Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RangerFox


RangerFox
veterán

Az igen! Jó kicsi. Nekem tetszik de nem lenne rá szükségem..

(#2) Tutu7030 válasza RangerFox (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem is tetszik, de még fél áron sem biztos, hogy megvenném.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Nekem és szerintem az okosmobil tulajok nagyobbik részének elég egy teamviewer is. :)

(#4) #13110016 válasza Tutu7030 (#2) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ugyan ez.
Valahogy nincs rá szükségem. Bár negyed ennyiért talán adnék neki egy esélyt.

(#5) almafaaaa11


almafaaaa11
csendes tag

A mai korszerű routerek USB 3-al saját felhővel, linux-al is tudnak kb. ennyit.
És akkor nem két kütyü fogyaszt csak egy.

(#6) Tutu7030 válasza almafaaaa11 (#5) üzenetére


Tutu7030
veterán

Van "normális" router, usb3-mal?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) ManUnited


ManUnited
aktív tag

semmi.

[ Szerkesztve ]

(#9) Bog válasza Riddic (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak a tények kedvéért: az ennél jóval olcsóbb Synology NAS-ok is ugyanezt a DSM-et, ugyanezeket a funkciókat tudják. A cikkben szereplő DS213+ azért egy combosabb, dual-core NAS, USB 3.0-val, SD olvasóval, e-SATA csatlakozóval. Ennek a cikknek nem a NAS a lényege. Hanem hogy mi mindent lehet csinálni a telefonoddal, ha van egy ilyen márkájú NAS-od.

Izé, 2,6 wattot fogyaszt ez a NAS, csak hogy legyen támpontod.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Mr.Silkó válasza Bog (#9) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jópofa és hasznos kütyü. Köszönjük a cikket!

(#11) iMaverick válasza Bog (#9) üzenetére


iMaverick
addikt

az ennél jóval olcsóbb Synology NAS-ok is ugyanezt a DSM-et, ugyanezeket a funkciókat tudják.

Így van! Aki nem akar sokat rákölteni, az esetleg vegye meg az egylemezes DiskStation 112j-t... Igaz ez is 40 körül kezdődik HDD nélkül, de az elején bele lehet ám rakni egy otthon kallódó 320GB-os sata winyót is...

A DSM-et meg (és itt egy nagy PLUSZ) a Synology-nak eddig megcsinálták az összes eddigi NAS-ukra! Melóban már 4 Synology NAS-t használunk (köztük egy 8 lemezeset) és mindegyikre kijött a 4.3-as DSM. (Még a 4 évvel ezelőtt vettre is.)

Itthonra terveztem egy beszerzését (DS112j), de erre a funkcióra már összeraktam egy AMD Brazos rendszerecskét picoPSU-val, így valami 26-30W körül eszik a cuccos. Namost a DS112j-vel ezt levihetném 12-13W-ra, csak így kiesne a media player, tehát a gépet nem passzolhatnám el. Két ketyerét meg nem fogok megtartani. (A Samsung TV-ben lévő media player-t meg hanyagolom: nem fogok szórakozni itt az ilyen-olyan kódolású filmek vadászgatásával szórakozni. A Brazos-on Win7 + MPC HC combo mindent visz elsőre.)

Izé, 2,6 wattot fogyaszt ez a NAS, csak hogy legyen támpontod.

Ezt gondolom a standby-os merevlemez állapot esetére írtad.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#12) Lazsnak


Lazsnak
tag

bakki

pont ezeket a funkciokat vadaszgatom egy ideje. Nalam adott egy athlon x2 250u (25w tdp) kisfogyasztasu pc, 9tb cuccal.

Es befejelnem a keritest oromomben ha egy ilyen 'egyszeru' kezelofelulettel tudnam naskent hasznalni.

jellemzoen xbmcre streamelunk halozatrol hd filmeket jellemzoen tobb tvre, (2 haz kozott gigabites lan) es a server megy ejjel nappal azon tarolunk mindent, es szeretnem a zeneimet kocsiba es mwnetkozbe 3gn hallgatni. erre jelenleg a subsonic nevezetu dolgot hasznalom es tok jol mukodik, de ha valaki tudna nekem mutatni egy leirast (hulyebiztosat) hogyan lehetne erre win7 helyett valami celplatformot feltenni annak nagyon orulnek.

tudom letezik rengeteg pendriverol futtathato freenas es egyeb dolog de en azt nem latom at, sajnos alapveto hianyossagaim vannak ilyen teren mert azt sem ertem mik a menupontok, de azert nem vagyok remenytelen.

akar angol leiras is csak reszletes utmutatoval.

pl felhoszolgaltatasnak bazira orulnek meg ha azt meglehetne valamivel csinalni, akar a jelenlegi win7en belul

(#13) atteszveszpr válasza iMaverick (#11) üzenetére


atteszveszpr
csendes tag

En is a legkisebbet hasznalom egy red wd vinyoval, csak jo tapasztalatom van vele, az elejen szivas volt kicsit osszeloni a halozatot de azota ejnel nappal tolt fel le, nekem errol a 7000-es samsung tv mindent lejatszik barmi nelkul es a wd live is

(#14) attilav2 válasza Lazsnak (#12) üzenetére


attilav2
őstag

Hát ha valami célrendszert akarsz akkor bele kell mélyedned a linuxba, konfigfájlokat túrni, megérteni a logikáját, ha ezen túlvagy és jól belőtted akkor webes felületről kell már csak kattintgatni, és kapsz egy a windowsnál gyorsabb testreszabottabb rendszert. Viszont az tény hogy a konfigolással sokat lehet szívni, ha van az embernek ideje akkor érdemes nekikezdeni. A linuxos topikokban kérdezősködj, a vagy a hup-on.[link]

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#15) CaNNa3IS válasza Lazsnak (#12) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

[link]

Jó cikk és még jobb termék. Köszönjük.
Nem igen van jobban használható NAS szoftver. 4.1-est használok egy n330 atomos gépen és hibátlanul megy.

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#16) Arthemi$


Arthemi$
csendes tag

van egy 112j és az a bajom vele, hogy ha sok proccess megy a háttérbe ( cloud, torrent, media server) nagyon belassul, nem lehet vele mit kezdeni annyira lassu.
de egyébként nagyon jo op rendszere van, ezért nagyon megéri synologyt venni.

GG tools

(#17) Lazsnak válasza CaNNa3IS (#15) üzenetére


Lazsnak
tag

Nagyon koszi a linket, mar at is futottam a pcre telepitos topicot, anno mar csinaltam ilyet de annak kevesbe baratsagos volt a felulete, szinten usbrol bootolt.

Sajna ezen pillanatban epp nincs idom vele foglalkozni de a hetvegen mindenkeppen belevetem magamat, lehet lesz majd meg par kerdesem

attilav2 kollega hozzaszolasat is nagyon szepen koszonom, azt is at fogom futni, elkovetkezo 2 hetben jobban ra fogok erni, es szeretnem a windowsnal egyszerubben megoldani, meg ha szivni is kell a konfiguralassal.

Remelem majd egy hzi NAS eseteben is lesz lehetoseg streamelni a zenet 3gvel telefonra, egyik legtobbet hasznalom ezt, szoval ez nem eshet ki.

:R

(#18) atike


atike
nagyúr

Hiánypótló írás. Nagyon tetszik! A következő beruházás tuti egy Nas lesz az itthoni rendszerhez... :)

(#19) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Mint egy ds212 tulaja mondom, nagyon jó dolog a Synology. Eléri egy hm erősítő rajta a zenéket, a tévé a fájlokat, a médialejátszó szintén, és a két noti meg az asztali gép is. Ezt csak állandó adat hordozással tudnám megoldani.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#20) brumi1024 válasza almafaaaa11 (#5) üzenetére


brumi1024
veterán

USB3-as routerről most hirtelen az Asus N65u jut eszembe, de tökéletesen felesleges bele az usb3, 15 MB/sec-nél gyorsabban nem tudtam olvasni a rá kötött vinyóról. De ennél az utódja, egy N66u sem tud sokkal többet, pedig ez is messze áll az átlagroutertől, a maga 45k-s árával. Ellenben simán olvasok 100 MB/sec-el a DS213-amról, az írás pedig valahol 60-80 MB/sec körüli. Ez már eleve hatalmas nagy különbség, de a felhasználókezelés elég komoly testreszabhatósággal(például felettébb könnyű volt beállítani 4 db gép biztonsági mentését(2 OS X, egy Win 8, egy Win 7) külön mérethatárral, mellé pedig szintén külön mérethatárral megosztásokat létrehozni), web és mailszerver, a mobilos alkalmazások, Airplay mind-mind olyan extrák amik rendkívül bonyolultak/nem megoldhatóak lennének külön routerrel. Otthoni felhasználásra egyébként nincs sok értelme a DS213+-nak, hacsak nem cél a titkosítás, mert ez igazán a titkosított mappák kezelésében(ott is a sebességben) tud többet a DS213-nál.

(#21) micimacko válasza almafaaaa11 (#5) üzenetére


micimacko
aktív tag

Kb. olyan példát hoztál fel, mint amikor azt mondják a médialejátszós topicokban, hogy a médialejátszókkal is lehet torrentezni, meg egyéb olyan dolgokat, mint egy NAS-sal.

Kérem szépen..lehetséges, csak amikor 2-3 folyamtól összeszarja magát, vagy torrent futtatása esetén a fő funkciója, a médialejátszás akadozik akkor miről is beszélünk?

Tény, hogy ez nem olcsó cucc, de ez sem 100eFt, mert megkapható alatta is, de van a 213J, ami 52eFt körül már hazavihető és az is sokkal, de sokkal praktikusabb és többet tud, mint egy router vagy androidos lejátszó külső portra kötve. Nem mellesleg ha mondjuk nem USB3-as, hanem csak 2-es, akkor adtatok a szarnak egy pofont, mert 20-23MB/s-cel tudsz rajta dolgozni, míg én a 4éves 210J-s Synologymra 35MB/s sebességgel írok. Ezek az újak meg még gyorsabbak.

A legnagyobb probléma azonban az, hogy úgy mondtok ítéletet és véleményt, hogy életetekben nem próbáltátok. Az én környezetemben többen vettek a velem való beszélgetés után Synology NAS-t és mindannyian...ismétlem mindannyian maradéktalanul elégedettek.

És mi az ami példaértékű a Synologyban? Hogy folyamatosan fejleszti a programot és nem csak az új termékeire...2 hónap múlva lesz 4 éves az enyém, de ugyanúgy megkapja a legújabb firmware-t és szolgáltatásokat, mint az új modellek. Hol lesz majd az androidos kütyütök 4 éve múlva? A 2 év múlva megjelenő androidot sem fogja megkapni, de még az sem kizárt, hogy a gyártó 1-2 év múlva már létezni sem fog.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#22) micimacko válasza brumi1024 (#20) üzenetére


micimacko
aktív tag

Én is a 213-ason (+ nélkül) gondolkodtam, de egyelőre a 210J annyira jól teszi a dolgát, hogy nem cserélem le...amire én használom arra még ez is bőven elég. A 2.5 éves WD Green vinyók 7/24-ben gyönyörűen teszik a dolgukat...bár többnyire idle módban vannak.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#23) Patice


Patice
nagyúr

Amikor én is NAS vásárlásra adtam a fejemet és szétnéztem a piacon a gyári megoldások között a Synology volt az, ami látatlanban és kipróbálás nélkül elnyerte a tetszésemet. Nem akartam abba a hibába esni, hogy egy gyengébb NAS-t vegyek, ami lassú és csak szívok vele és bukóval adtam volna el pár hét után.

Ezért inkább úgy döntöttem a jövőre és a felhasználói szokásaimra való tekintettel egy DS213-as lesz a nekem megfelelő modell. És az lett. :K

Tökéletesen elégedett vagyok a tudásával a sebességével, a stabilitásával.

A kedvenc játékom rajta a DS Audio. Az erősítőm beépített DAC-ján van USB bemenet. Gondoltam kipróbálom felismeri-e a NAS-t. És igen. A NAS egymagában tud zenélni is. És nem is akármilyen minőségben! Van egy Dune 301-es médialejátszóm is. A NAS hangminősége USB-n egy kategóriával jobb, mint a Dune 301-es optikai kimeneten. És most csak egy sima, régi nyomtatókábellel van bekötve. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24) HawerKing


HawerKing
őstag

:) jo cucc

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#25) DopeBob válasza CaNNa3IS (#15) üzenetére


DopeBob
addikt

:R

fel is tettem tegnap próbaképpen, nagyon nagyon jó cucc!

MZ/X

(#26) kekegsm válasza Riddic (#7) üzenetére


kekegsm
őstag

Fogalmad sincs a Synology NAS-okról, ugye?

Kezdjük ott, hogy a kis Androidos kütyüd teljesítménye, sebessége meg sem közelíti a legolcsóbb Synology NAS-t sem. Azonkívül mire minden funkciót belősz az Androidon (és szerintem a Syn funkcióinak felét sem fogod belőni), addígra öreg bácsika leszel.

Mi DS412+-okat használunk a melóhelyen, párosával különböző telephelyeken (azaz az A telephelyi A eszköz párja B telephelen van) HA funkcióval, villángyors, nagyon üzembiztos, és elképesztően sok mindent tud pár kattintással. A cikkben szereplő pár mobilalkalmazás mondhatjuk a felesleges, divatos fícsőr, a lényeg nem ez, hanem ezek az alkalmazások:
AntiVirus Essential
Asterisk
Audio Station
Cloud Station
DHCP Server
Directory Server (LDAP)
Download Station
DNS Server
DokuWiki
Drupal
Git
GLPI
Glacier Backup
HASP
High Availability
HiDrive Backup
iTunes Server
Java
Joomla
Logitech Media Server
Magento
Mail Server
Mail Station
Media Server
MediaWiki
MonoBeta
Moodle
OpenERP
OrangeHRM
osCommerce
osTicket
Perl
Photo Station
phpBB
phpMyAdmin
PHP Pear
Piwik
Podcast Generator
PrestaShop
Python
Python3
RADIUS Server
SugarCRM
Surveillance Station
SVN Server
Syslog Server
Time Backup
Tomcat
Video Station
VPN Server
VtigerCRM
Webalizer
WordPress

Meghogy támogatja a VMware/Vsphere/Citrix -től kezdve a a legkomolyabb vállalati rendszereket, környezeteket is, és egy eszköz pár kattintással média, web, email, csoportmunka szerver lesz (Tényleg pár kattintás!), van webshopod, meg tudásteszt rendszered, meg emailrendszered emailkliensel, meg tökéletes backuprendszered timeline-al, LDAP, DNS, Radius, VPN szervered meg torrent kliensed, wikipedia szervered és projekt-managemented, authentikációs rendszered és clustered,... folytassam még?

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#27) fojuzer


fojuzer
aktív tag

A cikk kiválo,hiánypotlo,érdekes,értelmes! Csak 1 baj van fenti eszközök az áruk miatt Drágák,nem a NÉP mindennapi használatára valok,se baj viszont kinek tellik fentiekre,értelmes beruházást eszközölhet,megéri! :F :O

föolvaso

(#28) joby


joby
csendes tag

Valóban hiánypótló írás, viszont lehetne a témában még több ilyen teszt. Gondolok itt a többi márka (Seagate, D-Link, ZyXEL) saját felhő lehetőségeire, illetve a kapcsolódó mobilalkalmazásokra.
Pont mostanában gondolkodok, hogy milyen NAS-t vegyek saját felhő kialakításához, szóval ilyen tesztek nagyban segítenének a döntésben. :)

(#30) brumi1024 válasza Riddic (#29) üzenetére


brumi1024
veterán

Viszont egy ilyen NAS alapvetően nem csak felhő szolgáltatásokra használható, én sokkal gyakrabban használom belső hálóból, ahol viszont sokkal-sokkal gyorsabb, mint ezek az Androidos minipc-k, (amire szükség is van a nagy számú eszközök miatt(10 db)) és sokkal kevésbé szenvedés előállítani egy több oprendszerrel használható megosztást. És így a notebookokba sem kell nagyobb háttértár, ami SSD-k miatt elég költséges lenne.

(#31) CaNNa3IS válasza Riddic (#29) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

ezek az 1-2-4 lemezesek nem vállalati környezetbe valók.
Kifejezetten otthoni max kis fejlesztői csoport vagy pár fős irodai alkalmazásra.
Mivel valószínűleg nem használtál még ilyet nem igazán releváns amit írsz.
Mi az hogy android mini pc ?
Itt nem a fogyasztás a lényeg hanem a megbízhatóság és a nyújtott szolgáltatás.
Az, hogy költséges az ember függő. Ki erre költ ki másra. 100-150k -s videokártyákat adnak vesznek itt a ph-n.
150-200k ért telefont. :F

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#32) kekegsm válasza CaNNa3IS (#31) üzenetére


kekegsm
őstag

van kicsibe is vállalati, mienk is ilyen, a 412+ (a +-osok a vállalatiak, az XS jelzésüek az enterprise kategória)

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#34) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Hát nem tudom. Synology USB Station 2 tulaj vagyok, arra bizony nem jött ki a 4-es DSM. Még egy negatívum: ha komolyabban megy a letöltés, akkor már legfeljebb 720p-s filmet lehet nézni róla, de gyakran már egy avi is akadozik.
Ettől függetlenül nem igazán térnék át nagyobb NAS-ra, max majd az USB Station 3-ra. Gondolkoztam Android mini pc-n, de bizonytalannak ítéltem meg (főleg stabilitás szempontjából) a projekt végkimenetelét. (Van USB-s routerem, de nem volt stabil a mod után, illetve az USB Station 2 is modolva van, de végül csak a MySQL-t hagytam meg rajta az XBMC-hez.)

A cikkhez pedig alanyul szerintem talán szerencsésebb lett volna egy kisebb, egylemezes, de mindenképp Synolgy-t választani.
Nna még negatívum: DS file nem mutatja, hogy mennyi a szabad hely, ahhoz el kell indítsam a DS Findert, a DS download meg egyenesen nem hajlandó csatlakozni nekem, helyette a Synodroidot szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

(#35) bbmt válasza sajti_pajti (#34) üzenetére


bbmt
senior tag

Avi akadozik? Nekem is volt Usb Station 2, röccenés nélkül vitte az 1080p-t is! Inkább hálózati hiba lehet.
( mondjuk 2 külső vinyómat meg kinyírt :) )

A kanál a gyengék villája

(#36) sajti_pajti válasza bbmt (#35) üzenetére


sajti_pajti
tag

Mondom (csak) akkor, amikor komolyabban letölt! :)

(#37) CaNNa3IS válasza sajti_pajti (#36) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Ez a leggyengébb típus hardverileg 800mhz cpu 128mb ram.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#38) rudi válasza Riddic (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Olyat tud az android mini PC, hogy rátöltesz valami adatot és azt beszinkronizálja a korábban bekonfigurált 5-6 eszköznek? Például olyat, hogy felrakom fényképezőgépről a "fotók" mappába az aktuális nyaralás képeit és azokat egyből rámenti a notimra, a telefonomnak küld egy linket, hogy ott érhetőek el, a nagyinak ír egy emailt, hogy az unokának új fotói vannak bónuszma meg kitwitteli meg facebookra is felpakolja? Mert a jobb NAS-ok tudnak ilyet is, meg működnek automata backup-ként, apple gépek felé time machnie-ként. A Synology-nál, meg a QNAP-nál és még pár márkánál a 35k körüli árkategóriában megvannak már ezek a fícsörök és percek alatt be lehet állítani őket.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#39) iMaverick válasza sajti_pajti (#34) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát nem tudom. Synology USB Station 2 tulaj vagyok, arra bizony nem jött ki a 4-es DSM.

Ezt szomorúan olvasom...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#40) wood1y1


wood1y1
csendes tag

En synologyt nyustolok lassan masfel eve, nem bantam meg egy percig sem, hogy megvettem. Egy raspberry PI-vel karoltve tokeletes media center, illetve az egyik USB-slotba egy 5e FT-os USBs hangkartyat dugva barmilyen hangrendszerre ra lehet kotni.

(#41) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Na igen, a Synology-nak van kb a legjobb software a NAS-ok között. Nálunk a cégnél is van egy. Én otthon egy ReadyNas Duo-t használok, van különbség rendesen a felhasználói felületben (meg a funkciókban is). Aki itt usb-s routerrel jön, az nem látott még nas-t. Az Androidos kütyük már más tészta, bár kétlem, hogy írási/olvasási sebességben hozzák egy NAS szintjét.

Laci

(#42) superbogus


superbogus
csendes tag

Sziasztok. Sokat gondolkozom hogy vegyek egy NAS-t - konkretan synologyt szeretnek viszont szuksegem van egy funkciora: szeretnem ha a NAS DLNA szervere tudna tamogatni a *.srt / *.sub feliratokat a Samsung TV-mhez.
Most "NAS gyanant" Intel Atom PC-t hasznalok Serviio DLNA szerverrel ami csodalatosan mukodik viszont szeetnem egy NAS-al kivaltani. Tudja valaki hogy melyik NAS tamogatja ezt a Samsungos DLNa felirat dolgot?

Legtobb NAS gyarto nem emlit semmifele felirat tamogatast :(

Koszonet

Ha nem volna amnéziám, tudnám miért van ez a

(#43) erre


erre
csendes tag

Sziasztok!

Nekem van egy Slim411 -em. Van benn 4 HDD.
Airport ruterem van hozzá.
Egy Imac -en berhelném be. Egyszerűbb már mint amikor megvettem? Amikor én megvettem ( 2 - 3 éve ), akkor iszonyatosan bonyolult volt és még egy "szakember" is küzdött vele.

Van valaki aki ilyen konfiggal használ Synology -t?

[ Szerkesztve ]

(#44) Tony39 válasza erre (#43) üzenetére


Tony39
csendes tag

Szerintem 2-3 éve sem volt bonyolult, most sem az. Mindegy, hogy iMac, vagy Win-PC, a böngésző mindegyiken jól fut. :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Dam6 válasza superbogus (#42) üzenetére


Dam6
tag

A külső feliratok már a DSM4.2 alatt is működtek, azt írja valaki a Synology-forum.hu-n, igaz LG tévével tesztelte. De koreai mindkettő :) De szerintem úgyis hamar kinövöd a tévét, és veszel egy valódi médialejátszót.

[ Szerkesztve ]

(#46) erre válasza Tony39 (#44) üzenetére


erre
csendes tag

Nem vagyok egy guru, de ma este megpróbálkozom vele újból.
Most jut eszembe, hogy van egy médialejátszóm is :)

Na ma sokáig leszek fent.

(#47) CaNNa3IS válasza superbogus (#42) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Nekem samsung tv-n megy az srt 4.1 alatt dlna-n

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#49) rudi válasza Riddic (#48) üzenetére


rudi
nagyúr

Rengeteg NAS-sal kapcsolatos témában elmondtuk már - aki nem akarja, nem fogadja el - hogy ezeknek a cuccoknak éppen az az előnye, hogy "nem kell hozzájuk pilótaengedély". Ahhoz hogy elérd a telefonról, megossz, automatizálj egy csomó dolgot és konfigolj egy halomféle szervert nem kell telepítened, scriptelned, megfelelő megoldást, appot keresned, hanem ott van out-of-the-box. Ez egy olyan dolog, amiért nagyon sokan hajlandóak extra pénzt kifizetni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#50) CaNNa3IS válasza Riddic (#48) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

De ez a topic nem az androidos kütyüről szól. Már leírtad, hogy neked az jó. Tudomásul vettük. Itt inkább maga szoftver ami figyelemre méltó és ez is linux alapú természetesen. És aki ilyet használ azok közül nem sokan akarnák egy olcsó androidos eszközzel kiváltani.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.