Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Lemaradtam, de mik azok az ismert okok? Amúgy már mától elérhető a steam-en.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#2) deakpeti válasza Vincent_ (#1) üzenetére


deakpeti
tag

az acu ra kiadtak par dlc t es teljesen uj 2d s ac t akartak letrehozni ezert nincs benne a season passba szerintem!egyebkent mar uplay en is elerheto a jatek :)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#3) oriic válasza Vincent_ (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Unity körüli balhéról beszélek. Eltörölték a Season Pass-t, meg ingyen játékot adtak mert bugos volt a kiadott játék.

Live-Die-Respawn

(#4) nimfas


nimfas
addikt

Most szedem épp le... még 34 perc :) Egy próbát megér ;-)

(#5) Jeanne d'Arc

Nem tul sok ez az Ac megjelenés? Jobban örülnek neki ha a fo művük lenne tokeletes, nem ugy mint a Unity.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) RichieTri


RichieTri
senior tag

ez tetszik...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#7) Dilikutya válasza nimfas (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem drága megjelenés napján próbálkozni? Ránézésre amúgy nem nagyon ér semmit. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) ripla


ripla
őstag

az első ac játék, ami érdekel.

a mark of the ninja nevű gyöngyszem volt még hasonló, akiket érdekel ez a stílus, azoknak melegen ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#9) deakpeti válasza nimfas (#4) üzenetére


deakpeti
tag

torrentrol szeded vagy megvetted?mert en is ki akarnam probalni mielott esetleg megvennem! :R

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#10) Vincent_ válasza deakpeti (#9) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ezt ugye nem gondolod komolyan? Miért nem kérsz direkt linket egyből a letöltéshez? :F :W

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#11) nimfas válasza deakpeti (#9) üzenetére


nimfas
addikt

Black flag-ig megvettem az összeset, a unity és a rouge meg nincs meg.
Előtte én is Leszedtem a "demo" változatot, így tettem most is. Csak még ne, tudom mikor lesz időm kipróbálni ☺

(#12) deakpeti válasza nimfas (#11) üzenetére


deakpeti
tag

ertem koszi!! :R

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#13) deakpeti válasza Vincent_ (#10) üzenetére


deakpeti
tag

en kerek elnezest! :) kozbe megtalaltam de minden fele hiba miatt nem tudtam elinditani!most egy harmadikat is megprobalok hatha jo lesz :(

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#14) Dilikutya válasza deakpeti (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

[link]
Próbáld meg innen letölteni! Állítólag ez működik, bár én még nem próbáltam, de ahogy olvasom a hozzászólásokat, megy mindenkinek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) deakpeti válasza Dilikutya (#14) üzenetére


deakpeti
tag

ertem koszi!tenyleg jo!a jatek is viszonylag jo de szerintem az iranyitas pl a harcnal lehetne jobb... :)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#16) deakpeti


deakpeti
tag

es a tobbi resz mikor jon ki?vagy mar kijott csak nem tudok rola?pl.ac india aszzem meg valami orosz

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.