Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chapel


Chapel
addikt

....ez a gépigény, hát őőő izé, szóval most ez komoly? Ajánlott i3? :F
Illetve ua a kettő? Bár láttam már ilyet, de azért érdemes lenne lecsekkolni.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2) oriic válasza Chapel (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem, idióta vagyok, rossz cucc volt vágólapon. Javítottam.

Live-Die-Respawn

(#3) #13056512


#13056512
törölt tag

Aham az RDR2-höz is 1060 az ajánlott, ennek a borzalomnak mi szüksége rá ? :F

[ Szerkesztve ]

(#4) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Art director, ez az a játék amit majd ne tüntess fel a LinkedIn profilodon. Amúgy meg szándékosan küldik a vágóhídra a játékot? Modern Warfare-el egy napon jön.

Szerk. Késő, már feltüntette.

[ Szerkesztve ]

(#5) Šolaire


Šolaire
veterán

Obsidian játék. Pillars, Kotor, Fallout a kedvenceim. Várom a teszteket de nagyon. :K

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Jò lesz ez, màr hiànyzott egy jò Fallout.
Kicsit BorderShockOut beütése van, majd meglàtjuk mit tud ingyé 24.-én.
Annyira nem értek a PC hardwerekhez, de mintha a minimum és ajànlott között jò nagy különbség lenne. Gondolom egy Switch vs One X különbség lenne a 2 konfig között.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Chapel válasza oriic (#2) üzenetére


Chapel
addikt

Nem vagy idióta, az nem hibázik aki nem dolgozik ;)

Már azt hittem valami szuper optimalizáció részesei lettünk :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#8) oriic válasza Chapel (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#9) Juhaszatti válasza Fitzgerald (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nagyon más a két játék célközönsége.

(#10) Fitzgerald válasza Juhaszatti (#9) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem biztos hogy fundamentálisan más a célközönség, ez egy elég mainstream műfaj manapság. A nagyobb címek milliós-tízmilliós számban is fogynak akár, és sokan egy adott időszakban csak egy játékot engedhetnek meg maguknak. Én pl. közel 25 éve játszom szerepjátékokat mindenféle formában, mellette nyomom a Battlefield-et, és most a Modern Warfare-t is meg fogom venni (10 év óta első CoD-om lesz).
Ezt meg nem, mert inkább arra költöm most a pénzem az alapján amit láttam eddig a két játékból.
Nagyon hasonló volt a szitu 15 éve a Half-Life 2, és a Vampire: Bloodlines első része kapcsán, ahogy írtam is egy másik, errről a játékról szóló hír komment szekciójában.
A sors iróniája, hogy a Bloodlines-t részben ugyanazok az arcok készítették, akik ezt a játékot is.

(#11) Wesder válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Azért gondolom a 300-600ft-ba nem fogsz belehalni, hogy kipróbàld.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Fitzgerald válasza Wesder (#11) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem tudtam hogy benne lesz a pécés Game Pass-ben. Persze, kipróbálom.

(#13) Wesder válasza Fitzgerald (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Microsoft cím, így persze hogy benne lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Fitzgerald válasza Wesder (#13) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De a premier címek nem később kerülnek be? Mondjuk így visszagondolva májusban már befizettem egyszer és volt már Metro: Exodus, ami nem volt még akkor 3 hónapos sem.

(#15) Wesder válasza Fitzgerald (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Minden MS cím Day1 bekerül. Az Exodus júniusban került be 4 hònap utàn. Biztos ràbaszarintottak az Epic Exklúzivitàsra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Fitzgerald válasza Wesder (#15) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja neked lesz igazad, június volt. Azt nem értettem én sem amúgy, lehet csak Steam-en nem jelenhet meg egy évig lol.

(#17) andor80


andor80
senior tag

Szeretem a színeket de ez pár éve elterjedt lsdés divat kicsinál-Remélem lesz mod támogatás vagy valami nvidia bw szűrő....

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kiegészítō,season pass,dlc várható? Mert akkor inkább megvárom a goty-t

Life, Uh, Finds A Way

(#19) mike1334


mike1334
veterán

Az egyetlen bánatom ezzel a játékkal kapcsolatban, hogy nem fejezem be a Gears 5-öt mire kijön...
Na meg, hogy nem lesz most egybefüggően sok szabadságom :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20) Wesder válasza mike1334 (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem most lesz 2 hét Nov. 3-17-ig. Remélem jò lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) mike1334 válasza Wesder (#20) üzenetére


mike1334
veterán

2 hét szabi egyben? Olyan nincs is, csak a mesékben :DDD
Nagyon várom már. Fallout New Vegast kb minden évben előveszem már vagy 7-8 éve, ha más nem, legalább egy dlc erejéig :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#22) Wesder válasza mike1334 (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem mem tetszett. "Nem adta". A Fallout 3 viszont többször végig lett jàtszva. A 4 sem volt rossz annyira.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) mike1334 válasza Wesder (#22) üzenetére


mike1334
veterán

Az is jó, többször elővettem, de valahogy a new vegas gyakrabban előkerült. Azóta is várom az új részt, de a 4-gyel szinte alig játszottam, a 76-ot meg ki se próbáltam. Hiányzik az rpg belőle. Na majd hátha ez :) A sok lövöldözés után próbálok majd egy kidumálós végigjátszást :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#24) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Várós ez is, szerintem az Art style is kiváló. Aki olvasott Stanislav Lem scifit, annak ez ajándék ez a világ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.