Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Donnie Darko pont jó lesz erre a szerepre :) . Bár mindíg így eltalálnák a játékból készült filmek szereposztását...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#2) Xaels


Xaels
félisten

[link]

Kár hogy nem tartották meg teljesen ezt a koncepciót a vértre, de azért jól néz ki és már nagyon várjuk csak még messze van :S

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Zolás válasza Xaels (#2) üzenetére


Zolás
addikt

Ami vértet te linkeltél az már a második része lesz a filmnek :DDD
Ahogy a filmben is a Sands of Time a cim gondolom itt is ugyanazt a szerkót kapja mint a játékban. Remélem jó lesz a játéknak nagy rajongója vagyok. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) Xaels válasza Zolás (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Nemigazán. Az első rész a Sands of time Sokkal mesésebb volt és inkább a szakadt selyem volt jellemző a herceg ruházatára. Amúgy meg felépítésre a két vért majdnem teljesen azonos csak az anyag és a mintázat más...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) VanScore


VanScore
tag

A játék feelingje teljesen elragadott, remélem a film is hasonló hatást gyakorol majd rám, végül is egy a biztos h mindeképpen kiváncsi vagyok rá. :)

(#6) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Sztem lehett volna az a főszereplő, aki az x-menben rozsomákot játsza(nem tom sajnos hirtelen felinduálból a nevét :B )

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) VanScore válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


VanScore
tag

Nekem így ránézésre ez a színész tökéletesnek tűnik, az meg majd persze kiderül hogy alakítja majd a herceget.

(#8) plus44


plus44
veterán

Remélem valami igazán jó fog kisülni, szeretem a játékot, így bizakodok.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Xaels válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Hugh Jackman. Neki fekszenek ezek a misztikus szerepek, de sztem - bár az egyik kedvenc színészem - ő már túl öreg lenne erre az alakításra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) HyP3b0y válasza Xaels (#9) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Hosszú hajjal tökéletes...miért lenne öreg, ez egy film lesz simán smink+photoshop...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) Xaels válasza HyP3b0y (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Hollywood-ban nincsenek lehetetlenek ilyen téren tényleg bármit meg tudnak oldani. Én inkább a játékának a stílusára gondoltam. Ugye általában minden színésznek megvannak a saját stílusjegyei, szokásai és jellemvonásai. Neki jól áll a hosszú haj és a szakáll, de jelen esetben a PoP filmben kicsit lendületesebb-mozgékonyabb karaktert kell játszani ami lehet neki nem menne olyan jól. Be kell látni sem a Van Helsing-ben sem az X-men sorozatban nem az az ugri-bugri emberke. De még1szer mondom nekem az egyik kedvencem és pl az Ausztráliában is nagyon bírtam Drover-ként.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hibátlan főszereplő választás... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Rossz érzésem van... :(

(#14) Crytek


Crytek
veterán

Remélem jó film lesz.
Kiváncsi leszek a többi game adaptációra is mit sikerül majd kihozni belölük.Lesz egy pár csak pár példa:

Cold Fear
Fear Effect
Area 51
Castlevania
Clock Tower
Kane & Lynch (2009)
The Legend of Spyro
Metal Gear Solid
Onimusha
Sabotage 1943
Spy Hunter
The Suffering - Ide szerintem főszereplőnek jólenne nagyon a Wolverine film főszereplője!
Tekken
Warcraft /World of Warcraft
Bioshock
Broken Sword: The Shadow of the Templars
Driver
Earthworm Jim
Gears of War
God of War
Joust
King of Fighters
Mortal Kombat
Prince of Persia: The Sands of Time
Resident Evil 4
Splinter Cell

Next PC Upgrade: 2022

(#15) Dave™


Dave™
nagyúr

Szerintem a Sands of time volt a sorozat legjobb része, pont a történet miatt, és a képen látható Walt Disney felirat miatt nagyon aggódom a kivitelezés minőségét illetően...

(#16) --Disztroj-- válasza Dave™ (#15) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

azt kell nézni kik csinálják a filmet.
A rendező spec a H.Potter és a tűz serlegét hozta össze, így egyrészt bizonyított, másrészt nincs messze tőle a mesék világa.

Én szurkolok a cuccnak :K

Amúgy szinte biztos hogy trilogyt terveznek, így viszont nagyot kell ütnie az első résznek :]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#17) marcus.fenix válasza Dave™ (#15) üzenetére


marcus.fenix
aktív tag

Én meg pont azért nem aggódom. Gondolj csak a Pirates of the Caribbean sorozatra, szerintem igenis eltalálták. Egy Uwe Boll felirattól (mint rendező) jobban megijednék. A kérdés csak hogy az előző hsz játék megfilmesítéseiből mit fog ő csinálni, mert akkor az kiesik... :(

Szerk.: Egy kiváló Dead Space filmet megnéznék...

Ja amúgy felháborító hogy hatalmas neveket adnak amatőr kezekbe... Doom, AvP2, Far Cry, mind bukta filmként, és még sorolhatnám...

Jut eszembe, az új Prince of Persia játékban kiköpött Gyllenhaal a főhős... na nem Maggie hanem Jake

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#18) feka007 válasza --Disztroj-- (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát nem tudom mennyire bizonyított volna a Harry Potterrel, volt benne pár illúziórombolóan béna vágás. Mondjuk abból nem könnyű jó filmet összehozni az is tény, és végülis még mindig az lett a legjobban sikerült rész szerintem.
Remélem nem vmi lightos cuccot akarnak, én úgy tudnám elképzelni ezt mint jó film, hogy megy a kaszabolás ezerrel vmi rockos aláfestéssel, nagyon fasza akciójeleneteket lehetne kihozni ebből a filmből.
Amúgy a főszereplőnek szerintem is jó választás a gyerek, aki amúgy Jake Gyllenhaal. Nekem tetszett pár filmje

(#19) Kobe


Kobe
veterán

plakáton jól néz ki, valóban illik a főszereplő, azonban itt a forgatáson készült képek már elég "amcsis hülyegyerek" fejet kölcsönöznek neki, ami nem igazán illik a herceghez

(#20) Puma K válasza Kobe (#19) üzenetére


Puma K
veterán

Tényleg amicsis hülye gyerek feje van :DDD Ellenben komoly és szigorú tekintetűnek kéne lennie :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21) Slayer Valor válasza --Disztroj-- (#16) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Azért nem szeretném, ha ez is olyan sötét lenne, mint a HP4. Abból alig lehetett valamit látni :( [5ből mégkevesebbet, 6ot még nem láttam..]

Amúgy nem rossz a plakát, egyedül a betűtípussal van gondom, hogy nem a megszokott, vagy legalábbis valami jó kacifántos. De persze az már le van védve a játékra :DDD Páncél se rossz... egyedüli ellenvetésem, hogy nincs teliaggatva fémmel, hogy a valóságban ne tudjon tőlük úgy pörögni, mint a játékban ;]
Jake-kel sincs semmi bajom, az állandóan mosolygásra álló száján kívül, egész Prince fejű. Attól meg nem kell félni, hogy Walt Disney... csak kiadó ;)

No, eddig minden jó, kiváncsi leszek a végeredményre, meg mostmár hamarosan jöhet a trailer is. :R

(#22) fpeter07


fpeter07
veterán

kövi film ez lesz amit megnézek moziba :)

(#23) spyke79


spyke79
tag

remélem nem ilyen alibaba meg a negyven rabló filing lesz,jo pörgős filmet szívesen megnézek!! :C

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

(#24) Zolás válasza spyke79 (#23) üzenetére


Zolás
addikt

Szezáááám zárd be az Idő Homokjáááát :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.