Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Azért kíváncsi lettem volna rá, Ncsoft jó Mmorpg-tudd készíteni. Legalább lesz több erejük a meglévő Mmo-k kiegészítők létrehozásában ,fejlesztésében.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) freezer922 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


freezer922
aktív tag

Hát pl a Blade & Soul-t nagyon kiadhatnák már ez/na régiókban. De gondolóm azt is elkaszálták már csak azt gáz lenne bejelenteni amig a koreai/kínai verzio fut.

(#3) Luck Dragon válasza freezer922 (#2) üzenetére

Ez jogos, ara szintén kíváncsi lennék. ellenben a tera és aion páros folyamatosan kapják az új klienseket. vagy updateket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) alevan válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


alevan
őstag

Attól, hogy updatelik a már fennlévő játékaikat, nem jeleti azt, hogy jó játékok.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) Tigerclaw válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Anno az Aionnal játszottam az indulásánál pár hónapot, majd később valamelyik kieg után és hiába tetszett sok minden, szinte minden pozitív dologra jutott negatív is. Sok szempontból sajnos túl "keleties" maradt. Rengeteg grind, minden drága. Érdekes területek, de szinte mind egyirányú kicsi és tükörzónája a másik frakció területének. Hihetetlenül béna, unalmas dunegonok (több is), aztán jött az a repülő kalózhajós insta (nem tudom a nevét), ami meg maga volt a csoda a többihez képest. Eliteknél ha nem volt meg a valami statod (amit lehetetlen volt fejleszteni a hagyományos módon questeléssel, instázással), akkor nem működött a fele skilled. Pl. volt valami rogue karakterem és semmi stun meg ilyesmi, ami a rogue-nak a main skillje, nem talált be. (valami magic hit vagy crit volt az a stat). Nagyon tetszett a skillek animációja. Hihetetlen rossz droprate instákban. A repülés, meg a vitorlázás tetszett, de ugye sok helyen nem működött és időlimites is volt, amit nehéz volt fejleszteni. A legrosszabb meg az volt, hogy tele volt a játék hihetetlen mennyiségű itemmel, főleg craftoláshoz, de nagyon kicsi volt a táska és nagyon drágán lehetett upgradelni. A craftolás is túlságosan keleties, grindelős volt. Szinte csak workorderekkel lehetett fejleszteni és sosem tudtam craftolni maganak normális cuccokat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Kasya válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Kasya
nagyúr

NCSoft = grind
Most belegondoltam, hogy itt is mi grindelest lekellett volna nyomni egy azon palyan...

Az Aion nagyon jo jatek volt, csak az is egy grindfest. A kraftolas es AH vasarlas tokeletes volt, ha egesz ejjel bent hagytad autoklikkelve herbet/mininget farmolni a karit. Taska es tsi. nem volt lenyegi hiba, ahogy a skill se. Majd minden karival lehetett 1v1 insta eliteket olni. De ezt is farmolni kellett a szintlepeshez, itemekhez.

(#7) Mister_X válasza Kasya (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ugyan már, mondj egy MMO-t, ahol nem kell grindelni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) D1Rect válasza Mister_X (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a baj, hogy keleti mennyiségű grind van a játékaikban, nem a mi világunknak való az.

(#9) #52815360 válasza freezer922 (#2) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ki fogják az év végén.

(#10) Tigerclaw válasza Mister_X (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Pl. wow, rift, lotro...egyiknél sem érteztem egy pillanatig sem hogy grindelnem kellene, míg az Aionban már az utazás vagy a halál utáni "repcost" is drága volt, meg persze nagyjából minden.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.