Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) janos666 válasza Prison85 (#9) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A tappancsok körülbelül két évet bírnak ki

Jobban belegondolva: Itt pontosan mire célzol?

Mert visszagondolva új korában tényleg látványosan kopott hónapról hónapra a ChopperHead talpa, aztán egyszer csak "megállt" a dolog.

És bár még most is van belőle, és el is emelkedik az aljától, viszont teljesen sík a műanyag lapocska, ami régen íves volt.

Akkor ez inkább azt jelenti, hogy mikorra síkká vált, akkor használódott el, és kellett volna lecserélnem? Az utóbbi 1-2 évben pedig már más súrláódási tényezővel bírt a még megmaradt, és már tovább nem őrlődő réteg? (És jobban siklott új korában, csak már megszoktam így, hogy folyamatosan kopott és "nehezedett", majd sokáig így használtam?)

Na mindegy, erre már nem veszek, mert le lesz selejtezve (nemrég házilag kellett barkácsolni a görgőjét, ami nem tudom meddig húzza még a ragasztó [nem véletlen volt az "fogaskerekes" illesztés, nem merev kapcsolat, mint most beragasztva], így rendeltem egy Lachesis-t), de az utódjánál lehet hogy figyelek majd rá.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.