. Lehetne tolni egy update-et.

[ Szerkesztve ]

(#33) FRENK1988 válasza kingabo (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Bemondásra fog menni :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#34) Dr. Romano válasza D1Rect (#24) üzenetére


Dr. Romano
veterán

hehe... :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35) gulupeti


gulupeti
senior tag

Még jó, hogy nincs konzolom és nem is lesz :D , a konzol a sátán műve, nem jó az semmire, messzire elkerülöm! :)

(#36) hardverarc


hardverarc
csendes tag

amúgy már jó,nem értem miért kellett neki ekkora felhajtás.

pspfilez.extra.hu minden amit psp-ps3-stbről tudni érdemes :D

(#37) BloodyEddie válasza lyzzard (#19) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Windowst, mégpedig 7et. Sokakkal ellentétben nekem semmi gondom nincs vele.

(#38) lyzzard válasza BloodyEddie (#37) üzenetére


lyzzard
aktív tag

én is hetet. meg 2003-at. meg XP-t. szóval én is csöndben vagyok, mert birkaként én is követem a többieket. meg te is a win7-tel. bár azért az eu erélyesen támadja, de az álszent, mert pénzt lehet beszedni tőlük. na mindegy. a lényeg, hogy megy a péeshárom, és szép az élet.

(#39) BloodyEddie válasza lyzzard (#38) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ha nekem jó, miért kellene mást használnom? Ennek nincs köze a birkasághoz.

(#40) lyzzard válasza BloodyEddie (#39) üzenetére


lyzzard
aktív tag

semmi, igaz. csak ezt a választ akartam hallani. Ha az ubi felhasználóknak az lesz a jó, akkor nem érzik kényszerítve magukat, és azt használják. attól még birka effektus...

(#41) DBob válasza lyzzard (#40) üzenetére


DBob
őstag

Igen, és erre említettem hogy ez a marketingesek fő fogása hogy az ilyen megoldásokat úgy le tudják nyomni a többség torkán hogy az nem hogy hányna tőle, még élvezi is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.