Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whYz


whYz
addikt

talán keress fel valami orvost... :(

(#2) szab.tam


szab.tam
nagyúr

remélem nem a kb. jó 2 órával ezelőtti szójátékom akasztottt ki végelg?

emlékeztetőül: "fürcsi-türcsi, szundi-bundi, holnap-honlap... "

de ha igen, akkor tudok még ilyet. :DDD
és az agyturkészodat holnap a rendelés után leszel szíves nem meg sorozatgyilkolni!

egyébként felsoroltad egy plázacicumicu teljes szókincsét, csak a szoli, és a manikürcsi maradt ki... :D

a türcsi pedig egy jó csávó, be is pippantott rendesen a south parkban.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3) #72042496


#72042496
törölt tag

bekonfiztam
trivi
csiripöri
örihari

Na ezeket valaki mondja meg, hogy mit jelentenek, mert még soha nem hallottam őket, s lövésem sincs. Azért úgy vettem észre, hogy ~16 éves kor fölölött az értelmesebb emberek (lányok) már megtanulják magyarul kifejezni magukat, így normál földi halandó is megérti, mit akarnak mondani. :)

(#4) Bordoi válasza #72042496 (#3) üzenetére


Bordoi
őstag

A csiripöri--csirkepörkölt talán
Az örihari---örögharag

A másik kettőt nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#5) tgabi333


tgabi333
tag

Szerintem nyugodtan verj szájba valakit, az elfojtott agressziótól stresszel leszel.

:))

(#6) szab.tam válasza tgabi333 (#5) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de miért verje? amikor rugni is lehet.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7) kavicssli


kavicssli
addikt

baszcsizni! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#8) ladybug


ladybug
őstag

Azt hiszem, ha ezekre így felkapod a vizet, akkor mással is sok problémád van.

Nekem sem tetszenek ezek az idétlen kifejezések, amikor valaki annyira tündi-bündi próbál lenni, hogy az inkább már gusztustalan.
Szerintem ha egyszerűen szólsz ezeknek az illetőknek, hogy ez szánalmas, akkor is hatsz rájuk, mintha agresszíven, fizikiailag fellépsz velük szemben.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#9) Pukkancs


Pukkancs
tag

Kifelejtetted a listábol a sya-t meg a kösy-t, én ezektöl ászok a falra.

(#10) Raymond


Raymond
félisten

Szerintem monnya le :D

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#11) NoLF válasza Bordoi (#4) üzenetére


NoLF
addikt

örög? :D
örök haragra gondoltál.

a csiripörihez pedig koviubi passzol! :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#12) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Meg a pusy :(
Akkor inkább a pussy :DDD

Romani ite domum.

(#13) kraftxld válasza szab.tam (#2) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ne is mondd, én is mindjárt öngyi leszek ettől a sok hülye szótól :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#14) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Naon nem fincsi ez az írás. Nekem trivi, hogy trendi ilyeneket írkálni. De nem szimpi.
Ha így folytatod örihari, és meek fürcsizni inkább napszemcsiben.

:DDD :P :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15) Vladi válasza Vladi (#14) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Amitől meg én megyek neki a falnak :W :
"Legyen egy szép napod" "További szép napot"
aaarrrhhhgggrrrrmmmmmzzzzhhhhöööörrrrrr

Ez a nagyon béna tahó fordítása a
"Have a nice day"-nek. Ami amúgy nem szép! Hanem kellemes!!!!! Egyébként a magyarban is használt: Kellemes pihenést/ünnepeket/hétvégét stb...
:O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) DArchAngel


DArchAngel
tag

Nálam a mobcsitelcsi és az uncsitesó veri ki a biztosítékot.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#17) komako


komako
csendes tag

Bocsi :)) , de a manikürcsi az nem a kézzel végzett, tiltott abcsi a nem elég körültekintően végbevitt baszcsi után??? :F :))
Hálistennek már péncsi van.......ne kövezzetek meg, két gyermekem van........ :))

(#18) Protezis válasza szab.tam (#2) üzenetére


Protezis
őstag

Nem, azt nem lattam.

ladybug: Nem vagyok verekedos tipus, nem veletlenul hasznaltam felteteles modot. A szanalmasan hulye plazacicakon meg rohogok is, de amikor azt latom, hogy a kovetkezo generacio is fogekony erre a hulyesegre, majd' elhanyom magam.

trivi: trivialis
Egyik gyakorlatvezetom (is) hasznalja. SZTE-TTK :(

whYz: Orvosra velemenyem szerint nincs szuksegem, de koszonom, hogy aggodsz ertem.

Mit nem ertettetek meg? Felkonfiztam? Ha jol sejtem: felkonfiguraltam ( nem tudom, hogy helyes -e, en inkabb a bekonfiguraltam mellett teszem le a voksom ).

[ Szerkesztve ]

(#19) Protezis válasza Pukkancs (#9) üzenetére


Protezis
őstag

Tenyleg, koszonom! Gondoltam kiegeszitem a listat, de inkabb nem gyujtom ossze az osszeset, mert meg a vegen en terjesztenem ezt a sz.rt.

(#20) #72042496 válasza Bordoi (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kösyke! :DDD

Közben írták a másik kettőt is, de magamtól még ha agyonütnek, sem jövök rá. Az örök haragot mondjuk sejtettem, de azt gondoltam, nem, az nem lehet, mégiscsak durva lenne. Na bumm. :))

(#21) Rive


Rive
veterán

Egy ideig én is képes voltam felhúzni magam az efféléken. A leírt szöveg az, ami itt a fórumon a másik emberrel folyó gondolatcserét jelenti. És ha ez a szöveg azt tükrözi, hogy a másik nem akar (Vagy nem képes? Vagy nem szánja rá az időt, energiát, törődést?) tisztességes hozzászólást összehozni, azzal a gondolatcsere másik végén állókat sz@rja le, magasról.

Aztán egy idő után az, hogy a másik ember a billentyűzeten/képernyőn keresztül pont annyit ér és olyan, mint a hozzászólása, némileg más értelmet kap. És ettől a ponttól düh helyett már csak sajnálkozásra futja.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#22) brownus


brownus
veterán

szupcsi volt ez a kis cikk.... ez a legnagyobb problémád? :)

(#23) brownus válasza brownus (#22) üzenetére


brownus
veterán

még annyit, hogy nem jó körökben mozogsz ha ilyen szavcsikat hallasz folyton... gondolom a baráti társaságod, családod nem így beszél

a többiekkel meg miért foglalkozol?? rengeteg energiád elmegy rá, mint e cikkből ki is derül.

(#24) kinetone


kinetone
tag

Szuuuuuuuszááááááááá!

Egyebek mellett a cikket talán magyarosan kellett volna ékezetekkel prezentálnod..... :K

(#25) Protezis válasza brownus (#23) üzenetére


Protezis
őstag

Nem, nem ez a legnagyobb problemam. De sajnos ezen En nem tudok valtoztatni, a tobbin inkabb. Kizarolag a neten olvasok ilyeneket, valamint elvetve utcan, szorakozohelyen hallom oket ismeretlenek szajabol ( kiveve az emlitett gyak.vezert ).

kinetone: Mar vartam, mikor fogja valaki ezt megemliteni. Igen, reszben igazad van, raadasul magyar kiosztasu billentyuzetem van, azonban ekezetek nelkul tanultam meg vakon gepelni. Ugy gondolom ez kevesbe rossz, mint az irasban kozolt szoformedvenyek hasznalata. Ezen kivul, ha cimlapos irast tettem volna kozze, megeroltettem volna magam, de igy - szemelyes blogbejegyzes reven - szerintem elnezheto nekem ez a hianyossag.

(#26) Bordoi válasza NoLF (#11) üzenetére


Bordoi
őstag

Persze :) , csak már késő volt, vagy korán ? :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#27) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ezek tényleg elég érdekesek:

fincsi
teccik
naon
bekonfiztam
trivi
napszemcsi
fürcsi
trendi
csiripöri
örihari :(((

Ezek viszont szerintem elfogadhatóak, teljesen beépültek már a mindennapi szóhasználatba:

trendi
szimpi :U

(#28) brownus válasza -NOKIA- (#27) üzenetére


brownus
veterán

furi, figyi, ügyifogyi:d a "trendi" mindkét listában szerepel:)

(#29) Lortech


Lortech
addikt

Oanok wogytok már.

Ezért kár felhúzni magad proti ( vagy protkó :-)) ), csak magadnak ártasz vele.

Thank you to god for making me an atheist

(#30) Ősember


Ősember
őstag

a fincsi-t én is használom, ez szerintem nem ugyan az a kategoria. persze ez sem omagyar, de már elég régota megvan. helyette még a fino-t használom, de cska azért, mert totál fogyatékosan is ki lehet ejteni :D finóóó :DDD nem vicces... :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#31) Zolaash válasza Protezis (#25) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A cukiborilevit csippantod? :)

Rip and tear

(#32) DarkByte


DarkByte
addikt

Ettől a topiktól én besza-behu. :DD
Egyébként melyik gyakvezér beszél így? :Y

(#33) South Velen


South Velen
addikt

Meek inkább jáccani
Én minden hsz. után amiben ilyen szerepel, el szoktam gondolkodni, hogy divatból írta -e így, vagy csak szimplán hülye.

Bár az első eseta rosszabb szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#34) -NOKIA- válasza brownus (#28) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

így van kedves brownus, a trendit véletlenül nem vettem ki az egyes számú listából.
a mod meg lejárt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#35) .mf válasza kraftxld (#13) üzenetére


.mf
veterán

Öngyi leszel?
"Do it, fag".jpg :P (bár itt nem hiszem, hogy sokan értenék a célzást..)

Ezek néha nálam is arcizom-rángást okoznak, esetenként vissza is írok, hogy írjon már rendesebben. Rövidíteni én is szoktam (pl. valószínűleg -> valszeg, szerintem -> sztem), de az oan, naon, vok, wan, telcsi (mobcsitelcsi főleg wáááh), uncsitesó, kössy/köccee, stb. már kifejezetten falramászósan borzalmas. Egy óvodástól még eltűri az ember, de ezért 10 év felett automatikusan tasli kéne, hogy járjon...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#36) brownus válasza .mf (#35) üzenetére


brownus
veterán

kemény vagy, és következetes...

muhaha

nem-nem, a képen nem én vagyok:D

[ Szerkesztve ]

(#37) VladimirR válasza brownus (#36) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hasselhoff-osba' nincs ilyen?

(#38) brownus válasza VladimirR (#37) üzenetére


brownus
veterán

egy ilyet találtam, igaz nem időszerű

bonus:dd

[ Szerkesztve ]

(#39) .mf válasza brownus (#36) üzenetére


.mf
veterán

Ne akard, hogy képháborúig fajuljon a dolog :P
(in b4 no-u.jpg)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#40) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

!!!WTB max dmg Fiery Sword, max. 20K G!!!! Meet @ Town g8!

:DDD:DDD:DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) subpixels válasza brownus (#38) üzenetére


subpixels
tag

A bonus kép nagyon durva! :)) :DD :C

(#42) -NOKIA- válasza brownus (#38) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ráférne egy gyantázás. Gondolom még a háta is szőrös... ;]

(#43) mgoogyi


mgoogyi
senior tag

Én magyartanárt is ismerek, aki a "köcce" szót használja emailben...
Szal nincs megállás ilyen téren. Nekem a "Sya" böki legjobban a szemem, de azért elég sok már elfogadott, mint pl. trendi, türcsi és ezek már elég régóta mennek. Arra én is kíváncsi lennék, hogy melyik gyakvezérről van szó.

(#44) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Én amit legjobban nem szeretek az a "trendi" szó... én attól a falra mászom bárki használja, akár írásban, akár szóban... :(((
Meg amiktől még rosszul vagyok azok a félig angol, félig magyar szavak... főleg az álláshirdetésekben... gondoltam írok példát, de inkább mégsem... túl bő a lista.. elég csak szétnézni az internetes álláskereső (kínáló) portálokon...

Persze a nyelvnek mindig fejlődni kell, és az irányt a kulturális színvonal fogja meghatározni, de neeee... ne ebbe az irányba.. :U

Persze én is szoktam rövidíteni a magam módján néha pl.: " a'szem " .. de ezen kívül mást nem nagyon.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#45) Bumbi


Bumbi
tag

Pincérként rendszeresen veszélyeztetve vagyok, hiszen szinte elsőkézből találkozhatok a későbbiekben a köznyelvbe is beépülő, eredetileg a szlengből származó kifejezésekkel. Az idei nyár slágere, (vagyis best of-ja :DDD ) a "tegnap annyira bebaszcsiztam, hogy csak térden állva tudtam hazamenni alcsizni" kezdetű eposz, amiben egyik 14. életévét betöltött nőnemű elkövető ecseteli a másik 14. életévét betöltött nőnemű egyénnek, hogy úgy véli, a tegnapi esete folyamán sikerült a kelleténél több alkoholt fogyasztania, ezért problémái akadtak a hazaút során. A probléma mibenlétének feltárását ne kérjétek tőlem, mivel még nem sikerült a "térden -állva-haza-menni" metafóra értelmezését meglelnem. (Vizuális típusok előnyben).

Azt viszont nem tudom magamban tartani, hogy szerény véleményem szerint az Apróhirdetés rovatban megjelenő, matematikai-IT szlengből átemelt, három nagyságrendet helyettesítő, "k" kifejezés sem felel meg maradéktalanul a magyar nyelv szabályainak.

42

(#46) Hequila


Hequila
őstag

Lehet, hogy már mindenki ismeri, de nagyon ott van a szeren:
Cuki: Cuki Vagyok!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#47) Digital


Digital
addikt

Az ilyenektől én is depis leszek,és öngyi leszek :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#48) Viszlát válasza Hequila (#46) üzenetére


Viszlát
addikt

Na ez durvább még a kiszeltündés klippnél is... kész, teljesen padlót fogtam.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49) Hequila válasza Viszlát (#48) üzenetére


Hequila
őstag

Kövezzetek meg, de szerintem tényleg cuki. Vagy hogy is mondjam... Jól áll neki! Olyan, mint egy oroszlán; gyönyörű állat messziről a szavannán, viszont otthonra nem kellene.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#50) kinetone válasza Hequila (#49) üzenetére


kinetone
tag

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.