Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Halleluja, végre egy normálisan kinéző egér a Logitechtől, és nem utolsó sorban a belső is felettébb komoly. Ára kicsit durva elsőre, de lesz az még olcsóbb.

(#2) Robert07


Robert07
aktív tag

12000dpi :DD :DD :DD

Megneznem azt, aki tenyleg tudja ugy hasznalni. Nekem sincs rossz egerem, (RoG Gladius) de 1600-2000 fole en ritkan megyek, 3000 folott pedig mar hasznalhatatlan. Lehet, sot biztos vannak olyanok, akik szeretik a magas erzekenyseget, de szerintem a 12000dpi meg nekik is sok.

(#3) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Na végre egy good-looking egér. Úgyis le kell záros időn belül cserélni a jelenlegit, és nem akarok bazári kivitelt, ami mostanában dívik.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4) KO.zmahov


KO.zmahov
tag

Jah! Ez egész pofásra sikerült! Nekem nem nagyon jönnek be a "cyberdroid" (mindenhol szögletes meg állítható) egérkék! De ez tényleg szép! Talán jó is! :)

(#5) Lacok


Lacok
őstag

Na végre egy normális, sallangmentes egér. :K

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Jó a forma és a belső, csak azt a +2 gombot hiányolom róla (Copy/Paste) :D . Persze az "über fotel" G400/s formájánál nem hinném, hogy kényelmesebb, de legalább könnyebb egy picit (igaz kisebb is)...

(#7) deja vu válasza SunMount3r (#6) üzenetére


deja vu
addikt

A g400-nak a kábele volt rossz, de jó kis egér volt.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

jól néz ki

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) Sanchez638


Sanchez638
addikt

mx510/18-at nem akarják kicsit felújítgatni?:)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Betojok, egy normalis eger! Akkor azt hiszem eljott a vilagvege :DD

(#11) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Ez bitang jól néz ki :K

(#12) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Azért az állítható világítás csak nem maradhatott ki, ha már egyszer gamer...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) [CsuCsu] válasza Dilikutya (#12) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Manapsag mar nem draga az RGB LED. Igy van ertelme, ugyanis ha tegyuk fel csak piros van es Zolika nem szereti a pirosat, akkor nem veszi meg. Igy egy csapasra lefedik mindenki szinvilagat.

(#14) sutyi^


sutyi^
senior tag

€80 -

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#15) SunMount3r válasza [CsuCsu] (#13) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Zolika akkor se fogja megvenni, mer' a görgője nem is világít... :D

(#16) mepet


mepet
addikt

A helyes utat jártam/járom/fogom járni:
MX300 -> G100s -> G Pro

Persze voltak kisebb kitérők, de mindig visszatértem a "legjobbhoz". :K

(#17) nyunyu


nyunyu
félisten

Valaki elmesélné, miért kerül ez nyolcszor annyiba, mint egy 3k-ba kerülő Gigabyte?

Tudom, a programozható háttérvilágítás duplázza az árat. (legalábbis a Razer receptje szerint.)

25-30€-t talán ér, de nem többet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) SunMount3r válasza nyunyu (#17) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Valaki elmesélné, miért kerül ez nyolcszor annyiba, mint egy 3k-ba kerülő Gigabyte?

-Jujj... Nyilván 80 Eurót nem ér (ahogy egyik se), de azért egy 3K-s Gigabyte-al egy lapon emlegetni elég meredek reflex...

A "Milyen egeret válasszak" topic összefoglalóját ajánlom, ha az nem győz meg, akkor én is feladom. :D

(Amúgy elég fura ezt pont tőled olvasni, gondolom kitalálod miért... :U :D )

[ Szerkesztve ]

(#19) khron78 válasza nyunyu (#17) üzenetére


khron78
őstag

A Gigabyte egy f.s, már csak ezt a tényt figyelembe véve is kerülhet ennyibe.

(#20) b. válasza mepet (#16) üzenetére


b.
félisten

(Steelre gondolsz vagy a Monixra ? ) ;] ;]

Ez végre jól néz ki, de kb ennyi Rohadtul túlárazott. max 50 euro.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) nyunyu válasza SunMount3r (#18) üzenetére


nyunyu
félisten

Gondolkoztam, hogy kirakjam-e a [troll] taget a nem OFF bekezdés köré, de gondoltam, anélkül is értitek a szarkazmust, de ezek szerint mégse. :DDD

Logitech ámokfutásával kapcsolatos véleményemet meg már elég topikban olvashattátok.

Lényeg amúgy az OFFban volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22) Fred23 válasza Robert07 (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is megnézném. 4k monitor persze nem árt hozzá minimum. :D Nem tudom, kik lehetnek azok, akik ki is használják a tudását!

Egyébként tetszik, de nagyon drága.

(#23) Akula


Akula
őstag

Gyönyörű és jó is lehet. Viszont ezzel a csúszásgátló (szilikon vagy inkább gumirozott hatású) bevonattal már szívtam eleget. Ha nem tiszta kézzel dolgozik valaki, vagy sokáig porosodik az asztalon, egy horror letakarítani, mert az apró részeket nem lehet egyszerűen letörölni, vagy leseperni, mert beékelődnek a puha felületbe.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#24) Dilikutya válasza [CsuCsu] (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem ezért kuka alapból. Világítson a karácsonyfa...
Továbbra sem értem a játékos és a világító bazári LED összefüggését. Háznál, billentyűzetnél, RAM hűtőnél se.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) b. válasza Dilikutya (#24) üzenetére


b.
félisten

Nekem meg teszik ez az új világító embléma hátul. meg amúgy is tetszenek a világító egerek. Nincs azzal baj ha világít, 2 mozdulat driverben kikapcsolni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) SunMount3r válasza Akula (#23) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha gumírozott szerű az nekem se fekszene, ha megpróbálja lepucolni az ember, közepes sikálástól is könnyen foszlik általában, azt nem is értem minek erőltetik néha, még ha csak az egér oldalain van, akkor se, karcolódik is stb... A csúszás meg "izzadásgátlás" :D is csak a marketing szövegben hangzik jól, valóságban nem tudom mi haszna lenne. Bár ha ez egy trükk, hogy így minél hamarabb veszítsenek az egerek a külsejük esztétikájából, újabb vásárlására ösztökélve, akkor mondjuk "jól ki van találva" ...

Mondjuk a netes "real life" képeken nem tűnik vészesnek a felület, nem is tűnik fel, hogy lenne valami a műanyagon, lehet tényleg valami normális, spéci anyag van rajta... :F Vagy ha olyan, "kvázi" csúszásgátló, de nem bevonatos felület, mint pl. a G400s-en, az már bőven elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#27) Dr. Akula válasza Dilikutya (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nekem az volt az 1. hogy letiltottam (G900), mert +8 óra aksi, de mindig azt veszem észre hogy már megint világít. Pedig a szoftver szerint még mindig kikapcsolt állapotban vannak a fények. Be/kikapcs után egy időre elalszik, aztán megint visszamászik. Mondjuk ez a cikkbeli madzagos, ennek mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#28) Exelsior


Exelsior
senior tag

Nekem egy szerény G300 van bőven elég még úgy látom. EZ sajnos túlárazott ahogy mindig. :) amúgy szép.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#29) kretenallat


kretenallat
senior tag

Szerk: Ez a kábellel együtt a súlya, így más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#30) fuvi


fuvi
senior tag

Dream Machines Pro S-el szemezgetek egy ideje, csoppet baratsagosabb az ara
[link]

(#31) Trailblazer válasza fuvi (#30) üzenetére


Trailblazer
addikt

Csak épp a külhoni site-ból kiindulva vélelmezhetően idehaza nem kapni. (Én pl. nem tudom megoldani a külföldről vásárlást.)

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#32) b. válasza nyunyu (#21) üzenetére


b.
félisten

Erre kíváncsi leszek,[link] 30 euro :)

Jól néz ki :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#33) nyunyu válasza b. (#32) üzenetére


nyunyu
félisten

Cherry inkább húzzon gyártani G80-3000SQCHU-0-át.

Na jó, elég az álmodozásból, legyünk reálisak, egy G80-3000LXCHU-0-val is le tudnák tarolni a magyar billzet piacot, feltéve, ha azt is annyiért adnák, mint a német verziót. (~60€)

(Mondtam már, hogy fehér billzetre nem kell háttérvilágítás?)

[szerk:]Jaaa, hogy németben sincs barna kapcsolós? Akkor mi a francot gyártanak egyáltalán???

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) b. válasza nyunyu (#33) üzenetére


b.
félisten

Ennél az rágcsálónál azért minden adott egy jó termékhez jó áron. meglátjuk mi lesz belőle :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.