Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Helyesírás szimulátor 2013 :)

(#2) beefjeez


beefjeez
senior tag

*Mondjatok

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

trollreg szimulátor

(#4) Samus


Samus
addikt

Real Life Simulator Ultimate Edition

A telepítés egyszerű. Nyomd meg a a Win+R gombokat, majd írd be,, hogy "cmd", majd enter. A megjelenő parancssorba írd be, hogy "shutdown -s -f" (persze mindent idézőjel nélkül), Win 7/8 esetében is játszható, csak "shutdown /s /f" paranccsal indul a móka.

Remélem érteni fogod a játék lényegét. Ha jól nyomod, szép és mosolygós lányok is lesznek benne :-) akik csak arra várnak, hogy elcsábítsd valamelyikünket, sok feloldható archievment is van benne, komoly fejlődési rendszer, rengeteg felfedeznivaló, sok időt el lehet tölteni vele. A pályák néha random generáltak.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) greenity válasza Samus (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezen jót mosolyogtam :) S mennyire igaz tud lenni :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) HuMarc válasza Samus (#4) üzenetére


HuMarc
addikt

Ubuntun is remekül működik, a sudo halt paranccsal. Sajnos nem találtam hozzá működő cheatet. Te tudsz valamit?

(#7) Picike8 válasza HuMarc (#6) üzenetére


Picike8
aktív tag

Kicsit melós, de a $$$searchanicejob$$$-bal és a #behappyandkind-dal fasza csajokat lehet bezsebelni (de csak a $$$searchanicejob$$$-bal csak k*rvák jönnek)

[ Szerkesztve ]

(#8) HuMarc válasza Picike8 (#7) üzenetére


HuMarc
addikt

A #koczkamod-ot már próbáltam, és be is jött, automatikus házifeladatkészítésre keresek még megfelelő algoritmust. Kipróbálom a te cheat-jeidet is.

A Sims 2-ben (ami köztudottan a Real Life Simulator Ultimate Edition nagyon rosszul sikerült koppintása) a van egy motherload parancs, ez működhetne az RLSUE-ban is, illetve működhetne jobban is. Mert a Sims 2-ben 50 000 Simoleont ér (és Simoleon ~ USD)

Vannak olyan cheatek is, amiket nem ajánlok: pl. #spiegelhobyte, vagy a @ultimatebanhammer elég nagy károkat tud okozni.

[ Szerkesztve ]

(#9) Picike8 válasza HuMarc (#8) üzenetére


Picike8
aktív tag

Én múltkor azt láttam, hogy egy csaj a BeverlyHills szerveren játszott, applikálta a **p0rnstar** modot, majd utána nyomott egy }i_want_to_marry_somebody{-t. Persze egy másik **p0rnstar** modos is ezt csinálta, gyorsan egymásra találtak, és elmentek esküvői ruhát venni. :o

[ Szerkesztve ]

(#10) Picike8 válasza HuMarc (#8) üzenetére


Picike8
aktív tag

Megéri letölteni a @-candyworld-@ skin-packket? Igazából unom már a default-ot, olyan unalmas.

(#11) HuMarc válasza Picike8 (#10) üzenetére


HuMarc
addikt

Én most untam meg ezt a skint, visszaállítottam a defaultra. Nem tudsz valami hacket, ami kötelező olvasmányokat érinti? A <bookonmykindle src="mek"> tag nem működik, mert a kindle-t nem kezeli a rendszer :( Le kéne cserélnek egy ###kindle5###-re de még nem találtam olyan oldalt, ahol leírják ennek a cheat-nek a menetét.

(#12) Picike8 válasza HuMarc (#11) üzenetére


Picike8
aktív tag

Basszus, arra én sem tudok.

Van ötleted, hogy az idő megállításra milyen cheatet használjak? Elég alacsony mostanság a kipihentség-értékem... :(

(#13) HuMarc válasza Picike8 (#12) üzenetére


HuMarc
addikt

###gotobedat8oclock### nekem működne, ha használnám ;] Szerintem próbáld ki te is. Én most a §§§ultimatehomeworkmakerv2§§§-val/-vel kísérletezem.

(#14) Picike8 válasza HuMarc (#13) üzenetére


Picike8
aktív tag

a ###gotobedat8oclock###-kal csak az a bajom, hogy csak ###wakeupathalfpast4###-ral jött le a Faithbook-ról. :(

Esetleg valami jó modot tudsz?

(#15) HuMarc válasza Picike8 (#14) üzenetére


HuMarc
addikt

###gotobedat8oclock### <- nem egyértelmű, de itt a 8 behelyettesíthető 9-re, és 10-re is. Sőt, még 9°30'-ra is. Ez talán a legideálisabb. ;) => ###gotobedat9oclock###

Most hatékony tanulásra keresek modot. Erre van megoldás? Meg felhőoszlatásra, időutazásra, stb. :D

(#16) Picike8 válasza HuMarc (#15) üzenetére


Picike8
aktív tag

A tanulásra nem tudok, a felhőkre jó az %8%i_hate_google_drive_and_dropbox_and_sugarsync_and__any_cloud-based_storage%8%, az időutazásra pedig a *turnonthecomputer* vagy a +*just_5minutes_and_i_get_up*+

(#17) HuMarc válasza Picike8 (#16) üzenetére


HuMarc
addikt

Arra azért gondolom rájöttél, hogy nem előre akarok utazni, hanem visszafele :DDD Amúgy ezek működnek nekem is.

Amivel most kísérletezni fogok, az a <ultimate_girl_magnet#v2>, de jobb lenne, ha először kipróbálnád te. Amúgy ez kicsit olyan modpackos, szóval sok helyet foglal a winyón, meg bonyolult is. Majd holnap részletezem.

[ Szerkesztve ]

(#18) Picike8 válasza HuMarc (#17) üzenetére


Picike8
aktív tag

nem tudod véletlenül, hogy zenei tehetséget hogyan lehet csinálni?

próbálkoztam már a >%oboamaster%<-rel, de ezzel csak a banánokra gerjedtem, tartok tőle, hogy másra való... :U :(

(#19) HuMarc válasza Picike8 (#18) üzenetére


HuMarc
addikt

Én a helyedben megkeresném az ehhez a témához tartozó registry kulcsokat, és kapcsolgatnám őket, hátha lesz változás.

(#20) Picike8 válasza HuMarc (#19) üzenetére


Picike8
aktív tag

egy próbát megér.

teleportálni próbáltál már? ha igen, akkor mivel?

(#21) HuMarc válasza Picike8 (#20) üzenetére


HuMarc
addikt

Én még nem próbáltam, de Jogosítvány nevű fizetős modpack (és kötelező tutorial) nagyban megkönnyítő a gyors helyváltoztatást.

(#22) Picike8 válasza HuMarc (#21) üzenetére


Picike8
aktív tag

Á, megőrülök. :W Más embereket lehet valahogy irányítani? Szükségem lenne arra, hogy egy ember felvegye a telefonját, amikor hívom. Van erre valami ingyenes modpack?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.