Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nagyon jó kis összeállítás :) Csak sajnos nagyon érződik a válság hatása. De nagyon jó választás. :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

tetszik az írás:)
viszont én a Cooler Master Elite 331-et nem ajánlom, párszor cipeltem autóval+cserélgettem az alkatrészeket, és egy kicsit elkezdett nyikorogni a ház, az oldallemezek néha zörögnek, a vinyó helyén a váz berezonál...
szóval nem egy rossz ház, csak ne cipelgesd sehova, mert meglazul a ház szerkezete

a vgat talán lecserélném egy használt HD4850re, és tényleg igen fasza gép lesz ez:)

(#3) Janix14


Janix14
csendes tag

Szép írás lett,kb. én is 1 hónapja raktam össze efféle kategóriás gépet, belőem 80ezret facsartak ki,de én Chieftecet vettem:)

ProEvo: Az enyémbe 512-es 4830as pörög, maxon fut a GTA IV és NINCS húzva :D

[ Szerkesztve ]

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#4) P100 válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


P100
senior tag

Még nem cipelgettem a házat sehová, eddig ilyen nyikorgást nem tapasztaltam, csak azt néztem, hogy rendkívül pozitív hatással van a hőmérsékletre :D A HD4850 jobb persze, de újonnan jóval többe kerül a HD3850-nél, használtan meg persze megéri, ha jó állapotban veszi az ember, de én most új hardverek-ből válogattam :)

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

jó írás... :R tápból nekem egy 350es chieftec van... bőven elég a konfigom alá és nagyon megbízható cucc... ("a súly a megbízhatóság jele", tápoknál ez hatványozottan igaz)
nem kell őrültnagy összeget kiadni használható konfigért, ezt jól bizonyítja az összeállítás... egyedül a vga az, amiből mást választottam volna (nem hallottam igazán jókat a hd38xx-ekről) mondjuk 4670/4830-at...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) csirkés11


csirkés11
tag

mert a chieftec táp jobb szerinted?

(#7) Goatman


Goatman
aktív tag

Kísértetiesen hasonlít az összeállításod ahhoz, amit én vásároltam még tavaly októberben újonnan. Az viszont elég durva, hogy akkor szinte ugyanez került (lap, proci, VGA, memó - táp nélkül) 57 ezerbe :F (válság..pf)

Egyébként nagy segítség ez az összeállítás, ismerősömnek is fogom ajánlani, épp passzol a nyári keresetéhez :C

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#8) Kriccs


Kriccs
tag

Hát a 3850 igen is jó, főleg 14kért... És egy hibát szeretnék jelezni. Nem a "béke feneke alatt", hanem a béka feneke alatt.

(#9) P100 válasza mephi666 (#5) üzenetére


P100
senior tag

A 4670 drágább a 3850-nél, de szerintem a HD3850 jobb, nekem nagyon bevált. Valaki készített már egy összehasonlító tesztet is.

A HD4830 jobb a HD3850-nél, viszont több, mint 10 ezer Ft-tal drágább nála, annyit nekem nem érne meg. :)

A Chieftec tápokban általában Sirtec vagy Delta belső van. Én az FSP-t szeretem és igen, a fenti konfigurációhoz akár egy 350W-os FSP is elég :)

Kriccs: köszönöm

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#10) mephi666 válasza csirkés11 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

alternatívának mondtam... meg a személyes tapasztalat miatt...

egyébként aki amd párti, az szintén jóféle matx giga lapot kap 12körül... meg mondjuk egy 7750-et 15ért... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

"Teljesítményben valahol a "Core2 Duo E7400 2.80GHz" szintjén van" - mióta van egy E5200 a maga 2.50GHz-ével és kevesebb cache-vel a nagytesó szintjén?
Videókártyának 3850? Én 4670-et vettem volna, fejlettebb valamivel, jóval kevesebbet fogyaszt, teljesítményileg hozza a szintet, árilag ugyanott van.
"jelenleg 2 gyártó merevlemezei a legjobbak" - ezt az állítás gondolom nem komolynak szántad...

<-ƘƘ->

(#12) marcee


marcee
addikt

Én pár hete készítettem az ex-emnek ilyen gépfrissítést. Építész, rjazol, látványtervez a gépén, a költséghatékonyság elsődleges szempont volt. Az előző gépét is én raktam össze 4 éve, tápja azóta cserélve lett, háza, winchestere, optikai meghajtója még megfelelő volt. Vettem egy P35-ös Gigabyte deszkát, E7400 box-ot, 2x2GB 800-as Geil-t, és egy Silent 9400GT. Ez így 78e pénz volt bruttó. De sikerült eladni a tökéletesen működő, de feleslegessé vált alkatrészeit (KT600 + AXP2200 + 1,5GB + nv6200) 20e pénzért. Így neki 58e-be volt a felújítás és el van puffanva tőle, hogy milyen gyors gépe lett. Hanga meg szinte semmi, bár ebben nem történt változás.

\m/

(#13) DarkByte


DarkByte
addikt

Majdnem ugyanez a gépem van, az alaplap kicsit más illetve én áldoztam egy kicsit komolyabb kártyára (4770), illetve RAM -ból vettem bele 4GB -ot, abból sosem elég. Azért hogy pro gamer gép az már sántít néhol, mondjuk ehhez hozzárak hogyha már Full HD monitorom van, ha lehet ez alá a felbontás alá nem adok. :) Igaz huzigálni én még nem kezdtem el, ebben a melegben egyébként sem hiszem hogy örülne neki. Na meg annyira nem is játszom, egyébként is kevés időm és kedvem van rá munka mellett. Talán még a tápom más, nekem a P4 -emből öröklődött ide a 450W -os Chieftec.

[ Szerkesztve ]

(#14) whiz válasza Kendek (#11) üzenetére


whiz
aktív tag

Nem rossz kis összeállítás, de én is azon akadtam ki amit a kolléga írt. E5200 = E7400?? Akkor legalább az E7200-at írtad volna, az megy ~ ugyanolyan frekvencián...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#15) luw2win válasza mephi666 (#10) üzenetére


luw2win
őstag

Azért szerintem jobb lenne az általad irt konfig,
7750 vs E5200
Néha szépen elhúz az AMD, játékba viszont egy szinten vannak :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#16) hcl válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagyo gyenge az anyaga az Elite 331-nek (ilyenem van), az a baja.
Viszont a porszűrő mindenlrt kárpótol :)
Én nem szoktam cipelgetni a gépet, így teljesen megfelel ez a ház nekem :)

Amúgy a max. 4Gb RAM támogatás még visszaüthet...
Viszont az igaz, hogy jó olcsó gép lett, bár nem nevezném prógémer pécének, de a legtöbb dologra elég, amit manapság az ember csinál egy géppel.

Táp + áramütés : Azért az érdekes hogy hogyan vághatja meg az embert a táp, ha nem nyúl bele... Nekem eddig még egy noname táppal sem sikerült megrázatni magam, ha nem nyúltam bele (kibontva viszont a márkásak is ráznak :D - hát még a monitorok! :D ) .

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) P100 válasza hcl (#16) üzenetére


P100
senior tag

Viszont az igaz, hogy jó olcsó gép lett, bár nem nevezném prógémer pécének, de a legtöbb dologra elég, amit manapság az ember csinál egy géppel.

Ez válság-gép :D

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#18) Killing


Killing
addikt

"még a sokat emlegetett híres-neves sok magot kihasználó GTA IV is elfut egy erősebb 1 magos processzorról"
Ez kamu.A GTA IV még egy erősebb kétmagososn is épp hogy elfut. :U

Ezzel a géppel csak egy bajomban:Inteles.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#19) Varoz


Varoz
őstag

Üdv!
Jó kis cikk, segíthet azoknak akiknek nincs sok pénzük, de mégis akarnak egy új gépet amin többnyire megy minden.
Az enyém is hasonló árban van csak kicsit más cuccokból.(Abit KN9, Athlon64 X2 4600+(Windsor-512), Sapphire 4670 512, 2x1GB Kingmax DDR2, 250GB Maxtor DiamondMax 10).

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20) Dark KillerX válasza csirkés11 (#6) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nem írta hogy jobb,csak hogy az is megbízható. :B és ez a lényeg.

(#21) mephi666 válasza Killing (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor neked ott az amd-s alternatívám 7750-re építve ;) (szerintem hamarosan kidobom a 3800+-t és egy olyat kerítek helyette... a kis proci meg megmarad arra az esetre, ha összejön a htpc-m)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Varoz válasza Killing (#18) üzenetére


Varoz
őstag

Azért az túlzás, hogy egy erősebb 2 magoson épphogy elfut. Jó nagyobb felbontáson biztos, de az én konfigomon például 1280x1024-be majdnem fullon minden és fut rendesen, jó van egy-két akadás, de ha kicsit visszább venném a megjelenítést akkor simán menne. Csak így szebb, az a pár akadást meg kibírom.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23) Sotho


Sotho
őstag

"akár 3.6Ghz-ig is lehet húzni" - csak nem ebben a lapban.

(#24) aram01


aram01
nagyúr

jó írás lehet belöle meriteni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) Bluegene


Bluegene
addikt

jó fejlesztés, bár videókártyára rászántam volna még egy 5-8 ezret és egy 4830/4850 est vettem volna(még lecserélheted, ha eladod és veszel)

de a 3850 jobb a 4670nél :K

de zseniális, azért azt hozzá kell tenni h monitor+egér+bill+ház+dvd meghajtó rárakódna, szal kicsit sántít h 57K az új gépért, ugyanakkor a régiért is csak kapsz valami zsét ha eladod

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#26) Killing válasza Varoz (#22) üzenetére


Killing
addikt

Nekem nem ezt mondták a GTA IV topicban.Felraktam,játszhatatlan volt.Lehet hogy a 7600 GS volt a korlátozó tényező. :DD
De egymagoson GTA IV? :F Szép álmok. :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#27) misx


misx
senior tag

Hát igen egy igazi gamer nem egész gépben gondolkozik, hanem alkatrészekben. Ez a PC bája. A régi alkatrészekkel mi lett? Mert ha azokat eladod, még ennyibe sem került. :) Tavaly én 46 ezerből megúsztam a lenti konfigot. Alaplap+cpu+ram+vga+táp. Bár a régi Chifi tápot lehetett volna hagyni, de "csak" 25A-t tudott 12V-os ágon (350W). A régi P4-es cumót eladtam 34-ért darabokban, Iponról meg vettem szuper új alkatrészeket 80k-ért. Olyan faxa árak voltak tavaly nyár végén, ha tudtam volna, hogy válság lesz, veszek egy full új gépet.
Pl. E7200: 20 ezer Ft, HD3870: 23 ezer Ft volt. :DDD
Unokaöcsém meg nem érti nekem miért megy minden új játék a a gépemen, nekik meg semmi az 5 éves masinájukon. Még a régi házam van, Delux, nem nagy szám (a tápja egy hulladék volt), de legalább viszonylag tágas, és van CPU felett beömlőnyílás, hátul két venti hely. De ha veszek egy másikat, az első kérdés az lesz a sráctól: "Új gép???". ;]

(#28) Zolás


Zolás
addikt

Nem rossz összeállitás.
Én nem szeretem a giga lapokat igy valszeg másmilyet vettem volna. A proci az ár-érték arányban a legjobb. Viszont ha szánnál 4k-t egy hyperTX2 procihütöre vagy bármilyen ajánlott procihütöre azt meghálálna a proci egy kis tuningpotencállal. A gyári hütöt nem igazán ajánlom és a hozzávásárolt pasztának sincs igy értelme. Vettél jó pasztát és olyan hütöt raktál fel ami mindenképp meleg lesz.
A ramokban sajnos a kingston már nem olyan jó. A régi ddr1-ben ott voltak és ott is maradtak. Nem mondom hogy rossz vétel volt de szerintem inkább egy geil vagy valami jobb gyártó.
A videokártya szintén best buy volt ennyiért. Lehet használtan jobbat kaptál volna de mivel mindenből ujat vettél ez szerintem igy is jó vásár volt. Nekem is ilyen van a 256mb-os változat és mindenre elég amire egy átag gémer használja.
Ügyes és okosan összeállitott gép amire még sok garancia van és habár nem mondom hogy 4-6 évig minden elindul rajta (ezt ma már egy nagyon karaj gépről se merik mondani :DDD ) de egy ideig jó lesz és sok örömöd fog telni benne.
Gratulálok a cikkhez és a géphez. Megmutattad hogy kevésből is lehet jót kihozni. Ha valaki be meri vállalni a használt alkatrészeket az tud jobbat is csinálni de ez a gép igy és ennyiért szinte ajándék :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#29) Varoz válasza Killing (#26) üzenetére


Varoz
őstag

Persze azért egymagoson én se tolnám, de azért egy kisebb konfigon is elmegy szépen, jó valóban nem nagy felbontáson és élsimítással meg mindennel. De egy kis kompromisszummal simán megy.
Hát a 7600GS 100%, hogy korlátozó tényező! Ha beletolnál egy nagyobb kártyát akkor menne, persze szigorúan 1280x1024-ben vagy alatta.

mod: Most nem emlékszek pontosan mennyire volt feltolva a GTA IV, de szép és élvezhető volt.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#30) mephi666 válasza Killing (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

én úgy hallottam, hogy magas órajel kell neki inkább, mint több mag... mondjuk egy 3ghz fölé húzott 2magoson elvileg sokkal jobban megy, mint egy 2.5ghz körül ketyegő 4magoson... iszonyúan cpu-limites lett a játék... még azt is megkockáztatom, hogy egy 3800+&gtx285 kaliberű (irreális) konfigon sokkal rosszabbul menne, mint egy pv9500gt&e8500oc konfigon...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) Bluegene válasza misx (#27) üzenetére


Bluegene
addikt

Bár a régi Chifi tápot lehetett volna hagyni, de "csak" 25A-t tudott 12V-os ágon (350W). és akkor mi van tökéletesen viszi a konfigomat :U

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#32) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Jó írás, ismerőseim közt vagy 3an vesznek mostanában gépet, és ilyen árkategóriában gondolkodnak. Itt a bizonyíték hogy ennyiért is létezik jó gép :)

(#33) Varoz válasza Bluegene (#31) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem is egy 350-es Chieftec van illetve egy Delta DPS350AB, de ha jól tudom a Chieftec GPS 350AA-nak is ez a bele. Tökéletesen viszi a gépemet. Akkor lenne gond ha Codegen lenne, akkor nem aludnék nyugodtan.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34) Vardar


Vardar
tag

Hát a GÉP-be belekötnék, mert egy vadiúj konfig nem jön ki 57ből. Csak ha egy Athlon LE-1640-re építed(60-70k). Ha komolyabb vizeken evezünk, akkor valóban E5200 vagy X2 7750, bár az fogyaszt mint a ló:D Én mondjuk érdekesnek tartnám egy hibrid Crossfire-re épülő rendszer tesztjét. HD3200+HD3650, meghajtva valami Athlonnal vagy "e" sorozatú duplamagossal.
Ha meg házhűtő akkor támogassuk a "hazait" Englide!

(#35) Quent1n


Quent1n
senior tag

Az írás tetszik a cím nem. Mert a kettő nem passzol. A PRO gamer gép az 200körül van. Ez a gép egy erős kompromisszumos megoldás. Inkább valami ilyen címet adnék neki. Megfizethető gép akár játékra is? IGEN!

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#36) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

szerintem is jó összeállítás, átlagos felhasználásra bőven elegendő ez a gép. (bár talán tényleg meghálált volna egy hd4830-at).
valamelyik hsz-ben szerepelt az amd vonalon a 7750. szerintem az egyáltalán nem ajánlható az új athlon II-kel (2xx széria), mert órajelben is le van maradva, tuningpotenciálban, azonos órajelen teljesítményben és ráadásul még többet is eszik/jobban melegszik és a ddr3-at sem tudja (ez mondjuk leginkább csak a fejleszthetőség miatt fontos). azt a +5ezret szerintem megéri ez a jó tulajdonság.
egy ilyen kétmagoshoz meg bőven jó olyan táp is, aminek osztott 12V-os ága van, a négymagosoknál számít igazán hogy egyben legyen. monjduk a régi delta belesek erősebb konfighoz már tényleg nem jók, hangosak is terhelésnél.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#37) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Memóriából én 2x1Gb-os modult vettem volna a Dual Channel miatt, bár ha tervbe van egy másik 2Gb-os modul is a késöbbiekben, akkor nem is szóltam!

Videokártya ATI 4670 lehet jobb választás lett volna :U

Az írás megtévesztő lehet annak, aki teljesen új gépet szeretne vásárolni mert ezek csak alkatrészek, de a komplett géphez még pár dolog kelleni fog (HDD, ház, optikai meghajtó)

És akkor még monitor, perifériák és miegymás :U

https://vertigostore.eu

(#38) Quent1n válasza Varoz (#33) üzenetére


Quent1n
senior tag

Chieftec jót táp. Nem a legjobb de jó. Ha osztályoznom kéne 4/5 .5/5 a Tagan, FPS, Enermax, Seasonic, Corsair stb. amibe jo belsöt dobnak. Szerintem. :) Codegány tápom volt anno el is füstölt. Senkinek semmire nem ajánlom. :)

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#39) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon korrekt. A legjobb benne, hogy szerintem simán kiszolgál egy 4890-et is vagy Gtx285-öt is, esetleg 4 Gb ram a biztosnaság kedvéért. De jó lett volna ha pár hónappal hamarabb írod! :DDD

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#40) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Az 1 darab 2GB-os memória helyett értelmesebb választás, a 2*1 GB vásárlása.
Kihasználható a dual chanel jótékony hatása.
Az a nagyjából 1500 forintnyi többletköltség is elviselhető.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#41) P100 válasza Quent1n (#35) üzenetére


P100
senior tag

A "PRO"-t a cikk végén megindokoltam, de most a címben is idézőjelbe tettem, így talán jobb.

kelzsoca: akinek nem ez lesz élete első gépe, az a merevlemezt, házat, optikai meghajtót, monitort át tudja ide menteni. Ez csak pénz kérdése, én is újat vettem, de ha valakinek nem futja rá, akkor inkább rakja át a régi HDD-t, házat, optikai meghajtót az új konfigurációba, ahelyett, hogy egy jóval gyengébb processzort, videokártyát venne, mert mondjuk a HDD, ház, optikai meghajtó + 20 ezer Ft.

lorenzen: ezt én is leírtam a cikkben, de azt is megindokoltam, hogy miért nem DualChanel-ben vettem.

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#42) Male válasza Kendek (#11) üzenetére


Male
nagyúr

Na ezekkel volt nekem is gondom... Mintha az E5200 valami fejlettebb proci lenne az E7400-nál, hogy alacsonyabb órajele ellenére is azonos szinten legyenek. (Az meg, hogy tuningolható... hát a másik is az...)

3850 érthető, ha olcsóbb, mint a 4670... azt érdemes a kettő közül, amelyik olcsóbb... persze fogyasztásban jobb a 4670, de ebből valami árkülönbözet elég lassan jön vissza.

A vinyós rész viszont... egy évvel ezelőtti statisztika, aminek ki tudja mennyi alapja van... és még ha van is, akkor sem ér önmagában semmit, mert típusra lebontva kell ilyet csinálni.

Illetve a cím tényleg sántít kicsit, mivel ez így még nem egy komplett gép. (az árban nincs benne a vinyó, DVD, ház... és máris 80 felett járunk.)

(#43) Varoz válasza Quent1n (#38) üzenetére


Varoz
őstag

Egy valamire ajánlom a Codegent villámcsapást imitálni. ;] :DDD
Amúgy az FPS nem FSP akar lenni. Én az FSP-t tartom a legjobbnak, de amit felsoroltál az mind nagyon jó.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44) gabi81


gabi81
tag

grat. jó kis cikk lett.
az érdekes hogy az nv-nek nincs válasza a 10-20 ezres kategóriában. 3850/70 v. a 4670 best-buy-ok

just believe in yourself

(#45) P100 válasza gabi81 (#44) üzenetére


P100
senior tag

nVidia nagyon lemaradt az utóbbi időben... ma nVidiát venni pénzkidobás szvsz. nVIdia minden árkategóriájában van egy jobb ATi.

[ Szerkesztve ]

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#46) mad1


mad1
veterán

Belefert volna ebbe az arban 1db 4670 is. :K

Ne szemetelj ! = Steam

(#47) fekeandras válasza Killing (#26) üzenetére


fekeandras
őstag

Q6600,4Gb,8800GT-n sem megy fullon.Igaz jól játszható magas részletesség mellett de fullon nem megy. :N

(#48) P100 válasza mad1 (#46) üzenetére


P100
senior tag

Belefért volna, de nem biztos, hogy jobb a 3850-nél: HD3850 vs HD4670

Harcolj a hazádért, MAGYARORSZÁGÉRT! http://www.erepublik.com/hu/referrer/Hungarian+Soldier

(#49) Gonosz15 válasza Sotho (#23) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Mondod te :D Gyári hűtővel járattam már 3,5Ghz -en. Az nem áll messze a 3,6 -tól, csak hát a gyári hűtő a terhelés alatt nem egészen bírta.. De ha akarod csinálok róla CPU-Z hitelesítést.
Igaz, hogy GA-G31M-S2C az alaplapom, de ez nem áll messze a GA-P31-ES3G -től.

[ Szerkesztve ]

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#50) uccai


uccai
csendes tag

Szép kis cikk!

Poci: AMD Athlon X2 Dual Core 7750 2.7Ghz || Lap: ASUS M2N68-AM PLUS || Merevlemez: Hitachi 320GB 16MB cache SATA2 || RAM: takeMS 2GB DDR2 800Mhz || Optikai: SAMSUNG-SH DVD IRÓ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.