Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a.sebi


a.sebi
őstag

Azt a qrva!
Eddig sem volt olcsó!

(#2) Luck Dragon

A Honor 8 141E? Függetlenül a legtöbb helyen gyári garanciával is 121E. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Richie86


Richie86
senior tag

Elment ezeknek az a csöpp eszük is...

(#4) Jonesy84


Jonesy84
tag

Egy darabig azt hittem, hogy a szolgáltatóknak az a céljuk, hogy ne kelljen készülékeket árusítaniuk ezért adják olyan drágán. Azután rájöttem, hogy legtöbb magyar emberben fel sem ötlik a gondolat, hogy ne szolgáltatól vegyék a telefont és így lényegében akármennyiért is adhatnák, hiszen úgyis megveszik (max részletfizetésre).

(#5) Nelman


Nelman
tag

Így is sokan meg fogják venni, amit ők is tudnak. A legtöbb ember amúgy sem KP-ra vesz telefont, hanem hűséget vállal 2 évig, hogy részletre megvehesse, amit boltban több tízezer forinttal olcsóbban megvehetne. Jönnek az ünnepek, drágulnak a telók. :DDD

(#6) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Na, ebből már lehet akciózni. A karácsonyi leárazáskor majd megveheti az egyszerű paraszt annyiért, amennyi volt eredetileg. Ki van ez találva..

(#7) atosan válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


atosan
addikt

Így van. Most felvitte 40 ezerrel, akkor majd leviszi 20 ezerrel. Aztán lesz a "vasztiii, milyen jó akciók"

Maine coon

(#8) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Ezeknek újfent elgurult a gyógyszerük! :((

(#9) Szabcsizz válasza Jonesy84 (#4) üzenetére


Szabcsizz
őstag

De..felötlik a gondolat,csak éppen részletre nem vásárolható,így meg már inkább a szolgáltatóhoz fordulnak a humanoidok. :D

(#10) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hát ez így :W

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#11) musicryder


musicryder
tag

Hát azért nem teljesen...
Pl az SE 64Gb, függetlenül webshopokban is kb 140e Ft...
Az XZ, 220e körül van, Edigitalnál 240e Ft... ( persze tudom, hogy vannak olyan modellek amik drágábbak, de most pl ebből a listából ezzel a kettővel tudtam érvelni... )
Most ha az ember tényleg telefonál és ki tudja használni az előfizetésében foglaltakat akkor jobban megéri így, mintha függetlenül megvásárolná innen-onnan...
Most itt nem védeni akarom őket ( meg jelenleg amúgy is a bögyömben vannak ), de azért az, hogy drágább itt mint függetlenül nem éppen fedi a valóságot...
Még ha a Vodafones cikknél jegyzitek meg ezt akkor teljes mértékben igazat adnék, mivel ott tényleg rohadt drágák a telefonok és tényleg függetlenül vásárolva jobban jár az ember...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#12) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A Honor 8 nyugodtan mehetett volna a "drágultak" szekcióba, ugyanis már kapható egy ideje. Egészen idáig Next S díjcsomaggal 89800 Ft volt, tehát drágult 10 e Ft-tal. Next S Aranytárskártya előfizetéssel 6e Ft-ot drágult. :((

[ Szerkesztve ]

(#13) musicryder válasza Cranberries (#12) üzenetére


musicryder
tag

Nem csak az... szerintem mindegyik telefon kapott egy 10e Ft-os emelést... ( legalább )
2-3 hete például az SE 64 Gb lement 100e Ft-ra, most meg visszakapott 20e Ft-ot...
Az XZ is 150e Ft volt még a múlt héten, most pedig 170e lett...
De ez ellen nem tudunk tenni...

Xperia™ X10 mini Pro, Xperia™ M2, LG G Flex 2, Xperia™ Z, Xperia™ Z5, Huawei P9, Xperia™ XZ Premium, Xperia™ 1, Iphone 12 Pro

(#14) Cranberries válasza musicryder (#13) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Tökéletesen igazad van! Az általad említett készülékek az árváltozás alatt szerepelnek a Honor 8 pedig az újdonságok alatt. Ezért írtam, amit.

(#15) Ádám16


Ádám16
addikt

Köszönjük Telekom!
A HTC 10 erkezesenek viszont örülök. Hatha elkezdik veszegetni az ünnepekre a népek.

(#16) balint82


balint82
senior tag

Ezek szerint viszik az almát mint a cukrot - gondolom, azért emelnek.

Google Pixel 4a

(#17) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Honor8-at, függetlenül 2 év gyári garanciával sokkal olcsóbban lehet venni. Nemrég 118-ért adta az eDigitel.

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Jon lassan a karacsonyi zombi roham, csak felkeszulnek ra.

(#19) Sultan


Sultan
tag

Én Platina előfizető vagyok a Telekom-nál, de...

A Telekom-nál az iPhone 7 32 GB 5990 Ft + 19x5990 Ft vagy 119.800 Ft
A Telenor-nál az iPhone 7 32 GB 0 Ft + 19x4210 Ft vagy 79.990 Ft

A havidíj mind a kettőnél 19.990 Ft de a Telenornál 10 Gb/hó a Telekomnál 6 Gb/hó.

Lehet hogy hosszú évek után otthagyom a Telekomot.

Apple fan! :-)

(#20) s4tch


s4tch
veterán

Kb. azt üzeni az árlista, amit az ügyintézők is elmondanak: vegyé' Samsungot.

(#21) Sultan válasza s4tch (#20) üzenetére


Sultan
tag

Vicc. A Samsung Galaxy S7-et meg 19x1690 Ft ért vagy 33.800 Ft ért elvihetném. De nem akarom.

Apple fan! :-)

(#22) balint82 válasza Ádám16 (#15) üzenetére


balint82
senior tag

Csak én nem találom sehol sem a HTC-t a telekom.hu-n?

Google Pixel 4a

(#23) Richie86 válasza balint82 (#22) üzenetére


Richie86
senior tag

Én is most rákerestem, és nincs ott...

(#24) istnag válasza balint82 (#22) üzenetére


istnag
addikt

Okt. 14-től lesz elérhető.

(#25) amanoba


amanoba
őstag

az igen! nem semmi árak az iphone-ok esetében. :Y

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#26) Fejvadi válasza Sultan (#21) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Borzalom. :D

(#27) Derrewyn válasza balint82 (#22) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Az ilyen arlistak nem a honlaprol vannak összeállítva, hanem a Telekom küldi mailben, elméletben megadják az érvényesség dátumát is.

(#28) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

És persze ehhez hozzátartozik, hogy a Next díjcsomagok telefonnal együtt aláírva drágábbak mint simán...
Ahogy nézegettem most legutóbb, a legtutibb Angliában venni iphone-t, a font rendesen gyengült.
iPhone 7 128gb 699Gbp, kb 235k függetlenül Apple store-ból.

(#29) roli543


roli543
őstag

Én a Sony árán meglepődtem.. azt hittem drágább lesz, de így egész baráti ára lett.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#30) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

HTC 10-et csak én nem látom az oldalukon? Na nem mintha ennyiért megvenném, csak úgy rémlett, hogy nem lesz semmilyen szolgáltatói kínálatban.

Hátha majd félárazzák azt is, mint anno az A9-et :)

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#31) taramta


taramta
csendes tag

Először próbáljon meg létrehozni egy problémamentesen működő hálózatot és supportot (alkalmazás és weboldal) a tisztelt Telekom, utána gondolkodjon készülékekben...

(#32) istnag válasza LilProphet90 (#30) üzenetére


istnag
addikt

(#33) janeszgol válasza taramta (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez +1. Idén hányadszorra is áll le részlegesen? 2014-ben sem volt jó a weboldaluk, most talán már.

A cikkhez: Ennek a Coolpadnak örülök, de megkésett. Nagyon megkésett. Egy jó olcsóbb készülék lehetett volna. Le kellene vinni már a feltöltős árát is 30-32 ezer környékére.

(#34) #97246720


#97246720
törölt tag

Ez már a pofátlanság legteteje, megérdemelné a telekom hogy bepereljék, nem elég hogy drágábban árulja a telefonokat függöben, mint a gyári független, de még pofátlanul magas árat kérnek a feloldásért(a legdrágább a 3 nagy szolgáltató közül), de mép pofátlanul meg is emeli az árakat...

(#35) MerLinh


MerLinh
senior tag

na készülnek az ünnepi leárazásra :DD :N

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#36) Gladiator124


Gladiator124
csendes tag

Hali!

Nálam a függőség =csökkent értékű készülék...

Kb. 60%-át éri ilyenkor a független telónak.

[ Szerkesztve ]

Minimális célunk a maximum....

(#37) #97246720


#97246720
törölt tag

.

[ Szerkesztve ]

(#38) Sultan válasza MerLinh (#35) üzenetére


Sultan
tag

Én most készülök venni egy iPhone 7-et. Várható árcsökkenés a közeljövőben a Telekom-nál?

Apple fan! :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.