Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bacsis válasza Badman 4ever (#150) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hmmm tényleg...
Akkor tudusokba rakom a RAMA-t s Noctua bacsis edition néven árulni fogom :DDD

(#152) XuChi válasza bacsis (#151) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor én egy collectors edition-ra igény tartanék :DDD.

(#153) geprombolo válasza bacsis (#151) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vinni fogják, mint a cukrot. Csak az avasodását kell kiküszöbölni és adhatsz rá élettartam-garit. :C Szuper lett az aláírásod a kis kiegészítéssel :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#154) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Skacok!
Az lenne a kérdésem, ha úgy alakulna, hogy lenne egy weboldalam, mint pl amit Mr. Csizmás fentebb javasolt, pl bacsis-cooling.hu, akkor egy iylen oldalon milyen teszteket olvasnátok szívesen tőlem? :B

(#155) Badman 4ever válasza bacsis (#154) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mondjuk folytathatnád továbbra is a házipasztás sorozatot és az új pasztákat is tesztelhetnéd tovább. Illetve egyedi és pro hűtési megoldásokat tesztelhetnél. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#156) XuChi válasza bacsis (#154) üzenetére


XuChi
addikt

Bármit amit te tesztelsz :DD. Akárm lehet. Csak CSINÁLD mert függő vagyok:D

(#157) bacsis válasza XuChi (#156) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:R

(#158) peti_s válasza bacsis (#154) üzenetére


peti_s
addikt

Ne Bacsis Cooling legyen, mert az behatárol. Igazából sok hűtéses teszted már nem lehet, eléggé kimerítetted a kategóriát. :DD :DD

(#159) XuChi válasza bacsis (#157) üzenetére


XuChi
addikt

(#160) bacsis válasza XuChi (#159) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hasonló problémám van a laptopommal is... valahogy komolyabban kéne hűteni a GPU-t hogy jobba nlehessen húzni.. mivel laptop egy fost nem ér a hűtése.. lenne ötletem, de te abba tuti nem mennél bele :DDD
Láttál már olyan amerikai "HOT-ROD"-os kocsi motorháztetőjét ugye? :K remélem érted mire akarok kilyukadni :DDD
Én esküszöm megfogom csinálni a laptopomon :))

(#161) XuChi válasza bacsis (#160) üzenetére


XuChi
addikt

Én benne vagyok abban is. :D Bármiben ami hatásos :D Csak hogy lehetne szépen kivágni a box tetejét?

(#162) infectedmann


infectedmann
őstag

Én megnéznék egy olyan bacsis tesztet ahol a gép mindenféle fagyasztókba van bepakolva :D Mondjuk nem tudom, hogy hogyan lenne kivitelezhető, de ha adódna egy ilyen lehetőség bacsis biztos ezt is megoldaná :D

(#163) bacsis válasza infectedmann (#162) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hidd el, már tervezget(t)em [itten] találsz a tervről többet :R

(#164) JanR


JanR
addikt

A meggyes joghurton konnyesre rohogtem magam. Mar csak az a kerdes, hogy idotallosaga milyen :D Mert oke, hogy egy paszta ott van sokaig, de egy joghurt is birja fel/1 evig?

(#165) bacsis válasza JanR (#164) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

3hétig próbáltam ezt-aszt a fogkrémen kívül bírták a kiképzést késöbbiekben :R

(#166) #97544192


#97544192
törölt tag

:Y :C
a margarin eszméletlen jó paszta.

(#167) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

síkosító? azt megnézném mit tud :D

de mindenképpen vizalapu legyen, hogy minden foglalatban bevethető legyen :D

(#168) fasirTTT


fasirTTT
őstag

te őrült vagy :D

(#169) Satyricon


Satyricon
addikt

B*szki Bacsis nem vagy semmi!!! :R :C Pont valamelyik nap gondolkoztam rajta, hogy ki kéne próbálni az alufóliát, mint "hűtőpasztát" :D Gondoltam is rá, hogy írom neked, h próbáld ki te is, errefel most látom, hogy már meg is előztél. :) Viszont sajnálkozva látom, hogy nem teljesített jól. :( Pedig azt hittem, hogy az egyik legjobb megoldás lesz, hát tévedtem... :K Gratula a tesztekhez megintcsak!!! :R

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#170) kmisi99


kmisi99
addikt

ahaaaaaaaaaaaaaa szóval LIQUID Metal Pad nem tudtam mi a jó édes búbánat volt az a régi P4 es procimon :D Mindenesetre a proci a bordával együtt jött ki és késsel kellett leszeni mert kézzel lehetetlen volt!
Amúgy nagyon jó cikk

[ Szerkesztve ]

(#171) mufi válasza kmisi99 (#170) üzenetére


mufi
senior tag

Most akadtam rá erre a tesztre. Köszönet érte. A metalpad az nem volt jó felszerelve, tuti. Gondolom, annyi teszten őmeg a liquid pro a győzetesek, itt meg pont a leggyengébben teljesít...azt azért tudni kell, hogy nem mindegy milyen a hűtőborda bázisa de még a procijé sem mindegy. Az a szivacs a metalpad mellett, nos azzal mikor kicsit megtörölgeted a bordát, procit, elég jól leszed a felületből és máris símább lesz, ergo, jobb a kontakt, jobban hűt.
Ráadásul sok minőségi pasztának kell legalább 2-3 nap, hogy megérjenek így a tesztet nem tartom telyesen reálisnak, mert a lekvár, margarin, fogrém és egyébb dolog egy idő után megszárad és aztán pedig nemhogy vezetik, hanem még majd gátolni fogják a hőleadást.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.