Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #77081088


#77081088
törölt tag

Jó cikk! Remek telefon! :C

Kb 1 hónappal hamarabb írod ezt a cikket,akkor lehet ezt választom az 5453 helyett. :))
Egyedül az akksi ami kicsit az 5455 felé billenti,billentené a mérleget,de ha jól belegondolok,akkor átlag felhasználással 2 napot simán kibír az 1700mah is. (legalábbis nekem :) )

[ Szerkesztve ]

(#2) troller


troller
senior tag

Jó a teló, nekem LG F6 van szintén 2 mag 1giga ram, 4,5" qHD, szögletes, hardveres gombok.
Én alapból Tré függő vagyok, 2év plusz hűséget nekem nem volt gond bevállalni, így 32K-ért megkaptam

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#3) wzol


wzol
tag

Jó cikk, köszönöm! :R

Válaszolnál néhány kérdésre kérlek?

- Az értesítő LED-ről írnál pár szót? Mennyire észrevehető, konfigurálható?
- Lehet, hogy írtad csak átsiklottam felette: az aksi cserélhető?
- Te nem írtad, de a linkelt oldalon azt írják, hogy van benn fényérzékelő, automatikus fényerőszabályzó - igaz, vagy csak reklám?
- GPS-t volt alkalmad tesztelni?

(#4) piRate_nEx válasza wzol (#3) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Hello!

- A LED-nek eddig 3 színét láttam: piros, zöld, kék. Most gyorsan leszedtem egy Light Manager appot, reagált arra amire lehetett, szóval gondolom ezzel lehet konfigolni. Alapból nincs rá beállítás.
- Aksi cserélhető.
- A beállítás megvan, de tippre nincs benne érzékelő, csak egy fajta fényerőt produkál.
- GPS működik ahogy annak kell. Nehezen, de az első emeleten is talált jelet. Ezt csak a cikk írása után próbáltam amúgy.

The glass is already broken.

(#5) Luck Dragon válasza piRate_nEx (#4) üzenetére

Köszi a cikket, tömör és egyben lényegre törő volt, egyetlen egy dolog ami nagyon zavar ebben a készülékben az általad említett 720P hiánya, de az akku és duál simert nagy piros pont. Fehér színben szívesen megnézném. Azt azért megszeretném kérdezni hogy a hang minősége és nagysága mennyire helyt álló?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) piRate_nEx válasza Luck Dragon (#5) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Na, erre nem tudok válaszolni, mielőtt kézhez kaptam a telefont, persze, hogy elhagytam a Sennheiser fülesem. A héten veszek valami új csodát, és akkor leírom.
Bár ha a hangszórókra gondoltál, azt leírtam.

Fehérben elvileg annyira nem néz ki jól, mert a fehér színnek kissé piszkos beütése van rajta. Mondjuk ezt én is csak úgy hallottam.

The glass is already broken.

(#7) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Jól néz ki, de nekem szimpibb volt 45K-ért a Xiaomi Redmi 1s, ugyancsak 2 év magyar garival :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#8) piRate_nEx válasza Aethelstone (#7) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Hol sikerült annyiért szerezni? :Y Én itthon csak 55 ezer körül láttam.

The glass is already broken.

(#9) pengwin


pengwin
addikt

gratulálok, szinvonalas, jól megírt cikk! :K
Meg ennyiért nagyon jó vételt csináltál vele.
Megjegyezném, hogy a kamera lehet azért ilyen, mert egy 8MPx-es szenzor lehet benne és annak a képeit nagyítja 13MPx-re. sok gyártó csinálja ezt, próbáld ki 8MPx-re visszvett felbontással ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#10) Aethelstone válasza piRate_nEx (#8) üzenetére


Aethelstone
addikt

Az emagnál volt kb. 3 napig akcióban 44.900-ért. Pár napig aztán nem is volt, azóta megint 54K.
Viszont érdemes náluk venni, nem 1 év garis, mint az edigital, hanem 2.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#11) piRate_nEx


piRate_nEx
aktív tag

A kérdéseket pótoltam a cikkben, köszönöm a hozzájárulást! :) Egy extra képet betettem az aksi használatról is.

The glass is already broken.

(#12) #77081088 válasza Aethelstone (#10) üzenetére


#77081088
törölt tag

Én az extreme digitálnál vettem 2 év háztól házig szóló garral!

(#13) voyager4.4 válasza Aethelstone (#10) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Most megint 44.900 az 1s :)

Magyar nyelvet sikerült rábűvölni egyébként ?

no fate but what we make

(#14) Aethelstone válasza voyager4.4 (#13) üzenetére


Aethelstone
addikt

CM11 van fent :) Plusz létezik magyar MIUI is :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#15) wody21


wody21
tag

Lehet jobban jártál volna egy Tecskós Op3n Dott-tal :)

(#16) piRate_nEx válasza wody21 (#15) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Szerintem ez akkor még tervbe se volt véve, amikor én vettem a Prestigiot. :D De igen, érdekes darab az is, azért egy tesztet megnéznék már róla.

The glass is already broken.

(#17) haris válasza Aethelstone (#7) üzenetére


haris
őstag

Hát a leírások alapján azért az e-mag redmije nem semmi:
Serintem azért ez gáz: [link]

"2 kínai mellett csak angol nyelv választható.....telón kívül a pici doboz minimális tartalma csupán a töltő (amerikai dugaszos + hozzá egy eu-s/magyar átalakító), ...."

e-mag! Gratulálok. :(((

(#18) Aethelstone válasza haris (#17) üzenetére


Aethelstone
addikt

kb. 5 perc magyarosítani. Plusz 5 perc egy CM11-et rátenni.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#19) pengwin válasza haris (#17) üzenetére


pengwin
addikt

Talán nem az eMAG-tól kell megvenni, ha már egyszer van hivatalos magyarországi forgalmazás is... (az eMAG romániai, sok termékük csak ott garanciáztatható, rajtuk keresztül).

Üdv, pengwin

(#20) haris válasza Aethelstone (#18) üzenetére


haris
őstag

Köszönöm a kimerítő válaszod.
Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a lényeget még alá is húztam a gyengébbek kedvéért.
Nem az angol nyelvvel van a bajom, de amerikai töltővel forgalomba hozni egy készüléket az EU-ban ekkora cégnek pofátlanság.
Zug GSM-nél elmegy, de az e-mag.
A CM11-re már nem is reagálok, mert ezért azt remélem sejted, hogy egy két olyan ember is vásárol ott, akinek fogalma sincs arról, hogy az mi.

(#21) Aethelstone válasza haris (#20) üzenetére


Aethelstone
addikt

Tényleg nem akarok flémet, de aki olyat akar, hogy kihozza és utána változtatás nélkül használja évekig, annak nem egy relatíve ismeretlen kínai márka kell, hanem egy butatelefon, egy windows phone, egy iphone vagy valami nevesebb gyártó terméke. Aki meg ezt akarja, az pontosan tudja, hogy mit vesz. Amerikai töltő, de van hozzá átalakító. A kínai termékeknek megvan ez a diszkrét bája. Az emag nem csomagolja újra, hanem úgy adja, ahogy azt Kínából is kapnád. Ha közvetlenül rendeled, akkor sem kapsz mást hozzá.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#22) haris válasza Aethelstone (#21) üzenetére


haris
őstag

Nem értek egyet, különösen annak fènyèben, hogy èpp egy Leagoo Lead 1-ről írok, kínából jött, magyar nyelvvel, ès európai töltővel.
Pont.
Rèszemről lezárva a tèma. Szép napot mindenkinek.

(#23) justflash


justflash
tag

" Mivel pont akkor ettem meg egy csokit, a vékony csomagolásával bele piszkáltam a résbe, és ezután meg is javult."

Szabadalmaztasd mint műanyagipari rework eljárást, milliomos leszel. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#24) tpeter77 válasza piRate_nEx (#4) üzenetére


tpeter77
addikt

szia

Most találtam rá a cikkedre, örömmel olvastam. A teszkós Op3ndott és e közt fogok dönteni úgy érzem, de ehhez szeretnék pár dologra választ kapni.

GPS mennyi idő alatt talál jelet és mennyi a pontossága?
Ezzel a progival tudod ellenőrizni

Mutattál képeket az üzemidőről. Tehát 6 órán át folyamatosan használtad a telót, ebből 3 óra aktiv játék volt.
Ez nagyon remek, pont emiatt tartok a teszkós telótól, hogy az sokkal kevesebb ideig birja.

Telefonálás közbeni hangerősséget fel lehet venni rendesen? Sajnos volt már halk hangszórós okostelefon a kezemben, alig hallottam vele buszon, vagy autóban.

Ha össze tudnád hasonlítani egy teszkóban a Te telefonod és az op3ndott képminőségét, annak örülnék.

végezetül a fényképező részét is tudnád versenyeztetni?
Zoom érdekelne, ebben a teszkós nagyot domborít. Precízen és gyorsan talál fókuszt legyen az egy 2 centire lévő tárgy a telótól, vagy 10 méterre egy tábla...

köszi!

(#25) atthany válasza tpeter77 (#24) üzenetére


atthany
aktív tag

nekem is tetszik, de az általad említett telefonokon kívűl nekem még szóba jöhet a Vodafone SMART 4 Turbo telója hasonló adottságokkal, igaz egy SIM-mel...

(#26) tpeter77 válasza atthany (#25) üzenetére


tpeter77
addikt

csak dual simes jöhet szóba
köszi.

(#27) atosan


atosan
addikt

Jó cikk, jó teló, főleg az aksi.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#28) piRate_nEx válasza tpeter77 (#24) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Bocsi, nem igazán volt mostanában időm foglalkozni annyira a telefonnal, fuck egyetem.

A GPS-t így most próbáltam, elég furcsa, mert azonnal talált jelet. De lehet ez csak nekem újdonság a Galaxy Ace után. Minden esetre pozitívum.
A telefonálási hangerő lehetne egy fokkal jobb, de úgy gondolom megfelelő. Koncerten mondjuk ne telefonálj vele, bár szerintem ez sok telefonra igaz.

Hát a fényképezőről nem tudok többet írni. A Tesco telefont nem volt alkalmam megtapogatni, de abban 5MP a kamera, itt 13MP. A hardver pedig ugyanaz, ezek alapján az nyilván jobban dolgozik azzal a felbontással. Makrókban nagyon jó a telefon, ez biztos. Zoomnál pedig ugyanott vagy, mintha utólag bezoomolnál a nagyobb felbontású képre.

The glass is already broken.

(#29) tpeter77 válasza piRate_nEx (#28) üzenetére


tpeter77
addikt

Kössz szépen!

(#30) fkristof


fkristof
újonc

Sziasztok! A legutóbbi hozzászólások óta eltelt hónapok alatt milyen tapasztalataitok vannak a telefonnal? Stabil vagy hajlamos a fagyásra, ilyesmikre gondolok. A minap a Media Marktban nyomogattam egy kék színű 5455-öst, de semmi hang nem jött ki belőle, egyedül a fülhallgatóval tudtam megszólalásra bírni, és a gombok háttérvilágítása sem működött. A mellette kiállított fehér színű jó hangosan szólt, ugyanolyan audió beállításokkal. Szerintetek létezik, hogy már a kiállított darab is ennyire bugos lenne? (egyébként a háttérvilágítás a fehér színűnél se működött, nem jöttem rá, hol lehet bekapcsolni) Pedig amúgy príma kis telefonnak tűnik, bár az ujjlenyomatokat a kijelző úgy gyűjti, mint a fene.

(#31) piRate_nEx válasza fkristof (#30) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Stabil, nincs vele gond, nem fagyott még sosem, csak a launcher kapott hülyét egyszer, amit használok. Általában megvan a 400-500 MB szabad memória, de 350 alatt még sosem láttam.

A háttérvilágítás és hang is működik, szóval nem tudom azokkal mi volt. Valószínűleg a mókás emberek csináltak vele valamit.

The glass is already broken.

(#32) fkristof válasza piRate_nEx (#31) üzenetére


fkristof
újonc

Köszönöm a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.