Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Én ha rákatintok megint ez az oldal jönn be! :D

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én nem tudom, hogy csináltad, hogy a GT-s link végül pont erre a Logoutos bejegyzésre vigyen, de nekem akkor is ez jött be, ha Firefoxba illesztettem kopipészttel a címet, pedig azt a böngészőt hetek óta meg sem nyitottam.

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

én Chrome-t használok! De ez komoly link, lehet ez az internet bermuda 3 szöge?! :C

(#4) Samus


Samus
addikt

prof88 oldal jön be. Érdekes...Az utolsó öt számjegy a ludas. Azt kitörölve 404 error jön be, de már az eredeti oldalról.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Lenry


Lenry
félisten

rákerestem erre a linkre... pontosabban a "gametrailers 57187" kulcsra... bárhonnan van ez linkelve, mindig a linkelő oldalt hozza vissza :F

a számot megváltoztatva valami másra más videók jönnek be (gondolom ez a GT-nek valami belső számozása)

ilyet még nem láttam, de magyarázat érdekelne

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) lezso6 válasza Lenry (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

<?php

header("Location: " . $_SERVER["HTTP_REFERER"]);

?>

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Lenry válasza lezso6 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

:R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) proof88 válasza lezso6 (#6) üzenetére


proof88
addikt

azt mondod, hogy ha rossz azonosító van az url-ben, akkor a GT visszairányít oda, ahol voltam? De miért nem írnak rendes hiba kiíró oldalt?

(#9) lezso6 válasza proof88 (#8) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát úgy néz ki. De hogy miért azt sajnos én sem tudom, de elég érdekes megoldás, az biztos. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#10) brutaka válasza proof88 (#8) üzenetére


brutaka
tag

Abban van az igazság, hogyha a kiadott válaszidőn belül a belső kereső nem találja meg a hivatkozást, csak archiválva, tehát felismeri hogy van ilyen, de képtelen megjeleníteni, akkor az internet chache-ben letárolt internetes oldalra dob vissza:) (Asszem temporaly internet files talán amit én chache nek hívok, hibásan :) )

Üdv: Brutaka //Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.