Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bertapet11


bertapet11
tag

Az ott a Notre Dame?

[ Szerkesztve ]

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

KELL !!! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) adamssss


adamssss
veterán

A zenével és a hangulattal nem lesz gond. Várós.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nem kell már ide trailer. Amit láttam az tetszett minden téren,szóval nekem annyi kell hogy mondjuk fut e rendesen (egy játékkal nagyon megszívtam ami mai napig egy f#shalom) és megyek is rá.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, megvettem, előtöltve, aztán toltam 5-10 percet...
well, ilyen motort én még nem sokszor láttam, ami ez alatt megy.. konkrétan 1440p ultra, és 100%on pörög a cpu és a gpu IS... :Y

grafika nekem tetszik, nem véltem még bugot felfedezni benne... részletesnek mondanám a grafikát, irányítása is jó...
persze majd kiderül, mi lesz később, de eddig tetszik, hamar be is indult a "cselekmény"... kajálok és szvsz megyek vissza, folytatom... vártam már nagyon a gémet :C

szerk: eddig 77FPS alá nem ment be..., kérdés, más részeknél mi lesz :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) adamssss válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


adamssss
veterán

Várom a további beszámolódat. Mindenki azt írja, hogy technikailag nagyon egyben van a játék. Most már a személyes gameplay vélemény érdekel. Ha az is jó veszem :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#7) bikficc11


bikficc11
tag

nekem nagyon zavaró ez a patkány sivítás, jo lett volna ha simán csak középkorszimulátort készitenek, most töltöm aztán majd megnézem én is

(#8) Kvelstadt válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Remélem ps4en jól fut majd.
Majd még pár sort írj hogy hogy tetszik. Mondjuk legbelül már eldőlt hogy veszem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) Werkly


Werkly
őstag

Ah! Jó lett! 1440p minden ultra+gsync 70 alá nem esik be! Szép!

(#10) Kvelstadt válasza Werkly (#9) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A játek jól van optomalizálva. Ezt is megértük hogy ennek már örülhetünk. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

van, aki szerint ez optimalizálatlanság, van aki szerint így van jól... én nem tudom, nekem megfelel... 100%on csavar mindkét alkatrészem, fps is van...

majd kiderül, mit mondanak magasabb körökben erről :K

8ig melózom, hazajövök és folytatom a gémet, aztán vések pár sort majd róla... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Werkly válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Werkly
őstag

Nálam nem teker 100-on a CPU. VGA 98-99% amúgy. Végre egy játék ami leköt engem. Már régen volt ilyen!

[ Szerkesztve ]

(#13) adamssss


adamssss
veterán

Nagyon várom a beszámolókat. A legtöbb újságíró azért pampog mert nincs benne sok lehetőség. Nah nekem meg ha tetszeni fog pont ezért, mert már hócipőm tele van, hogy akkor jó a játék ha van benne 2000 pisztolymarkolat szín ami fel lehet fedezni.

Ha itt jó a sztori és nem bugos akkor vétel lesz.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

beszámoló 40p játék után...

még mindig tekeri 100%-on a gépet sokunknál, de persze eddig 1 ismerősömnél nem.. nem értem... :DDD

játékélmény:
pont annyira "véres", mint amennyire kell... várható, mi fog történni, de valahogy mégsem úgy van megvalósítva hogy... hanem még áll leejtősebben.... nem merek példát írni, mert az már szpojler lenne.... de eddig tetszik...
persze, ugye nem sok a lehetőség... egyetértek.. de ebbe valahogy nem is illene szvsz.. ez pont így jó... pont anyi "lehetőséged" van benne dolgokra, mint amennyi az adott szituációban kell.... tehát ne akarjunk már egy tizenéves kislányból szuperhőst faragni....:D menekül a testvérével, mert vmiért kell a fiú valakinek (ezt még nem tudom pontosan).. azt se tudja mi van, elvesztette a szeretett kutyáját 20perce, aztán ki kell menekülni a saját családja várból, majd muterja, áldásával kitessékeli a várból, hogy menjen ide, majd választ kap mindenre...
tetszik...nekem ez adja... semmi fejlődés, karakterfa stb.. nyers tudás, túlélés... leleményesség amennyire a játék megköveteli.. :K

játék+grafika:
buggal még nem találkoztam, a karaktermozgások, átvezetővideók is szépen vannak megcsinálva...sokat nem kell gondolkodni, de ez nem is baj részemről... amennyit kell, annyi pont benne van a játékban és alkalmaznod is kell...
1440p ultrán elvan aj áték, 77-85+ FPS-sel... nem akadozik vagy lagol.. semmi.. fura, ez a 100%-os dolog... 9900K-át is fullra tekeri valakinél.... hm...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

well, végülis kell "kraftolni"... 1-2 dolgot lehet fejleszteni... parittya, hasitasi stb... remélem nem lesz olyan Tomb Raideres kraftolós gyüjtögetés... szerettem azt is, de az oda illett, ide valahogy szvsz nem...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nem csúnya na...Hellblade beütést érzek így elsőre....

szerk, hát ez csúnyább lett feltöltés után.. ennyit rontana a minőségen ez a feltöltés?!.. sokkal szebb "élőben"...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) adamssss válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


adamssss
veterán

Koszi a leirast. Tenyleg dicseretes hogy egy 1.0-as verziot kaptunk nem egy 0.8.9-et aztan majd fel ev mulva lehet normalisan jatszani a patchekkel.

Pont az ilyen jatekokat szeretem ahol nem kell agyalni, nem kell mindent fejleszteni meg craftolni hanem van egy brutal jo sztori, rengeteg erzelem es hetkoznapi “hosok” akikbol a jatek vegere sem lesz vilagmegvalto valaki.

Irany a store!

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18) Kvelstadt válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem vártalak meg, megvettem én is, de valahogy nem hiszem hogy mellé nyúltam. Este lejött, ma nekiülök és majd én is dobok pár sort.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

vegyétek csak, szvsz megér minden fillért.. :R :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) Kvelstadt válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én most játszottam le az elejét és a hangulat az nagyon adta.
Olyan szép szineket használtak a napsütötte erdőben a sárguló levelekkel hogy nehéz volt idafigyelnem mit beszélnek mert így elvitt a környezet hangulata.
Aztán a többi rész is adta.
Én sem hiszem hogy meg fogom bánni hogy megvettem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21) Werkly


Werkly
őstag

Kissé elfogultnak tűnhetek! Végigvittem! Eszméletlenül bejött! Szerettem a 2 utolsó AC-t például de azok ehhez képest..... Baromi jó game volt! Csak ajánlani tudom! Kösz a srácoknak akik megírták eme gyöngyszemet! Elismerésem!

(#22) - = Zk = - válasza Werkly (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

steam szerint 2,5 - 3ó van benne nekem eddig... neked mennyi idő volt végigvini?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) Werkly válasza - = Zk = - (#22) üzenetére


Werkly
őstag

Hát 2 nap alatt végeztem vele! Bénázgattam pár helyen. A főboss meg vagy 40 perc mire kififikáztam a patkányok mozgását. Bénazgatással együtt volt 10-12 óra nekem!

(#24) #20411392


#20411392
törölt tag

Ma beruháztam én is a játékra. Ahogy néztem 13-15 óra végigjátszani így a ~13 ezer ft-os vételár okés lett.

(#25) #20411392


#20411392
törölt tag

9 óra tökéletesség lett a vége. Köszönöm a készítőknek. Remélem bőven nyereséges lesz a játék, hogy a következő generációban is kaphassunk tőlük valamit.

(#26) C64


C64
őstag

Hát ez egy brutál jó játék lett, rég játszottam ilyen jót :)

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.