Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GabN73


GabN73
addikt

Wááá, gameplay vidit akarok mooost!!! :C

Cash pedig +pont nálam :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon látványos. Szerintem egy cseppet sem ME-s. Inkább azt mondanám, hogy igazi vérbeli sci-fi. Várjuk a további infomorzsákat róla.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) fasterware


fasterware
aktív tag

Az első részt végigvittem, nagyon tetszett. Ennek semmi köze nem lesz az elsőhöz, de lehet megbocsájtok, mert ez elég jónak tűnik. Csak minek erőltetik a prey 2 címet?, szerintem nagyobbat ütne ez a játék ha más címe lenne, márcsak azért is, mert aki másképp gondolkodik és nagyon tetszett neki az első rész, annak mindig ott lesz a tudat, hogy ez nem prey 2.

(#4) Dany007 válasza fasterware (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. Ennek így kb semmi köze sincs a Pray-hez. Legalábbis lényegében nincs.
Ettől függetlenül tényleg jónak tűnik, viszont erős az esély rá, hogy majd a tucatFPS-ekhez sorolják be. Mivel azért a Pray-ben volt 1-2 extra is. Gondolok itt a változó gravitációra, portálkapukra stb... Ez elég ötletes volt.
Majd meglátjuk ebből mithoznak ki. Engem amúgy a tucatfps sem zavar ha elég látványos és jól játszható.

(#5) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Semmi köze az elsőhöz......

DE!

Marha jó kis vidi volt ez.

Ufo fejvadász játék , Jöhet!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

óóó:Y
az első résszel nem játszottam, de ezt ki kell próbálnom. az atmoszféra végett már-már kötelező:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Jofi81


Jofi81
őstag

Csatlakoznék az előttem szólokhoz, ennek a néven kívül semmi köze a Prey-hez, mondjuk ez az eddigi információk alapján is nyilvánvaló volt. Ettől függetlenül nagyon hangulatos, csak lehetne más a neve.

(#8) errorcode06


errorcode06
őstag

Valóban nincs köze az első játékohoz, de ez a trailer, nos igen, számomra várós...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) Gude


Gude
senior tag

Batár behemót f...a a vége fele!!!:............................Le fogom gyakni ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) Gergosz2 válasza Gude (#9) üzenetére


Gergosz2
veterán

megbicskázzuk :DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) gybazsi


gybazsi
senior tag

Amikor megtudtam, h nem sok köze lesz az első részhez, kicsit elszomorodtam. De a videó alapján mégiscsak jó játéknak tűnik. Úgyhogy nálam visszakerült a várós kategóriába.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#12) Kanczy


Kanczy
veterán

Attól eltekintve, hogy semmi köze az egyhez (ahogy mindenki más is írta), még lehet jó játék, csak nem úgy kell rá tekinteni, mint Prey játék :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#13) GeryFlash


GeryFlash
veterán

sztem ezzel visszanyal a fagyi, mert a fejlesztők gondolták, ,,hmm a prey milyen sikeres lett, adjunk ki még egy játékot a neve alatt", miközben egész más lesz, és simán lehet, hogy jó játék lenne, csak sokan csalódnak, hogy ez nem az...Ha meg azt mondanák, hogy ze egy másik franchise, akkor meg siker lenne....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) - = Zk = - válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezen felsírtam! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Archanon


Archanon
őstag

Ütős trailer O.o
Csak ez a "Prey" név. Talán lesznek benne olyasmi feladványok, mint az első részben, amik miatt maradt a név. De ha nem, az se gond, egyelőre nagy reményeket fűzök ehhez a trailerhez. :)) Várom az első gameplay videókat.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#16) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

poen lenne ha az lenne az egyik kuldi h kapjuk el tommy-t mert lerakta az anyahajot

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.