Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Alig várom már! :C

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Épp ma altiváltam az 1 hónap ingyen game pass-t. Eddig egy azaz egy játék volt a 150 között, ami 15 percnél tovább le tudott kötni. Meglesem majd ezt is, meglátjuk megér e még egy hónapot beaktiválni.

Hiába van 150 cím a gp-ban, ha a 99%-a kuka.

Na majd még a Horizon 4 ami megéri a GP-t egy hónapra.

(#3) Crytek válasza XuChi (#2) üzenetére


Crytek
veterán

A forzák benne sincsenek a game passban már ne is haragudj... :C

Ez a survey a beta jelentkezésnél édes istenem raklap kérdés azt egy válasz után 5 percet pörög...holnap estére meg is leszek vele.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#4) oriic válasza Crytek (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az új Forza benne lesz, ez már hivatalos.

Live-Die-Respawn

(#5) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Előző részek le tudtak kötni kb fél-1 órára.. Utána unalomba fulladt. Remélem ennél már átalakították ezeket a dolgokat.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) oriic válasza Sanchez638 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy előző rész van.

Live-Die-Respawn

(#7) XuChi válasza Crytek (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Mint irtam is Forza Horizon 4. Olvasni tudni kell :D :C

Jajj de most nézem ki is vagy......, màr nem is lényeges az olvasàsi képesség :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Crytek válasza Crytek (#3) üzenetére


Crytek
veterán

Azóta most tudtam a végére jutni...ekkora egy kokány bandát :W :W :W

Next PC Upgrade: 2022

(#9) #78687232 válasza XuChi (#2) üzenetére


#78687232
törölt tag

99%-a? Érdekes, biztos nem a te ízléseddel van probléma.

(#10) XuChi válasza #78687232 (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Hát, a sok indi vacak között, olyan címek vannak még, amiket a játékosok nagy része már régen végigvitt.

Gow 4: kb 15 perc után törlésre is került. Ronda mint a bűn, és vérgagyi a játékmenete.

Sunset Overdrive: egész jó lenne, de amikor megláttam, hogy a kábeleken kell csúszkálni....., meg az erőltetett poénkodások....

Tomb Raider: Ezer éve végig lett játszva, az összes része, lerágott csont.

Halo sorozat: 4 nap alatt végigvittem a 4 alap részt, most játszom az ötödiket. Nah ez a sorozat lekötött.

Recor: Nah ez még viccnek is rossz. Ocsmány a grafika, szaggat, és dög unalom!!!

A többi cím nagy része indi fos. Ami meg AAA, az vagy unalmas, vagy ezer éves.

Szóval, a GP nekem akkor lesz újra befizetve, amikor kijön az ORI 2, Horizon 4, és a State of Decay 2. Számomra ezeknek van értéke. A többi kacat.

Igen, az én ízlésemmel van a baj. Mivel nagyon kevés időm van, így nagyon megválogatom, hogy mire áldozok a kevés szabadidőmből. Régen minden vacakkal elidőztem, de mostanra csak azzal vagyok hajlandó játszani, ami számomra tud olyat mutatni, amit tudok benne értékelni.

Itt üdül a PS4 Pro is. Van egy listám, ami azokat a címeket foglalja magába, amiket meg szeretnék szerezni. A lista jelenleg 14 címet tartalmaz :D Detroit, GOW, UC Lost Legacy, LOU 2, Days Gone stb stb. Nah ezek jó címek. Xbox-ra nincsenek értelmes címek sajnos. Számomra egy Fifa, egy Bf, egy COD nem játék. Forza, Halo és itt vége is az Xbox listámnak. Ez van, és sajnos a sony nagyon durván odatette magát az ex címekkel. Könyörgöm MS csináljatok már valamit!!!!!!!! A One X itt rohad a TV alatt és nincs rá játék!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#11) Wesder válasza XuChi (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor add el!!!4!!nègy!!4!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) #78687232 válasza XuChi (#10) üzenetére


#78687232
törölt tag

Részemről baromi fárasztó ez a téma, egy 'az xbox szar' mondattal kellett volna nyitnod és nem reagálok a véleményedre. Kevés időd ellenére napi egy Halo-t végigjátszottál, a 14 ps játék sem fog tovább tartani egy hónapnál akkor. Utána meg maradnak ugyanazok a címek, amivel bármelyik platformon játszhatsz.

(#13) DamianB


DamianB
őstag

imádom olvasni a konzolos vitákat csak úgy sziporkáztok ahogy be szólogatok egymásnak :DDD :C ;]

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#14) XuChi válasza #78687232 (#12) üzenetére


XuChi
addikt

Halottál már a “szabadságról” ??

Lehet hogy fárasztó, de sajnos igaz.

És nem, az X nem szar, csak nincs rá olyan cím ami miatt érdemes birtokolni egyet. Kiadtam 150K-t egy gépre, amire kb semmi sincs ami értékelhető lenne! Forza és Halo. Ennyi. A többi értékelhetetlen.

A 14 ps cím mindegyike minimum 12 órás cím. Elég sokáig elleszek velük ;). És legalább van miből válogatni. Xbox-on erre nincs lehetőség ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) Wesder válasza XuChi (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Erre most mit mondjak? "Megnèztètek megvettètek", a másik meg már előre tudtad hogy "nincs rá játèk" akkor meg minek? Főleg ha ott a 14 PS húzócím.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) #78687232 válasza XuChi (#14) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jó játékot hozzá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.