Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TTomax


TTomax
nagyúr

Na ezt már nevezem,innen tudom meg hogy van friss nV driver.Csak így tovább! :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2) Blazs120gl


Blazs120gl
aktív tag

(#3) b. válasza TTomax (#1) üzenetére


b.
félisten

már jelezte reggel a kis zöld ikonon a sárga felkiáltójel. Nem innen kellett volna megtudnod :)

Blazs120gl: Problem?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Blazs120gl válasza b. (#3) üzenetére


Blazs120gl
aktív tag

"Problem?"

Részemről semmi, csak egy újabb nap a játékosoknak szüntelenül kedveskedni akaró NV életében :C

Nekem is csak 5 perccel ezelőtt dobta fel a notit.

(#5) b. válasza Blazs120gl (#4) üzenetére


b.
félisten

Továbbra sem értem mi a problémád.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Gdi válasza b. (#5) üzenetére


Gdi
senior tag

Hogy minek új játékprofil, ha a játékosoknak nem jut hozzá kártya? :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#7) b. válasza Gdi (#6) üzenetére


b.
félisten

és ezt hol olvastad ki a sorok közül ? :)
Driver egyébként azoknak szól akinek van kártyájuk már :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Televan74 válasza Gdi (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Jutni jut,csak nem mindegy hogy milyen áron. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) ZnVjaw0K


ZnVjaw0K
tag

Á, nem is frissítem...
Hashpower-t nem növeltek ;]

(#10) kolopele


kolopele
nagyúr

Mintha gördülékenyebb lenne minden az új driverrel, kivéve a Firefoxot ami a saját frissítéseivel egyre sz@rabb lesz :((

[ Szerkesztve ]

(#11) Archttila válasza kolopele (#10) üzenetére


Archttila
veterán

Problem? :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#12) kolopele válasza Archttila (#11) üzenetére


kolopele
nagyúr

Kínlódik sokszor amikor többször akarom megnyitni, vagy olyan is van hogy egyszerűen újra kell indítani mert csak forog a kis ikon a jobb felső sarokban a kép meg elhalványul. Tudom vannak más böngészők is, de a szöveg egyiknél sem olvasható olyan jól mint a Firefoxnál.

(#13) GodGamer5 válasza ZnVjaw0K (#9) üzenetére


GodGamer5
addikt

:D

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) eldiablo


eldiablo
addikt

"3DMark program teljesítménye is visszaáll a normális szintre."

Kedves. Na, nem mintha csak azzal lett volna baj.

(#15) Tidus válasza Gdi (#6) üzenetére


Tidus
addikt

Ne mond már hogy kártyát akarsz venni, aztán nem kapsz.
Esetleg a hardverapróra vársz.

(#16) Archttila


Archttila
veterán

Nah felraktam... Én úgy vetem észre, hogy picit lassabban települt a megszokottnál, de lehet csak beképzeltem :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#17) Tidus válasza kolopele (#10) üzenetére


Tidus
addikt

Le kell dobni. Nem kényszer a pudig evés.

(#18) kolopele válasza Tidus (#17) üzenetére


kolopele
nagyúr

Na és mit javasolsz helyette? A Chrome olvashatósága nem a legjobb, Edge felejtős. Csak ez van a legkezelhetőbben összerakva, csak nem értem miért romlik a minősége.

(#19) Archttila válasza kolopele (#18) üzenetére


Archttila
veterán

Sokak nagy kedvence mostanság: [link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#20) kolopele válasza Archttila (#19) üzenetére


kolopele
nagyúr

Köszönöm, kipróbálom :R

(#21) Weareus


Weareus
addikt

Félig itt off, de talán valaki talán tud segíteni:
Mikor jön az Geforce "gaming" széria?
(Már a 1080 és társai utódaira gondolok...)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#22) Tidus válasza kolopele (#18) üzenetére


Tidus
addikt

Hát én a felejtős Edge-t használom.
De ismét egy mondás: Kinek a pap, kinek a papné.
Feleslegesen nem telepítek semmit, az én igényeimnek megfelel. A game menjen fullon.

(#23) janos666 válasza b. (#3) üzenetére


janos666
nagyúr

Annak jó, aki úgy telepíti a csomagot, hogy kibontja, aztán törli a mappák durván 2/3-át (például egy ilyen script-el). ;]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#24) TTomax válasza janos666 (#23) üzenetére


TTomax
nagyúr

Minek a script? :F

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#25) b. válasza janos666 (#23) üzenetére


b.
félisten

miért jó annak ? :F
Én nem járok esőtáncot, de tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) kolopele válasza Tidus (#22) üzenetére


kolopele
nagyúr

A betűk olvashatóságával van problémám az Edge esetében akár a Chrome vagy az Opera esetében. Ez a Vivaldi jó lenne, de állandóan azt akarja hogy újratelepítsem, szóval marad a Firefox.

(#27) janos666 válasza TTomax (#24) üzenetére


janos666
nagyúr

Mi az egyszerűbb, minden frissítés előtt CTRL-t préselve egérrel végigpontozni a kép alapján, vagy nyomni egy enter-t egy copy-paste mappába dobott bat file-on? :U

(#25) b. - Én jobb szeretem nem telepíteni, ami nekem úgysem kell, de úgy értettem a jobbat, hogy annak jók a hírek, aki nem kap automata értesítést. -> Mondjuk ez a funkció épp hasznos lenne, de nem annyira, hogy folyton ott fusson az egész Experience (ami egyébként egész jó cucc úgy nagy általánosságban, csak mégis feleslegnek érzem 24/7 nyitva tartani, főleg hogy személy szerint a játékokat is más alapján szeretem belőni, néha akár az nVidia ez irányú cikkei alapján).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#28) core i7


core i7
addikt

Új driver 391.01

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.