Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát nem is tudom,a bazári kinézettől eltekintve akár még jó is ár/értéket is képviselhet,bár én utálom az ilyen nem szellőző műbor fejpárnákat.A virtuális hangzás tuti gagyi lesz,és mivel nem választható le a dedikált zajkeltöröl igy még egy hangártyával sem lehet javítani rajta.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2) #16939776 válasza TTomax (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

A tökélyre fejlesztett eldobható termék: ennyit tud nyújtani, amíg nem esik szét vagy törik meg a kábele.. Javítani úgysem fogod, mert felejthető. :))

[ Szerkesztve ]

(#3) nLali


nLali
senior tag

40 euró és prémium. Gondolom a csomagolás lesz prémium. Más ennyiért nem fér bele.

(#4) XCube


XCube
tag

Találkoztam már néhány SnakeByte termékkel, van is egy egerem tőlük. Sajnos. Prémium érzetet keltő kínai vacak az összes (ergo kellemes fogású felületek, minőségérzetet keltő súly, de működés közben ugyanolyan gagyi, mint a többi Geek / Wish / AliExpress filléres termék). Van egy 6 - 8k -s PS4 gamepadjük is, amit sehol a világon nem reklámoznak, csak a doboz aljára merték rárakni a logójukat. Egyetlen egy előnye van a standard DS4 -el szemben, pár órával tovább bírja, de a gombok és az analóg karok förtelmesek.

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#5) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Aranyozott USB... ezt soha nem fogom megérteni, 3,5-nél esetleg RCA-nal még lenne is értelme de itt mi a ..? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) nemlehet válasza Micsurin (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Nono a millió forintos HDMI fanok mindjárt elmagyarázzák neked, hogy dehogynem jó az :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#7) nexplo


nexplo
őstag

Ronda és akkor még finom voltam. Lehet hogy csak ronda, és talán jól szól, de erre nem vennék mérget...
A kábelt elnézve sztem jó ha 1-2 évet bír majd. Egyszer megyek át rajta a guruló székemmel.....

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#8) mepet válasza Micsurin (#5) üzenetére


mepet
addikt

Pedig magától értetődő! :)
Az aljzat nem aranyozott, és bedugva hagyod 10 évig, akkor sem rohad össze!

(#9) nexplo válasza mepet (#8) üzenetére


nexplo
őstag

Én aranyozás nélkül sem láttam még berohadni ilyet... :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) mepet válasza nexplo (#9) üzenetére


mepet
addikt

Kiégett a viccreléd? :K

(#11) nexplo válasza mepet (#10) üzenetére


nexplo
őstag

Azt hittem hogy komolyan írod sorry :Y :D :DDD
Itt a fórumban én már láttam csuda dolgokat ;)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.