Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Ahogy olvasom, akkor ez sem váltotta meg a világot. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) davidsone válasza elithun (#1) üzenetére


davidsone
addikt

Videok alapján nem olyan szar egyszer biztos ki lehet lökni...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#3) errorcode06


errorcode06
őstag

Inkább ezt fejlesztették volna (yt).

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) hijacker.fx


hijacker.fx
csendes tag

Én a megjelenés napján megvettem cdkulcs oldalról, mert jónak tűnt az előzetesek alapján.

Eddig 31 órát játszottam vele. Engem nagyon leköt.
Nagyon jó a hangulata, tényleg van egy jó adag Half-Life életérzés benne, bár nekem legjobban talán a Bioshock érződik. Ettől függetlenül szerintem saját stílusa és hangulata van.

Tényleg nem kényszerítenek a készítők semmire, ezért van rengeteg "felesleges" skill... szerintem ez jelenti azt, hogy úgy játszol ahogy neked tetszik, mert mindent legalább három féle képpen megoldhatsz. Pont ettől legalább még egyszer végig lehet tolni, mert más skillekkel más taktikát követel a harc. Nekem vannak taktikáim a különböző ufókhoz, én ezeket érzem hatékonyabbnak. Persze a legegyszerűbb tényleg az idő lassítás és a shotgun páros, de ez nem azt jelenti hogy a többi hülyeség vagy hogy használhatatlan lenne. Plusz ha fogytán vagy shotgun ammo-val érdemes tartalékolni és más megoldás után nézni ...

A hack-elés tényleg iszonyat béna, fantáziátlan, a legszarabb pontja a játéknak :K

BTW bögrének átalakulni és begurulni kis helyeken szerintem indokolatlanul vicces és szórakoztató :DD

Én a PC-s verziót játszom, eddig 1x fagyott ki, de akkor már előtte a menü beleégett a játékba és nem is tűnt el :D Ezt leszámítva semmi más bug-ba nem futottam bele, GTX970-nel Full HD-ban stabil 60FPS.

Valóban nem váltja meg a világot ez a játék sem, de szerintem nagyon jó, hangulatos, és élvezetes.
Steam-en 89% pozitív review-ja van több mint 3000 review alapján.

Ezt a cikket erősen lehúzósnak és egyoldalúnak érzem. Részemről elfogultan 10/10, ha nagyon kritikus akarok lenni akkor sem rosszabb mint 9/10.

[ Szerkesztve ]

(#5) rodrigez válasza errorcode06 (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

És ez mennyiben lett volna jobb? Ennek ugyanúgy semmi köze az eredeti Prey-hez, ráadásul semmi garancia, hogy a bounty hunter-kedés nem fulladna ugyanúgy unalomba, mint ez. Ez is csak egy hangulatos és látványos trailer volt, remek zenei alappal, de ennyi. Annak viszont parádés. Másrészről meg sok ismerősömnek nagyon tetszik az új Prey és a kritika is zömmel nagyon jónak értékelte. Garth értékelése is csak egy ember véleményét tükrözi, nem többet. :)

(#6) .DLL


.DLL
veterán

Tetszetősek az ellenfelek elsőre, elég para és gyorsak is de mindegyik ugyanannak az alapnak egy kicsi módosítása. A helyszínek sem tűnnek túl változatosnak... űrállomás. Ebben azért a 2006-os PREY undorítóan változatos élő hajója, vegyítve az űrrel, nagy terekkel, portálokkal (a Portal népszerűsége előtt!) és az indián spirituális helyszínekkel elég nagy élmény volt anno. :)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#7) ->Raizen<- válasza .DLL (#6) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Így van meg sem közelíti az elődöt ez a katyvasz. Ez valamiféle bioshock half life, dark souls keverék akar lenni. DS féle nehézséggel az elején.

(#8) countofhell


countofhell
csendes tag

A demóval játsszottam sok órát és azt tudnám az alapján írni erre a játékra, hogy leginkább a System Shock 2-re tud hasonlítani.
A SS2 ma már nagyon elavult játék, elavult ódivatú játékmenettel, grafikával és engem 3,5 óra után már egyáltalán nem tudott motiválni a játék mert mindenem tönkrement, mindenből kifogytam és a zombik folyamatosan újratermelődnek.

Ez a Prey viszont sokkal szebb, átláthatóbb, játsszhatóbb csak hát ez a játék ma már nem szól akkorát mint régen a System Shock 2.
És a Prey 2017 konzolos portjai sem sikerültek valami jól mert csak 30 FPS-el futnak.

(#9) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Ez is egy vélemény, de szerintem a cikkírónak van ízlésficama. Nálam olyan 85-90 a játék.

(#10) ->Raizen<- válasza VinoRosso (#9) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Az tény hogy nagyon megosztó játék, a casual gamereknek nem tetszik mert nehéz. :D

(#11) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Az elődje sokkal jobb volt szerintem😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 810 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#12) pomorski válasza hijacker.fx (#4) üzenetére


pomorski
őstag

Én még nem vettem meg, de a cikket végigolvasván nemigen fogom megvenni. Talán majd egy nagy leértékelés után...

(#13) errorcode06 válasza pomorski (#12) üzenetére


errorcode06
őstag

Hamarosan summer sale :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#14) pomorski válasza errorcode06 (#13) üzenetére


pomorski
őstag

Na majd akkor talán, vagy még később.

(#15) ΞΔGLΞ válasza ->Raizen<- (#10) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyetértek!
A megjelenése napján megvettem, ritkán mondok valamire ilyet, de ez a játék kiqrt jól össze van rakva, ellenben az unalmas andromeda-val! Simán 9 nálam.

---------------

(#12) pomorski

Erről döntésedről egy Markos-Nádas aranyköpés jut eszembe.

-Ha magának azt mondják, hogy ugorjon bele a kútba, akkor beleugrik?
-Hát tavaly kétszer húztak ki onnan.

[ Szerkesztve ]

(#16) .DLL válasza pomorski (#14) üzenetére


.DLL
veterán

Egy jó kis karácsonyi akcióban. :DDD

(P.H.)

(#17) zsolti1debre válasza ΞΔGLΞ (#15) üzenetére


zsolti1debre
tag

Nekem pedig a te "magvas" válaszod kapcsán az alábbi vicc jutott az eszembe:

Két koma a kocsmában beszélget. Azt mondja az egyik:
-Befogom a lovam, befogom a lovam, ...
Erre a másik:
-Inkább a pofádat fogd be!

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

Ha ez 65 a 100-ból, akkor meglepne a tesztelő egy 80 fölötti értékeléssel legközelebb bármilyen játék esetén. Lehet reális a 65, de akkor a többi jelenlegi játék se kaphat 80 fölött!

(#19) rodrigez válasza zsolti1debre (#17) üzenetére


rodrigez
senior tag

ΞΔGLΞ megjegyzésével ellentétben a tiéd inkább csak pronyó, már bocs. Ő ugyanis arra akart csak kilyukadni, hogy attól mert egy ember lehúzta, nem érdemes körülnézni máshol is, nem emiatt kihagyni a játékot.

(#20) rodrigez válasza rodrigez (#19) üzenetére


rodrigez
senior tag

nem érdemes körülnézni máshol is akarom mondani érdemes körülnézni máshol is

(#21) ΞΔGLΞ válasza rodrigez (#19) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Bírom az ilyen monitor mögött ülő, megmondókat. Aki ráadásul a fejében lévő kocsonyás massza állapotát is "köztérre" dobja, de ha "jobb állapotban" lenne, akkor nyilván nem tenne ilyet és értelmezné azt, amit írtam.
Neked nem esett nehezedre. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) athomi


athomi
veterán

Bár egy-két helyen lehúzták a játékot, de ennyire még ott sem. Általában meg eléggé dicsérik.

(#23) darkhorse válasza Fred23 (#18) üzenetére


darkhorse
tag

Igaz nem 80 fölötti értékelés, hanem pont 80: [link] ;]

Szerintem nagyon jó lett, ritkán tud ennyire lekötni egy játék. 53 órám van benne és még bőven van hátra belőle.

(#24) csongi


csongi
veterán

Gondolkoztam a megvetelen, de mivel nem az elso reszt folytattak, igy.... megvarom akcioba majd akkor.

Remenykedem, ha bevetelek meglesznek, akkor az elso resznek keszitenek egy folytatast. Nem is ertem miert nem mertek belevagni? Szinte egyhangulag tetszett mindenkinek. Anno nehez volt egy cod ellen bevetelt prezentalni, de ma mas a helyzet. Kiehezettseg van tartalmas mozgalmas jatekokra. Elo pelda Ubisoft, a stori jatekokkal szepen megy.

(#25) aginor


aginor
addikt

Hát én is kipróbáltam és részben egyet kell, hogy értsek a cikkel. Amikor elindultam, szinte egyből a Bioshock, utána a SS2 jutott eszembe. Nincs még benne sok játékórám, de a hangulat eddig ezekhez mérhető, ugyanakkor valóban nagy kár, hogy pl a hekkelés elég nevetséges, nem beszélve erről a bögrés hülyeségről.. :U
Én most ígéretesnek találom és folytatni fogom az biztos, mert látom benne a potenciált, bár semmi köze az első Prey-hez. Nem is értem a címválasztást, de ez legyen a legnagyobb baja.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#26) Redneck


Redneck
veterán

PC-re is van demó? Kipróbálnám, ha jó akkor majd akciósan megveszem. Az első nagyon egyedi volt, nagyon megfogott. Erről nekem is a Bioshock jutott eszembe.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#27) countofhell


countofhell
csendes tag

PC -re megéri megvenni de a konzolos portok nem sikerültek valami jól.

(#28) BandiHUN válasza Redneck (#26) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én remélem azért az árképzés is hamar Bioshockos lesz :DDD Azért ez annyit nem ér.Live-ben néztem 2 óra gameplayt,hááát...
Eszembe jut,hogy a Borderlandsokba beletettem 2000órát összesen...de nincs már élményfaktor akkora.
Nekem a Half Life 2 ugrott be kicsit...bár azt lehet előbb elővenném,mert az már megvan :DDD
Prey 1 még végigment annó xboxon...tetszett.

Bioshock összest is bezsákoltam pár dollárért annó...mégiscsak jobb,hogy az első részt még "kipróbáltam" pár órára.De ez se kötne le annyira éppúgy.Kinek van 30+ órája egy JÁTÉKRA manapság,aki felnőtt,család,rokonság,munka,stb?Sajna mindbe csak belementem pár órára.
30 órám eddig ebben az évben nincs gémelés.Akkoris valami multis címet veszek elő.És persze várom,hogy ne legyen senki beteg a családból,legyen humánus a főnök,stb...és egyszer hátha belefogok majd ebbe is.Addig marad egy-egy játék cinematic-ának megnézése a youtubeon.Részben jó,mert olcsó,részben rossz,mert nem játszik az ember,de annyiból korrekt,hogy az "érdekel" címeket nem kell megvenni 1x végigtolni.Ami jobb dolog,az ebbe úgyse kerül bele.Nomeg sok csalódástól megkimélt/oldotta meg,hogy a ~mondjuk 2 hónapos végigjátszásnál ki emlékszik a sztori elejére?A múlt hétvégi epizódra se..

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#29) Millerchris


Millerchris
tag

Nem egy nagy durranás szegényke

A holnap mèg messze van!

(#30) Blindmouse válasza countofhell (#27) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Csak annyit kell tudni róla, hogy 2GB VRAM-al az orrod előtt ugrik be az összes textúra. És nincs FOV állítás. Szóval gáz.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#31) pomorski válasza Millerchris (#29) üzenetére


pomorski
őstag

Én nem vettem meg, de sikerült kipróbálni egy ismerős gépen... Nekem nagyon nem jött be, úgyhogy örülök, hogy nem vettem meg.

(#32) proci985


proci985
MODERÁTOR

A PCs verzio megis hol volt bugos? Egyetlen komolyabb bug volt, a save game corruption amit konkretan par nap utan mar befoltoztak es kb a jatekosok 10%at erintette.

Elso nap ment a multiGPU support, elso nap gyonyoruen futott ultran fix 60fpssel (290X CFem van), a vegigjatszas soran egyetlen bugba nem futottam bele, pedig elso naptol toltam. Ja es a toltesi idok kb masodpercben merhetoek. Egyebkent szerintem gyonyoru volt es reszletessegben siman parban van a Mankind Divided - Dishonored2 parossal.

Az, hogy a kulonbozo ellenfelekhez nem kell taktikat valtoztani megint nem nagyon igaz, boven kell varialni.

A gloo cannon egyebkent kb a regi deus ex akna-falmaszo bugfeatureexploitjat emeli jatekelemme. Zsenialis.

Igen, a harcrendszer par tekintetben a system shock 2re emlekeztet, iszonyatosan kell sporolni a loszerrel, de legalabb par tekintetben rougelike mechanikakat hasznal. Azt alairom, hogy a konstans felelem a mimicek miatt magasabb nehezsegen iszonyatosan macerassa teszi a haladast mondjuk a Dishonored2 / Mankind Divided viszonylataban, de a Dishonored2 jatekstilustol fuggoen kb a Thief - Hotline Miami spektrumon mozgott es mukodott remekul.

Elso Preyel nem jatszottam, ezt kb ugy lehet leirni, mint a System Shock 2 - Deus Ex (1) - Half-Life2 - Portal - Bioshock kombinaciojat.

A narrativaja meg zsenialis.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33) arc82


arc82
tag

Ez a játék kicsit az élet című filmre emlékeztet de sajnos azzal egy szinten is van,Logikai feladványok nem rosszak de egy idő után borzalmasan unalmas lett számomra a játék.A régi preyre még mindig emlékszek de ez olyan lesz mint az élet című film(unalmas).

Üdv

(#34) #74018560


#74018560
törölt tag

Ha ez 65 pont, akkor mi kap ennél jóval többet? Battlefield? Mégis mi? :F

(#35) Fred23 válasza #74018560 (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

Már megválaszolta darkhorse: például ez. :DD

Amúgy meg ha a Prey 65 pont, akkor a BF1 mondjuk 70, de nem több; szóval szerintem is nehéz dolog lenne 80 pont körüli játékot találni, ha tartjuk a Prey-re a 65-öt! Ettől függetlenül jó ötletnek tartanám, ha minden kicsit alul lenne pontozva inkább, és nem nagyon kapna semmi tényleg 90 fölött, csak a divat sajnos az, hogy inkább mindent túlpontoznak.

[ Szerkesztve ]

(#36) #74018560 válasza Fred23 (#35) üzenetére


#74018560
törölt tag

Jó ég .... :U

(#37) countofhell válasza Fred23 (#35) üzenetére


countofhell
csendes tag

A mainstreamnél a jó játékok min. 80 pontot ( 80% vagy 8 pont ) kapnak vagy ez felett. Ami 80 alatt van általában az már átlagos játéknak minősül.

(#38) #74018560 válasza countofhell (#37) üzenetére


#74018560
törölt tag

Csak hát nem a mainstream parasztvakítástól kéne valamit felpontozni. Hanem ha leülsz elé és élvezed, akkor már nem 65 pont. :U

(#39) ribizly


ribizly
veterán

Eddig kb 10 órát tettem bele és nem olyan rossz ez. Na persze messze elmarad a szellemi atyaitól, de egynek jó lesz.
Amibe eddig belefutottam az az audio bug. Időnként elmegy a hang és csak a game restart hozza vissza. Nagyon furcsa.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#40) Findzs


Findzs
addikt

Nekem tetszik a játék :K

Esetleg magyar fordítás les hozzá?
Persze megértem az egyszerűbb angol szövegeket de sok minden kimarad.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#41) countofhell válasza Findzs (#40) üzenetére


countofhell
csendes tag

Szerintem már a magnófelvételek is bőven elárulnak minden lényeges részletet a sztoriról azt a rengeteg e-mail-t és jegyzetet nincs az az ember aki elolvasná és amúgy is a 90%-a arról szól, hogy ki kivel találkozott ki mit csinált teljesen jelentéktelen jegyzetek vannak a fájlokban de ha pl. kapsz egy kódot na azt a jegyzetet érdemes elolvasnod mert amúgy jelzi a játék ha van egy kód pl. egy mail-ben.
Nagyjából mint a Bioshock vagy a System Shock 2 játékokban itt is hasonló funkciója van a magnófelvételeknek.

(#42) Findzs válasza countofhell (#41) üzenetére


Findzs
addikt

Köszi

Akkor nem maradok le semmiről :)
Azt hittem annak a temérdek e-mail nek van köze a sztorihoz.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#43) countofhell válasza Findzs (#42) üzenetére


countofhell
csendes tag

Van köze csak nem sokban egészíti a mellékszálakat. De rajtad áll. Elkezded olvasgatni és azután vagy megunod vagy nem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.