Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ari18 válasza bacsis (#73) üzenetére


Ari18
őstag

Talált, nem tehetek róla túl jó ;] :B

(#102) acélkemény


acélkemény
tag

AC MX-2 jo, ket napja vezet egy T7600-as es heatpipe-os bordaja kozott, eleg jo teljesitmennyel (bacsis ajanlasa ota). En azon gondolkodtam, erdemes lenne-e felcsiszolni a bordat kicsit... de vajon milyen csiszolopapirral vagy eszkozzel? Ez a nagy kerdes! Es megeri-e? Mennyit jatszik be vajon az oxidalt reteg jelenlete? Ezt is jo lenne tudni. Fizikai tanulmanyaim szerint ennek lehetne jelentosege, de nem tudom, majd a mester megmondja ;)

(#103) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

100% bacsis cooling master production :C

a www.bacsis-cooling.hu domaint mikor jegyezteted be? ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104) peti_s válasza acélkemény (#102) üzenetére


peti_s
addikt

Semmiképp se csiszolj, max. polírozz. :))

(#105) benedekco válasza bacsis (#98) üzenetére


benedekco
addikt

Am5x86 (486-os) proci 200 vagy 160MHz-re húzása lesz valamikor? Nekem egyszer már bejött a 200MHz. Jelen pillanatban nem mozgok olyan körökben hogy beszerezhessek ilyesmit és szarakodhassak vele :( Gondoltam Neked több rá az esélyed. Az is egy kiábrándító teszt lehetne :) Mai hűtőkkel lehet nem is fagyna 200-on :D (nomeg akkoriban nem igazán tudtam a voltmod-ról)

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#106) bacsis válasza benedekco (#105) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ilyesmire gondolsz? ;)

(#107) benedekco válasza bacsis (#106) üzenetére


benedekco
addikt

pl... ja :D

Nekem anno egy Am5x86 133Mhz-et sikeredett 200-ra tornázni, régen volt már nem emléxem milyen lapban és hogyan, ha ma még meglenne a kicsike akkor biztos csinálnék teszteket meg ilyeneket, de sajna nincsen meg
nomeg akkoriban a melegedéssel is voltak problémái, nem igazán találtam rá megfelelő hűtőt :(

akkor még speed200-al meg ASMDEMO-val teszteltem a cuccokat :D

amúgy ebből lesz valami teszt is vagy ez csak valami régről eltett kép?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#108) bacsis válasza benedekco (#107) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ilyesmi tesztet (egyenlőre) nem tervezek, ezt a képet még úgy fényképeztem ki a monitorról akkortályt még a print screen-t sem nagyon ismertem :D
Csak egy elrakott kép, az ilyen szebb tuningeredményeim lementem mindíg :K

[ Szerkesztve ]

(#109) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

a szokásos teszt :)) , az MX-2 -t én is hiányoltam, de a joghurt és a vaj kárpótolt ;]

grat az avatarhoz!

Aurea mediocritas

(#110) mz.x523


mz.x523
tag

Köszi az írást,az ilyeneket mindig öröm olvasni. :D :R

[ Szerkesztve ]

Egy 8600GT vga kártya gazdáját keresi,ha azonsítod viheted,keress msn-en:csavesz589@windowslive.com

(#111) Geller72


Geller72
veterán

...nem is igazán értem, hogy a MENTOLOS HAJZSELÉ "™" ® miért nem szerepel a tesztek közt.
:DDD

Üdv:
Geller ("™" ®) :DDD.
:R

(#112) XuChi


XuChi
addikt

LoL. Nem csalódtam benned. Király vagy srác. Csak így tovább.

Ráadásul imádom azt a joghurtot :DD. Mostmár majd a boltban is úgy kérem hogy "tuning joghurt-ot" kérnék 4 dobozzal :D.

Egyépként a hajsampon, fogkrém, méz, majonéz, mustár, ketchup is használható elviekben nem???

[ Szerkesztve ]

(#113) #65675776


#65675776
törölt tag

Az Akasa pro-grade+ 5022 egy az egyben megegyezik a Dow Corning TC-5022-vel (pontosabban annak az Akasa márkanéven forgalmazott változata), amit pl a gyári AMD coolerek többségének (az Ajigo és AVC gyártmányúak mindegyikének) az alján is megtalál az ember. Ennyit arról, hogy a gyári coolereken szar paszta van.

(#114) blazsey2


blazsey2
senior tag

Neked kötelezően gyártanod kéne ezeket a teszteket annyira jó vagy!Egyszerűen király vagy :R

PSN ID:blazseydr

(#115) vPhis válasza XuChi (#112) üzenetére


vPhis
aktív tag

fogkrém,majonéz,mustár,ketchup nem túl jó mert hamar elvesztik a hővezető képességüket. De a méz kifejezetten jó ötlet, a hajsampon meg nem tudom hogyan viselkedne. Esetleg olaj lenne még jó. Kis rétegben fel a procira, jól vezeti a hőt....

(#116) X@b3e


X@b3e
addikt

Grat, jó cikk!
No offense, de ha megengedsz néhány észrevételt, érdekesen hangzik egy pasztánál, hogy "Akasa névre hallgat", de ha pontosak akarunk lenni, Akasa a gyártó/forgalmazó, a paszta ezen belül Pro-garde+ 5022. Az OCZ nem gyártja a pasztát, csak a nevével látja el (forgalmazza). A grafikonban toldd meg a "megyes" joghurtot +1 gy-vel :D
Tanulságos, hogy mennyi hőfokbeli különbség van a hővezetők közt.
Nem tudom már, milyen a Prescottok lelki világa, de az én cpu-m prime mellett még 1 óra után is melegszik tovább, lehet hosszabb távon nézve itt is más eredmények jöttek volna ki.
Ezek mellett úgy gondolom a teszted alapján, érdemes minőségi pasztát választani, és segítettél választani :C :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#117) Vakegérke válasza geprombolo (#92) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kérem meg bacsis barátunkat, de ha akarja, ám legyen aláírásában az idézet. Részemről büszke lennék rá. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#118) bacsis


bacsis
Közösségépítő

XuChi! Először is köszönöm az elismerést :R
Korábbi tesztjeimből az jött ki, hogy a mustár nagyon jó hővezető, de a többi kevésbé, főleg a fogkrém , mert a kevés hővezető képességét is elvesztette, azt nem ajánlom... a kecsap is elég gyengén teljesített anno, bár a semminél természetesen az is jobb volt.. a mustár viszont nagyon profi cucc :R
vPhis! A Mustár nem veszti el hővezető képességét ;)
a hajsampont meg még nem próbáltam :B
vPhis! Köszi neked is
daa-raa! Köszi az infót, ismét tanultam tőled valamit :R
X@b3e! Köszi hogy jelezted a hibákat, mindjárt szépítek rajtuk ;) :R
VakegérkeEgy picit akkor bővült az aláírásom ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#119) acélkemény válasza peti_s (#104) üzenetére


acélkemény
tag

Ezzel a hsz-szel nem sokkal vagyok elorebb ;)

Szoval akkor nem erdemes polirozni? Es ha igen, mivel?

(#120) bacsis válasza acélkemény (#119) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pár fokot nyerhetsza polírozással, azt hiszem lehet kapni ilyen polírozó krémet, rá kell kenni egy ruhadarabra és csiszakolni kell a felületen jó sokáig,s egy idő után, mikor már tükör sima lesz a felület, akkor mehet vissza a gépbe :R
hű de szakszerű voltam :DDD

(#121) Bling95


Bling95
őstag

Grat bacsis megint nagyot alkottál, bár én nem merném rákenni ezeket a a cuccokat a procira ( lekvár és társai ).

Várható mostanában vmi igazán elmebeteg teszt ? :DDD

(#122) #65675776 válasza acélkemény (#119) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem annyira a tükrös felület a lényeg, hanem a síklapúság. A bordák alja még csak-csak sík szokott lenni, a procik kupakja viszont tipikusan homorú. Ezt a homorúságot ha eltünteti az ember, akkor jelentősen megnöveli a fém-fém kapcsolat felületét, ami mindenképpen jobb hőátadást biztosít, mint a fém-paszta-fém kapcsolat.

Tehát érdemesebb a proci kupakját síkba csiszolni / polírozni, ezzel viszont buktad a gart a procin.

(#123) mephi666 válasza #65675776 (#122) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy a lehető legjobb folyékony halmazállapotú hőközlő anyag kell, ami a 2 felület közötti tért kitölti és akkor a polírozással sem kell szenvedni... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#124) Gab válasza OC (#72) üzenetére


Gab
senior tag

jaj, benéztem, elnézést a félrevezetésért :)
mind1, vannak ott még jó termékek :D

(#125) #65675776 válasza mephi666 (#123) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sokat nem érsz a tér kitöltésével, ha az a tér nagy. Márpedig homorú kupak esetén nagy lesz. Ezen semmilyen paszta nem segít igazán.

(#126) mephi666 válasza #65675776 (#125) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a baj, hogy a polírozás is hiábavaló, ha mindkét felület nem passzol tökéletesen... márpedig nem fog... és ahol nem passzol, ott a levegő szigetel és nem adja át a hőt... nem vagyok annyira otthon a témában, de kb atomi szinten simára kellene mindkét felületet tökéletesre csiszolni, hogy 100%-os legyen az illeszkedés... ez pedig házilag szerintem lehetetlen... az a meglátásom, hogy többet ér a hőközlő anyag használata, mint a simára polírozás...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#127) dzso22 válasza bacsis (#118) üzenetére


dzso22
senior tag

Had gratuláljak a teszthez :C
Esetleg erről a pasztáról hallottál már?
kék színű és 0.5gramm 800ft körül van :Y
nos én teszteltem itthon a híres mx2-vel szemben és úgy vettem észre hogy bizony el is veri:)
esetleg nem lenne kedved letesztelni ezt is?

[ Szerkesztve ]

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#128) bacsis válasza dzso22 (#127) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Egyenlőre ez kimaradt, de ami késik, nem múlik ;)

(#129) dzso22 válasza bacsis (#128) üzenetére


dzso22
senior tag

remélem mihamarabb lessz róla teszt, mert erről a pasztáról semmi hír mintha noname cuccos lenne de mégis az ára egetverő :) és az én kis otthoni tesztem alapján eléggé ütős cuccnak tűnik.
Ráadásképp az van ráírva hogy 7 nap után éri el a "maximális teljesítményt" :)
apropó lessz belőle rendelésem és van itthon még egy fél tubus ebből a vadorzóból
elküldjem? :U

[ Szerkesztve ]

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#130) lapa


lapa
veterán

a leírásban még margarin van, a grafikonokok felirata meg már vaj. ezt a vaj nevében kikérem magamnak.

(#131) dzso22 válasza lapa (#130) üzenetére


dzso22
senior tag

a margarin a gyártónév
a vaj pedig a "paszta" neve :DDD

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#132) peti_s válasza mephi666 (#126) üzenetére


peti_s
addikt

A legjobb a "hőközlő anyag" és a polírozás együtt. :))

(#133) bacsis válasza lapa (#130) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jaa mert először vaj-at írtam csak szóltak, hogy kikéne javítani, mert az margarin, aztán a tesztben kijavítottam, csak a grafikonon nem tudtam még kijavítani :B

(#134) Qru


Qru
MODERÁTOR

Jó kis teszt, az AC MX szériát kicsit hiányolom a tesztből de amúgy teljesen ok.

#nincsbennetarcsi

(#135) peti_s válasza Qru (#134) üzenetére


peti_s
addikt

Előzőben benne volt, nem olvastad? :Y :DD

(#136) waithEard


waithEard
őstag

Bacsis Mester Kék ruhában, de a minőség ugyanaz! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#137) bacsis válasza Qru (#134) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

peti_s jól beszél :R
A teszt elején megtalálod a linket az előző teszthez amiben benne van az MX2 és sok más érdekes paszta :R
waithEard! :R

[ Szerkesztve ]

(#138) #65675776 válasza mephi666 (#126) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem a felület érdességéről beszélek, hanem a síklapúságáról. Hogy a felületi érdesség 0,020μm vagy 0,5μm nem olyan komoly eltérés, mint a síklapúság hasonló eltérése (pláne, hogy a síklapúsághiba akár 8-10μm is lehet könnyedén).Utóbbinál a fém-fém kapcsolat jelentősen kisebb felületű lesz, mint előbbi esetben. Ugyanis homorú felületnél szinte csak a kupak éle érintkezik a coolerrel, a közebe meg egy bazi nagy kád, amit fel kell töltened pasztával. Többször annyival, mint érdes felület esetén.

Polírpapírokkal azért nem tétel 0,05μ-os Ra-t csinálni. Homorúságot kicsiszolni már kissé neccesebb.

(#139) benedekco válasza XuChi (#112) üzenetére


benedekco
addikt

a méz wartburg hengerfej tömítés helyett is tökéletes, sőt jobb mint az eredeti :D
halál komoly!!!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#140) #27483136


#27483136
törölt tag

Akárhogy is polírozod, 2 sík felület maximum 3 ponton érintkezik egymással.
A cél az, hogy minél vékonyabb pasztaréteg legyen a kettő között. Ezért én úgy látom, hogy a minél hígabb paszta a jó ilyen szempontból (de lehet, hogy más miatt meg pont az nem jó), hogy minél jobban szétterüljön, a felesleges kinyomódjon. (és azért ne vájlingot kelljen feltölteni)

Egyébként a pasztákra 5-10mK/W-ot adnak meg, csak nem világos, milyen keresztmetszet, és milyen vastagság esetén. De kb igaz lehet, mert 50-100W mellett kb 1K-es hőlépcső alakul ki a mérések szerint is.

A fentiek miatt kicsit hitelesebb lenne a mérés, ha valami módon garantálva lett volna a minden esetben halál pontosan megegyező felvitt mennyiség (vastagság). Persze otthon senki sem tudná reprodukálni. És ez az elterülő-hézagkitöltő képesség is benne lehet a klf. paszták minőségében.

Múltkor nagyobb mennyiségben sikerült pasztát szereznem. Profi, szélsőséges körülmények között működők elektronikáknál használják.
bacsis, ha priviben küldesz címet, postázok egy tégellyel.

(#141) Drimi


Drimi
tag

Jó teszt, gratulálok! :C
De a yoghurtnál meg a margarinnál leesett az állam! :DDD

(#142) buzus


buzus
aktív tag

Állat vagy öcsém, nagyon jó teszt ;]

(#143) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Teszt: :R Azt az OCZ pasztát hol lehet kapni és mennyibe kerül? :B

Öntörvényű Sünmalac

(#144) Sotho


Sotho
őstag

A higanyt kéne még kipróbálni, a vörösrezet nedvesíti, így megvalósítható lenne a teljes fém-fém kapcsolat. Cpu kupakot rézig polírozni + réz borda így gondoltam.

(#145) Móci


Móci
addikt

Kegyetlen jó írás lett ez, pláne az új versenyzőkön derültem nagyot! :R
Le a kalappal, nélküled unalmasabb lenne a logout, az biztos!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#146) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Nagyon király, méghozzá szokásos minőségben előadva. :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#147) #65675776 válasza #27483136 (#140) üzenetére


#65675776
törölt tag

Konkrétan milyen az a paszta (gyártó, tipus)?

Sotho: Maximum gázálarc / lélegeztetőgép is kell a teszthez...

(#148) #27483136 válasza #65675776 (#147) üzenetére


#27483136
törölt tag

A gyártót nem tudom, el kellet volna olvasni a dobozán (még biztos lesz rá alkalom, vagy telefonálok, és akkor talán részleteket is megtudok). 15-20 kilós kiszerelésben van, "festékes" dobozban. Fehér színű. (Leg)felső kategóriás autók elektronikájában használják. A motortérbe kerülő cuccokban hűti a feteket, aztán klímakamrában kb -60...+80C kell állnia a környezetet, és kb 5m vízmélységig bírnia kell. (Bár ez utóbbi csak érdekesség.)
Minden esetre használom már egy ideje.

(#149) Solten válasza ,,no name" (#6) üzenetére


Solten
addikt

A Noctua közönséges vaj lehet... :DDD

Saor Alba

(#150) Badman 4ever válasza Solten (#149) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Lehet, hogy egyszerűen tubusokba töltik a RAMA-t? :DDD
Merthogy terhelve és terheletlenül is pontosan ugyanúgy teljesítettek (54-54 fok és 68-68 fok)... :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#151) bacsis válasza Badman 4ever (#150) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hmmm tényleg...
Akkor tudusokba rakom a RAMA-t s Noctua bacsis edition néven árulni fogom :DDD

(#152) XuChi válasza bacsis (#151) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor én egy collectors edition-ra igény tartanék :DDD.

(#153) geprombolo válasza bacsis (#151) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vinni fogják, mint a cukrot. Csak az avasodását kell kiküszöbölni és adhatsz rá élettartam-garit. :C Szuper lett az aláírásod a kis kiegészítéssel :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#154) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Skacok!
Az lenne a kérdésem, ha úgy alakulna, hogy lenne egy weboldalam, mint pl amit Mr. Csizmás fentebb javasolt, pl bacsis-cooling.hu, akkor egy iylen oldalon milyen teszteket olvasnátok szívesen tőlem? :B

(#155) Badman 4ever válasza bacsis (#154) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mondjuk folytathatnád továbbra is a házipasztás sorozatot és az új pasztákat is tesztelhetnéd tovább. Illetve egyedi és pro hűtési megoldásokat tesztelhetnél. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#156) XuChi válasza bacsis (#154) üzenetére


XuChi
addikt

Bármit amit te tesztelsz :DD. Akárm lehet. Csak CSINÁLD mert függő vagyok:D

(#157) bacsis válasza XuChi (#156) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:R

(#158) peti_s válasza bacsis (#154) üzenetére


peti_s
addikt

Ne Bacsis Cooling legyen, mert az behatárol. Igazából sok hűtéses teszted már nem lehet, eléggé kimerítetted a kategóriát. :DD :DD

(#159) XuChi válasza bacsis (#157) üzenetére


XuChi
addikt

(#160) bacsis válasza XuChi (#159) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hasonló problémám van a laptopommal is... valahogy komolyabban kéne hűteni a GPU-t hogy jobba nlehessen húzni.. mivel laptop egy fost nem ér a hűtése.. lenne ötletem, de te abba tuti nem mennél bele :DDD
Láttál már olyan amerikai "HOT-ROD"-os kocsi motorháztetőjét ugye? :K remélem érted mire akarok kilyukadni :DDD
Én esküszöm megfogom csinálni a laptopomon :))

(#161) XuChi válasza bacsis (#160) üzenetére


XuChi
addikt

Én benne vagyok abban is. :D Bármiben ami hatásos :D Csak hogy lehetne szépen kivágni a box tetejét?

(#162) infectedmann


infectedmann
őstag

Én megnéznék egy olyan bacsis tesztet ahol a gép mindenféle fagyasztókba van bepakolva :D Mondjuk nem tudom, hogy hogyan lenne kivitelezhető, de ha adódna egy ilyen lehetőség bacsis biztos ezt is megoldaná :D

(#163) bacsis válasza infectedmann (#162) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hidd el, már tervezget(t)em [itten] találsz a tervről többet :R

(#164) JanR


JanR
addikt

A meggyes joghurton konnyesre rohogtem magam. Mar csak az a kerdes, hogy idotallosaga milyen :D Mert oke, hogy egy paszta ott van sokaig, de egy joghurt is birja fel/1 evig?

(#165) bacsis válasza JanR (#164) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

3hétig próbáltam ezt-aszt a fogkrémen kívül bírták a kiképzést késöbbiekben :R

(#166) #97544192


#97544192
törölt tag

:Y :C
a margarin eszméletlen jó paszta.

(#167) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

síkosító? azt megnézném mit tud :D

de mindenképpen vizalapu legyen, hogy minden foglalatban bevethető legyen :D

(#168) fasirTTT


fasirTTT
őstag

te őrült vagy :D

(#169) Satyricon


Satyricon
addikt

B*szki Bacsis nem vagy semmi!!! :R :C Pont valamelyik nap gondolkoztam rajta, hogy ki kéne próbálni az alufóliát, mint "hűtőpasztát" :D Gondoltam is rá, hogy írom neked, h próbáld ki te is, errefel most látom, hogy már meg is előztél. :) Viszont sajnálkozva látom, hogy nem teljesített jól. :( Pedig azt hittem, hogy az egyik legjobb megoldás lesz, hát tévedtem... :K Gratula a tesztekhez megintcsak!!! :R

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#170) kmisi99


kmisi99
addikt

ahaaaaaaaaaaaaaa szóval LIQUID Metal Pad nem tudtam mi a jó édes búbánat volt az a régi P4 es procimon :D Mindenesetre a proci a bordával együtt jött ki és késsel kellett leszeni mert kézzel lehetetlen volt!
Amúgy nagyon jó cikk

[ Szerkesztve ]

(#171) mufi válasza kmisi99 (#170) üzenetére


mufi
senior tag

Most akadtam rá erre a tesztre. Köszönet érte. A metalpad az nem volt jó felszerelve, tuti. Gondolom, annyi teszten őmeg a liquid pro a győzetesek, itt meg pont a leggyengébben teljesít...azt azért tudni kell, hogy nem mindegy milyen a hűtőborda bázisa de még a procijé sem mindegy. Az a szivacs a metalpad mellett, nos azzal mikor kicsit megtörölgeted a bordát, procit, elég jól leszed a felületből és máris símább lesz, ergo, jobb a kontakt, jobban hűt.
Ráadásul sok minőségi pasztának kell legalább 2-3 nap, hogy megérjenek így a tesztet nem tartom telyesen reálisnak, mert a lekvár, margarin, fogrém és egyébb dolog egy idő után megszárad és aztán pedig nemhogy vezetik, hanem még majd gátolni fogják a hőleadást.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.