Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Project Torque

Hozzászólások

(#151) Dr. Romano válasza EQMontoya (#150) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az F1, F2 stb... gombokkal válts kamerát ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#152) mackosajt válasza Dr. Romano (#140) üzenetére


mackosajt
addikt

egyszer az egyik, aztán a másik. Mi meg tudtunk egyezni ebben. Na meg ha nem akarta elfogadni, hogy ő nyerjen, akkor nemes egyszerűséggel váratlanul lassítottam a cél előtt, ő meg elhúzott. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#153) EQMontoya válasza Dr. Romano (#151) üzenetére


EQMontoya
veterán

próbáltam, nem ment, másodjára jól adta be, tehát bug volt. mindegy, 1400 rp bukó nem bazilikáz földhöz.

Same rules apply!

(#154) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Egyszerűen imádom ezt a játékot! :D Épp most nyertem meg a harmadik 30 körös TA-versenyemet, egyszerűen észbontó! :D A többi játékmód ehhez képest sehol sincs :DDD

Épp most állítottam fel egy új pályarekordot is TA-ban, a Phoebus szerveren 5. vagyok gregbacsi88 néven :DD

gottagofast

(#155) Dr. Romano válasza mackosajt (#152) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Így szép játszani! :K

EQMontoya:
Még a patch előtt kb 3 hete a C kategóriás vizsga olyan brutál nehéz volt, hogy én ott 6 AF-et buktam el mire vért izzadva megcsináltam (62 alatt kellett), most meg a patch után rádobnak 11 másodperc plusszot a bronzra... (73 alatt kell már csak menni) picit ideges lettem :DDD

BiG G3ry:
Szerintem is a TA a legjobb, ha tehetem mindig azt megyek :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#156) EQMontoya


EQMontoya
veterán

TA-nak mi a titka? ok, nyertem már én is, de nem tudok 56os köröket menni, 55öt meg főleg nem.

Same rules apply!

(#157) pisti válasza EQMontoya (#156) üzenetére


pisti
őstag

55-öt csak draftolással lehet szerintem. Ha ketten begyakorolva előzgetve gyorsítják egymást simán meglehet (de nem úgy hogy seggbetosz->kipörget :U ), meg a célegyenest a füvön le kell vágni...

[ Szerkesztve ]

(#158) gandrus válasza Dr. Romano (#130) üzenetére


gandrus
tag

Köszi! Megnéztem, 2002-es driver volt fent. Frissítettem 2006-os driverre (legújabb), és azóta jó.

(#159) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Na majd, ha kapok új VGA-t és nem felejtem el, kipróbálom ezt az "arany játékot". :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#160) Dr. Romano válasza gandrus (#158) üzenetére


Dr. Romano
veterán

ugye hogy ugye! :K

JetiRulez:
Hát jah, sajna DX7-esen már nem indul a játék :( (még ősszel a bétában azonban tudtál volna jönni, akkor még támogatta :) )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#161) Shad0w


Shad0w
senior tag

Akkor gyarapítanám a bug listát: itt hátréb sorolt egy egész hellyel.

A másik dolog ami engem egy picit zavar, hogy egy tuningolt 150 lóerős (vagy akörüli) autó éppen csak annyit megy mint az én saját 55 lóerős Skoda Fábiám, 160 Km/h-át.

(#162) Dr. Romano válasza Shad0w (#161) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ilyen velem is volt már egy TA versenyen :)

Hát igen a kocsikat a patch óta eléggé visszafogták sebesség terén, de remélem valamelyik patchban finomítják a sebességeket felfelé.
Mindenesetre sok tuningcuccot kell beledobni hogy jól menjen a verda.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#163) heihachi


heihachi
addikt

THX az írásért. :R Ennek alapján raktam fel a játékot, és nagyon király :)
slowestcar néven ha valaki meglát, az rettegjen :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#164) Speedo


Speedo
tag

Hello király egy game én is most mentem le az első TA -mat, csak kár, hogy minimum-on tudok játszani a játékkal, shader 1.1-en, mert ha feljebb húzom és 4-nél több versenyző van annyira leesik az fps, hogy játszhatatlaná teszi az egészet. :O Konfigom : 2.4Ghz Celeron (2.6-on), 1 Gb ram, 9600XT 128mb. Nemtudjátok esetleg az okát ? :F

ui. a legújabb ati driver van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#165) Fboy


Fboy
aktív tag

hali!

Nem rég én is kipróbáltam volna ezt a játékot, csak hogy első indításnál újraindult a gép. Aztán nagy nehezen eljutottam a főmenüig és aztán onnan is újraindult. Eddig még semelyik játéknál nem fordult elő. Valamit nem szerethet a játék a konfigomból? :(

(#166) EQMontoya


EQMontoya
veterán

hihihi! TA toplista 8. hely. (55.617)

szerencsétlen srácot sajnáltam, 26. körben elvégezte 3. boxkiállását, én akkor az Ő árnyékbából indulva célegyenes, majd 27.kör, az lett ilyen brutális (ezen felül más húzás nem volt benne), 28.-ban én is pitstop, majd visszajöttem a srác elé kb 10mp-vel.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#167) msgt.fubar válasza EQMontoya (#166) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

A srác én voltam szerintem :) De ne sajnáld, ilyen ez a játék: egyszer fenn, egyszer lenn. Amúgy kicsit a szerencse kérdése is hogy összejön-e egy ilyen pályacsúcs, jó hátszéllel, porzó tankkal és óvatos kanyarokkal megcsinálható. Én már egyáltalán nem vágom le a célegyenest, mert többet vesztek a kanyarodással mint amit nyerek a levágással.

gottagofast

(#168) Dr. Romano válasza Speedo (#164) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A konfigod szerintem bőven elég hozzá, valami hálózati poroblem lehet nálad :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#169) Peat;)


Peat;)
veterán

A grafikai beállításnál melyik az az opció ami ilyen sistergős hatást ad? Jobban nemtom leírni, mint a rossz tv adás..minden maxon van. Utálom ezt az effektet én a tiszta képet szeretem.

(#170) ABnormal válasza Peat;) (#169) üzenetére


ABnormal
őstag

noise

(#171) smisa válasza msgt.fubar (#167) üzenetére


smisa
őstag

Azt én nyertem de úgy hogy a 30 kör a felétől dadogot a motor a száraz tank miatt :)

A húzzatásnál amikor valaki elmegy akkor miért jön a másik elé :W , szerintem pont azt kellene hogy én állok mögé :F mert az ilyenek miatt egy csomó baleset van pl. nekem is volt ebben a versenyben Montoyával és veled is :O .

(#172) EQMontoya válasza smisa (#171) üzenetére


EQMontoya
veterán

legfőképp azért, mert ha kanyarban előzök, főleg, ha nagyon neccesen belülről (tehát az út szélétől és Tőled is 2cm választ el), akkor nyilván valamennyire igyekszem kifelé menni... nah most ha valaki látja, hogy olyan helyen előzök, ahol amúgy is necces, és még rá is húzza az orrát az ivre, amire jövök (akár véletlenül is, mert nem vett észre), számitson rá, hogy a dolog csatanni fog, mert ha a hátszélből húzatja magát végig a hátulról jövő, már nem tud az utolsó pillanatban átmenni a másik oldalra, túl nagy a sebességkülönbség.

egyébként engem legfőképp az idegesit, hogy elindulás után az első körben legfőképp azért kell küzdeni, hogy ne üssenek le az útról. Jó, nyilván nem úgy, mint Te az egyik versenyen, hogy minimálisan lekoccolod a kocsi végét, de volt olyan, hogy egyenesben úgy vágtak oldalba, kivülről, hogy lerepültem a füre.

Same rules apply!

(#173) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Grat a cikkhez! ;)

[ Szerkesztve ]

(#174) DigitXT válasza ABnormal (#170) üzenetére


DigitXT
félisten

Akkor vazze, ez tiszta CRC2005.:DDD (Ott mondjuk alapból tiltottam ezt az effektet.)

(#175) DigitXT válasza DigitXT (#174) üzenetére


DigitXT
félisten

ez tiszta CRC2005
Nah, kipróbáltam, tényleg az!:DDD És mivel a CRC2005-öt nagyon szerettem (a simát nem is próbáltam, mert ahogy fetelepítettem, rögtön toltam rá a patch-eket:B), ezért ez tök jó.:)) Köszi az írást, hogy felkeltette az érdeklődésemet!:R Egy pH-s tagot már láttam a lobbyban, majd megyek a "fő topikba" bejelentkezni.:D

(#176) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ma akkor 8tól lesz TA party?

Same rules apply!

(#177) Dr. Romano válasza EQMontoya (#176) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen úgyhogy el ne felejtsd! :D

Nézd ezt a totyikot is, az jobban pörög ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#178) dragonfx


dragonfx
veterán

Még emnnyifax frissítés biztonsági xar netengedélyezés regisztráció kell hogyeztagecit elindíthassam :W :W
Kezd ki lenni vel a faxom...

milyne usernevet kér eza ar?hol lehet regelni?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#179) dragonfx


dragonfx
veterán

Oléééé végre elindult, de kérek szakmai helpet :B
AP-t RP-t és XP pontokat miért kapok? :U
Csak online gémért?

mnert practiseba csak gyakorolhatok, a license alatt gondoltma hátha de ott is aztírja első versenyhez közel 4600 XP kell :Y

A license lenen az offlien mod amugy aze gész gém online?

Tök jo hogy mindne szakasz időért, helyezésért kapszvalami pontot..nekem a Sorus S3 volt szimpi, egész szépeket lehet driftelni vele,és ténylegvalóságos angyon.Grafika csodás, nagyon szép..és 1024be maxon emgy 32 fps átlaggal fraps szerint..igaza visszapillantoval vagy 6-7 fps-t nyerek :K ...erről a grafikai motorrol kéne példát venni pár angy gémkészítő cégnek ;)

A regisztráció valami katasztrófa de cka elboldogultam....
Azé egy picinyke update jöhetne külső nézetes normális nalaog km/h óra meg normális skélázott forudlatszámmérővel...
Amuyg elsőre tetszika gém..de látom már egy első lökös is nem ekvés RP-be fáj....

De tetszika gém érdemes küzdeni benne ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#180) Dr. Romano válasza dragonfx (#179) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szia!

Olvasd el alaposan a cikket! ;)
A játék csak online. Van neki single változata is asszem Level-R a neve.

Jah és 177-es hszben van egy topic ott hamarabb válaszolnak kérdéseidre :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#181) buvez válasza Sh4rKy (#15) üzenetére


buvez
tag

1024x768-ban max grafikán azért elég döcögös nálam:(

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#182) Dr. Romano válasza buvez (#181) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A64 3200+; GF 7300GT ddr2 = 1024+közepes simán játszható

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#183) buvez válasza Dr. Romano (#182) üzenetére


buvez
tag

úgy értem sokszor 30 fps alatt van. Nálam van vmi gond?

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#184) MoT3C


MoT3C
csendes tag

Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem ,hogy ha vennék pénzért egy RX7- est és mondjuk törlik a pontokat, ahogy leírta az egyik kolléga még valamelyik régebbi hozzászólásba, akkor buktam a 3600ft- ot?
Probálgatam a kocsikat most egy Quattro van 34k volt és 2es tuning van mindenből, de közöm nincs a Harpoonhoz és társaihoz viszont RX7et megnéztem és minden autót elver durván. Egyáltalán nincs kiegyensúlyozva.

(#185) Benedicht válasza MoT3C (#184) üzenetére


Benedicht
tag

Se az AP-t, se a kocsit nem fogjak toled elvenni. Ha az RX-7 tetszik, nyugodtan megveheted.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#186) Dr. Romano válasza buvez (#183) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az élsimítás az ugye nincs bekapcsola a játékban (sem a driverben)?
Ha nincs, akkor próbálj frissíteni egy drivert...
vagy ha be van kapcsolva, akkor kapcsold ki a visszapillantó tükröt, "az sok fps-t ér"

A 30 fps alatti szám nem gond, ha nem esik le olyan 15 alá. Egyébként az éjszakai városi pályák eléggé kajálják a kártyák (ott nekem is alacsony volt az fps, megoldás: motorháztetős nézet).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#187) Dr. Romano válasza MoT3C (#184) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát azért egy olyan verdát irányítani is tudni kell, magátol nem meg.
A kiegyensúlyozottlansághoz meg annyit, hogy nézd meg a high scores menüt. Van olyan pálya ahol a top 10-ben a Wizzek és Kawanak vannak az élbolyban, a többiek sehol!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#188) MoT3C válasza Dr. Romano (#187) üzenetére


MoT3C
csendes tag

Kawanával kezdtem és a quattrot sokkal nehezebb irányítani. Amúgy 1évet NFS UGztam neten meg 2éve LFS ezek versenyszerűen külföldi és itthoni bajnokságokban. Szóval vezetéssel nem lesz baj :B RX7et kipróbáltam és nagyon teccik pont az én vezetési stílusomnak való. De nagyon látszik hogy pl. a fullos harpoonal mennyivel hamarabb kell fékezni és kanyarsebességek is lassabbak. Gyorsulásra meg egyforma kb mindkét autó a harpoon nagy és nehéz sok LE- vel az rx7 meg könnyű agilis.

(#189) EQMontoya válasza MoT3C (#184) üzenetére


EQMontoya
veterán

harpoon nagyon gyenge szerintem, bár még csak tuning nélküé próbáltam, de úgy szarabbul fordul, mint a vizz...

Same rules apply!

(#190) buvez válasza Dr. Romano (#186) üzenetére


buvez
tag

valszeg ez lesz az. Játékban és driverben is be van kapcsolva + a tükör is. 7600GT-től ez így normális teljesítmény akkor ebben a játékban ezekkel a beállításokkal?

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#191) MoT3C válasza EQMontoya (#189) üzenetére


MoT3C
csendes tag

Kör időbe a harpoon a legjobb ingyenes autó, azért hasonlítom az RX7-hez. A full tuningos quattromnak sincs semmi esélye a harpoonal szemben 7kör alatt jó, ha nem kapok kört.

(#192) Dr. Romano válasza MoT3C (#188) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A vezetéses dolgot nem rád értettem, csak úgy általánosságban mondtam ;)

Az RX7 nekem is jó lenne, tényleg gyors és fordulékony, de zavar hogy a jobb oldalt van a kormány :D
Mindenesetre jöhetne! :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#193) Dr. Romano válasza buvez (#190) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát ha élsimítással nyomod + a tükör is be van kapcsola, akkor azt kell mondjam, hogy igen, ez a normális.
Szerintem az élimítást kapcsold ki, úgy gyorsabb lesz ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#194) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Hi all!
Nagyon tetszik a játék csak egy nagy bibi van :O
Így a Táj szétmosodik kinyúlnak ilyen csíkok :O :O :O
Itt egy kép
[link]

[ Szerkesztve ]

(#195) mackosajt válasza AsusBoy (#194) üzenetére


mackosajt
addikt

vga hiba. nincs húzva a kártyád?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#196) Dr. Romano válasza AsusBoy (#194) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja, tipikus olyan kép, mikor a vga már nem bírja a húzást.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#197) mackosajt válasza Dr. Romano (#196) üzenetére


mackosajt
addikt

Tegnap volt türelmem végig várni a frissítést, és mentem egy TA-t.

A játékba belépéskor azt hittem, eldobom az agyam. Kiírta, hogy válasszak nevet ami megjeleni a saját biztonságom érdekében, és a saját nevem nem lehet. Ekkora marhaságot.
Így utánna kellett írjam a db-t. Agyam eldobom ettől a "fejlődéstől".... :(

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#198) Dr. Romano válasza mackosajt (#197) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen a patch óta mindenkinek már más a nickje mint a bejelentkezési neve, ami érthető is (így legalább egy idegen számára a bejelentkezési név esetleg nem lesz nyilvánvaló).

Mindenesetre nem olyan nagy katasztrófa ez, sőt! :)
Így legalább már a játékban tudsz nicknevet váltani bármikor (persze ha van 1600RP-d).

Jah, és a patch nem csak ez a nicknév átalakítót hozta magával :DDD
(új grafika, kocsik erejének újradefiniálása, karácsonyi desing, sokkal jobb optimalizáció, bugok írtása -jee már nem dob ki verseny közben és a hang is megjavult nálam :K - stb...)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#199) mackosajt válasza Dr. Romano (#198) üzenetére


mackosajt
addikt

de mi szükség erre? battlefieldben sincs másik név, max. egy prefix

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#200) Dr. Romano válasza mackosajt (#199) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Fogalmam sincs :DDD
De így legalább nem vagy a bejelentkezési nevedhez kötve és bármikor lecserélheted (mármint a nicket)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Project Torque
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.