Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atomeec


atomeec
senior tag

Köszi a tesztet. Nem vagyok odáig az ilyen cuccokért, de valamiért muszáj volt megnézni így reggel ezt a leírást :) Szép darab.

(#2) kovy79


kovy79
őstag

"Ha csak leállítom a Bluetooth-t, akkor nem minden esetben tudok más készülékkel rákapcsolódni az ORB-ra, amíg nem indítom újra"
Sajnos ez az öntökön szúrás legjobb példája egy olyan cuccnál, amit kihangosítóként is szeretne a gazdája használni... Nekem ezért szóba sem jöhetne. Egyébként a formája, kialakítása korrekt.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#3) twi452 válasza kovy79 (#2) üzenetére


twi452
senior tag

Ő azt írja, hogy más eszközzel nem lehet párosítani amíg nem indítja újra. Gondolom az előzővel bármikor kapcsolódik amikor belövöd a bt-t rajta.

(#4) iMaverick


iMaverick
addikt

Tömör, velős teszt, gratula!

Egyet nem értek: írod, hogy kínai a user manual. Utána meg, hogy elő kellett venni a módváltáshoz. Ezek szerint tudsz kínaiul? :DD (Csak kötözködök. ;] )

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5) s3nsitivity válasza kovy79 (#2) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Csak másik eszközzel nem tud, és ez se mindig csak előfordult párszor. :)
Ha ugyan azzal az eszközzel akarsz csatlakozni azt simán megoldja. :K

(#4) iMaverick Angol és kínai nyelvű. ;]

:R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#6) gkris3


gkris3
tag

Szép és jó, hogy a hangszóró 7-8 órát bír, de Bluetooth 4.0 és LE nélkül gondolom a teló akksiját megharapja rendesen :( Kár mert, amúgy tényleg jól hangzik)

(#7) s3nsitivity válasza gkris3 (#6) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ööööö, megmondom őszintén ebbe annyira, sőt szinte semennyire se vagyok otthon de tudtommal az adóban kell LE-nek lennie, a generáció váltásnál meg csak hatótáv és teljesítmény(sebesség) -beli változások vannak. :)
Na meg nem igazán tűnt fel, hogy nagyon enné az aksit de majd ránézek. :K

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az M8-cal kellett volna összevetned, most úgy is azt használod nem? ;]

Finn the human

(#9) s3nsitivity válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Régebbi a cikk. :D
Úgy váltogatom a telefonokat mint más a fehérneműt. :D
Amúgy nyugi, van egy másik hangszóró amiről írok, az az M8-al lesz összevetve. :))

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#10) iMaverick válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


iMaverick
addikt

Jaaa.! :R :DD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#11) kovy79 válasza s3nsitivity (#5) üzenetére


kovy79
őstag

+ twi452 Ez így már egy fokkal jobban hangzik. Lehet a fogalmazásból rosszul szűrtem le, hogy min is kapcsoljuk ki a bluetooth-t... :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#12) s3nsitivity válasza kovy79 (#11) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Bocsi :B
Akkor kicsit kifejtve,
ha az aktív kapcsolatot úgy bontom, hogy a telefonon magát a BT t kapcsolom ki és nem kézzel szakítom a kapcsolatot akkor egy új eszköz nem mindig tud kapcsolódni a hangszóróhoz viszont az eredeti gond nélkül vissza mászik. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#13) dime27


dime27
őstag

Honnan lehet megrendelni?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#15) dime27 válasza s3nsitivity (#14) üzenetére


dime27
őstag

Tényleg az usb-ről csak tölteni lehet vagy esetleg próbáltál rádugni pendrive-ot h az azon levő zenéket is lejátsza-e?! Akkor microsd kártyát lehet beletenni?! FLAC fájlokat onnan lejátszik, ki tudnád próbálni?!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#16) s3nsitivity válasza dime27 (#15) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hétvégén megnézem neked mindent! :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#17) dime27 válasza s3nsitivity (#16) üzenetére


dime27
őstag

:C :R majd írd már meg légyszi privibe, előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#18) norbert1998


norbert1998
veterán

Érzékenység! :C :DDD

Gondolod érzékenyen érintene, ha azt mondanám, kicsit marketing/reklámszagú a dolog? ;] :P

(#19) s3nsitivity válasza norbert1998 (#18) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Lehet az de ez tényleg király cucc, nincs benne semmi vetítés. :N
Van nálam egy strapa bt hangszóró is tesztre de az nem gyere be :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20) norbert1998 válasza s3nsitivity (#19) üzenetére


norbert1998
veterán

Chöhh, nem veszed a pojénot :((( :P

(#21) s3nsitivity válasza norbert1998 (#20) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Bocs, hosszú napom volt :D :B

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#22) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Így a videóról nem igazán jött át, de 120hz-ig vagy esetleg még lejjebb is kiad értékelhető mélyhangot? Hol van az ahol nagyon zuhanni kezd?

(#23) Kampó


Kampó
senior tag

Biztos jók ezek és a hasonló hangszórók, de aki feltalálta ezeket azt verném agyon. Felénk a Hupák ferenc 3000-ek meg a Laktos Mariók ezen bömböltetik az utcán a nagyon idegesitő szarjukat amit hallgatnak. Kérdezem én mi a fa..é nem lehet fülhallgatót használni ki kiváncsi a fosra amit ők zenének neveznek. Én sem üvöltetem az okádos metalomat sem buszon sem vonaton sem utcán.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#24) norbert1998 válasza Kampó (#23) üzenetére


norbert1998
veterán

akkor a feriket és máriókat verd. igenis van értelme és szerepe ezeknek a cuccoknak.

(#25) Kampó válasza norbert1998 (#24) üzenetére


Kampó
senior tag

nem azt irtam hogy nincs értelme. Csak vázoltam egy irritáló jelenséget.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#26) norbert1998 válasza Kampó (#25) üzenetére


norbert1998
veterán

a jelenség ellenzésével pedig egyetértek :K

(#27) dime27 válasza Kampó (#23) üzenetére


dime27
őstag

Vegyél egy ilyet:

utána soha nem fognak arra menni, amerre te jársz! :K :DD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#28) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Én egy JBL Charge 2 készüléket használok és hát mit mondjak wow.
Idevágólag egy JBL Go készüléket hallottam élőben szólni és a "cigisdoboz" mérete ellenére meglepően jó hangerővel és szépen szólt. Kb. 9K az ára.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#29) Pítőr


Pítőr
aktív tag

Van a bluetooth hangszóróknak fóruma?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#30) helltp


helltp
aktív tag

Kíváncsi vagyok, a JBL Micro -nak a hangját is sikerült-e úgy lekoppintani mint a külsejét, mert ha igen akkor jó ajánlat.

Örülök nagyon, hogy egyre több cikk jelenik meg a logouton ilyen témában, elég sokféle ilyen kütyü van a piacon és elég kevés az infó róluk. Ez is egy kifejezetten jó cikk lett. :R

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#31) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszi a cikket! Hasznos volt. Arról nincs vmi infó, hogy ha veszek kettőt, akkor tudnak -e sztereóban szólni?

(#32) sptkyle


sptkyle
senior tag

Köszi a tesztet. :R

Nézegettem már ezeket a BT hangszórókat, mostanság egyre gyakoribbak, és csak én nem tudom elképzelni a felhasználási módjukat?

Mármint otthon nyilván van mindenkinek hifi/fejhallgató... munkahelyen (már ahol megengedik) gondolom szintén ugyanez, autóban meg autóhifi. Max műhelyben vagy nyaralóban tudnám elképzelni, de oda meg akkor inkább egy olcsóbb PC-s 2.1-es hangfal, áram úgyis van.

Érdekelne akinek van ilyen, hogy hol használja?!

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#33) #79335424 válasza sptkyle (#32) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem még nincs ilyen, de egyértelműen autóba kéne. A sajátomban van hangcucc, csak nem nagyon használom a meló miatt. Alám tolnak vmi verdát, aztán irány London, vagy Madrid, vagy bármi. Múltkor másfél hónapot töltöttem együtt egy Ducato kisbusszal, amiben nagy, sötét luk volt a fejegység helyén. Közben háromszor nyomtam vele Korzika oda - visszát. Szörnyű volt.

[ Szerkesztve ]

(#34) sptkyle válasza #79335424 (#33) üzenetére


sptkyle
senior tag

Áááá.. Köszönöm. Ez egy abszolut reális felhasználás. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#35) s3nsitivity válasza sptkyle (#32) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én például elég lusta vagyok és reggelente jó rola zenét, rádiót hallgatni ha már nincs kedvem belökni a PC-t. :D
Vagy konyhába főzés mellé is jó lehet. :)

(#15) dime27

Bocsi a késésért itt is!
USB-ről csak a tápot kapja.

micro SD megy bele, lehet mellette bármilyen file. Én is csak kikaptam a telefonból még appok is voltak rajta és simán vitte a flac és az mp3 fileokat! :K

(#31) Somatom

Sajnos erről nincs infóm és tesztelni se tudok de megérdeklődöm! :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#36) #79335424 válasza s3nsitivity (#35) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszönöm! Több ilyen kütyüről tudok, amik ismerik ezt a feature -t.

(#37) dime27 válasza s3nsitivity (#35) üzenetére


dime27
őstag

Köszi! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#38) s3nsitivity válasza #79335424 (#36) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szia!

Megkaptam a választ a forgalmazótól. Sajnos nem tudnak sztereóban szólni. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#39) #79335424 válasza s3nsitivity (#38) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kár. De, nagyon szépen köszönöm, hogy utánajártál!

(#41) s3nsitivity válasza Szipó (#40) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.