Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mi lehet az akadálya amúgy a PC-s demónak? Vagy a Dishonored 2 performance botránya miatt zárkóznak el tőle?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) oriic válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés...

Live-Die-Respawn

(#3) Bad Pritt válasza oriic (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából azt érzem gáznak, hogy ez megint egy olyan téma táptalaja lehet, ami teljesen fölösleges vitákat fog szülni és abszolút nem a PC, PS4, Xbox tehet róla, hanem maguk a fejlesztők/kiadók.

Ha lehetőséget adnak az ingyen próbára, akkor a minimum lenne, hogy ugyanazokkal a feltételekkel ezt biztosítsák minden aktuális platform számára.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) .LnB válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az, hogy a Pc-sek igényesebbek. ;] És nem szeretnének nagy negatív visszhangot. :D

szerk.: Na jó egy picit az is talán közre játszhat, hogy páran nem játszani kezdenének el vele, hanem rögtön a denuvo-t mókolnák. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon gáz ez a hozzáállás, PC-re is ki kéne adniuk!

(#6) Bad Pritt válasza .LnB (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szóval a PC gamerek maguknak köszönhetik? Ezt vehetem nyilvános állásfoglalásnak? ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Egy órára korlátozva... Biztosan hosszú lehet a kampány. Mindegy nagyon várom, a Steamen megvétel után két óra használat alatt lehet refundolni nem? Akkor ott két órás a demo :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8) .LnB válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abszolút veheted. :) Vagy a denuvo miatt, vagy mert nincs még kész a port.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) atidzsiforc válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


atidzsiforc
őstag

az, vagy felnek tole hogy az lesz mint doom alphaval, hogy idiota modon kezeltek a buildet es seperc alatt rajottek az illetekesek, hogy lehet kiforgatni az egeszet es sajat szervert hostolni, meg kidatamineoltak belole a fel jatekot

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#10) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Ennek van valami köze az eredeti Prey-hez? Mert az marha jó játék volt az indián főhőssel és azóta is várom a folytatást. De a videók alapján ennek a Prey-nek nem sok köze van hozzá, ellenben idegesítően zavaró a címlopás.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11) oriic válasza Dark Archon (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez egy reboot, azért azonos a cím.

Live-Die-Respawn

(#12) .LnB válasza oriic (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez egy Prey nevével eladott tucat space "túlélő" játék. Nem akarom bántani mert semmi okom rá, de nem látom, hogy ez mitől lesz jó vagy sikeres. Ezért nekem a próba változat se fog hiányozni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Raysen623 válasza oriic (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Lesz@rom mert már van PS4-em :DD Meg fogom tudni nézni...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) .LnB válasza Raysen623 (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

jajjdeszupi, hogy neked van péesnégyed!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Dark Archon válasza .LnB (#12) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát a videók alapján tényleg ez lesz. Elszabadultak a fekete pacák és lövöldözzünk rájuk... hűdeszupi. Nem értem, miért kellett a cliffhangerrel végződött egyedi főhős történetét lenullázni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#16) .LnB válasza Dark Archon (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azok viszont akiknek van egy fura fétise, hogy szeretnének konzervdobozként tevékenykedni azok majd kiélhetik eme vágyukat a játékban. Ja és az ellenfelet le lehet úgy is győzni, hogy habcsókká alakítod egy purhabpisztoly segítségével. Ilyen se volt még! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Raysen623 válasza .LnB (#14) üzenetére


Raysen623
addikt

Jajj de szupi, hogy neked van 1070-ed....oh wait. :P

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) .LnB válasza Raysen623 (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony, be is szoktam jelenteni minden topikba offolva, hogy mindenki tudja... :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) VinoRosso válasza .LnB (#18) üzenetére


VinoRosso
veterán

:(((

(#20) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én meg letojom, hogy csak konzolra lesz demó. Az eddig látottak alapján tetszik a játék és megfogom venni, ha megjelenik. Ettől függetlenül bekaphatják az istenbarmák, egyetlen darab komolyabb PC hardver is többe kerül, mint egy psnégy, akkor a f...t szórakozzanak már ilyen csak erre jelenik meg demó hülyeségekkel.
Szerintem is denuvo lehet az "oka". De akkor is oldják meg valahogy...

[ Szerkesztve ]

(#21) dunc válasza ΞΔGLΞ (#20) üzenetére


dunc
nagyúr

+1 Amúgy b@ssz@k meg, majd lesz nekünk próba verzió! ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) ΞΔGLΞ válasza dunc (#21) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Értem én, illetve nem értem, de akkor nem kell egy tetves vga-t 300 ezer körül árulni, ha a konzol az Istencsászár. És akkor még csak egy vga-m van, amit nézegethetek. Nekem nem kell konzol, pc-és vagyok.

(#23) Raysen623 válasza .LnB (#18) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem jelentem be minden topicba, de éppenséggel mostanság vettem egyet. Ennyi. Amit eddig nem tehettem meg arra most már lehetőségem van... engedd meg nekem amiért ennek örülök egy ideig kicsit.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#24) ribizly


ribizly
veterán

Nem kell itt aggódni!
Nincs demó. Na és? Megveszed, kipróbálod (stopper, 100 perc), refund.
Ha bejött amit láttál, akkor vársz egy leárazást. ;)
Ha meg nem jött be, akkor... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#25) ΞΔGLΞ válasza ribizly (#24) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem arról van/volt szó (vagyis igen :) ), hogy van-e demó, vagy nincs.
Hanem, hogy nem kell akkor vagyonokért árulni pc hardver "sz@rokat", ha utána erre sem képesek, hogy egy demót összekalapáljanak a pécéseknek. Megérdemelnék (ők is), hogy feltörjék a játékukat minél előbb.

[ Szerkesztve ]

(#26) Raysen623 válasza ΞΔGLΞ (#25) üzenetére


Raysen623
addikt

Neked puskát tartanak a fejedhez, hogy a drága PC-s hardvert vedd meg? :F

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) ΞΔGLΞ válasza Raysen623 (#26) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Menj vissza a dedóba, ha neked ebből a mondandóból ez "jött le".

(#28) Raysen623 válasza ΞΔGLΞ (#27) üzenetére


Raysen623
addikt

Gratulálok. :U

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#29) ΞΔGLΞ válasza Raysen623 (#28) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem kell "gratulálni", de akkor hülyeséget se írj.
Megmagyarázom, mert (még mindig) nem érted.
Senki nem tart a fejemhez semmit, hogy muszáj megvennem, de megveszem, mert egyrészt megtehetem, másrészt, mint írtam is pc-és vagyok. Emiatt nem megyek át a "fillérekbe" kerülő konzolra, hogy demózhassak, de akkor nem kell árulni horror áron ezeket a hardvereket sem, amelyek mindig hozzá vannak butítva az aktuális konzolgenerációhoz, mint amit valójában tudnak.

[kilépett ebből a témából]

[ Szerkesztve ]

(#30) Bad Pritt válasza ΞΔGLΞ (#29) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem értem amúgy a logikád. Hol függ össze a hardvergyártók árazása, ehhez kapcsolódva a te saját vásárlási szokásaid, a szoftvergyártók értékesítési stratégiájával? Bevételt generálsz az alkatrészek gyártóinak, de közben pár suttyó olyan veszteséget okoz a védelem feltörésével a játék gyártójának, ami mellett megmosolyogtatóak a te kiadásaid.

Szóval ebben az esetben kb semmi különbség nincs közted a 1080 SLI-vel és egy olyan valaki között, aki laptop IGP-vel próbálná ki a demót.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31) Raysen623 válasza ΞΔGLΞ (#29) üzenetére


Raysen623
addikt

Ha már itt tartunk, akkor szerintem te írsz hülyeségeket - és most a te szavaiddal éltem. Örülök amiért te megteheted, hogy felülve a hype vonatra megveszed a legerősebb vagy erős hardvert játékhoz, mert te ugye PC-s vagy. Van egy másik rossz hírem, amit meg te nem fogtál fel: én is PC-s vagyok. Megtehetném, hogy méregdrága hardvereket vásárolok és volt idő amikor meg is tettem. Már 3 hónap múlva kiderült mekkora hülyeség volt részemről. Azóta csak a középkategóriából vásárolok és semmiben nem szenvedek hátrányt játékélmény terén. Arról nem is beszélve, hogy azért vegyek erősebb vasat mert a VGA gyártója telefossa a middleware-jeivel a PC portot, mondván így az igazi az élmény. Grafikában pedig nem tudnak annyival szebbet csinálni, de a pénzt megkérik.
Két év gondolkodás és miegymás után végre vettem konzolt, ami remekül kiegészíti azt amit PC-n én már évek óta nem kapok meg. Amit viszont a konzoltól nem tudok megkapni, azt bőven megadja a közepes erejű PC-m. Pénzt is spóroltam a hosszú évek alatt és jól is jártam. Ez nálam olyan win-win helyzet.
Egy hardvergyártónak nincs semmilyen ráhatása a demo készítésére, viszont annak már van ha a piac olyan ahol jellemzően nem feltörik és letöltik, hanem megveszik a játékokat. Jómagam PC oldalról ha tehetem és van demo vagy trial, akkor azzal kezdek. Ha tetszik megveszem, ha csalódok benne vásárlás után akkor refund ha van rá mód.
Márpedig konzol oldalról bizony jóval több a bevétel és ott ezért van keret egy demo készítésére.

(#30) Bad Pritt: +1

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#32) dunc


dunc
nagyúr

Srácok annyi a lényeg amit ír szerintem, hogy nem tetszik neki, hogy pc re valóban drágább a hardver, ha nem is 300k egy vga (nyilván van annyiért is) de egy normál vga önmagába egy konzol ára. Ezért gusztustalannak tartja, hogy cigánykodn@k egy szaros demóval! És igaza is van, a másik a jelenlegi konzolok vicc kategóriába vannak. (projeck skorpióra kiwi vagyok :B )

Jah bassz@k meg a sz@ros demójukat! :D

[ Szerkesztve ]

(#33) Bad Pritt válasza dunc (#32) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja ja, tényleg vicc kategória. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#34) dunc válasza Bad Pritt (#33) üzenetére


dunc
nagyúr

Volt, x one is, és PS4 is, vannak szép játékok, de pl HDD 2017 be vicc. És ami pc in is megjelent lényegesen szebb. És pl GTA V magyarítás, real cars stb. Gyengék a jelenlegi konzolok, nem konzol ellenes vagyok, megvannak az előnyei is. Pár képtől azért nem sz@rom össze magam ha nem baj! ;) UC4 rendben van, az új GOW még nem jelent meg, de nyilván tuti lesz a HZ is jó, és szép is. De nekem a fix 60 fps alap, és a konzolokon is annak kéne lennie...... (láttad már egy valamire való pc n a Project Cart, a GTA V öt, és Witcher 3 at? De pl a RE7 et is mondhatnám, igaz ott a játszható fps miatt. :))

[ Szerkesztve ]

(#35) Bad Pritt válasza dunc (#34) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én csak arra utaltam, hogy nem érzem viccnek azt a konzolt, amin az Uncharted 4 vagy a HZD úgy elfut, ahogy azt a PS4-en teszi. :)
Kb tavaly nyárig én is ratyesznak tartottam ezeket a gépeket, de igazából a fejlesztők/kiadók azok, akiket fikázni kéne a játékaik miatt, csak ez más téma.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36) dunc válasza Bad Pritt (#35) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen lehetne szép dolgokat összehozni, van pár példa mit ki lehetne hozni a vasakból!

(#37) ProEvoFan válasza dunc (#34) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megb@szhatom a drága PCmet (ha lenne, ill van, csak nem drága), ha idén két olyan játékot játszottam ki először, amik nem mai gyerekek, de játékélményben akkor pluszt adtak nekem, amit manapság nem sok új játék adott PCn.Batman Arkham City és a Middle-earth Shadow of Mordorról van szó.Batman a hatodik évét tapossa.Az a játék egy gyöngyszem, még a mi napig is.Nem a grafika, nem a GTX1080 TI a lelke mindennek, hanem a játékélmény, a tartalom, az egész játék egyben frankón álljon össze.Persze nem azt mondom hogy nem számít a grafika, de nem minden!A Witcher 3 közepes grafikán ugyan úgy élvezhető, mint ultrán, mert a tartalom nem vész el belőle, ha lejjebb veszem a látványt.Remélem érted mit akarok mondani.

(#38) dunc válasza ProEvoFan (#37) üzenetére


dunc
nagyúr

Persze értem , nem a grafika amit szeretek PC be, hanem nekem az adja a legnagyobb élményt, a Magyarítások, és az egyéb dolgok, nekem a jelenlegi konzolfelhozatal egyszerűen kevés. A scorpiót megnézem.

"Middle-earth Shadow of Mordorról van szó.Batman " látom ezeket a típusú játékokat kedveled , a kettő különböző, de sok hasonlóság van a játékmenetbe, harcrendszerbe stb.

A Witcher 3 minden idők egyik legjobb játéka.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.