Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jander


Jander
senior tag

Ennek semmi hivatalos alapja nincs, mielőtt bárki is örülni kezd. Pachter bácsi spekulációja az egész, ettől simán merőben eltérhet a Microsoft hivatalos álláspontja.

Csak azért mondom, mert a cikk félreérthető, rosszul van megfogalmazva!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#2) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

remélem Sony-ék is követik ezt az okos gondolatot az Arc-al.

Aurea mediocritas

(#3) iSonic


iSonic
addikt

ha 50 dollár lesz megeszem a kalapom.. ;)

(#4) sagesz93 válasza iSonic (#3) üzenetére


sagesz93
addikt

Én is, szerintem több lesz :)

(#5) elithun


elithun
őstag

Mondjuk ha ennél sokkal többe fog kerülni (>20e ft) akkor én biztos kimaradok ebből a "csodából".

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Thome válasza iSonic (#3) üzenetére


Thome
addikt

Ha 49 (azaz 50) dollár lesz, akkor ezt a hsz-t beidézem, és akkor felteszek majd egy kérdést.

(Milyen kalapot szeretnél enni? ;] )

(#7) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Aztán nyáron majd 79$, augusztusban 99$, ősszel pedig 119$ lesz. Tényleg megéri :U Főleg hogy már processzor se lesz benne. Minek is az...

(#8) drachos válasza BloodyEddie (#7) üzenetére


drachos
tag

Nem lesz benne semmi processzor?!? Még az egérben is van... pedig az kicsit kevesebb adatot dolgoz fel

(#9) Def26 válasza BloodyEddie (#7) üzenetére


Def26
félisten

Te biztos valami alakalmi jós vagy. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

"lehetséges, hogy sokan a Natal miatt vesznek majd Xboxot"

Fején találták a szöget, most gondolkodtam el először komolyabban, hogy venni kéne!

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) BloodyEddie válasza Def26 (#9) üzenetére


BloodyEddie
őstag

alakalmi? Nem hinném. Egy olyan cégtől nem várok sokat, aki a saját mobilos oprendszerén az XLive beágyazására helyezi a hangsúlyt :U Másrészt remélem megengeded hogy leírjam a véleményem: ami pedig az, hogy szerintem biztos fog még drágulni, mire piacra kerül.

(#12) Def26 válasza BloodyEddie (#11) üzenetére


Def26
félisten

Nem értem, hogy jön ez a Natal -hoz. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) BloodyEddie válasza Def26 (#12) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Talán úgy, hogy a Microsoft fejleszti?

(#14) iZed válasza iSonic (#3) üzenetére


iZed
aktív tag

ez csak lofasz ket kamera. mikerulne tobbe 50nel ?

(#15) elithun válasza iZed (#14) üzenetére


elithun
őstag

Tulajdonképpen igazad van. :D
Nagyon eltalált ez a megfogalmazás, 10/10. :DD

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) DBob


DBob
őstag

Engem ebben az egészben az zavar leginkább, hogy még azt se tudták megoldani hogy hagyományos, vezetékes kontrollerek (pl egy kormány) ~0 laggal működjön. Egy ennél jóval komplexebb, dual kamerás, valószínűleg brutál fpga-s stb rendszer ezt lekezeli elég gyorsan. De ebből megfelelő döntéshozatal és adattovábbítás után mekkora lesz a késleltetés? Mert itt már nem arról van szó hogy 1. user megnyomja A gombot 2. záródik áramkör 3. fénysebességgel elindul az áram befelé a vezérlőbe ami soros portra kinyomja pc felé.

Mert persze a videók nem ezt mutatják, és jó lenne ezzel nem a $ kifizetése után belefutni ;]

(#17) Jander válasza DBob (#16) üzenetére


Jander
senior tag

Nem kell piacra kerüléskor megvenni, megnézel pár review-t, elolvasol jó pár fórum topicot, és kész ;) okosan kell vásárolni ennyi.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#18) DBob válasza Jander (#17) üzenetére


DBob
őstag

Ez csak természetes hogy nem kell piacra kerüléskor megvenni. Nem mintha vettem volna akármilyen konzolt vagy ahhoz kiegészítőt (beleértve a játékot) a nes óta :))

Úgy hogy a jelenlévők közül talán én vásároltam a legokosabban eddig ;]

Csak hangot adtam annak hogy vérlázító a hypeolt videó, ami után (ahogy lenni szokott) jönnek majd a csalódott userek kommentjei a világ minden tájáról :U

(#19) Gebriel válasza DBob (#18) üzenetére


Gebriel
veterán

Úgy hogy a jelenlévők közül talán én vásároltam a legokosabban eddig..
Gondolod Te ;]

Csalódott userek mindig lesznek, hisz mindig két véglet van. Akinek tetszik meg akiknek nem. :U
A Natal valószínűleg tarolni fog, mint ahogy az elődje a Wii ezt már megtette.

(#20) Thome válasza Gebriel (#19) üzenetére


Thome
addikt

+ akinek talán. ;]

(#21) Sicilian


Sicilian
addikt

Erre kíváncsi leszek, hogy ennyibe fog-e kerülni?
És ha tényleg olyan lesz, mint amilyennek hirdetik, be is ruházok rá.
Azért jó kis dolog ez, kanbulikon kis piával jókat lehet szórakozni vele, gondolom!
Wii-vel is elszoktunk ökörködni :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#22) PHM válasza Sicilian (#21) üzenetére


PHM
addikt

Hát, ha a szoftverellátottság megfelelő lesz, akár még veszteséggel is
megéri majd eladni. Szerintem.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#23) Def26 válasza PHM (#22) üzenetére


Def26
félisten

Lehet, hogy veszteséges lesz (maga a natal), de az tuti, hogy tömegeket vonz majd a konzolhoz. :K Ugyanezt gondolom a PS3 arc cuccáról is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) xbox37


xbox37
csendes tag

50? Azt én kevésnek tartom. Amennyi pénzt beleköltöttek idáig a fejlesztésbe, szerintem többe fog kerülni.

(#25) Dr. Akula válasza xbox37 (#24) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Megkeresi azt a szoftveren is, ha sokan emiatt vesznek x360-at. Ahogy maga a konzol hardver is dotált áron van, többe kerül előállítani mint amennyiért adják, haszon meg pláne nincs rajta, de majd kitejeled a játékon az árát. A pc-vel ellentétben itt a sw eladásokból is leugrik egy rakat zsé a hw gyártónak.

(#26) engusz válasza iZed (#14) üzenetére


engusz
veterán

Majdnem jót írtál.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#27) engusz


engusz
veterán

A Lips csomagot is elég jó áron adják. Két vezeték nélküli mikrofon (elemekkel) és a játék 10.000 Ft körül mozog. Több helyen is olvastam, hogy nem vacak darabok. A személyes tapasztalatom is igen pozitív.

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) edward2 válasza Gebriel (#19) üzenetére


edward2
addikt

"A Natal valószínűleg tarolni fog, mint ahogy az elődje a Wii ezt már megtette."

Szerintem ez rossz következtetés. Attól mert a nintendonak bejött a mozgásérzékelős kontroller még nem következik belőle hogy egy hasonlo ötlet is egekbe visz más konzolt. Szerintem meglévő tulajok fogják ezt az érzést potolni. Casual gamerek nem fognak a wiijük mellé most venni még1 xboxot is mert az is érzékelős...

(#29) Titan44


Titan44
tag

Mondjon bárki bármit, én nagyon rá vagyok izgulva és ha piacra kerül, megveszem azonnal.

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#30) h-yle


h-yle
addikt

3000 HUFért van 1280x1024 webcam. Ebből kettő az 6000HUF. Akkor a Natalon mi a gyíkom kerülne többe 50 dollárnál?

edward2: Nem fognak. Viszont aki nem vett edig konzolt az nem Wii-t hanem boxot fog venni. (legalábbis ez a cél)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#31) engusz válasza h-yle (#30) üzenetére


engusz
veterán

Szerintem csak egy kamerás, a másik a mélység (és egyéb dolgok) szenzora. A pontos és végleges specifikáció még nem ismert, ezért kár bármilyen következtetést levonni. Egyelőre láttunk kívülről egy eszközt, világító zöld leddel, illetve két kamerára hasonlító "szemmel". Ja, meg néhány bemutató videót. Aki ebből megjósolja a jövőt, az bazári jósnő.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#32) h-yle válasza engusz (#31) üzenetére


h-yle
addikt

"Elvileg" egy normál kamera egy infra kamera, meg egy mikrofon. Valamint egy régebbi bonus roundban (asszem) mondta Pachter, hogy látott a CES-en egy nagyon hasonló eszköt, és amikor rákérdezett, hogy ők csinálják-e a Natal-t akkor a szokásos "no comment"-et kapta. szóval gyanús...

Meg ugye mint többen is említették, itt a lényeg a szoftver, amihez a HW csak egy "kapu". Ezért igen nagy dőreség lenne túlárazni a cuccot (főleg, hogy már a feldolgozó chipet is kiherélték belőle). Majd a sok eladott box, meg eladott játék fogja ennek a befektetésnek az árát visszahozni.

Szóval ha drágább lesz mint 50 ,na jó legyen a Pachter féle 75, dollár akkor én eszem meg a kalapom. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#33) engusz válasza h-yle (#32) üzenetére


engusz
veterán

Én se szeretném, ha túl sokat kérnének érte, mert mindenképp szeretnék egyet, ha a megjelenéssel együtt jön néhány komolyabb játék. Vagy hasonló gyűjtemény, mint pl. a Wii Sports. (Csak a center hangszórónak kell majd új helyet találni.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#34) iZed válasza engusz (#31) üzenetére


iZed
aktív tag

"melyseg szenzor" :D
ez baratom -figyelj, josolok- ugy mukodik mint a szemeid. ket kamera fokuszal ugyanarra a pontra. a ket kamera es a fokuszponttal bezart kepzeletbeli haromszogbol pedig kiszamithato a melyseg. kotve hiszem h lezerrel vagy ultrahanggal merne a tavolsagot.

a vilagito zold led pedig vagy siman csak allapotjelzo, vagy "target-valaszto", ami felismeri hogy holvan ember es arra fokuszaltatja a szemeket. persze siman lehet h a szemek valasztjak a targetet is. vegso soron pedig a box szamol mindent, tehat ez csak "ket lofasz kamera".

(#35) engusz válasza iZed (#34) üzenetére


engusz
veterán

Könnyen lehet, hogy igazad van.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#36) iZed


iZed
aktív tag

btw, nemtudjatok h a microsoft megoldotta-e mar a neger-problemat? regebben volt rola szo h a feketeket nem latja a szenzor. rasszista-szenzor?

(#37) elithun válasza iZed (#36) üzenetére


elithun
őstag

Azt már megoldották. :K

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#38) Sicilian válasza PHM (#22) üzenetére


Sicilian
addikt

Háát persze, hogy.
A hozzá készített játékokból van a nagyobb pénz :DDD
Legjobb példa erre a nyomtatók olcsóság, és a patronok szép ára hozzá....

nothing is true everything is permitted..

(#39) edward2 válasza elithun (#37) üzenetére


edward2
addikt

Ja kapnak egy doboz púdert aztán instructionben benne lesz hogy fesse ki az arcát :)

(#40) Def26 válasza edward2 (#39) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41) ferencka


ferencka
tag

50 dollár az lehet Amcsiban de mire ebbe a redvás országba eljut lesz 150 dollár és még akkor lehet keveset mondtam.bocs a káromkodásért de ez így van és szerintem így is lesz a jövőben is,de remélem nem lesz igazam,mert én is nagyon kiváncsi vagyok rá..

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#42) Thome válasza ferencka (#41) üzenetére


Thome
addikt

Ez így van. 50 dollár USA-ban. Mire EU-ba ér, lesz 50 euró, és mire Mo-ra, addigra 50 euró átszámítva forintba, szer kettő, minimum.

(#43) monsta007


monsta007
tag

Hát senki sem tud itt átváltani? 50$ = 50euro = 50 ezer ft (plusszáfa) ;] :DD
Mert ugye: MS = Mocsokdrága Sz@r
Remélem megtartják jó szokásukat és kitalálják az RRoD utódját a natalnak. :D
Szerntem Bill-ék nem tudnak róla hogy a Wii nem csak a kontrollere miatt sikeres, sok múlik az exklúzív játékokon is. És ugye ikszbokszra nem valószínű hogy lesz Super Mario :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) Def26 válasza monsta007 (#43) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom Te a Windows helyett is Linuxot használsz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45) monsta007 válasza Def26 (#44) üzenetére


monsta007
tag

Nem, Windows 7-et és Xbox360-at :DDD

(#46) Dj Polc v.2


Dj Polc v.2
csendes tag

Amennyire pofátlan a Microsoft 50 dollárért eladják magát a natalt aztán kétszer annyiért (a lényeg hogy drágán) adják hozzá a programokat.
50 dollárért túl olcsónak tűnik , éppen ezért veszem meg :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.