Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) munky


munky
őstag

PC-re me, jön :F

eddig úgy tudtam arra is kiadják. :(

(#2) Hebry


Hebry
senior tag

ez egy jó kérdés, és engem is érdekelne, de úgy látszik első a konzolos vonal, mint ahogy már megszokhattuk, majd fél-egy év elteltével talán kijön PC-re is.

Nekem a régebbi PoP-ok jobban tetszettek így elsőre.

De remélem kiderül.

(#3) FishAir


FishAir
senior tag

Tényleg szépek. Nem semmi a karakter illusztrátor csávó. Bárcsak így tudnék rajzolni én is. A pálcikaembernél leragadtam és a kutyát meg a lovat nem lehet megkülönböztetni egymástól :))

iDontcare

(#4) Gyusz


Gyusz
őstag

A játék bejelentésekor a PC is ott volt a listában, szóval jön arra is időben.

(#5) leviske válasza FishAir (#3) üzenetére


leviske
veterán

Gyakorlással akármit lehet... ;) :K

MÁS: Amugy miért lesz jó az, hogy rajzokból fog állni a játék? :F Ha mesét akarok nézni, akkor átkapcsolok a CN-ra... :(

[ Szerkesztve ]

(#6) west válasza leviske (#5) üzenetére


west
őstag

szerintem is.tök gagyi ez a játék,legalábbis látványra.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#7) (Kolombusz) válasza west (#6) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem sem tetszik.

(#8) FishAir válasza leviske (#5) üzenetére


FishAir
senior tag

Hádde ez még nem a játék. Ez egy úgynevezett concept art, rajzolt látványterv, szkeccs. Azért néz ki úgy mint a Cartoon Network. Még a színek sem biztos, hogy ilyenek lesznek teljesen.

iDontcare

(#9) Pompi válasza FishAir (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mondjuk a hírben ez áll:

"Az innen onnan kiollózott, gyenge minőségű szkenek után végre befutottak az első tisztességes screenshotok az új, következő generációs Prince of Persia epizódból."

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#10) FishAir válasza Pompi (#9) üzenetére


FishAir
senior tag

Az igaz. Mondjuk reménykedek, hogy csak elírás. Ha ez tényleg játékból származó screenshot az elég gáz. Így nem sokban különbözik az ezer éves XIII című játéktól, ha még emlékszik rá valaki. :)

iDontcare

(#11) pityeszka válasza FishAir (#10) üzenetére


pityeszka
őstag

Most őszintén,szerinted így kell kinéznie egy napjainkban készülő játéknak mint ahogyan a képen látod?!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#12) Xelo


Xelo
addikt

szerintem a grafika baromi szép, csak nem PoP néven kellene kiadni, mert full eltér az elődöktől :F

(#13) Pompi válasza Xelo (#12) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

(#14) Gyusz


Gyusz
őstag

Nem értem mi a baj a cel-shaded grafikával, szerintem nagyon jól mutat. Anno a XIII is ütős volt, mindezt abszolút minimális gépigény mellett.

(#15) Xelo válasza Pompi (#13) üzenetére


Xelo
addikt

:DDD
Gyusz: szerintem is teljesen okés, de képeket elnézve lesz egy gépigénye :D

(#16) FishAir válasza pityeszka (#11) üzenetére


FishAir
senior tag

Én kitartok amellett, hogy ezek a képek mind concept artok. Összehasonlítás képpen itt egy gyűjtemény az előző részhez készültekről. Abban szerintem megegyezhetünk, hogy az újak azért részletesebbek.

iDontcare

(#17) Gyusz válasza FishAir (#16) üzenetére


Gyusz
őstag

Nehéz megérteni, hogy ezek nem concept artok? A cel-shaded grafika így néz ki.

(#18) FishAir válasza Gyusz (#17) üzenetére


FishAir
senior tag

Na jó, egye-fene. :) De akkor ez nem next-gen, hanem inkább oldscool.

iDontcare

(#19) FishAir válasza FishAir (#18) üzenetére


FishAir
senior tag

Egyébként semmi bajom a rajzfilmes megjelenéssel, mert XIII tetszett nagyon annó. Na, de 2008-ban? Ha ennyire mesét akartak, akkor mentek volna Valve-hoz, hogy a Team Fortress 2 Phong shader-ét "elkérjék".

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#20) Xelo válasza FishAir (#19) üzenetére


Xelo
addikt

őő szerintem ezt az okoskodást nem kell eröltetni :) rajzolt, festett, anime- és animestílus között is baromi nagy különbségek lehetnek. tf2 grafikájában a mesés feelinget az erős kontrasztok adják, illetve a karakterek giccses, játékfigura hatása. az új PoP külcsínben full eltér ettől a stílustól, inkább a festett irányba megy el, ebből egy durva, komor, sötét játékmenetű játék is lehet. ezt én nem tudnám elképzelni az űber "phong shader"-rel. természetesen nekem az is nagyon bejön, tf2zök is, csak egyszerüen nevetséges lenne ha itt is azokat a technikákat alkalmaznák.
a lényeget biztos érted. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.