Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #74018560


#74018560
törölt tag

Jöhet! :C

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Kövezzetek meg, de nekem sokkal inkább volt ütős a régi, mint ez.
Ebben rengeteg jó ötlet volt, nomeg a csattanó is rendkívül jól meg volt komponálva. De mindezek ellenére is nekem kicsit "üres" maradt a játék. A végén nem volt meg a katarzis, csak simán ment rá az exit és uninstall...
Szóval én azt várnám a DLC-től, hogy ezt a hiányt töltse ki nálam. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) VinoRosso válasza ribizly (#2) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nekem nagyon átjött az egész játék, hangulata, története meg minden. Voltak benne apróbb bakik, de ezt könnyen feledteti a játék többi része.

(#4) Geller72


Geller72
veterán

Pont azon elmélkedem, hogy megveszem PS4-re, most amúgy is "akciós".. :U

(#5) batman91


batman91
őstag

Várom már nagyon és remélem ezzel együtt jönni fog valami update ami javítja a teljesítményt. Mert néhány helyen (reaktor) eléggé érdekes fps dropokat produkál, nem is beszélve a random lagspikeokról amikre nincsen magyarázat. És akkor tökéletes lesz a game.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#6) [Prolixus] válasza ribizly (#2) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ha valami olyasmit vártál volna tőle mint az eredeti Prey, akkor nem csoda. Egyébként ez a 2017-es Prey a legjobb System shock játék... a System shock 2 óta. Csak nem úgy hívják...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Lehet majd beszerzem. Nem tudom nekem az alap elég érdekesen alakult. Amilyen jól indult az eleje később annyira ellaposodott, de azért már csak eljutottam a végére, de más befejezésnek azóta sem sikerült nekiesnem.

Nem tudom egyébként mi hiányzik belőle, de nálam valami apróság ami fenntartaná végig az izgalmat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) [Prolixus] válasza laceszgamer (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szvsz 2 dolog miatt van ez így, egyrészt a mistery lassan kikopott a sztoriból (pontosabban lassanként megválaszolgatták a játék első harmadában felmerülő kérdéseket, és újak nem nagyon jöttek, szóval adott a lankadó érdeklődés), másrészt meg Morgan amilyen gyenge volt az elején és minden Phantom-mal való interakció rád hozta a frászt, addig a játék utolsó harmadára olyan táposcsirke lett az ember hogy az időnként fel-felbukkanó Nightmare-en kívül nem nagyon volt olyan Typhon ami a minimálisnál is több veszélyt tudott jelenteni...talán elsősorban azért mert aki gyűjtögetett meg felfedezett szorgosan, az anniy cuccot harácsolhatott össze és Neuromod-ot/Weapon upgrade kit-et fabrikálhatott hogy...hát jah, táposcsirke lett belőle. Ettől függetlenül parádés egy játék, csak a balansz kicsit off volt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.