Hirdetés

2020. október 21., szerda

Gyorskeresés

(#1) ]Phobos[

]Phobos[
senior tag

:C :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2) aDamker

aDamker
aktív tag

Azert hallod a yoghurtos kepnel kicsit megallt bennem a ver... :C

(#3) makraipeter1

makraipeter1
tag

Neked régen nem kék volt az avatarod felsője!!!!

(#4) Televan

Televan
veterán

Köszönöm az Írást, nagyon tetszett a joghurt és vaj. Jót mulattam rajta. Bár kicsit megdöbbentő a dolog, hogy a paszták sem jobbak olyan sokkal. Bár hosszú távra maradok a pasztánál. :F

A Ráma nem vaj hanem margarin. A vaj állati eredetű (tehén tejből készül). A margarint olajos magvakból készitik.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen5 3600 | Asrock B550 Steel Legend | Sapphire 5700 Pulse | 16GB 3200MHz@3600MHz CL16 Crucial Ballistic Grey | 2 x Kingston A2000 500GB | 2 x ADATA SU800 512GB | EVGA GS650W | Phanteks Eclipse P600s | LG 24MP59G-P | Brocken3

(#5) vottokar

vottokar
aktív tag

Ismét nem csalódtam benned! :R

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#7) Lewzke válasza aDamker (#2) üzenetére

Lewzke
senior tag

Szerintem a Noctua mérnökeiben is megállna ha látná , hogy a Rama ugyanolyan jó pasztát készít . :DD
Ismét egy remek bacsis teszt ! :R

-Huszonöt deka lett, maradhat? -Nem, elvinném...

(#8) hemaka

hemaka
nagyúr

Ez tényleg így van, hogy ameddig nem szerez be az ember egy minőségibb pasztát, addig bőven megteszi a kézkrém, vaj, lekvár, mustár stb. is. Jó kis teszt volt ez is :)

(#9) mephi666 válasza makraipeter1 (#3) üzenetére

mephi666
veterán

más színű volt régen tényleg ;)

jó teszt lett megint nagyon :C a zott joghurtban pedig kellemesen csalódtam... szoktunk olyat venni időnként, de mi kizárólag fogyasztásra :DD
hm... a milli mia krémtúró hogy teljesített volna? az sűrűbb is és szerintem jobban kenhető...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) 14adam

14adam
addikt

Ismét egy kiválló teszt Bacsis kolegától.Köszönjük OC,hogy felajánlottad eme jó embernek a pasztákat :R

(#11) peti_s

peti_s
addikt

Jó teszt mint mindig. :R Bár nekem az AC MX2/MX3 a kedvenc. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Killing

Killing
addikt

Honnan tudtam előre hogy ezt a cikket is te írtad! :DD
Csak így tovább! ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#13) FRENK1988

FRENK1988
veterán

Amint megláttam a címet egyből te jutottál az eszembe bacsis :C :R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#14) aero.

aero.
veterán

NÓ WÉY :DDD mikor megláttam mit tud a szivecske meg a ráma, eszméletlen :R

[ Szerkesztve ]

(#15) DeltaPower válasza peti_s (#11) üzenetére

DeltaPower
őstag

ezeket én is hiányoltam.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#16) stevve

stevve
nagyúr

"Tesztelés után sikerült kicsit „oda égetni” a joghurtot a proci felületére, azaz elég nehezen tudtam csak eltávolítani a felületről. Nedves törlőkendő, vagy nyalogatás ajánlott a tökéletes eltávolításhoz"

:DDD

Eszméletlen... :R

(#17) ronson

ronson
őstag

"Kevesen tudják, hogy bizony az OCZ is gyárt hűtőpasztát."

Ez ebben a formában nem igaz. Mondjuk úgy forgalmaz.

(#18) Hunter2

Hunter2
addikt

Lassan lehetne egy olyan teszt is amiben a Prémium és a noname joghurtok illetve lekvárok versenyeznek a jobb hővezető címért. :U

Laptop alkatrészek, Laptop javítás , használt számítógépek, monitorok. www.alphaszerviz.hu

(#19) Alex91

Alex91
nagyúr

En neked valamelyik szaklapban adnek munkat, ha modomban allna :)! Meg egy szerkeszto se keresett meg?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20) ]Phobos[ válasza Hunter2 (#18) üzenetére

]Phobos[
senior tag

Vagy humor nélküli pingvinek esetleg?

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#21) WiZARD

WiZARD
addikt

ha egyszer nagyon ráérsz akkor ugyanezt meg lehetne ismételni 2-3 napos távon, ugyanis jónéhány paszta javul picit az első x óra után...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#22) peti_s válasza DeltaPower (#15) üzenetére

peti_s
addikt

Igazából az előzőben benne vannak.:) Tehát add hozzá a +1 °C-t ahogy Bacsis is mondta.

(#23) MarioAna

MarioAna
senior tag

Nekem is ez a Nexus paszta van, és tényleg, ki lehetne vele festeni egy egész szobát, olyan szépen befog/lefed mindent.

(#24) madstunt

madstunt
addikt

Jó teszt. Nekem mint igazán jó hővezetőpaszta konkurens a fogkrém jutna eszembe hisz annak az állaga is olyan:D

(#25) Fadam

Fadam
csendes tag

Jó lett a teszt mint mindig. :R

Az ezüst tartalmú hűtőpasztát én sem ajánlom senkinek mert tényleg nagyon sok kín van vele. Párszor használtam, de aztán felidegesített és visszatértem a simára.

(#26) LackoMester

LackoMester
addikt

fa@sza teszt :R ebböl az a tanulság,h.aha nincs otthon semmi jó a margarin is :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27) Timyyy

Timyyy
őstag

Hurrá!! Újra bacsis-féle paszta teszt! Éljen! :Y :R :C

Kisfilmek, reklám anyagok, nyaralós videók, családi eseményekről készült felvételek vágását vállalom! + Drón videós szolgáltatás is rendelhető! https://bit.ly/felhostudio vagy felhostudio.hu

(#28) lorenzen

lorenzen
aktív tag

Elsőosztályú teszt.

Szeretnék még néhány anyagot tesztre jelölni.
szilikon paszta. (a hagyományos autós szilikon paszta.)
gépzsír.
grafitos gépzsír.
elektronikai paszta, amit hővezetésre használnak
füstarany (ezt papír csíkra gőzölve lehet kapni)
Ez a titkos favoritom. Ha csak egyharmadán érintkezik a két felület, nagyjából 50 - 100* hatékonyabb hővezetést biztosít, mint bármely paszta.a teljes felületen.
Egyszerűen át kell kenni a két felületre. Soha sem veszítené el a hővezető képességét, cserélni sem kellene.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#29) zuchy

zuchy
őstag

Remek pasztateszt lett megint. :C és a humor sem maradt ki belőle, great. :R

PC-STYLE.hu

(#30) nyunyu

nyunyu
félisten

Szó szerint 2 napig nem tudtam teljesen eltávolítani a kezemről a nem kívánatos hővezető pasztát, hiába a langyos víz+folyékony szappan+ körömkefe kombó

Javasolnam beszerzesre egy tegely Ultra Derm-et.

Pillanatok alatt le lehet vele radirozni meg a gepzsirt is, amivel szemben a szappan+koromkefe kombo tehetetlen.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) jones965

jones965
Modder

Hasonlóan az előzőekhez, ez is nagyszerűre sikeredett írás. Az ember nem is gondolná, mi minden alkalmas a hőközlésre. :C

(#32) bacsis

bacsis
Közösségépítő
LOGOUT blog

Alex91!
Egyenlőre még sajnos nem kerestek meg, dee reménykedem, egyszer hátha összejön valami :B :R
Hunter2! Mindent az olvasókért! Egyszer megcsinálom neked :R
madstunt! Még egy korábbi paszta tesztemben teszteltem a fogkrémet, és sajnos elég gyér eredményt produkált, továbbá az a kevéske hővezetőképessége 2hét után még tovább romlott :(((
nyunyu! Köszi az ötletet, használni fogom! :R
MINDENKI! Köszönöm az elismeréseket :R

(#33) Fadam válasza nyunyu (#30) üzenetére

Fadam
csendes tag

"Javasolnam beszerzesre egy tegely Ultra Derm-et."

Igen ez tényleg lehozza ezt a pasztát is. :K Én is csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#34) peti_s válasza bacsis (#32) üzenetére

peti_s
addikt

Jah, körömlaklemosót, lakbenzint próbáltad pucolásra? Sztem azok a legjobbak. :))

(#35) Fecogame

Fecogame
veterán

Ahogy ránéztem a címre, valahogy éreztem, hogy bacsis teszt lesz :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#36) DeltaPower válasza Fadam (#33) üzenetére

DeltaPower
őstag

esetleg az ultraderm hővezető képességét is megvizsgálhatná egyúttal :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#37) Stiky válasza DeltaPower (#36) üzenetére

Stiky
senior tag

Biztos rosszul szerepelne, mert az túl szemcsés. :)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#38) nyunyu válasza peti_s (#34) üzenetére

nyunyu
félisten

Jah, körömlaklemosót, lakbenzint próbáltad pucolásra? Sztem azok a legjobbak.

Boltban kaphato felfamentes koromlakklemoso nem az igazi a pasztakkal szemben, pont az aceton volt a lenyeg benne, de az be van tiltva. :(
Lakkbenzin eselyesebb, esetleg lehet probalkozni petroleum alapu WD40-nel, az is oldja az olajos cuccokat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39) Tituka

Tituka
senior tag

érkdekes cikk... :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#40) pmheros

pmheros
senior tag

a ZALMAN ZM-STG1 -esem mikor vettem kedvesen megsúgta az eladó, hogy bizony az övé beszáradt. Akartam valami rendeset így csak azért is olyat vettemt. Persze idővel az enyém is beszáradt a tégelyébe, de ami rosszabb a procikra is lassan rákeményedik, és veszít a hővezető képességéből. Ezért én ezt a típust nem ajánlom senkinek :(

nem vagyok tökéletes

(#41) peti_s válasza nyunyu (#38) üzenetére

peti_s
addikt

Én fél éve amikor a gyári Intel hűtőről, TX2-re váltottam, a félig odaégett gyári Intel hűtőpasztát pucoltam le, a 2 közül már nem tudom melyiket használtam, de szépen lepucolta a kezem. :)

(#42) mv

mv
aktív tag

"Körbe néztem, hogy mi van még a hűtőben" ezen sírva nevettem. :DDD

Én is kíváncsi lennék az elektronikai boltokban kapható fehér hővezető pasztára, hogy hogyan teljesít a hűtőben található cuccokhoz képest. :) Szivesen a rendelkezésedre bocsátanám az egy-két tesztre szükséges adagot. :R

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#43) Mazsika

Mazsika
őstag

szivecske... ez nagyon jó! :D jó cikk!!! ;)

Dáccsika

(#44) ronson válasza nyunyu (#38) üzenetére

ronson
őstag

Mit kell ilyen xarokkal görcsölni. Körömlaklemosó :N , jóhogy nem Cif-et, meg Jar-t reklámoztok.

Be kell menni a patikába és lehet venni alkoholt, ami nagyon jól oldja a zsíros cuccokat, illetve benzin-t ami a ragasztók oldása terén jeleskedik.

(#45) cuko# válasza ,,no name" (#6) üzenetére

cuko#
tag

honnan? :F
nem az a tipikus bacsis-cím, csak a tipikus bacsis-cikk hsz. :U

(#46) peti_s válasza ronson (#44) üzenetére

peti_s
addikt

Ebben hol volt a reklám :F , ám a lakbenzint én is írtam. :)

(#47) Tomics

Tomics
addikt

Elismerésem! Nem semmi hogy a joghurt és a vaj jobb a zalmannál...
nem hibába, magyar termék :DDD

(#48) Gorneck

Gorneck
titán

Jó kis teszt ismét Sanyi... :)

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#49) danih

danih
addikt

Remek írás, bár én hiányoltam az Arctic Cooling MX-2 pasztát, kedvenc :)
Jajj közben látom az előzőben volt :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#50) bacsis válasza Gorneck (#48) üzenetére

bacsis
Közösségépítő
LOGOUT blog

Köszönöm :R
danih!
Bent van az előző tesztben.. vesd össze annak az eredményeivel ezt, de akkor ezekből az értékekből 1et vonj le ahogy írtam a teszt elején ;)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.