Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Project Torque

Hozzászólások

(#101) MC Pite válasza azbest (#99) üzenetére


MC Pite
veterán

Nekem APCvel nincs gond...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#102) feel good válasza Dr. Romano (#92) üzenetére


feel good
aktív tag

Ráadásul nem direkt csináltam!!
(szokásom kibaszni senkivel, ha nem adott rá okot)

Ööö hogy lehet nézetet váltani? :Y
nekem a pageup/pagedown van meg, annyi hogy kicsit közelebb vagy távolabb van a seggétől a kamera, de a belső nézetre még nem jöttem rá.

[ Szerkesztve ]

(#103) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

üdv!
Segítenétek?

Hogyan tudok AP-t szerezni vagy venni a játékban? Mert már van 5500 XP-m meg a másik, de azokból nemtudok fejlődni semmitsem, mert nem engedi.
köszi

(#104) MC Pite válasza _Orbi_ (#103) üzenetére


MC Pite
veterán

Vagy eventeken, vagy pénzből. Én 10$it töltöttem fel, az 2 autóra elég AP pontot ad kb, pay-pallal ingyenesen megy az utalás.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#105) MC Pite


MC Pite
veterán

Amúgy májkár: http://mcpite.uw.hu/autom_pt.jpg

Ja, Mobility 9000el is remekül fut!

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#106) Dr. Romano válasza feel good (#102) üzenetére


Dr. Romano
veterán

F1; F2; stb... gombokat kell bőszem nyomogatni :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#107) _Orbi_ válasza MC Pite (#104) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

Mi az az event?
Meg igazi pénzt kell befizetni, hogy kapjak AP-t? Hát hülyének néznek ezek? :Y :DD lol...

meg hogy a rákba lehet fejlődni? Állandóan valami Licence bigyóval jön, hogy menjek oda, meg hiába akarok venni bármit is valami XPről magyaráz és azmiatt nem enged semmitsem venni.Meg miért van az, hogy csak olyan kocsikkal tesz össze, amiknek 200 felett van a végsebességük és a rajtál már nem is látom őket? Énmeg ott szemvedek aztán a kisautómmal 90-nel... Semmi esélyem sincs ellenük...

Kezd elegem lenni ebből a játékból, de nagyon

[ Szerkesztve ]

(#108) feel good válasza _Orbi_ (#107) üzenetére


feel good
aktív tag

kezdetben ahhoz hasonlít a dolog, mintha egy level1 barbárral akarnád agyonütnk puszta kézzel diablo-t. :D

az F gombokra most jöttem rá, szégyen hogy ekkora lámaságot kérdeztem, no de hát már mindegy :)

(#109) MC Pite válasza _Orbi_ (#107) üzenetére


MC Pite
veterán

Miért néznének hülyének??? :F

Aki életlében valamit csinált, nem csak a száját tátja mindenért, az tudja milyen dolgozni, milyen ha elismerik amit csinálsz.

A játék egy filléredbe sem kerül, támogathatod őket ha tetszik x összeggel, ezért cserébe legalább kapsz is valamit!

Szerintem és sokak szerint ez így korrekt teljesen.

Hogy nagyobb licences jogsid legyen kell venni applicaiton formot, ami xp-be kerül.

Mivel a játék elég realisztikus, ezért nem sokkal eerősebbek a többiek sem, és akkor menj olyan pályán ahol nem számít annyira a végsebesség, kerüld az angol/német pályát amíg megerősödsz. Ennyi.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#110) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Azért a frissítést megoldhatták volna ügyesebben is, mondjuk egy nagy file-ba összeszedni mindent, azt letölteni és feltelepíteni; mindezt ráadásul úgy, hogy letöltök egy 500 megás telepítőt, majd 400 megányi frissítést. Még az alaptelepítőhöz sem egyszerű hozzájutni, mert csak olyan helyeken lelhető fel, ahol 30K-nál gyorsabban nem jön...

https://www.coreinfinity.tech

(#111) Benedicht válasza _Orbi_ (#107) üzenetére


Benedicht
tag

Az eventeket a forumra irjak ki. Lenyegeben barmi lehet, amit kitalalnak. Ha megcsinalod postolni kell a forumra, es kapod az AP-t.
A legutobbi event pl. az volt, hogy hogy myspace vagy facebook oldaladra kellett felrakni egy kepet, es 200AP-t ert.

Ha licence bigyot ir ki, akkor a Shop/Miscs/Category 1 oldalon vehetsz egy Application Form-ot. Ezutan menj vissza a fomenube, kattincs a Licence gombra(a Play gomb alatt van) es ott kell megcsinalni a tesztet. Elobb gyakorolni kell(es erdemes), es utanna lehet megcsinalni elesben. Ha megcsinaltad, akkor tudsz tovabb fejlodni.

A nagy kocsikat pedig ketfelekeppen is el tudod kerulni. Vagy olyan szobaba lepsz be, aminek Startert cars vagy valami ilyesmi a neve, vagy te csinalsz egy ilyen szobat es aki nagyobb kocsival lep be megkered hogy lepjen ki(vagy ha nem akarnak kilepni akkor egy ido utan kick-eled oket).

AP pedig ha nem licenceelt kocsit akarsz venni(Corolla, MR2, RX-7), akkor nem nagyon kell, mert a legtobb dolgot AP-ert vagy RP-ert lehet megvenni.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#112) Dr. Romano válasza _Orbi_ (#107) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A türelem tornaterem!

Ismerd meg inkább szépen apránként az egészet. ;)

Fejlődni úgy lehet hogy mész versenyeket és kapsz XP-t. Így szépen szinteket lépsz Begginertől FV-ig. FV fölé azonban akkor mehetsz ha a Shopban veszel egy Application Formot és az feljogosít téged hogy menj egy vizsgát amit ha sikeresen teljesítesz, akkor már e kategóriás leszel (és ugyanez van D; C; B; Aszitek lépésekor is).

Olyan szobákba menjél, ahol kb. veled egyszintű emberkék gyűlnek (vagy csinálj te egyet és az erősebbeket kickeld)
Egyébként megsúgom hogy én már nyár óta játszom a játékkal és a WIzzem max 100-at tud, de rengetegszer nyertem már! ;)

Ha gyors sikerekre vágysz akkor NFS, ha MMO-ra akkor PT ;)

Egyébként pont tegnap találkoztam egy magyar sráccal aki már vett AP-t és vett belőle egy RX7-est.
3600 Ft-t fizetett érte.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#113) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Köszi mindenkinek!

Hát nemtudom, igazatok van ebben a támogatásos dologban, de én nemszívesen adok olyanra pénzt, amit csak a monitoromon egy játékban látok viszont. Megvenném a játékot ha lehetne, de ez így gázos. Főleg, hogy nemtudok angolul és ha elbénázok valamit, akkormeg nézegethetem a 0 AP-mat.
Amúgy ehhez nincs valami magyarítás?
Köszi a segítséget/tippeket, magamtől az életben rá nem jöttem volna. Valószínű, hogy még jövök ide vissza :)

NFS meg ElbújhAt szégyenébe...

(#114) feel good válasza _Orbi_ (#113) üzenetére


feel good
aktív tag

tanulj meg alapszinten angolul :)

(#115) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Kellene kis segítség: amikor elindul a játék, vmilyen processze ki akar menni az internetre, mert a ZoneAlarm feldobja az ablakot, viszont nem tudok visszaváltani rá, hogy engedélyezzem. Meg tudja vki mondani, pontosan mi akar kimenni?

https://www.coreinfinity.tech

(#116) Benedicht válasza sh4d0w (#115) üzenetére


Benedicht
tag

Nekem van egy olyan sejtesem, hogy a ProjectTorque.bin lesz az.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#117) feel good


feel good
aktív tag

A tuningolás elég furcsa.
Egyszer 128 lóerőt ír a kocsimra, egyszer meg 115-öt. És semmit se változtattam, csak veszem a dolgokat, motor, ecu, ilyesmik.
Ja és semmi változást nem lehet észrevenni a stage4 és alap ecu között pl.
Nagyon érezni, hogy ingyenes. :)

(#118) Dr. Romano válasza feel good (#117) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Nagyon érezni, hogy ingyenes."

Hmm... a Windows is tele van rengeteg hibával, de saja nem érzem ingyenesnek :DDD (bár úgy lenne ;) hogy a Crysis bughalmáról már ne is beszéljek...)

Azonban ahhoz is jön patch bizonyos időközönként úgy mint ehhez! :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#119) feel good válasza Dr. Romano (#118) üzenetére


feel good
aktív tag

:D

Mit rontok el a tuningnál?
A csúcs az volt, hogy pirosra átfestettem a kocsimat, aztán egyszer sárgává visszaváltozott úgy, hogy se a garázsban, se a shopban nem jártam.
Ezek ilyen érdekes dolgok..

(#120) Dr. Romano válasza feel good (#119) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez nálam is megvolt! De gond egy szál sem, menj a garázsba és ott vissza tudod rá "szerelni" a festéket (amelyikkel már lefestetted azt már ott bármikor ingyééér felhasználhatod, azthiszem :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#121) ABnormal válasza feel good (#117) üzenetére


ABnormal
őstag

Ja és semmi változást nem lehet észrevenni a stage4 és alap ecu között pl.

Ez így nem igaz.

(#122) sh4d0w válasza Benedicht (#116) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi, ez volt a ludas.

https://www.coreinfinity.tech

(#123) mazda626 válasza venember83 (#95) üzenetére


mazda626
addikt

Teljes mértékben egyetértek!
Idáig végig hátsó nézetből mentem, valhogy egy verseny erejéig belső nézetből nyomtam, megragadtam annál. A köridőim is sokat javultak. Sokkal jobban érzem a kocsit benntről. Tisztára olyan, mint a punciban. :DDD

(#124) Dr. Romano válasza mazda626 (#123) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Tisztára olyan, mint a punciban. :DDD"

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#125) feel good válasza ABnormal (#121) üzenetére


feel good
aktív tag

Annyi van, hogy néha "elfelejti" hogy milyen tuningok vannak már meg, és újra "be kell jelölni".
Az előbb volt egy iszonyat TA versenyem, 30 kör, 27 körön át mentem elől, mindhárom ellen ki akart lökdösni.. Végül egy másodpercen múlt, hogy második lettem!
Mindjárt szétfejelek valamit. :O

(#126) dragonfx


dragonfx
veterán

Ez tutko hogy 360mb ot akar frissíteni elsőre...és 30kval ezt nekem meg kell várnom... :W

áhhh vagy felgyorsul de kiba gyorsan vagy amilyne gyorsna felment azzal alendülettel törlöm is le...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#127) Dr. Romano válasza feel good (#125) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajna a TA ilyen, ha barmok vannak bent akkor semmi sem segít :(

De szerencsére ez a ritkább :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#128) Dr. Romano válasza dragonfx (#126) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Bedobsz egy filmet addig vagy nézed a TV-t ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#129) gandrus


gandrus
tag

Nem tudom miért, de a játékban egy-két perc múlva mindig elmegy a hang. Más játéknál, programnál nincs semmilyen hasonló problémám. Nem tudja valaki, hogy miért lehet?

Egy Sound Blaster Audigy Player hangkártyám van a hozzá kapott szoftverrel. Lehet, hogy frissíteni kéne a driverét?

(#130) Dr. Romano válasza gandrus (#129) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Próbáld meg frissíteni az nem árthat.

Nekem a patch előtti időszakban volt ilyen problémám (SB Live!), de amióta megjött a patch azóta nincs.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#131) feel good válasza Dr. Romano (#127) üzenetére


feel good
aktív tag

Egyre inkább kezdek ráérezni a TA módra. :D
Gyakorlatilag nem tudnak megelőzni. Ha nem lökök ki direkt senkit, csak odateszem a kocsi seggét, az szabályos, nem?
Nincs olyan szabály, hogy el kell engedni őket.. Kerüljenek ki!

Más.. Nektek hány regisztrált órátok van? Most tartok 14 óra 40 percnél.

[ Szerkesztve ]

(#132) Dr. Romano válasza feel good (#131) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hehe... végülis csak az nem szabályos amit a játék büntet (ha így nézzük :DDD ) -hogy ez etikus e az már más kérdés- :D

Azért egy verseny elején / közepén érdemes eléd engedni másokat, mert úgy legalább a szélárnyékban olyan tempóra gyorsulsz, amit akkor megtankolva nem tudnál elérni.
(persze azonban ha ilyenkor valaki olyannal játszol aki ugyanúgy versenyzik mint te, akkor nehéz helyzetben leszel :DDD ;) )

Fogalmam sincs hány órát nyomtam... majd meglesem :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#133) mackosajt válasza Dr. Romano (#132) üzenetére


mackosajt
addikt

ezt úgy is lehet csinálni, hogy mi. 2 ember mondjuk teamspeak-en, ventrilon összebeszél, és egymás szélárnyékát kihasználva előzgetik egymást, és ellépnek a többiektől.

Mi kipróbáltuk anno, bejött. A gond csak akkor volt, ha véletlen LAG miatt összeakadtunk, vagy valaki csatlakozott hozzánk, és nem akarta felvenni a ritmust.
Amúgy legalább eseménydús volt a 30 kör. :)

páran TA-n azzal szórakoztak régebben, hogy boxba beálláskor megpöckölték az éppen bent állót, és így esetleg büntit kapott szegény. Most is csinálják még?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#134) msgt.fubar válasza feel good (#131) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

"Gyakorlatilag nem tudnak megelőzni. Ha nem lökök ki direkt senkit..."

Azért ezt így nem jelenteném ki barátom! Ma elég sok versenyben kellett Veled találkoznom és állandóan lökdösődsz, szándékosan... hiába nyomogatod a "Sorry"-kat, akkor is látszik hogy direkt csinálod.

Ma volt egy 30 körös TA-verseny amiben első voltam, te utolsó, leköröznélek erre kilöksz a **csába, hát ha kézközelben lettél volna akkor kapsz 2 nagy maflást! Nagyon agresszíven játszol és ezt abba kéne hagynod!

gottagofast

(#135) feel good válasza msgt.fubar (#134) üzenetére


feel good
aktív tag

Ott van a "HA" :D
Azokban nem láttál, amikben nyertem?
Egyébként jogos, jogos.

(#136) msgt.fubar válasza feel good (#135) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Az lehet hogy a mondatodban ott a "ha", de a valóságban (lol, a játékban) nem csak "ha" volt, hanem tényleges kilökések. A verseny után nekem kellett csitítanom a szobában azt a két lengyelt hogy ne küldjenek panaszt rád...

Tudom hogy a verseny kihozza az agresszivitást, meg jó dolog lökdösődni, csak nem egy 30 körös nascar-versenyen ahol minden helyért izzadni kell. Amúgy nem láttalak nyerni, de elhiszem hogy így van. Csak kicsit nyugisabban játszál, ennyi a kérésem összesen :)

gottagofast

(#137) feel good válasza msgt.fubar (#136) üzenetére


feel good
aktív tag

A vége felé úgy voltam vele, hogy egy-két roncsderbi belefér, már látom, hogy nem volt jó ötlet. :|
Panaszt? Rám? Hova? Mindenestre köszönöm.

(#138) msgt.fubar válasza feel good (#137) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Belefér, csak elég hevesen szitkozódtak... :) Hát az üzenetküldő részben van egy olyan h Report, oda lehet írni a rendzavarókról, csalókról, stb. Már mondták h írnak, de lebeszéltem őket. Szóra sem érdemes, de máskor nem leszek ott :P

gottagofast

(#139) dragonfx válasza Dr. Romano (#128) üzenetére


dragonfx
veterán

estre 11ig jött...53% :W ...csöppet lassu volt.....most 1 óra lejött a 47%.... :K :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#140) Dr. Romano válasza mackosajt (#133) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez nem rossz ötlet :K

Így tényleg elég szépen meg el lehet húzni a haverral, de a végén hogy döntitek el, hogy ki nyerjen? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#141) Dr. Romano válasza dragonfx (#139) üzenetére


Dr. Romano
veterán

az igen!! ennyire lassan még nekem soha nem frissült.
Este úgylátszik nagyon le vannak terhelve, de most egész szépen halad akkor :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#142) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

mackosajt:

"páran TA-n azzal szórakoztak régebben, hogy boxba beálláskor megpöckölték az éppen bent állót, és így esetleg büntit kapott szegény. Most is csinálják még?"

Öszintén szólva én amióta játszom a játékkal velem ezt egyszer sem csinálták meg :F
(pedig rengeteg barom állattal versenyeztem már a TA-n, azok inkább nemes egyszerűséggel nekem jöttek 'oszt kész :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#143) Shad0w


Shad0w
senior tag

Ööö, én rontottam el vmit, vagy mindenkinél japánul szövegel a játék, ha a bindelt szövegeket nyomják?

(#144) pisti válasza Dr. Romano (#142) üzenetére


pisti
őstag

Kétlem, hogy direkt csinálták, inkább nem vágták, hogy le kéne fékezni a vonal előtt, egyébként a pitben ghost mode-on van, szóval ott már nem is tudnak lökdösődni, max közvetlen előtte.

Más.
Az marhára zavaró, hogy nincs semmi retorzió a levágásokért. Legalább a sebességet dobná vissza a fű. Simán levágják a TA-ban a célegyenest a füvön, de más pálya is van ahol a sikánokon lazán átvágnak a vérpistikék. Jó lenne ezt büntetni valahogy.
De olyat is láttam ma, hogy ulolsó körben levágta valaki a pitben a célegyenest, padlógázzal ment át a piten, ilyenért kéne minimum egy fekete zászló...

[ Szerkesztve ]

(#145) Dr. Romano válasza Shad0w (#143) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Japánul szövegel! :K
(kis anime/manga feeling :D )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#146) Dr. Romano válasza pisti (#144) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát ja, sajna a TA-sem tökéletes :( (gondolom ezeket majd egy patch javítani fogja)

Ilyenkor hozzá kell igazodni, amit enged a játék azt megteheted te is ;)

(Egyébként meg a fűnél a levágás szerintem annyit nem gyorsít, én ott inkább a "leállosávba" tapadok be, mert ott üres tank környékén 178mph-val megy végig a kanyarban a kocsi, ha levágom, akkor meg kiérkezésnél a korrigálás miatt leesik 175-re is.

A boxutcai célbaérést velem is eljátszották párszor, azonban néha bugos: egyszer egy gyerek ott előzött meg, majd a progi a végeredmény listában mögém helyezte, hiába ért be előttem :D )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#147) ssolitude


ssolitude
őstag

Pája
Ember... :W :W

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#148) Benedicht válasza pisti (#144) üzenetére


Benedicht
tag

Van retorzio az utolso korben pit-en athaladasert, Kap valamilyen zaszlot, csak nem er semmit, mert a buntetest a kov. korben toltene le, dehat arra mar nem kerul sor...

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#149) pisti válasza Benedicht (#148) üzenetére


pisti
őstag

Ezt azért simán ki lehet küszöbölni, csak kicsit át kell variálni a büntetési rendszert. Írni kell a fejlesztőknek.

(#150) EQMontoya


EQMontoya
veterán

1-2 bug:
-a game protection csipog a HDSentinel-re. ez szvsz azé vicces, amig az nincs leállitva, nem indul el a game :D
-D licenszes vizsgára berakott olyan kameraállással, hogy a kocsit oldalról láttam, és nem is forgott vele... ez most valami nagy bug, vagy egy roppant idióta feature?

Same rules apply!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Project Torque
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.