Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Érdekes valami...viszont lassan kezd lejönni olyan ártartományba, amit már nem találok túlzónak. :)

B.Cs.

(#2) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

"úgyhogy mindenképp érdemes fokozatosan, lépésről lépésre haladni" - szabo meroszalag? Parszaz forint, majdnem minden haztartasban elofordul ahol barkacsoltak mar valamit. Sot, meg az Ikeaban is lehet kapni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#3) roli543


roli543
őstag

Na jó, ez a név nagyon félreérthető :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Zlika válasza roli543 (#3) üzenetére


Zlika
aktív tag

:C Megmutatja hogy a viselője éppen mennyire pedo...

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ez elég kaki lett, még ilyen áron is. :(

(#6) Aryes


Aryes
nagyúr

Ennél jobb töltési megoldást még nem láttam.
A névválasztás: :W

(#7) Bocha válasza Döglött Róka (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egy ilyen eszköz nem pont olyan, mint egy szabó mérőszalag, ami pontosan ráfeszül a kezedre, nem merev stb. Szóval újra: érdemes fokozatosan haladni, mert ha mégis túlvágja az ember, akkor vehet egy újat.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) draco31


draco31
veterán

Ha a pántot mind a két oldalról el lehet távolítani, akkor már nem csüng be a billentyűzetre. Vagy csak nem jól értelmezem a dolgot?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

A pedometer hallatán mindig elfog a röhögés...

(#11) szekra


szekra
őstag

Guglizzatok már rá mit jelent a pedometer... Értem én, hogy nevetségesen hangzik... de ne legyen már ilyen meglepő ez a kifejezes egyeseknek.

(#12) Borosz válasza szekra (#11) üzenetére


Borosz
senior tag

Ha egy pedofil hajlamú egyén közelít hozzád, a pedometer azonnal jelez. :DD

(#13) batai15


batai15
félisten

Pedo maci mérő! ! Négy négy!

(#14) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egyébként sem látom értelmét ennek a termékkategóriának, de ez még azon belül is valami botrányosan vacak lett szerintem és még az ára se menti meg.

(#15) sz.balazs.95 válasza WinPho (#9) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

látom nem csak nekem jutott egyből eszembe ez. :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Van pár – ehhez hasonlóan hasznos – kütyü ötletem, természetesen mindegyik színes kijelzővel és WiFi-vel, valamint az elérhető legkisebb kapacitású akkuval, mert 3 – 7 napnál nem szabad, hogy tovább bírja:

– szemüvegkeretbe épített szemmozgatás számláló (Visummonitor)
– headsetbe integrált mosolyszámláló; rossz arány esetén csipogással (CanSmiley)
– nyakra szerelhető légzésszámláló, mely képes okostelefonon javaslatot tenni a légzéstempó változtatására
– hónaljba szerelhető szenzor, mely méri az izzadás mennyiségét és összetételét, de havi statisztikát csak IPhone-on jelenít meg
– nyak hátuljára tapasztható szenzor, mely statisztikát készít fejünk dőlésszögéről a nap idejére elosztva
– gyomorszáj magasságra tapasztható szenzor, mely a nyelések számát figyeli, ha pedig (szerinte) túl sokat eszünk, feszültségimpulzussal figyelmeztet (Corporosus Traner)
– intim tájékra való szenzor, amely százalékos arányban kijelzi egy arra alkalmas okostelefonon, mennyire vagyunk "balosak" vagy "jobbosak" (Penisius)
– lúdtalpba miniatürizált talpnyomásérzékelő, így telefonunkkal felpróbálás nélkül tudunk vásárolni az ICipőboltban
– szellentésdetektáló, mely a nyelésszámlálóval szinergizmusban működve képes táplálkozási tanácsokat küldeni okostelefonra (Érdekes, a nyelésszámlálóval szót ismeri a helyesírás ellenőrző, a szinergizmus szót nem..)
– cipőbe rakott lépésív digitalizáló, mellyel azt is megtudhatjuk, mennyire hasonlít valamely példakép papírgangster rapperére

Természetesen az összes adat szinkronizálva szuper biztonságos és csak általam látható formában valamely távoli szerveren.
A vicc pedig, hogy ezeknek a felét el is lehetne adni kellő marketinggel.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21) kolosanyi válasza szaszlaci (#19) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az év hozzászólása díjra jelölve a fitnesz kiegészítők kategóriában! :C

(#23) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

A következő pedofil témájú képnél vagy sima viccelődésnél minden kedves érintett repül a fórumról!

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#24) vicze válasza Bocha (#23) üzenetére


vicze
félisten

Szerintem írd át lépés számolóra, az egyszerűbb megoldás talán. :)

Szek: Semmi, ez a full neve. :U Pedig direkt kerülni szokták a gyártók...

[ Szerkesztve ]

(#25) Baggins86 válasza vicze (#24) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Vagy legyen Prestigio smart ****meter a neve :D

(#26) vicze válasza Aryes (#6) üzenetére


vicze
félisten

Ez egy fokkal még jobb megoldás szerintem. :) Azaz inkább esztétikusabb.

(#27) #86973952 válasza vicze (#26) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, pont ezt akartam én is írni, meg linkelni Evil tesztjét. :) Korábban is használtak már hasonló csatlakozási módot, csak pl. a Huawei terméke nem jött be Magyarországra (SE).

[ Szerkesztve ]

(#28) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Az igazi pro-k a "csattogós lepkét tolják maguk előtt" - lásd Másfélmillió lépés Magyarországon. De hogy komolyak legyünk.. én nagyon sokat túrázom. És egy 500 forintos lépésszámlálót használok évek óta. Olyan pontossággal az is mér, mint ez és semmibe sem kerül... értem én, hogy városi divat..

(#30) #86973952 válasza kameraman77 (#28) üzenetére


#86973952
törölt tag

Funkcióban is vannak különbségek a 2 eszköz között. Nem igazán lehet összehasonlítani. Főleg az említett Huawei -nél a bt füles funkció. Persze ettől még nem mindenkinél van értelme. ÉS ez a lényeg.

(#31) kolosanyi válasza Bocha (#23) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagyon helyes, köszönöm. Egyáltalán nem vicces ilyennel szórakozni, inkább gyerekes. Nem kívánok senkinek olyat, hogy akár csak beszéljen emberrel, aki ilyen bűncselekmény után nyomoz, vagy ilyen esetben kell ítéletet hoznia. Érdekes, büntetőjog kurzuson nálunk senkinek nem volt kedve vicceskedni, amikor előjött ez a téma.

(#32) ThorsHUN válasza kolosanyi (#31) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Valszeg a kor es felfogasbeli kulonbseg kisebb szakadek meretu az ottani es az itt vicceskedo emberkek kozt...

Masreszrol telleg gaz a nev, mint a sberbank...

(#33) blueMerle


blueMerle
veterán

Teljesen jó cucc, de könyörgöm: azt a logót miért....miért kellett abban a formában oda tenni? :O

[ Szerkesztve ]

(#35) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ez a név katasztrofális. Nem csodálom, hogy mindenki egyből a pedofilokra asszociál. Nekem is az volt az első ötletem, hogy ehhez van köze.

Na most lehet lehurrogni.

Nyugodj békében Integra!

(#36) Mister_X válasza Szatyor95 (#35) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én átsiklottam a cím fölött a kép után (Z3 Compact tesztet várom), de megakadt a pedo-n nekem is a szemem - és emiatt végigolvastam a cikket is. A gond az, hogy hiába tudom (tudjuk), hogy mit jelent a pedometer, mi valószínűleg a kissebbség vagyunk a fogyasztói társadalomban azokhoz mérten, akik nem tudják, hogy mikor koronázták meg Szent Istvánt, hány állammal vagyunk szomszédosak, mekkora a hazai hálózati feszültség, vagy hogy milyen tenger határolja Csehországot (kérdések nehézsége csökkenő sorrendben). És csak hazai példánál maradtam. Na, ők biztis nem tudják, hogy mi az a pedometer.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37) Nigér


Nigér
őstag

Lehet hülye a kérdés vagy csak felületesen olvastam át, de ébreszteni tud?

Mister_X: leginkább önmagunkkal vagyunk szomszédosak...

[ Szerkesztve ]

(#38) Aryes válasza ThorsHUN (#32) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem a Rosszelhozbank sokkal viccesebb. :)

A pedometer kifejezés szerintem alapból értelmetlen, lábmérő-t vagy gyerekmérő-t jelent, attól függően, hogy a ped görög vagy latin jelentését veszem alapul. Lépésmérőt semmilyen nyelven sem jelent...

(#39) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a tesztet. :R Ez alapján nem látom jobbnak a Xiaomi MI Band-nál.

"nincs rá lezsóidő"

(#40) ssolitude


ssolitude
őstag

Valaki magyarázza már el, mennyivel jobbak ezek az okos izék egy BT-os mellkasi jeladónál, amihez kismillió ingyenes app létezik(minden platformra), pontos kalóriamérést, megtett utat km-ben, szintadatokat, és még ki tudja mit lehet (lépésszám, úristen!) logolni. És nem kell tölteni.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#41) petipetya válasza ssolitude (#40) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezek olyanok, hogy egy pánttal kell a mellkas köré tekerni? Ha igen, akkor számomra nincs lételeme.

"nincs rá lezsóidő"

(#42) ssolitude válasza petipetya (#41) üzenetére


ssolitude
őstag

Úgy van. Mint minden rendes EKG-monitor, amit a pulzusmérőkhöz adnak.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#43) petipetya válasza ssolitude (#42) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Fura lenne olyannal munkába menni, míg egy csuklón lévő lépésszámláló számomra sokkalta életszerűbb.

Pontosan ezért keresik a cikkben említett eszközt az átlagemberek, mert az általad említett komolyabb eszközök kimondottan sportolásra valók.

"nincs rá lezsóidő"

(#44) ssolitude válasza petipetya (#43) üzenetére


ssolitude
őstag

Azért nem értem, mert arra lenne hivatott a szerkezet, hogy információt adjon a napi aktivitásról, vagy annak hiányáról. Ebben a formában ez egy Tesco-s szobai sztepper pontosságával mutatja az elégetett kalóriamennyiséget. Ami akár nagyságrendekkel eltérhet a valós értéktől (általában felfelé).

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#45) petipetya válasza ssolitude (#44) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értelek. Leegyszerűsítem a saját szintemre a dolgot. Engem például csak a lépésszámláló funkció érdekelne. Vajon a cikkben szereplőhöz képest ez a tizedannyiba kerülő ugyanannyira pontos? link

"nincs rá lezsóidő"

(#46) ssolitude válasza petipetya (#45) üzenetére


ssolitude
őstag

Nem tudom, nem ismerem a lépésszámlálókat.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#47) ferob válasza petipetya (#45) üzenetére


ferob
őstag

Mivel a linkeden levő közel 2 ezer forintos dolog csak egy utángyártott gumipánt a 25 ezer forintos Fitbit Flex-hez, ezáltal ez önmagában semmilyen lépést nem fog számlálni.

(#48) petipetya válasza ferob (#47) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Épp ezért linkeltem és kérdeztem meg. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#49) Lewzke


Lewzke
őstag

Azért nem olyan rossz ez. 6-8 ezerért már bevállalnám. Öröm látni, hogy szépen növekedik az ilyen termékek száma, az áruk meg lassan, de csökken ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.