Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nyádpics :Y Csak konzolokon is legyen majd szép...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

Azért ez eléggé anyád. . . :D Se a GT5 se a Forza nem tudja ezt. Végre van előttem ablak. :C

(#3) v!ct0y


v!ct0y
veterán

És még csak alpha :)
Tolok is egy pár kört :P

[ Szerkesztve ]

(#4) oriic válasza Xirtam (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért boxon kíváncsi leszek rá, nem biztos hogy szebb lesz mint bármelyik Forza.

Live-Die-Respawn

(#5) v!ct0y válasza oriic (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

De kitudja lehet next gen re jön..

(#6) zolee5016


zolee5016
őstag

PFFFFF ha nem írják oda melyik a real.. :Y ...döbbenetesen faxa.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Szegény virtualhead---- rázkódik akkor is, ha egyenesvonalú egyenletes mozgást végez...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#8) proof88


proof88
addikt

hát azért egyből látszik hogy melyik a játék, nem tudom miért vagytok oda ennyiből :F

(#9) Csapoati válasza v!ct0y (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, 100%, hogy a mostaniakra jön.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) oriic válasza proof88 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert jól néz ki alpha verzó létére is.

Live-Die-Respawn

(#11) anulu


anulu
félisten

sok-sok éve játszom autós játékokkal, de jópárszor meg kellett néznem a feliratot, h melyik a "real-life". áll leszakad! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) zolee5016 válasza proof88 (#8) üzenetére


zolee5016
őstag

Talán mert évek óta az egyetlen esélyes,egy jó kis modern grafikájú komoly sim-re?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13) ollochances


ollochances
csendes tag

a szélvédőn tükröződő műszerfal mennyire durvaság? kíváncsi leszek, hogy a fizika terén is tudnak-e előrelépést mutatni. Akármennyire jók az etalonnak számító rFactor, iRacing, GTR és társai, szerintem még mindig a fizika, különösen a kormányzás visszaadása terén van még nagy különbség.

(#14) gianni85


gianni85
veterán

pár hónappal ezelőtt beneveztem volna a támogatásba, de már összejött a kickstarter pénzük :( Sajnos már csak a kész játékot fogom tudni így kipróbálni. :(

(#15) proof88 válasza zolee5016 (#12) üzenetére


proof88
addikt

ez komoly szimulátor lesz? Nem tudom, azért kérdezem. Mióta eladtam a kormányomat, nem követem már annyira ezeket a dolgokat, de idén veszek magamnak egy másikat is visszatérek ebbe a világba.
rFactor 2-höz képest milyen lesz? Ugyanis én azt sem próbáltam még ki. Másfél éve legalább nincs kormányom ...
Grafika tekintetében azért nem értem a szélvédőn tükröződő műszerfal megemlítését, mert úgy emékszem hogy az simbines szimulátorban már volt.

ollochances: realfeel ffb plugint próbáltad rfactor alá?

[ Szerkesztve ]

(#16) ollochances válasza proof88 (#15) üzenetére


ollochances
csendes tag

Lehet, hogy volt már tükröződés, nem is emlékszem, csak itt most feltűnt. Az rFactor nekem kimaradt, közepesen vagyok rajta a szimulátorozáson, most leginkább az iRacinget nyüstölöm, ha időm engedi. Pedig mások is ajánlották ezt. Miért azzal jó lesz a kormányzás, vagy jobb? Csak bele kéne nézni abba az rFactorba már.

(#17) proof88 válasza ollochances (#16) üzenetére


proof88
addikt

igen, realfeel javít rajta, bár arra is kellett időt szánnom mire nagyjából beállítottam. az az ffb amit alapból ad az rfactor, az se rossz, de realfeel nekem érezhetően jobb volt.

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tetszik nagyon. Kár, hogy már nem tudtam kipróbálni. Majd a véglegest akkor..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Peterson_


Peterson_
addikt

Gyönyörű...:R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) dangerzone


dangerzone
addikt

Mikor jelenik ez meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.