Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brownus


brownus
veterán

fel:)

el is kellene nekik küldeni:)

(#2) vicces válasza brownus (#1) üzenetére


vicces
addikt

megnéztem a listát.
biztam benne, hogy lesz egy olyan adatbázis amivel egy ideig elleszek, és bepótolhatom a mostanában egyre inkább kiújuló filméhségemet.de sajnos nem tudtok újat mutatni. szinte mindegyiket láttam.. :(
nem is tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz.
de azért örülök annak, hogy most legalább tudom magam hova sorolni filmügyileg ;)

:)

(#3) Viszlát válasza vicces (#2) üzenetére


Viszlát
addikt

Majd 700 film közül ha nem találsz magadnak filmet, akkor sürgősen keress fel egy szakorvost... ;) Csak viccelek, de akkor nincs más hátra, szavazhatnál is akár. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) vicces válasza Viszlát (#3) üzenetére


vicces
addikt

na azért akad 1-2 cím amit még nem tettem magamévá, ugyanakkor olyan is amit végig sem birtam nézni. ha jól látom ide aztán mindenféle film bekerülhet.
mindenesetre regisztráltam magam. hátha (c:

:)

(#5) edipqe


edipqe
senior tag

szuper 5let!

regelni hol lehet?

Tekintve, hogy írtam már 1-2 filmkritikát, ott a helyem! :D

van külön háborús kategórija?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#6) Gave válasza edipqe (#5) üzenetére


Gave
addikt

Az oldalon a kis cerka + kell egy prvit kuldeni ,ha jol ertelmeztem. Majd lehet enis csatlakozom. :U

(#7) Traxx válasza vicces (#2) üzenetére


Traxx
őstag

Egy tipp: Lucky number Slevin (Alvilági játékok). A listában nincs benne, de szerintem 10/10 :K

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#8) leviske


leviske
veterán

ÁÁÁÁ! Elszúrtam. :F Későn találtam meg a keresést és addigra feltettem a Chihiro-t. :W Így most 2x van fenn...

Nem regisztráltam még 10 perce se és máris kártékony hatással vagyok. :F

(#9) adalbert1


adalbert1
veterán

Up!

PazsitZ-nek itt is köszönet a munkájáért, Viszlátnak meg a szervezésért! :C :R

Sajnos mostanában nem igazán volt időm látogatni az oldalt, de valamelyik nap ezen változtatni fogok.

(#10) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

bocsi de ennek mi ertelme van?

(#11) Morpheus válasza ipavlidu! (#10) üzenetére


Morpheus
tag

Én sem értem (a lényegét látom, inkább csak azt nem értem, hogy minek egy imdb2 amikor ott az eredeti, ha kell valami úgyis ott nézem meg az infókat...) (azt meg főleg nem, hogy miért lett "TOP írás"...), de mivel jót nem tudok rá írni ezért inkább csendben maradok :U

Mindenesetre sok sikert a kezdeményezéshez :C

[ Szerkesztve ]

"Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

(#12) ipavlidu! válasza Morpheus (#11) üzenetére


ipavlidu!
tag

igen, biztos sok munka volt vele, meg tenyleg nem flame-elni akarokk meg fikazni de nem ertem

[ Szerkesztve ]

(#13) forceberg


forceberg
veterán

:C [John Matrix] :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Tartottam tőle, hogy a sablonos, úgynevezett "sikeres" filmek 100-as listája lesz ez és sajnos igazam lett...

(#15) Viszlát válasza Morpheus (#11) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem véletlenül lett idézőjelbe téve az imdb, egyáltalán nincs szándékunkban lemásolni, leutánozni.

Miért van PH-s processzor tuninglista? Biztosan vannak nemzetközi és magyar listák, ahova mindenki feltölthetné az eredményeit. A válasz nagyon egyszerű, ez a sajátunk, mi alakítjuk olyanná amilyenné szeretnénk (az oldal egyáltalán nincs még készen). De - és ezt nem csak neked hanem minden értetlenkedőnek írom -, mindez le van írva az írásban, javaslom a figyelmesebb olvasást.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16) Viszlát válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


Viszlát
addikt

Ilyen benyögések helyett tessék regisztrálni és szavazni a szerinted nem sablonos filmekre, vagy ha esetleg nem találnád meg kedvenceidet a 700 film között, akkor akár fel is viheted őket.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17) mobal


mobal
MODERÁTOR

Megakartam nézni az oldalt és ezt kaptam:

AVG Antivirus FREE: Danger: AVG Search-Shield has detected active threats on this page and has blocked access for your protection.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18) virkir válasza mobal (#17) üzenetére


virkir
veterán

A megoldás a problémára:
Vezérlőpult->Programok telepítése és törlése->AVG Antivírus eltávolítása :D
Viccet félretéve szar az AVG semmi hiba az oldallal.
Lásd az utóbbi bakikat pl. ez
vagy emez

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19) Morpheus válasza Viszlát (#15) üzenetére


Morpheus
tag

ott a pont :B :K

"Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

(#20) Morpheus válasza Morpheus (#11) üzenetére


Morpheus
tag

szeretnék az oldalra felvinni 1-2 különlegességet, de sajnos ha a "film felvitelére" linkre kattintok nem történik semmi... :O

OKÉS MEGOLDÓDÓTT: Nem voltam bejelentkezve... degáz :B :B :B

[ Szerkesztve ]

"Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

(#21) PazsitZ válasza Morpheus (#11) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát szerintem is az írás is és maga a főoldal is megfogalmazza mi az értelme.
Ha persze te ezzel nem értesz egyet, akkor nem regelsz és nem használod...

"Egy angol oldal elkészített egy 500-as ranglistát, amin többen is mélyen felháborodtunk, egyszerûen nonszensz eredmények alakultak ki, ezért felvetõdött, hogy készítsünk egy saját listát."
Duplázásokat, további dolgok ügyében, amint lesz időm intézkedek.

- http://pazsitz.hu -

(#22) koxx válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Légyszíves írd már be ide a top 50 filmedet, marhára kíváncsi lettem :U

(#23) PazsitZ válasza mobal (#17) üzenetére


PazsitZ
addikt

Saját kézzel írtam a teljes kódot, szóval biztos nincs benne semmi ilyesmi.
Azaz max egy-két javascript az amit kész kódként emeltem be, de azok sem jelentenek veszélyt ;) .

(#11) Morpheus : A filmeknél direkt imdb és port.hu-s linkek vannak (még nem teljes az adatbázis, tehát nem mindegyiknél).
A lényeg, a helyi közösség általi értékelés. Amihez "hasonló" mondjuk megtalálható a filmvilág topikban, csak ugye szétszórva, különböző formákban. [link] [link]

- http://pazsitz.hu -

(#24) Morpheus válasza PazsitZ (#21) üzenetére


Morpheus
tag

már regeltem, aktiváltál, és használom is :B

"Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

(#25) sodey


sodey
csendes tag

Nekem pár apró észrevételem lenne az oldallal kapcsolatban:

- A header rész szerintem nem túl megnyerő, túl "élesek" a képek szélei.
- A belépés gomb piros betűkkel van írva, ez úgy lenne ok, hogy azon a gombon lennének a piros betűk, amelyik menüpont alatt tartózkodik épp a felhasználó.
- A felhasználók menüben a szövegbox hátterének alja hirtelen elvész a semmibe.

Egyenlőre ennyi kivetni valóm van, egyébként sok sikert kívánok! :)

[ Szerkesztve ]

(#26) #06658560


#06658560
törölt tag

Egy apró észrevétel- remakek esetében hogy lehet eldönteni, a cím alapján, melyik szerepel a listában? Pl abból, hogy Az olasz meló, ez az eredeti, vagy a mostani? Aszem hollywood elég osk ilyet művelt mostanában.

(#27) PazsitZ válasza #06658560 (#26) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ilyen esetet az imdb és port.hu linkek alapján lehet eldönteni.
Ezen adatbázisrész még nem teljes. ~670 filmet vittem fel anno az adatbázisba, amelyekhez nem volt link. A feladat ránk vár, hogy feltöltsük.
Az újonnan felvett filmeknél pedig már megadhatja a felhasználó...

(#25) sodey: Milyen böngésző?
túl "élesek" a képek szélei. Számomra nem tiszta, mire gondolsz... :U
A design résszel meggyűlt a bajom és ahogy elnézem még meg is fog.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#28) sodey válasza PazsitZ (#27) üzenetére


sodey
csendes tag

Linkelek 3 képet, ahol kiemeltem mire is gondolok. :)
Kép 1 Kép 2 Kép 3

Egyébként Firefox 3-mat használok.

A header (fejléc) részbe már nem akartam belekötni (csak 1 példa - a kivágás nem tetszik nekem), de PS-ben hamar lehetne finomítani rajt... Kivágod az alap képet, Duplázod a réteget, áttűnés: Overlay, majd Gaussian Blur kb 40-55 közötti értékre. Bár ezt lehet mondanom sem kellett volna. :DD

[ Szerkesztve ]

(#29) PazsitZ válasza sodey (#28) üzenetére


PazsitZ
addikt

Értem már mire gondolsz.
a gond az, hogy nincs PS-em és képszerkesztéshez sem értek, csak ennyire, amit eddig sikerült összehoznom. :B
A header rész pedig nem az én munkám egy templateből dolgoztam.

- http://pazsitz.hu -

(#30) sodey válasza PazsitZ (#29) üzenetére


sodey
csendes tag

Ha gondolod töltsd fel azokat a képeket, amelyeknek az alja vagy a teteje így hirtelen megszakad, szívesen kijavítom PS-ben, aztán csak ki kell cserélni a tárhelyen lévőkkel. :)

(#31) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Azért látszik a listán, hogy a PH! tagok nagy része férfi. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.