Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

HD-ben tessék nézni :)

Végre talán egy jó játékadaptációt láthatunk majd.
(talán az egyetlen eddigi a sok közül, amit érdemes megemlíteni még, a Silent Hill, a többire nem vesztegetek szót)

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

HD -ben jó. Jó kis kalandfilm lesz tele akcióval és látványos effektekkel . Nekem tetszik. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) nrgia


nrgia
őstag

Na ezért kifizetem a belépő árát... :K mármint a moziban...

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#4) Kleroo


Kleroo
veterán

Egy jó film alapja, a mjól eltalált színészek a karakterekhez.
Ebből csillagos 5ös nálam. minden színész roppantul illik a karakterhez(a dragon ball filmet már elev ezért eltemettem, mert ott kb éni jobban stimmeltem volna gokunak, mint a z ahomi)
Szerintem hatalmas durranás lesz a film.amilyen nevek elővillannak...
Garancia a sikerre.
Bár sztem az effektek azért nem annyira ütősek(így "2010" már lassan elvárná az ember, a tökéletes trükköket :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5) wolfman


wolfman
veterán

Így elsőre baromi jó a bemutató, de már találtam benne kifogásolni valót.

1.: Ben Kingsley arcát láttam egy pár képkocka erejéig! Ő viszont nem jó színész, ráadásul még jó filmben nem láttam(legalábbis csak B-s filmek jutnak szembe) és ez nem jó jel.

2.: Jó pont hogy benne lesz a TTT-ból a lánc és a "sebhely", de remélhetőleg majd csak a film 3/4-étől jön elő, mert a film elejétől nem lenne értelme, már ha a játék történetét nézzük.

Azért marhára szorítok neki!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) Goll-r válasza BiP (#1) üzenetére


Goll-r
tag

Miért a Far Cry nem tetszett Uwe Boll tálalásában?! :C
Remélem én is, hogy ütős lesz, mert számomra tényleg nagy név ez a játék! :R

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#7) Thodeus


Thodeus
aktív tag

A 3 részt jól összedolgozták ^^

(#8) wolfman válasza wolfman (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Ha viszont, a 3 részt egyben akarják megcsinálni, akkor nem látom Dahakát! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) MrAndree válasza wolfman (#5) üzenetére


MrAndree
csendes tag

Ben Kinsgley egy Oscar díjas színész /ennyit arról, hogy nem jó/ és többek között a Schindler Listájában is szerepelt. Az, hogy ezek mellett rengeteg szeméthez is a nevét adta az egy dolog, de nem jó színésznek nevezni azért vicces...

Why so serious?

(#10) BiP válasza wolfman (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Akkor gyorsan nézd meg a Schindler listáját vagy a Lucky Number Slevint.

#6: csak előzetest láttam, meg képeket. Nem hiányzik, hogy a filmet még nem láttam :)
Dungeon Siege-et sem, bár arra azt mondják, nem a legszarabb filmje - pedig van miből válogatni.

[ Szerkesztve ]

(#11) wolfman válasza MrAndree (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Megfogtál! De az is tény, hogy az utóbbi igen sok filmje(már amikben szerepel), nagy rakás sz@.ok!

Oscar díja meg már mindenkinek van.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#12) sanyi0321


sanyi0321
tag

Egész jónak tűnik szerintem...

Go home... you're drunk.

(#13) EczkE


EczkE
addikt

ez nice :D messze van május 28 :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#14) Slayer Valor válasza wolfman (#5) üzenetére


Slayer Valor
őstag

Szerintem nem dolgozták össze a 3 részt... Karibos rendező nehogymár ne csináljon trilógiát :DDD Szerintem csak "előrehozták" kicsit ezt az ún. "sebhelyet". Miért? Nemtudom. Talán azért, mert a játék trilógia SoTjában Prince kicsit elüt a másik 2 résztől :D S legyen valami hasonlóság. De a láncot én speciel nem is láttam, s remélhetőleg a 3. részben [mert kell hogy legyen 2 és 3. rész. Nem lesz Dahaka? Ne röhögtessenek xD] az a "sebhely" is kiteljesedik, azaz a Dark Prince.
Összegezve én nem komálnám, ha a 3 részt 1 részbe sűrítenék, ha eléri a 2 órát a film, se férne bele minden, és úgy meg kaki.

Mindenesetre nagyon várom már... Hosszú idő elteltével végre moziban nézek mg egy filmet! :DDD Erre be kell fizetnem :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.