Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Hát nagyon felvan kapva ez a játék, pedig sztem nem érdemli meg. Megvan X360-on és PC-n is, de semelyik platformon nem tudott lekötni hosszabb ideig.

Az okai ennek: nagyon gyenge a történet, csak úgy hemzseg a kliséktől. A főhősünk majdnemhogy félisten 1-2óra játék után. A térkép nem valami változatos, elég egyszerű nem mintha sokat számítana merre megyünk hisz mindenen átlehet mászni. Az utca emberei és járművei sem vmi változatosak, ahogy a hősünk mozdulatai is eléggé repetitívek. A skill-"fa" elég jó lett viszont csak az a baj vele, hogy túl könnyen lehet fejleszteni.

Arra jó a játék, hogy unalmas órákon előkapjuk, szanaszét henteljünk 1fél várost majd amikor megnyugodtunk, elővegyünk vmi több belső értékkel rendelkező alkotást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Trub


Trub
tag

Az utolsó vidinek mi volt a zenéje? Nagyon tetszett. Illene a videó végén feltüntetni!

megtaláltam : SICK PUPPIES - YOU'RE GOING DOWN

[ Szerkesztve ]

(#3) plus44 válasza Xaels (#1) üzenetére


plus44
veterán

Tényleg fel van kapva, kell a híresztelés, hogy nagyobbat lehessen szakítani. De persze, ha valami nem jó akkor azon ez sem segít, sajnálom hogy neked nem tetszett.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Carlas


Carlas
senior tag

Nekem megvan majdnem a végen vagyok. sztem baromi jó játék, főleg az hogy nagyon nagy a szabadság benne. kifejezetten a harcról szól a dolog. emellé párosul egy baromi jó hangulat,látványosság,brutalitás és monumentalizmus. nagyon jooo lettt :) :) :)

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#5) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Jó játék lett ez, az biztos, hogy nagyon be lett harangozva és azért nem ez az év játéka, de el lehet vele azért játszani több órát is!
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#6) szilva01


szilva01
őstag

Fullhentelős állatság, nem több, de néha kell ilyen is. Nekem például nincs vele semmi problémám.

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Nem dobtam hatast a jatektol.

(#8) @rglaaf válasza Carlas (#4) üzenetére


@rglaaf
veterán

kifejezetten a harcról szól a dolog. ez kicsit erős inkább eszement darálás az egész, ami 1 óra után már fárasztó és unalmas

PSN:BiZzare_0 ️

(#9) BalaNce87 válasza @rglaaf (#8) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jaja inkább én is így mondanám, ez nem harc mert sajnos kombók sincsenek vagyis ilyen alapok vannak hogy jobb egér + jobb egér + bal egér, vagy jobb + bal + jobb, de lehet utóbbi nincsen is :) A játékkal ellehet hülyülni de eléggé unalmas tud lenni ez az eszeveszett agyatlan zúzás, ilyen téren a wolverine game jobban megvolt csinálva, persze az se volt egy szuper gém de vhogy azt nem untam meg óra másfél óra után pedig ott is csak zúzogatni kellett, igaz ebbe is voltak gagyi részek. A grafika elmegy de hát egy ilyen típusú játéktól ne is várjuk el hogy gépzabáló legyen, akkor úgy is az lenne baj hogy nem menne senkinek és akkor nem venné senki (bár szerintem így se veszik).

[ Szerkesztve ]

(#10) twollah válasza @rglaaf (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

1 ora utan?
10 perc jatek utan ugy voltam vele, hogy letorlom.

A grafika egy eros kozepes, de inkabb kozepes ala.

(#11) @rglaaf válasza twollah (#10) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó de abba az 1 órába benne volt az install kis config stb :D egyébként régen amikor még volt PS2-m pl a Dynasty Warriors nekem nagyon bejött pedig ott is ment a hent

PSN:BiZzare_0 ️

(#12) mate0217


mate0217
aktív tag

Ez a játék ott van a szeren :))

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#13) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

ha hetvegen lesz idom megirni, akkor a jovo heten dobok egy tesztet a jatekrol.

(#15) bishoplogan válasza Invadrr_Zim (#13) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Jóhogy szóltál :)

(#16) Carlas válasza twollah (#10) üzenetére


Carlas
senior tag

A grafika nem közepes alá max a te gépeden tesó. x360on nem rossz a kicsike :D

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#17) h-yle válasza Carlas (#16) üzenetére


h-yle
addikt

Közepes az a grafika, erről fölös vitázni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) cor válasza twollah (#10) üzenetére


cor
őstag

nagyjából annyit ér, 10 perc :W

s ezt h lehet konzolon játszani, merthogy a fél billentyűzet ki van osztva mindenféle akármire :U

asszem ebből nem lesz nehéz "fika"-tesztet irni ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#19) Depression válasza Carlas (#16) üzenetére


Depression
veterán

Te sem láthattál még szépet. Először felvettem mindent a legszebbre, és azt hittem, hogy nem működnek a beállítások. Elsőre én gyengének neveztem, de legyen gyenge közepes.
Az irányítással is akadnak problémák.
Viszont ami tetszik, az az, hogy végre él a város. Van hogy több százan rohangálnak egy szük utcán. Ezt nevezem.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#20) DarkByte


DarkByte
addikt

Addig meguntam amíg láttam vele a lakótársamat játszani vacsora közben. :DDD Magának való agyatlan hent-állatkodás. Tetszenek az ürge képességei, de kb. a tizedik alkalom után hogy egy csapással kinyírja 5m -es körzetben az összes embert már semmi újat nem látok benne. A grafika talán közepes, jóindulattal; ahogyan halad az idő egyébként is úgy néz ki minden mintha egy nagy pöcegödörré változna a város. A küldetések pedig úgy láttam kimerülnek az ilyesmikben hogy ölj meg mindenkit, robbants szét néhány víztározót, törj be a katonasághoz.. nekem gyorsan unalmassá válik.

Maradok inkább a Plants vs. Zombies -nál. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#21) nrgia


nrgia
őstag

Még nem próbáltam, de ki fogom....gondolom... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.