Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

A cég részéről "korrekt" a vadkapitalizmus keretrendszerében, viszont aki egy matrica miatt gariztatni visszaküldi az az én olvasatomban már tényleg az alkalmatlanul inkompetens kategória, ha ennyit nem képes egyedül megoldani.

Elnézést kérek ha ezzel valakit megsértek, viszont úgy gondolom hogy az, hogy egy ilyen issue teret kaphat az a fogyasztói társadalom rendszerszintű problémáinak egy megnyilvánulása.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) pmartin96


pmartin96
csendes tag

:C :C :C

Hogy pont oda kellett rakni azt a matricát...Nem lett volna egyszerűbb kihagyni? Vagy pedig egy nem ragadó cetlit mellékelni?? Vagy VRM bordára ragasztani ,vagy pedig megemlíteni egy kib*szott manual-ban???? Idegesitő hogy veszek egy 150-200k-s lapot és egy cetli miatt nem tudom bekapcsolni a vadiúj gépet mert attól kell félnem hogy zárlattal hazavágja még a RAM-ot is.....

"640 kilobájt minden felhasználónak elég kell hogy legyen"

(#3) Soulles válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Soulles
tag

Ha Neked ez így rendben van, legyen. Nekem pl. már nagyon nincs. Kérlek engedd meg, hogy röviden kifejtsem. Kapitalizmus ide vagy oda, ha már egy rakat pénzt kiadsz egy alaplapért az bizony működjön probléma mentesen out of the box. Nehogy már pepecselni kelljen, hogy azokat a nyamvadt ragacsgömböket kipiszkáld a DIMM réseiből (ha már egyáltalán ki tudod). Ha meg üveg a géped oldala a maradék bizony több mint valószínű, látszani fog. Nálam ez egyből menne vissza a kereskedőnek, gyártónak. Van jobb dolga is az embernek ahol elsz@rhatja a felesleges idejét. :)

(#4) icp1970 válasza fatpingvin (#1) üzenetére


icp1970
senior tag

Hmm.Furcsa hozzá állás- Én úgy gondolom hogy miért is kellene nekem eltávolítással, kapargatással szívni . mert az ASRock-nál akkora ökrök, hogy ragacsos nehezen eltávolítható matricát raknak a memo slotokkra,amik eltömődhetnek, és meghibásodáshoz vezethetnek. A leg kevesebb az hogy e miatt a nevetséges "baki" miatt "meg engedik" hogy vissza vihesd a lapot.

[ Szerkesztve ]

(#5) fatpingvin


fatpingvin
őstag

baromság volt odarakni egy matricát, ezen nem vitatkozunk, de nem is erről szólt a kommentem :)

a felesleges idő elszarására vonatkozó kommenten viszont jóízűt nevettem, ugye közismert hogy a garanciális ügyintézés és csere az zérus idő alatt történik :DDD

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) rviktor25 válasza fatpingvin (#1) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Én ugyan nem ódzkodok ha nagyon kell egy-két kisebb forrasztástól sem, de itt erősen felmerül a kérdés, h mennyire is szar a ragasztó és mennyire jutott/jut be belőle a slotba. Kép alapján nagyon is szar aminek hatására kvázi csak sloton belüli kaparással tudsz előrébb jutni. Na és itt jön a vicces vadkapitalizmus helyzete: abban a pillanatban h ezt elkezded csinálni már van "külsérelmi" nyom. Nem vagyok benne biztos, h egy zsír új 150k+ -s IT eszközön (amiről még csak nem is tudom, h működik-e) szeretném-e egy ilyen egyértelműen gyár általi hiba miatt kockáztatni a garanciát (és a pénzemet).

edit: igen, az időtényező sokkal szarabb a visszaküldéssel :D

[ Szerkesztve ]

Chiwasuu!!!

(#7) Soulles válasza fatpingvin (#5) üzenetére


Soulles
tag

Garanciás ügyintézésről és cseréről szó sem esett. :) Bedobozolni és útközben postára adni / leadni meg aztán tényleg jóindulattal se mondható időgyilkosnak, a kapargatáshoz viszonyítva főleg nem. Ha meg közben megsérted - mint a kolléga is említette -akkor meg...jáj?

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Egy ilyen drága terméknél, nehogy már fillérbaszó legyen egy cég. Azért erre illenék odafigyelni. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) murrayd


murrayd
csendes tag

Sosem érdekeltek a "csúcslapok", úgyhogy jó szórakozást a vásárlóknak ezzel vagy azzal :DDD

Erről viszont az jut eszembe, amikor a boltban az akciós cimkével leragasztják a termék megnevezését. Annyit látok belőle, hogy le van árazva - de nem tudom, hogy mi. Na AZ felcsesz :W

[ Szerkesztve ]

(#10) Synthwave válasza Soulles (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy.

De azt is tegyük hozzá, hogy végül az ASRock korrektül járt el.

-----------------------------------------------------------------------

(#5) fatpingvin: Igen, de az alatt az idő alatt csinálhatnék mást is, mintsem az x százezer forintos, vatta új alaplapom DIMM slotjaiból kiimádkozni a ragacsot anélkül, hogy véletlenül megsértenék valami érintkezőt.

Az emberek valamiért hajlamosak elbagatellizálni a saját idejük monetáris értékét (messze a legeslegdrágább valuta, mert előbb-utóbb a föld alatt kötsz ki), az agybajmentesség anyagi kompenzálásáról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) icp1970 válasza Synthwave (#10) üzenetére


icp1970
senior tag

+1 :K

(#12) dokanin


dokanin
aktív tag

Viszont a ragasztó elég jó minőségű. Levakarni se lehet.

(#13) TeeBee73 válasza dokanin (#12) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#14) Low Noise


Low Noise
senior tag

Ami nagy hír mára, hogy elvileg ma mutatkoznak be az X650 chipsetes alaplapok, aminek az áraira nagyon kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#15) Healbacsi válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem kersz te elnezest az esetleges sertesert, az egesz kommentbol sut a lenezes.

Mint lathatod senki sem latja ugy ahogyan te latod.

Hany olyan lapot latni, ahol a tisztelt user szetkeni a hutopasztat (tele a proci foglalat, stb), vagy egyeb modokon sertik meg/fel az alaplapot.

Majd ezek utan te rabizod a userre, hogy ezt a makacs ragasztot szedje/kaparja/dorzsolje le maga. Mondanom se kell, hogy tele mehet a slot mindenfele szarral (eleg makacs lehet az elkent ragaszto), szetkarmizsalhatja a tisztelt user a slotokat, lapot, stb.

De semmi baj, hiszen mindenki IS ert mindenhez. Ha ez igy lenne, nem lennenek szervizek, hiszen mindenki otthon szerelne mindent IS.

Szoval ha neked ez a velemenyed, akkor legyen.

En viszont remelem, hogy ezzel a hozzaallassal te semmifele ertekesitesi/szervizelesi feldatot nem latsz el a munkad soran, mert ha igen, akkor keress masik szakmat vagy egszeruen ne erezd kotelezonek, hogy leird a lebecsmerlo velemenyed.

Meg bele sem olvastam a cikkbe amikor rakattintottam, es egybol a kepet lattam meg, mikor betoltott az oldal, azonnal felszisszentem magamban, hogy lehet egy gyarto ekkora okor, hogy ilyen makacs ragasztoval, es 1 mikron vekony papirral oldotta meg a dolgot.
Ez igenis egy gyartoi elbaszas. Ha a lapban kar keletkezik, az mar nem garis hiba, hanem user error, igenis amennyiben szukseges tegyek rendben azoknak akik nem merik vallalni a feleloseget, hogy elkurnak egy draga alaplapot (latszik, hogy nem kellett meg a penzedert futni egy gyartoi hiba miatt).

(#16) antikomcsi válasza Synthwave (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az, hogy igény esetén cserélik az valóban elismerésre méltó, de szerintem akkor lenne igazán korrekt, ha sorozatszámok alapján visszahívná az összes el nem adott lapot és elvégezné rajta a frissítést. Nem arról van szó, hogy nem tudja az ember megcsinálni, sokkal inkább arról, hogy egy több százezer forintos lapnál a képek alapján nem akar ilyennel pepecselni, vesződni.

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az én olvasatomban elég lett volna odatenni egy papírlapot, ami esetleg körbeöleli a foglalatokat, és simán le lehet emelni..

Sajnos a józan paraszti ész nem diadalmaskodott ebben az esetben..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) fanti


fanti
addikt

Beletenni egy A5-ös nagy és vastag betűs Warning!!! kezdetű papírt, ahol ott az infó angolul, meg esetleg a hülyék kedvéért még egy sematikus ábra is fekete-fehérben...és mindezt az antisztatikus zacsi alá...
Vagy egy A4-est közvetlenül úgy, hogy ahogy kinyitod a dobozt, legfelül neked ugorjon...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#19) #72042496 válasza rviktor25 (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egyetértek, én se lennék nyugodt, hogy hátramaradt-e valamennyi ragacs a slot környékén, ami a hőtől még lehet, meg is folyik később. Plusz ezek valóban nem barkács kategóriás hardverek, aminek nekimegyek kendővel vagy akár higítóval ha úgy adódik.

Ezt elrontotta az ASRock, félrement valami, remélhetőleg egyszeri eset lesz.

(#20) DonToni


DonToni
aktív tag

Ha emiatt visszaküldenéd garanciába kedves vásárló, kérlek... nagyon kérlek...! Soha a büdös k életbe NE nyúlj többet hardverhez !!!!!

(USER Manual: 26-27. oldal....! Nincs mit....)

-Anti-

(#21) eldiablo válasza pmartin96 (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az útmutató szart sem ér. Senki nem olvassa el.
Pl. hány ember olvasta el, hogy a mikrohullámú sütőt hogy kell helyesen használni? Innen hányan tudják, hogy kell beállítani pl. hús melegítéshez vagy leveshez?

Hányszor marad fent a "Remove before use" matrica?

Az Asrock csak a ragasztóval hibázott.

(#22) Soulles válasza eldiablo (#21) üzenetére


Soulles
tag

Ne haragudj, de csak azért, mert van pár önjelölt mekgájver, nem lesz az útmutató értelmetlen. Ennyi erővel a LEGO ba se tegyenek, úgy az igazi a kihívás.

(#23) eldiablo válasza Soulles (#22) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha az útmutatókat elolvasnák, az ügyfélszolgálatosok éhen halnának. :U
Pl el tudod mondani a mikrós példára a helyes választ fejből?

(#24) Soulles válasza eldiablo (#23) üzenetére


Soulles
tag

Az első támpont az útmutató, ha elakadsz jöhet a helpdesk. Nem, nem tudom de biztos bonyolultabb mint összerakni egy gépet.

(#25) eldiablo válasza Soulles (#24) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Feltételezem nap-nap mikrózol ételt és nem tudod hogy miért forró helyenként, máshol meg hideg? Helyes használat mellet mindenhol egyenletes az étel hőmérséklete. Akkor van értelme az útmutatónak amit mindegyikhez mellékelnek?

(#26) Soulles válasza eldiablo (#25) üzenetére


Soulles
tag

Én ezt most tényleg nem tudom hova tenni, mit szeretnél bizonyítani?
Az ember nem lexikon, bizonyára nem tud mindent fejben tartani. Ha valamiben nem vagy biztos, nem emlékezel... bizony, ott a kézikönyv, útmutató stb. Műszerfallámpa felvillan, nem tudod fejből --> manual. Ezt nem tudom, akarom tovább ragozni. Legyen úgy, ahogy Neked tetszik. :)

(#27) eldiablo válasza Soulles (#26) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Igen, itt jön be a hasonlatom a képbe. Azt gondolod, hogy tudod a működését, hiszen 20 éve használod erre most valamivel szembesülsz ami váratlan. Kikeresed az útmutatóból, hogy 2 perce várok, miért nincs POST? Francot, megy vissza garba a cucc, mert szar. Ja, nem.
Kiveszed a mikróból a rántott húst, egy ponton újra van sütve, a többin meg hideg. Kikeresed az útmutatóból mi a hiba? Francokat, vissza rakod az ételt és szidod a mikrót. :U

(#28) Soulles válasza eldiablo (#27) üzenetére


Soulles
tag

"Kikeresed az útmutatóból, hogy 2 perce várok, miért nincs POST? " Pontosan. Vagy guglizol egy gyorsat?

(#29) eldiablo válasza Soulles (#28) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Látom nem sokat dolgoztál emberekkel. :DDD
Gondolom tegnap amikor félig hideg volt az ebéd elolvastad az útmutatóját. Vagy vissza tetted? :D

(#30) Synthwave válasza eldiablo (#25) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy 15 éve nem használtam mikrót. Ilyenkor mi van? :D

Amúgy általában belenézek mindennek az útmutatójába, ha valami nem teljesen egyértelmű. Ha ott nincs válasz, akkor meg a Gugli a barátom, és lesz válasz.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#31) flexxx2


flexxx2
őstag

"idegesítő apróságról van szó" - hát kapargatás közben én biztos üvöltenék mint a sakál, hogy lehetett ennyire barom vki a cégnél

(#32) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

És most megszűnik egy ember könnyű munkája ezzel…
Very sad story… :O

Ezerféleképpen lehetett volna jelezni azt, amit a matrica jelez. Nem hiszem el, hogy ez NPI-okon nem derült ki.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#33) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Az alaplapok általában be vannak csomagolva 1 zacskóba is. Miért nem lehetett arra ragasztani azt a matricát? A kedves vevő rögtön kiszúrja, mert nem jellemző az ilyen.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#34) yericho800


yericho800
aktív tag

Vagy csak a 2 szélső dimmre rakasztja, a teteje meg nem ragadós csókolom és nem ragad bele! Ilyen fasságot csinálni főleg ebben az árkategóriában... :U :N

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#35) eldiablo válasza Synthwave (#30) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Csak nem félsz, hogy megváltozik a víz DNS-e? :DDD

Egyértelmű hibaüzeneteket nem olvasnak el az emberek, nem hogy útmutatókat.
Az hogy eleve egy IT oldalon olyanok vannak akik nem ilyen mentalitásúak, az nem jelenti azt hogy mindenki így gondolkozik.

(#36) Synthwave válasza flexxx2 (#31) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem inkább ríjjognál, mint egy megvadult bagoly?

:DDD

-----------------------------------------------------------------------------

(#35) eldiablo: Semmi ilyesmi. Egyéb okai vannak.

Pontosan tudom, szembesülök vele eleget. ;] Ez viszont nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen, aki nem kocka.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#37) eldiablo válasza Synthwave (#36) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

11 év pult és 4 év Local IT után egyre biztosabb vagyok abban amit már írtam. :K

(#38) Synthwave válasza eldiablo (#37) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig most is épp olyannal diskurálsz, aki nem ilyen. :N

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39) eldiablo válasza Synthwave (#38) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Csak ismételni tudom magamat:
"Az hogy eleve egy IT oldalon olyanok vannak akik nem ilyen mentalitásúak, az nem jelenti azt hogy mindenki így gondolkozik. "

(#40) Synthwave válasza eldiablo (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De még olyat is ismerek nem egyet, akitől olyan messze van az IT, mint Makótól az Alpha Centauri, és mégis user manuallal kezd mindent. Pont azért, mert nincs otthon a témában.

Attól, hogy hemzsegnek a helikopterek, még akadnak értelmes emberek is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) eldiablo válasza Synthwave (#40) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az már jó kezdés, ha valaki tudatában van annak, hogy valamit nem tud. De mi van azokkal akik magabiztosan inkompetensek? Azoknak van ott a matrica.

Bizonyára okkal veszik körbe az emberek hasonló gondolkodásúakkal magukat. Ezért sem érdemes ismerősi körből kiindulni.

[ Szerkesztve ]

(#42) Synthwave válasza eldiablo (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem igazán vagyok hasonló gondolkodású azokhoz képest, akikkel még tartom a kapcsolatot tho.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) NandoXXL válasza eldiablo (#41) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Szóval, szerinted nem az az első hogy kibontja leszedi a matricát olvasás nélkül? ATM-ekkel foglalkozom, új gépek lettek kihelyezve... Simán figyelmen kívül hagynak mindent (matricát, kiírást stb.), akár több szászezret is betesznek fordítva, vagy a gép jelzése ellenére nem hagyják jóvá a befizetést (lejár a biztonsági idő). Utána meg reklamálnak hogy elnyelt 1-2 millát az ATM.. Szegénytől a milliomosig figyelmetlenek.

(#44) Liquido válasza Healbacsi (#15) üzenetére


Liquido
csendes tag

Nem igaz hogy senki nem ért egyet fatpingvin véleményével. Én nagyjából osztom a nézetét, annyival kiegészítve hogy azt gondolom eleve nem kéne a sok "hozzáértő" embernek nekiállni hogy majd ő összerakja a gépet, az úgy is nem nagy szám. Túl sokszor találkoztam már azzal, hogy majd a fiam/haverom/a fiam haverja/a haverom fia megcsinálja mert ért hozzá, mert látott már youtube videót róla, és ért hozzá, meg különben is. Aztán hozták hogy hát mégse. Ez is egy szakma, tapasztalatot, odafigyelést igényel. TV-t, mosógépet, mikrót, stb. sem otthon rakod össze mert hogy az nem nagy dolog. Ettől függetlenül persze ezt kicsit elbaltázta az ASRock (megoldhatták volna egy karton lappal is amit mondjuk a memória szorító fülecske fogna), de a hozzáállásuk legalább korrekt. Ettől függetlenül ez tényleg nem akkora probléma amiből ekkora ügyet kéne csinálni.

Számítógép? Azt eszik vagy isszák?

(#45) eldiablo válasza NandoXXL (#43) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ahogy Te sem olvastad el a topikot, csak random reagáltál egy posztra.
Ugyan azt írom amit Te. Kezd ezzel: #21 :)

(#46) Synthwave válasza Liquido (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lásd (#10). Itt nem a szakértelemről vagy annak hiányáról van szó, hanem elvekről.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#47) NandoXXL válasza eldiablo (#45) üzenetére


NandoXXL
senior tag

:DDD Nézd az érem másik oldalát, megerősítettem a tényt amit írtál, nem sokat ér a kiírás. :R Plusz bármi ami a megszokottól eltérő veszélyes, mert nem érdekel bizonyos embereket, ők megoldják erőből. Csak ne ne lenne plusz munkám miattuk :DD

(#48) eldiablo válasza NandoXXL (#47) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Erőből: Láttam már SDRAM foglalatba bereszelt DDR memóriát, szalagfűrésszel levágott GPU-t, hajszárítóval szét olvasztott laptop billentyűzetet, MXM foglalatba be fűrészelt MXM2 kártyát, LGA 1155 foglalatba 90 fokkal elforgatva beerőszakol processzort...
Én már nem lepődök meg semmin. :D

(#49) Synthwave válasza eldiablo (#48) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Láttam már SDRAM foglalatba bereszelt DDR memóriát... MXM foglalatba be fűrészelt MXM2 kártyát"

Ékes bizonyíték, hogy nem alacsony az a kerítés, hanem nonegzisztens.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#50) Graphics válasza eldiablo (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezeket máskor fotózd le :D.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.