Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Petykemano


Petykemano
veterán

LPHBM?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#2) lezso6 válasza Petykemano (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A HBM már eleve jóval alacsonyabb fogyasztású a GDDR-ekhez képest. Valami háromszoros a különbség.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) exedoc


exedoc
senior tag

A 30%-os fogyasztáscsökkenés mellé bírnék egy 30%-os árcsökkenést is, de olyan aligha lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) stratova válasza Petykemano (#1) üzenetére


stratova
veterán

Szvsz más vadászterület, ez jellemzően mobiltelefonba notebookba szánt memória emlékeim szerint. Az LPDDR4X-et pl. A Helio P20 SoC támogatta elsőként.

[ Szerkesztve ]

(#5) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ez a LPDDR5 mennyiben egyezik meg technikai szinten a majd 1x asztali gépekbe is megjelenő DDR5 lapkákhoz képest?

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Előre látom mi lesz ebből: elégedjünk meg az 1x32 bittel a középkategóriás SoC-okban, a gyártók jól járhatnak az olcsóbb gyártással! 2x32 bitet meg majd csak a csúcstelók kaphatnak.

(#7) bteebi


bteebi
veterán

Az SGS10-be pont jó lesz.

#6: Benne van sajnos...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szimpi, még egy takarékos csúcs SoC kellene mellé, ami 1W-ból hozza az SD845 teljesítményét és meg is van az s7e-m utóda. Kb 2022-ben...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) needforsz


needforsz
újonc

Gratulálok Emese... hejjesirrás... XD lpddr5-ES...2-ös... 3-es...ülj le egyes :)

(#10) doooo válasza needforsz (#9) üzenetére


doooo
veterán

Ne semmi... Ezért megéri évente egyszer kommentelni.

(#11) tixem válasza exedoc (#3) üzenetére


tixem
addikt

Meglesz az a 30%, csak pluszban :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#12) totgab02 válasza needforsz (#9) üzenetére


totgab02
junior tag

Nem ertem hogy ha ez nem egy helyesirasi forum akkor mert kell valakinek mindig masnak a helyesirasarol makognia?😒

Amugy gondolom ahogy haladunk elore, fejlodik a gyartasi technologia idovel olcsóbbak lesznek.

(#13) janeszgol válasza totgab02 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Van már egy szagmai hsz-e, mit akarsz? :)

(#14) tibaimp válasza DraXoN (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem technológiailag ugyan az, csak az asztali szegmensbe nem kell az LP, így valószínű nem 1,1V-os lesz, hanem több. Viszont a 6400MHz elég szép így elsőre! A DDR4 hol is tart, talán ~5000MHz körül max, de ott már a késleltetés ne túl acélos.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.