Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Alig várom a holnapot...hogy egész nap tölthessem, és 5 nap múlva el is indíthassam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) savior válasza Sirandrish (#1) üzenetére


savior
őstag

Mi lesz 5 nap múlva?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#3) Sirandrish válasza savior (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi, csak holnaputántól 4 napot melózok 12 órába, és olyankor nemigen jut idő játékra, így majd csak 5 nap múlva tudok vele játszani :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) savior válasza Sirandrish (#3) üzenetére


savior
őstag

Jah, oké. Csak azt hittem van valami megkötés a játékra.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#5) Redcaster válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Redcaster
őstag

Elő lehet tölteni... Legalábbis PC-n. Én éjszaka töltöttem le, ha minden jól megy, éjfélkor már játszhatom :C

(#6) Sirandrish válasza Redcaster (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Külsős oldalon vettem meg, és csak holnap kapom meg a kulcsot..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Doblós


Doblós
aktív tag

Remélem,nem nálam van a hiba :(

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#8) Sirandrish válasza Doblós (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már nyomom...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Doblós válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Doblós
aktív tag

Gratula,simán indult?Lehet,ubi+ kavar be nálam,bár a Valhalla egyböl indul :F

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#10) Sirandrish válasza Doblós (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kaptam egy mailt hajnal 1kor hogy megjött a kulcs. Gyorsan beaktiváltam, leszedte reggelre, indítottam és megy. Szóval foglalmam sincs hogy mi lehet a gond nálad, de elméletileg mennie kellene.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Doblós válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Doblós
aktív tag

Írtam a létező összes supportnak,meglátjuk.
De minden esetre jó játékot kívánok neked

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#12) Sirandrish válasza Doblós (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm, és kívánom hogy hamar megoldódjon a problémád.
Ha már megvette az ember fia, legalább had játsszon már vele :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Doblós válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Doblós
aktív tag

Picit utána olvastam néhány fórumon,és szerencse a szerencsétlenségben,nem nálam van a hiba.Sok külföldi júzernél is jelen van a probléma,talán délutánra helyreáll.Ja,és mind ubi+ felhasználó :D

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#14) Sirandrish válasza Doblós (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a király..akkor kis türelmet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Doblós válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Doblós
aktív tag

Már elindult.Kellemes kis játéknak ígérkezik

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#16) Redcaster


Redcaster
őstag

Én is beletoltam már 5 és fél órát, nekem eddig az év játéka :)
A világ hatalmas és változatos, a harcrendszer pörgős és taktikus, a puzzle-ök rendesen meg tudják mozgatni az agytekervényeket, a humorról nem is beszélve. Jó pár óráig elleszek vele úgy érzem :K

(#17) Doblós válasza Redcaster (#16) üzenetére


Doblós
aktív tag

Valóban,szenzációs játék,nekem a grafika visz mindent.Már 6 órám nekem is benne van,sokkal jobban bejön eddig,mint a Valhalla.És buggal még nem találkoztam

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#18) Redcaster


Redcaster
őstag

Imádom hogy ilyeneket lehet találni :C Minden négyzetcentin találni valami érdekességet, és marha jó érzés, hogy mindenért jutalmaz a játék :K

(#19) Doblós válasza Redcaster (#18) üzenetére


Doblós
aktív tag

Látom,tolod rendesen :D Nekem még nincs pegazusom

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#20) Redcaster válasza Doblós (#19) üzenetére


Redcaster
őstag

Először mikor láttam, akkor sikerült elüldöznöm... Aztán skippeltem párat, de csak nem jött vissza. Aztán 1,5 órát offline voltam, aztán meg csináltam pár mellékes feladatot. Aztán visszanéztem, és szerencsére ott volt :K Kíváncsi leszek, milyen mountokat lehet még szerezni.

(#21) Redcaster


Redcaster
őstag

Nyitottam topicot a játéknak, oda lehet jönni :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.