Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) proof88 válasza csibe1 (#6) üzenetére


proof88
addikt

én tudom mit szeretnék :D amúgy köszi a listát :) :R

látom jól le lettem oltva a cserép miatt, hogy bocsi hogy ilyen láma vagyok de ugye jobb tájékozódni mielőtt cselekednék :D

Xirtam: megértem hogy csalódott vagy, én is voltam már csalódott. Majd túl leszel rajta. :) Amúgy nekem majdnem 5 éves első kapcsolatom ért véget még áprilisban, hát nem bírta mellettem a szentem, bejött a képbe egy 3. fél a részéről, én meg már nem tudtam elviselni a nyűglődést (mármint azt a nyűglődést hogy nem bírta kiverni a fejéből) és én mondtam hogy jó akkor szakítsunk. Meg rühellem amikor átvágnak és/vagy utólag mondanak el dolgokat ... Na mindegy.
Első kapcsolatban eleve kódolva van hogy valamikor vége lesz, mert ő 17 volt én meg 18, mikor összejöttünk és hát még változnak az emberek utána bőven ... csak egy korrektebb hozzáállást vártam volna a részéről a végén, de mindegy. Mert ha 3. fél nélkül jó volt velem lenni, akkor tudjon nemet mondani neki is. Én is tudtam nemet mondani, mikor majdnem másfél éves volt a kapcsolatunk, egy nagyon helyes nagyon kedves lánynak, aki egyedülálló volt és pont én hülyültem meg, csak aztán összeszedtem magam és azt mondtam, hogy nem dobom a barátnőmet holmi fellángolás miatt. Mindenesetre nem utálom azért ami történt, a nők máshogy működnek, ők ha odavannak a szívükkel valamiért/valakiért akkor az a fontos, akkor már semmi se szent, hogy így fogalmazzak ... De hibákat nyilván vétettem én is a kapcsolatunk alatt, szóval mindegy. Fenn kell tartani a lángot, mert hiába szereti egymást két ember, ha kialszik a láng és csak egymás mellett vannak, akkor úgyis lesz 3. És mindenki a boldogságra törekszik, a volt barátnőm is. Nekem csak a dolgok intézésével volt bajom. :N meg amikor közölte velem, hogy ne menjek el a buliba, amit egyébként ők rendeznek. Sosem gondoltam volna hogy ilyet képes nekem mondani, miközben együtt vagyunk. Nagy csalódás volt ... na mindegy. :) A nőket szeretni és tisztelni kell, amíg együtt vagy vele próbáld életben tartani a lángot, ne várd meg míg lapossá válik a kapcsolat mert akkor időzítetlen bomba. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.