Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) proof88


proof88
addikt

:)

(#2) Csemike


Csemike
csendes tag

Hát, nem tudom, cserepes virágot nem nagyon szoktak futárral küldeni... :) Persze, ettől még lehet ilyet is. Mondjuk lehetne mikulásvirág vagy orchidea, egyik szebb, mint a másik.
Amúgy, szerintem a saját számodat add meg rendeléskor, és maximum téged zaklatnak (nekem ez evidens, hogy a saját telefonszámomat adom meg :D). Bár, azért az a futár, aki nem igazodik el egy cím alapján egy térkép vagy GPS segítségével, az adja vissza a futárdiplomáját. :) Mondjuk, az ilyenektől minden kitelik. Egyszer kaptam ajándékba egy könyvet, amit egy ismerősöm megrendelt a neten, és az én címemre postázta. A csomagoláson rajta hagyták a közlemény rovatot, amiben leírta, hogy ne tüntessék fel a csomag árát, mert ajándék lesz. Erre rajta volt az ára is, meg ez a szöveg is... Pancserek.
Szóval, ilyenekre figyelj, és tisztázz le mindent velük.

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

Inkább F1-ez. . . minden nő egy k.va. A vége úgy is az lesz. Lehet lesz pár jó numerád. Talán szerelmes leszel. De a végére úgy is padlóra kerülsz! :(((

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Csakis vágott virágot küldj. Itt most nem a praktikussági szempontokat kell nézni, cserepes virágot nem "illik" küldeni, és a cserepes virágnak van egy "gyökeret verni" üzenete, tehát kb. egyenlő lenne azzal, mint ha azzal nyitnál be, hogy költözzünk össze és csináljunk gyereket.

Futár tapasztalatom sajnos nincs, én megkérnék valami ismerős, hogy vigye ki.

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

cserepes virágot majd veszel nagymamádnak a születésnapjára...

egy szép nagy csokor rozsa, vagy amit szeret.

viszont az adott kérdésben nem tudok segíteni.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) csibe1


csibe1
addikt

Ennyire ne legyél kreatív. ;)
Virág ABC hátha....
Jó lenne ha nagyjából tudnád,hogy mit is szeretnél tőle,
ennek függvényében válassz virágot is.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#7) proof88 válasza csibe1 (#6) üzenetére


proof88
addikt

én tudom mit szeretnék :D amúgy köszi a listát :) :R

látom jól le lettem oltva a cserép miatt, hogy bocsi hogy ilyen láma vagyok de ugye jobb tájékozódni mielőtt cselekednék :D

Xirtam: megértem hogy csalódott vagy, én is voltam már csalódott. Majd túl leszel rajta. :) Amúgy nekem majdnem 5 éves első kapcsolatom ért véget még áprilisban, hát nem bírta mellettem a szentem, bejött a képbe egy 3. fél a részéről, én meg már nem tudtam elviselni a nyűglődést (mármint azt a nyűglődést hogy nem bírta kiverni a fejéből) és én mondtam hogy jó akkor szakítsunk. Meg rühellem amikor átvágnak és/vagy utólag mondanak el dolgokat ... Na mindegy.
Első kapcsolatban eleve kódolva van hogy valamikor vége lesz, mert ő 17 volt én meg 18, mikor összejöttünk és hát még változnak az emberek utána bőven ... csak egy korrektebb hozzáállást vártam volna a részéről a végén, de mindegy. Mert ha 3. fél nélkül jó volt velem lenni, akkor tudjon nemet mondani neki is. Én is tudtam nemet mondani, mikor majdnem másfél éves volt a kapcsolatunk, egy nagyon helyes nagyon kedves lánynak, aki egyedülálló volt és pont én hülyültem meg, csak aztán összeszedtem magam és azt mondtam, hogy nem dobom a barátnőmet holmi fellángolás miatt. Mindenesetre nem utálom azért ami történt, a nők máshogy működnek, ők ha odavannak a szívükkel valamiért/valakiért akkor az a fontos, akkor már semmi se szent, hogy így fogalmazzak ... De hibákat nyilván vétettem én is a kapcsolatunk alatt, szóval mindegy. Fenn kell tartani a lángot, mert hiába szereti egymást két ember, ha kialszik a láng és csak egymás mellett vannak, akkor úgyis lesz 3. És mindenki a boldogságra törekszik, a volt barátnőm is. Nekem csak a dolgok intézésével volt bajom. :N meg amikor közölte velem, hogy ne menjek el a buliba, amit egyébként ők rendeznek. Sosem gondoltam volna hogy ilyet képes nekem mondani, miközben együtt vagyunk. Nagy csalódás volt ... na mindegy. :) A nőket szeretni és tisztelni kell, amíg együtt vagy vele próbáld életben tartani a lángot, ne várd meg míg lapossá válik a kapcsolat mert akkor időzítetlen bomba. :(

[ Szerkesztve ]

(#8) hoffman_ válasza Xirtam (#3) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hm, ez aztán az életrevaló tanács. Nem tudom mire föl, bár sejtem, de ez akkor sem túl objektív kép, az a helyzet.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Megfogod a virágot a kezedbe és elbandukolsz vele te.

Előnyök:
- romantikusabb
- rögtön kommunikációba kerülhetsz
- gyors
- olcsó
- egy halom fölösleges kör megspórolható

(#10) DeFranco válasza D1Rect (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(azért nem árt, ha a megfogás és bandukolás között ki is fizeti ;] ha csak nem tud nagyon gyors egyenes vonalú egyenletes mozgást végezni)

[ Szerkesztve ]

(#11) D1Rect válasza DeFranco (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

A megfogás - abban az esetben ha vágott virágot árusító szaküzletben történik - csak az után következik be, hogy az ellenértéket már átadta a vágott virágot árusító szaküzlet munkatársa részére, feltételezhetően hazai fizetőeszközben kifejezve(HUF, azaz Magyar forint).

Abban az esetben, ha a megfogás saját termesztésű vágott virág, nem kell nagyon gyors egyenes vonalú egyenletes mozgást végezni.

Grammar nazi feed: A "Magyar Forint", a "Magyar forint" vagy a "magyar forint" a helyes? :F

(#12) hoffman_ válasza D1Rect (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szerintem a magyar forint a korrekt, javítson ki egy okosabb, ha tévedek.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13) DeFranco válasza D1Rect (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Barmikor megfogok neked viragot barmelyik viragboltban fizetes nelkul. (gonosz smiley)

(#14) Drenadar


Drenadar
veterán

szerintem is a virágküldés csak az amcsi filmekben működik úgy (romantikusosan stb...)

egyszer dumáltam egy csajjal és próbáltam kideríteni szereti a virágokat? elejébe ment a dolgoknak és közölte én neki ne küldjek semmit... miért? "Mert mi látjuk el a térséget virággal..."

(#15) Stalker-2572 válasza Xirtam (#3) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szegény árva lélek..... :U

All Black...

(#16) proof88


proof88
addikt

Köszönöm mindenkinek a választ! :D Lehet hogy mégsem virág lesz belőle, hanem segítséget kérek a nőügyek topikban. :D

(#17) Иван válasza D1Rect (#11) üzenetére


Иван
őstag

Jó kérdés, ha tulajdonnév akkor Magyar Forint lenne szerintem, Magyar forint tuti nem, mert ott a magyar akkor melléknév. A magyar forint esélyes még.

Cserepes virágot ne küldj. Anyák napjára szoktunk olyant venni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18) Thunderzolee

Ha már virágküldés, akkor:
http://logout.hu/bejegyzes/dizelracer/ezt_nezzetek/friss.html

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) MaxMan89


MaxMan89
újonc

Persze, hogy jó ötlet virágot küldeni a barátnődnek, nagyon szeretik a hölgyek, pl. ha egy szép rózsacsokrot vagy rózsadobozt kapnak. Garantált a meglepetés és eléri a kívánt hatást.

Több virágküldő szolgálat van már a piacon, beírod a Google-be, hogy virágküldés, az első helyen ők vannak: www.viragkuldes.co.hu

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#20) dugo_ válasza MaxMan89 (#19) üzenetére


dugo_
veterán

Ezért az átlátszó reklámért kár volt regisztrálni.

(#21) MaxMan89 válasza dugo_ (#20) üzenetére


MaxMan89
újonc

Reklám? Mégis itt kinek? :)

(#22) Lauda válasza D1Rect (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Egyetértek. A virágot a lánynak én adom át nem más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.