Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Project Torque

Hozzászólások

(#1) mazda626


mazda626
addikt

Szia!
Jó cikk lett! Szerencsére egyre több a magyar játékos, a cikknek köszönhetően még többen lesznek! :K :R

(#2) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

Én is játszok vele csak egy baj vele hogy egyzserűen nem tudok felemnni versenyre mindig SPECtre dob és enmtok belépni :F

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#3) Sh4rKy válasza VW_Beetle (#2) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

amikor szobát kell választani alul van egy checkbox ami mellé az van írva, hogy Join as Spectactor

na az ne legyen kipipálva és minden rendben van =)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#4) VW_Beetle


VW_Beetle
tag

OO mostmár jó köszi :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nagyon szupi lett a cikk gratula! :C

Remélem így mégtöbben leszünk magyarok a játékban. :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Engedelmetekkel, szeretnék csinálni CSAK MAGYAROK-ból álló szobát és egy verseny egy körét felnyomni jutyúbra. Fraps beizzítva, hang is, netrádió is. :D

(#7) Makaveli


Makaveli
senior tag

Azért nem mondanám, hogy NFS PS verő... De mindenesetre majd leszedem :B

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#8) Remington


Remington
őstag

jónak tűnik, asszem ki is próbálom
csak az nem tetszik h nem valódi modellek vannak benne, de tudom h ennek nagyon egyszerű okai vannak..

köszi a cikket:R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#9) Dr. Romano válasza Remington (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát igen, az igazi autó licenszek azért jó kis pénzbe kerülnek és mivel ez a játék ingyenes szerintem ez nem lett volna elvárható :)
(bár a Toyotának a márkái valós néven futnak a játékban; Corolla; RX7 -igaz ezekért csak AP segítségével juthatunk hozzá-)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) Sh4rKy válasza Dr. Romano (#9) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

az rx7 az mazda =P

mazda626
mikor csinálnád azt a versenyt?;)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#11) Dr. Romano válasza Sh4rKy (#10) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jah... igaz :B
akkor nem szóltam, már este van :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) Dr. Romano válasza mazda626 (#6) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Oké, de mondj egy időpontot!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) mazda626


mazda626
addikt

Kinek mikor jó? Az esti órákban érek rá, 9 után. Ma is lehet, meg holnap is, szünetben meg szeretném csinálni.

(#14) feel good


feel good
aktív tag

Egy kérdésem van, mennyire nagy a gépigénye?

(#15) Sh4rKy válasza feel good (#14) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

gépigénye nevetséges
köbö 2GHz 512RAM meg gef4ti-vel már elmegy...
1 giga ram meg valami normálisabb proci + 7000-es gef/x1000-es radeon és már maxon is vagy

mazda626:
milyen módot szeretnél?
mer ha TA akkor azt halasszuk hnapra... =)
ha csak vmi 10perces verseny akkor éntőlem akár még ma is bennevagyok =)

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#16) ABnormal


ABnormal
őstag

köszi a cikket,le is töltöm gyorsan ezt az igéretes kis csemegét.... :) :) :)

(#17) feel good válasza Sh4rKy (#15) üzenetére


feel good
aktív tag

Kössz!
Akkor teszek egy próbát vele..

Tényleg lassan jön. Flashgettel jön maxon, viszont 16-17% körül megáll.

(#18) Dr. Romano válasza Sh4rKy (#15) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja legyen holnap egy nagy TA!

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19) Dr. Romano válasza ABnormal (#16) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:C Már rég fent van neked Tibee! :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#20) ABnormal válasza Dr. Romano (#19) üzenetére


ABnormal
őstag

pssszzztttttt :)

(#21) drizzt1666


drizzt1666
tag

Buta kérdés tuodm, de rá lehet venni h kezelje a gamepad-eket?

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#22) dragonfx


dragonfx
veterán

zsírocska..már jön is..kár hogy mindne mirror foglaltmeg várni kell de afilefrontosról jön..mindneképpen kipróbálóm... :R
bmw van benne :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23) ABnormal válasza drizzt1666 (#21) üzenetére


ABnormal
őstag

biztosan,mert sokan azzal játszák (azt nemtudom,hogy miként,mert én billentyűről vezetek)

(#24) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez jó lehet! :K

Holnap leszedem és kipróbálom! :)

Sic Parvis Magna

(#25) feel good válasza 30z.Samu (#24) üzenetére


feel good
aktív tag

indítsd el még most a letöltést :D
480mb a telepítő, és 380-at frissít utána, 60-70k/s-al.

(#26) mackosajt


mackosajt
addikt

Jujj gyerekek. Ez aztán a nem semmi játék.
Tipikus példája annak, miként lehet valamit, ami jól indult, elrontani.
A PT az Closed Beta tesztje óta fent van a gépemen, folyamatosan peccselget... igaz, kb. 3 hónapja 1 kört nem mentem vele. Sajnos. Ennek van pár oka:
1. Az Closed Beta végén minden pontot töröltek, amit addig elértek a tesztre hajlandó játékosok... nem örültünk neki, de nem lehetett mit tenni. Sajnos nem a fejlesztő Invictus(hazánk fiai akarták így, hanem a forgalmazó)
Na és nem kevés időbe került addig sem a harc a pontokért.
2. Jött a nyílt béta időszak. Ekkor örültünk is, meg nem is(utóbbi a tisztára mosott eredmények miatt). Azt gondoltuk, hogy rengetegen fognak játszani... de sajnos magunk is egyre kevesebbet játszottunk, mert valahogy a korábbi bakik elvették a kedvünket.
Ilyen volt, amikor a "nascar"-os kocsit minden kezdő megkapta, aztán amolyan frankó gyerek módjára be tudta vinni a sima versenyekre is, és ott tört-zúzott mindenkit.
Ezt később kijavították, de bőven elege lett pár embernek.
3. a "Végső" verzió megjelenése...
hát olyan boldogok voltunk, amikor rá kellett jönnünk, hogy biza teljesen megváltoztak a kocsik. Ami eddig lassú volt, az gyorsabb lett, ami a tuningban jól érezhető eredményt adott, az nem működött úgy tovább.
Na meg jöttek a Vér Istvánok után a Gazdag Istvánok, akik semmi rutinnal vettek pénzért pár jobb gépet, aztán mindenkit törve zúzva ugyan, de lenyomtak a versenyeken.
Annyival jobb géppel versenyeztek, hogy esély sem volt ellenük, még ha gyakran faltól-falig közlekedtek, akkor sem.
A fejlődés így némi nehézségekbe ütközött. Az anyagi oldalát már nem is említem...
Eljutottunk odáig, hogy gyakorlatilag talán már csak az én gépemen van fent a kis csapatból, akik anno kezdték, úgy 6-8 hónapja... 2 hónapja olyan volt a szerver terheltsége, hogy jó, ha összesen 40 ember volt fent játszani...

Ja, és ami a pár száz mega+400 peccset illeti, majd vessetek pillantást a foglalt területre...
Nekem közelíti a 2 gigát... a letöltési sebesség meg sosem volt valami űber tuti. Szóval én köszönöm, de ezek után kihagynám a nagy tüzijátékot, hogy hurrá, jajj de jó...

Amúgy a Level-R nevű játék amcsi változata, illetve európai. Bár nem tudom, azt is el sikerült-e ennyire "rontani".

Sorry a negatív írásomért.

Üdv a HKVazze nevében, mackosajt

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#27) Dr. Romano válasza mackosajt (#26) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Azonban azt ne feledjük hogy aki most regisztrál azok semmit sem fognak érezni az általad felsorolt negatívok közül.
A foglalt hely nálam is 2GB, de nem ennyit kell letölteni, csak kicsomagolás után lesz ennyi ;)
(egyébként meg a Crysis; LostPlanet; CoD4, 7-8 GB-os foglalásai mellett észre sem veszem hogy még a PT is fent van :D )

Én még augusztusban reggeltem az Openbétára nekem is elvesztek a pontok, de kezdtem újra és már bőven túlvagyok azon a szinten ahol régen tartottam.

Az hogy meg folyamatosan patchelget (folyamatos = havonta :) ) az csak jót jelent, azt jelenti foglalkoznak a játékkal.
Pl. ha egy Windows nem frissíti többé magát az semmi jót nem jelentene :DDD

Lényeg: van akinek tetszik van akinek nem, de a puding próbája mindig az evés!!

Azért remélem még HKVazze-val egyszer még nyomok egy derbit! ;) (már amennyiben az a játékbeli nicked :D )

Egyébként meg üdv a Prohardveren! :DD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#28) feel good válasza mackosajt (#26) üzenetére


feel good
aktív tag

Nem tudom, mennyire kapcsolódik ide, de nemrég kijött a live for speed-hez az Y patch, én meg azt nyomom már két éve, de sikerült elrontani végül azt is.
Igaz egy szavunk se lehet, ingyé van!

(#29) mackosajt válasza Dr. Romano (#27) üzenetére


mackosajt
addikt

mackosajt a nickem többnyire mindenütt, esetleg van utána egy DB.
A hkvazze az a mi kis "csapatunk" lenne ( http://hkvazze.extra.hu ), akik közül páran biza toltuk a PT-t.
majd 1x, ha a többiek visszarakják, lehet toljuk majd. ;) Tényleg a puding próbája az evés.

ui: LFS meg megint érdekes... Y fura, de az XRT-s drifterek eltüntek.
ja, azt is már a test peccsel elkezdtük... :) szeretünk mindent kipróbálni. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30) mazda626 válasza mackosajt (#29) üzenetére


mazda626
addikt

Az nagyon jó játék, csak billel játszhatatlan, viszont a PT-ben megbírkózok az autóval billencsel is.

(#31) mackosajt válasza mazda626 (#30) üzenetére


mackosajt
addikt

dehogy... én is többnyire bill-el tolom, kormány meg porosodik a polcon... :)

sry az off-ért.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#32) feel good válasza mackosajt (#29) üzenetére


feel good
aktív tag

Az XRT-s drifterek eltűntek.. Az jó nekünk? :/
Most az Y-ban a legnagyobb bajom a CT-vel, alias kuplung elpárolgással van. Ne mondják már, hogy 3-4 (akár driftesre vett) kör alatt teljesen elmegy a kuplung. Grrr

(#33) mackosajt válasza feel good (#32) üzenetére


mackosajt
addikt

relatív.

én spec azokat nem komáltam, akik race serverre is driftelni jártak... saját szeróinkon többnyire /ban volt az eredmény. szerók 70%-a drift, menjen oda. ;)
Aki normális, azzal sosem volt bajunk.

Nem tudom, de nekem FBM 20 kör alatt sem égeti le a kuplungot (CT), pedig bill-el nyomom. ;) Ja és gumit is max. 1x kell cseréltetnem.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#34) feel good válasza mackosajt (#33) üzenetére


feel good
aktív tag

írtam az lfs témába, esetleg átmehetnénk oda, aztán hátha még más is kedvet kap :)

(#35) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

én érdeklődnék erről a live for speedről egy keveset... anno suliba próbáltam a játékot, nagyon tetszős volt, állatira jó a fizikája meg az irányítás is elég élethűnek tűnt, és az érdekelne, hogy ez is valami olyasmi játék mint ez?
mármint úgyértem, hogy neten játszós ingyenes játék, vagy ez hogy van?!
normális magyar oldalt nem nagyon láttam még róla, valaki igazán írhatna erről a játékról is egy cikket =)

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#36) mackosajt válasza feel good (#34) üzenetére


mackosajt
addikt

dobj egy linket légysz, mert
1. még nem igazodom ki ezen a fórumon
2. valahogy sem lfs, sem live for speed keresésre sem jött ki olyan téma, amiben mostani hozzászólás lenne.

köszi

modiknak meg bocsi az off-ért.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#37) Benedicht válasza mackosajt (#26) üzenetére


Benedicht
tag

Bar nem tisztem megvedeni a jatekot, azert megprobalom(egy kicsit).

1.) Forumon(hivatalos) ha jol emlekszem CB elejetol fogva stiky postban volt, hogy DB wipe lesz CB vegen. Nagyon sokszor volt rola szo. Aki egy CB alatt allo jateknal nem olvassa a hireket az magara vessen. :D

2.) Hibakrol: azt azert ne felejtsuk el, hogy (ha jol emlekszem) akkoriban szinte egy teljesen uj klienst kaptunk, egeszen rovid ido alatt. A nascar-os kocsikat pedig eleg konnyen meglehetett oldani: megkerni, hogy valtson kocsit, vagy kick a szobabol.

3.) A kocsik valtozasaval egyet ertek, bar en a het vegeig stock kocsit vezettem. A verpistikes dolgot erdekesnek talalom. Nem emlekszem ilyenekre. Masreszt en nem erzem negativ dolognak, ha masok nem a kezdo kocsival tanulnak meg vezetni/jatszani. Foleg, hogy ezen kivul nem is jutnak szamottevo elonyre azzal, hogy ok "penzes verpistikek", mar ha az elozo dolgot elonynek konyveljuk el. Ha elvezni akarja a jatekot, akkor elobb utobb neki is meg kell tanulnia vezetni a jarganyat. Es, bar szomoru teny, gazdag verpistikek mindenhol vannak es lesznek.

Sorolhatnam en is a multbeli velt es valos hibait (tudnek modani joparat, Level-R CB ota jatszom vele - kb. egy eve), de az az igazsag, hogy meg mindig szeretek vele jatszani, es a negativ dolgokat elnyomja nallam a pozitiv elemnyek.

Sorry, a neha talan tul offensiv hangvetelert.

Remelem osszefutunk majd meg egy versenyen. ;)

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#38) mackosajt válasza Benedicht (#37) üzenetére


mackosajt
addikt

Kinek a pap, kinek a paplan. ;)

mi maradunk főleg LFS, és most már battlefield 2 rajongók.

ettől még nem kizárt, hogy egyszer tolunk pár PT futamot. ;)
Na jó éjt! :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#39) feel good válasza mackosajt (#36) üzenetére


feel good
aktív tag

Most már tényleg seggbe leszünk rúgva. :)

[erre tessék]

(#40) Benedicht válasza mackosajt (#38) üzenetére


Benedicht
tag

Ez igy igaz. Valoszinuleg neke azert jon be, mert az egyetlen autos jatek amivel jatszottam az NFSU volt.
Ettol fuggetlenul szerintem aki szereti az autos jatekokat, vagy csak nem HC gamer az nagyon sokaig el tud vele jatszani.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#41) feel good


feel good
aktív tag

Na amikor megláttam az Invictus logót, már beugrott valami..
Naná, hogy ez egy Street Legal remix!
Annak volt ilyen botrányosan szar irányítása. :(

(#42) ABnormal válasza feel good (#41) üzenetére


ABnormal
őstag

csak az elején szar az irányítás,de ezt már mondtam valamikor valakinek...

(#43) dragonfx válasza feel good (#25) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y
nem lehet külön leszedni? :U

még mindig ninc slenne tetű filefront leállt... :W

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#44) Dr. Romano válasza dragonfx (#43) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Próbáld ki ezeket:

1

2

3

4

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45) smisa


smisa
őstag

Látom azért mindenki hajt a 200 AP pontra :DD de jó a cikk :R és a játék is :R
Én eddig azt hittem hogy a shopban ahol AP és RP pont van ott mindkető kell nem pedig vagy vagy, de ezért már megérte elolvasni :C

(#46) smisa


smisa
őstag

Bocs még 1

Én alap verdával (Lion) tolom és eddig elég könnyen nyerek ez így jó? :F

(#47) Dr. Romano válasza smisa (#46) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hogy jó e??? Gratula hozzá :DD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#48) (Kolombusz) válasza Makaveli (#7) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

AZ NFS PS-t nehéz NEM elverni.

(#49) azbest


azbest
félisten

(#50) replika


replika
tag

THX az írásért pont elkaptál egy olyan fázisomban, amikor autoverseny felé akarok nyitni, keresem a megfelelő játékot. Úgy érzem pont ez kell nekem (legalább 10 éve nem autoversenyeztem), kell a fejlődés.

J aés rühellem a singli játékokat :).

[ Szerkesztve ]

cya

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Project Torque
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.