Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hunter2 válasza nyunyu (#30) üzenetére


Hunter2
addikt

A körömlakk lemosó mindent levisz az Isopropyl alkohol tartalma miatt. Én is azzal szoktam leszedni a rajta maradt ezüst pasztát meg a rászáradt szilikont is szépen oldja.

(#52) jaja1981


jaja1981
addikt

A joghurt és a margarin hosszabb távon kifúj, mert elpárolog belőle a víz, kiszárad és szigetelővé válik.

(#53) bubi92 válasza Televan74 (#4) üzenetére


bubi92
őstag

A vaj állati eredetű. Tehénből készűl :Y :DDD :DD

(#54) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát ember. Ez már tényleg nem semmi. De azért látszik, ám hogy mi pénzt elkérnek a pasztákért, mikor a hétköznapi dolgok is néha vannak olyan jók. Emlékszek régen majdnem vertük egymást hogy kinek milyen hűtőpasztája volt :D Azt persze csokit nem ért az egész...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#55) nyunyu válasza Hunter2 (#51) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem az ezustos Titan pasztara egyaltalan nem jott be az acetonmentes Caola koromlakklemoso, sem a tiszta IPA spray.
Paszta folyekony reszet ugyan eltavolitottak, de az ezustreszecskeket csak meg jobban sikerult elkenni a feluleten, levakarni is alig lehetett.
Semmivel nem adtak jobb eredmenyt, mint a minden ferfi haztartasaban megtalalhato arcszeszek.

WD40 elso fujasra levitte ezusttel egyutt a pasztat a procirol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#56) bacsis válasza jaja1981 (#52) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szerintem ez nem igaz ;)
Igaz hogy a vajjal nem próbálkoztam hosszú távon, de pl a lekvárral és a fogkrémmel igen, és a lekvár hosszú távon is vezető maradt ;)
A joghurt is hót biztos hogy vezeő képességét megtartaná, mert mint írtam, rövidke teszt után mikor lekaptam a hűtést, egyből feltűnt hogy a joghurt totál ki volt száradva a procin, azaz nagyon gyorsan kipárolgott belőle a nedvesség tartalom, a hővezetőképessége mégis megmaradt ;)

(#57) nyunyu válasza nyunyu (#55) üzenetére


nyunyu
félisten

Tenyleg, lassan idoszeru lenne egy komoly paszta eltavolitasos teszt is, par fele makacs paszta kontra altalanos haztartasi vegyszerek:
-acetonos koromlakklemoso/aceton
-acetonmentes koromlakklemoso
-izopropil-alkohol
-arcszesz (~35-40% etil-alkohol)
-palinka
-sebbenzin
-nitrohigito
-WD40
-Jar

:))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#58) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Közhely: A címből már tudtam, hogy bacsis az elkövető.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#59) Daveedka


Daveedka
tag

ismét egy minőségi teszt Bacsistól :) :R

(#60) #06658560 válasza nyunyu (#57) üzenetére


#06658560
törölt tag

Folytatom a sort:
-ecetes olló
-kisbalta
-ráspoly
-reszelő
-fáklya
:DDD

(#61) Ari18


Ari18
őstag

Nem vagy semmi az egyszer biztos. Ja és ne fikázd a fogkrémet. Én azt használom legalább 3 gépben. :DDD

(#62) bacsis válasza Ari18 (#61) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

csak nem tudsz át szokni a lekvárra? :U Hát ezért csinálom én a teszteket? :((
:DDD :R

(#63) Sweet Lou 6 válasza bacsis (#62) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ne szomorkodj, én azóta tartok a házban lekvárt, mióta a procit is megkínáltad vele :DDD

Egyébként az írás: :C :R

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#64) Zollee


Zollee
tag

Joghurt és margarin.. LOOOL :C Jó értelemben, de Te sem vagy ép.. :DD

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy baglyot egyensúlyoz a hátán.

(#65) vPhis


vPhis
aktív tag

Nagyon jó teszt mint mindig! :C :R

Esetleg meg tudnád nézni, hogy a margarin hővezető képessége mennyi ideig jó? Mert nincs otthon paszta és elmenni nem akarok érte. Köszi

(#66) bacsis válasza vPhis (#65) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

kb 4napja az van a procin azzal teszteltem utoljára, s lusta voltam letörölni... 4nap után ugyanúgy teljesít :R hosszabb távú tesztel egyenlőre nem tudok szolgálni ;)

(#67) vPhis válasza bacsis (#66) üzenetére


vPhis
aktív tag

Köszi! :)
Majd amikor letörlöd akkor légyszi szólj hogy addig vesztett-e a hővezető képességéből. :)

(#68) Ari18 válasza bacsis (#62) üzenetére


Ari18
őstag

Sajnos nem sikerül, valahogy mindig eltűnik a lekvár mielőtt a proci közelébe érne :))

(#69) Napfénysüti

Gratulálok az újabb kiváló teszthez :C

Més que un club!

(#70) Gab


Gab
senior tag

reklám helye :)

itt megtalálhatjátok az OCZ pasztát
OCZ

(#71) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vaj, neeee :D :D :D

Ez jó volt!

"a semminél minden jobb, még akár a hétköznapi alu fólia is.
Á, az alufólia csak egy újabb hőellenállás réteg, de ahol fólia van, ott vaj is... meg lekvár :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#72) OC


OC
őstag

Grat a teszthez és köszi, aki nekem is megköszönte :R

Gab: Az az OCZ, nem ez az OCZ, ha jól látom. :N

(#73) bacsis válasza Ari18 (#68) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Megeszed? :Y jesszusom te pazarló vagy :(( ;]

(#74) geprombolo


geprombolo
senior tag

Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez után a trilógia után lesz-e még negyedik rész is. A pasztaeltávolítás-teszt jó 5let, az is megér egy cikket. Te bacsis, nem félsz, hogy rövidre zársz valamit a gyűrűddel? Én soha nem hordok ékszert, ha a gépemben matatok.
Már kezdtem kétségbeesni, amikor soroltad a faxábbnál szebb pasztákat és még mindig sehol egy jó kis házikoszt, erre jössz a szívecskével. Gyorsan hanyatt dobtam magam és megjegyeztem, hogy nem tagadtad meg önmagad.
Ha még van kedved tesztelni, postázok neked autószereléshez használatos szilikon pasztát, én azt használom, nekem tetszik.
Jó cikk, faltam a soraidat. :C Teccikk :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#75) vergilx


vergilx
őstag

Megint egy elvetemült Bacsis teszt,igaz ez egy kicsit "hivatalos lett",nem olyan elmebeteg mint a többi :DDD :DD :R
Egyébként nagyon tetszett,az az OCZ cucc mennyibe kerül? :B :R

(#76) bacsis válasza geprombolo (#74) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igaziból ez már az 5. paszta tesztem volt :B
Nem akarom erőltetni a folytatást, nem szeretném, hogy ellaposodjon a téma, persze az nem jelenti azt hogy nem lesz folytatás, de csakis akkor, ha ismét tudok benen újítani ;)
vergilx! Árakkal kapcsolatban OC fórumtársat keresd :R

(#77) aram01


aram01
nagyúr

fasza teszt,köszönjük :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#78) total90


total90
veterán

Örülök, hogy az OCZ Freeze is a teszted alanya volt, épp olyat használok és kíváncsi voltam mit tud a többi ellen. Végül is én meg vagyok elégedve vele nagyon. Vagy nagyon eltaláltam a mennyiséget, vagy az AC MX-2 nem ér semmit. 7 fokos különbség :U
Egyébként a Gelid pasztái is jók nagyon.... Egyébként az írásod megint zsír lett, le a kalappal :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#79) bacsis válasza total90 (#78) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi :B :R
Igaziból én úgy vettem észre, hogy nagyon hasonló eredményt produkált mint az MX-2 :)

(#80) Fortissimus


Fortissimus
őstag

mikor jon a kovetkezo teszt? :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#81) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Grat bacsis a teszthez! :R
A következő a végső, nagy finálé lesz ugye? Minden hasonló jellegű dolgot le kéne tesztelni, és akkor teljes lenne a paletta. :C

(#82) Mgeri


Mgeri
tag

Mester! :R :C Ismét nagyot alkottál! :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#83) bacsis válasza Fortissimus (#80) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Kb annyi idő múlva, mint amennyit erre kellett várni az előző teszt óta ;) ( MAX 2-3hét)
Fücsök007,Mgeri! Köszi :R

(#84) Allien


Allien
veterán

THX a tesztet! :DDD :R Mindig is útáltam a Zalman-t (mert olyan, mint egy felfújt), de a rámát meg szerettem eddig is. :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#85) vergilx válasza bacsis (#76) üzenetére


vergilx
őstag

köfike :DDD :R
Allien: Zalman-al én sem tudok megbarátkozni :K

[ Szerkesztve ]

(#86) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak jelzem, hogy olvastam ám.
Rámás hűtést visel a procim... Hehe.

Már megszoktam őrültségedet, és kezdem várni a következőt. Mert jó lesz az is, tuti. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#87) bacsis válasza Vakegérke (#86) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nagyon szépen köszönöm :R

(#88) mephi666


mephi666
nagyúr

a lehető legjobb szándékkal mondom a csáknorisszos mondás alapján:

"a számítástechnikában nincs lehetetlen... csak olyan, hogy: bacsis még nem csinálta meg" ;)

tényleg, ha lenne ilyen kreativitási nobel díj, azt szerintem simán behúznád sorban :) és az a legdurvább, hogy csomó elvetemültnek hitt ötlet jobban használható, mint neves cégek túlárazott termékei :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#89) malwy


malwy
senior tag

Ilyenkor mindig elborul az agyam, hogy ahhoz, hogy próbálgassam a pasztákat a z600 alatt, ki kell szednem alaplapostól mindent a CM690ből...
Grat a cikkhez ismét!

(#90) bacsis válasza mephi666 (#88) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat :R

(#91) infectedmann


infectedmann
őstag

Állat vagy :D
bacsis is the Best xD

(#92) geprombolo válasza Vakegérke (#86) üzenetére


geprombolo
senior tag

"Rámás hűtést visel a procim" :C Éppen befér bacsis aláírásába az ajánlott három sorba, úgyhogy kérd meg, hátha beleteszi és akkor lesz egy szállóige, amit te kreáltál csak neki, csak ma. :C
#76 bacsis hoppá, ezzel elárultam magam, hogy nem olvastam minden cikkedet. :B Szégyellem magam rendesen. Mindegy, akkor is élvezem, ha olvasom, amit olvasok, mert jooo. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#93) ne_nezze


ne_nezze
aktív tag

köszi a tesztet, jó volt! (mint mindig :DD )
többet vártam a gelidtől, az ocz-n meg rendesen meglepődtem, nem számítottam rá, hogy nyerni fog.

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#94) benedekco


benedekco
addikt

:C :R

Nagy vagy!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#95) peti_s válasza geprombolo (#92) üzenetére


peti_s
addikt

Én az elejétől fogva olvasom őket, még onnantól amikor nem voltak táblázatok. :DD Igazából nekem a K6-2, K6-III tesztjei voltak a kedvencek, de a mindenféle CPU hűtési kísérletek, plusz a pasztatesztek is nagyon jók. :))

(#96) bacsis válasza peti_s (#95) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:R :R

(#97) nemethati


nemethati
senior tag

Komoly teszt, köszönjük szépen! :R
Kb hány órád ment el mire kész lett?

(#98) bacsis válasza nemethati (#97) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azt hiszem 4-5nap alatt végeztem vele, napi átlagos 3-4óra szüttyögés.. dúrván 20órából megvolt ;)

(#99) Duree


Duree
veterán

Jó a humorod,ez tetszik.
De komolyra fordítva,szerintem sincs csodapaszta,az összes hasonló alapanyagot használ

duree54

(#100) Tim82


Tim82
nagyúr

A következő pasztám Akasa névre hallgat.

Az Akasa név a gyártó neve, nem a pasztáé, ez olyan, mintha a Persil mosóporra azt mondanánk, hogy Henkel névre hallgat. :D Csak hát ugye egy átlagos hűtőpasztának nincsen nagy szüksége hangzatos terméknévre. ;)

Az Akasával mint gyártóval főleg processzorhűtők, ventilátorok, egyéb hasonló kiegészítők kapcsán találkozni. A gyártó weboldala.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.