Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Rohadt jó ez a trailer is. A zene még mindig üt alatta. ;] Indulhatna a letöltés. COOP-ra esetleg valaki?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

IGN review leak [link]

/s

(#3) ribizly válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


ribizly
veterán

THX! :R
Este már jön is le, amint lehet.

@Xaels
A coop engem is érdekelne, de sajnos az életvitelem nem annyira kompatibilis a másokkal együtt való játékra... :(
Ha ez változna, akkor felkereslek. ;)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Xaels válasza ribizly (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is macerás. Hajnali 1-2kelés meg 8-kor fekvés. Jobb napokon délután 4-5től tudok játszani pár órát meg pihenőnapokon, de azok sokszor hétköznapokra esnek amikor mindenki más dolgozik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Xaels


Xaels
félisten

Metacritic-re is kikerült. Hol van már este 7 :O Plusz mire legyűn Hipernettel

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Xaels


Xaels
félisten


:))

14GB-ot tölt a Steam. Nem túl sok, mostanában ennél többhöz vagyok szokva.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Állítólag már fent van a torrent oldalakon.
Komolyan szomorú vagyok e miatt most. :((

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) Xaels válasza ribizly (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Megeshet, ha nem védték le semmivel én nem láttam még.

Viszont a játék nagyon sokat változott az elődhöz képest, nekem nagyon tetszik bár olvastam olyat Steamen, hogy ez nem is Shadow Warrior hanem Borderlands 3. Bizonyos téren lehet párhuzamot vonni, de azért ettől messze van.

Ez vajon mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) [Prolixus] válasza Xaels (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Annál jobb. :)

Nekem csak ez az ign review-ban írt 12 órás kampány szúrja a szemem kicsit. Persze, ha azt nézzük egy 60 eurós játékhoz képest teljesen jó, de még 30 euró is majdnem 10k...annyit nem adok érte ha ilyen rövid.

Warez kapcsán meg nincs mit csodálkozni, ma megjelent GOG-on is.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) wjbhbdux válasza ribizly (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mindig is DRM mentesnek reklamozták [link]

/s

(#11) ribizly válasza [Prolixus] (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Nos. Nagyon szép, jól fut, jó a hangulata, jó a harcrendszer. Ennyit a pozitívumokról.

Ami nem jön be:
Én nem akartam volna DPS értékekkel bajlódni.
Az ellenfelek meg az alap karakterek (őrök meg ilyenek) elég bénák.
Az átvezetők annyira gázul néznek ki (grafikai szint meg animáció terén), mintha a 15 évvel ezelőtt lennénk.

Őszintén szólva egy kicsit csalódtam a játékban. :(( Még gondolkodom rajta, hogy ezt most folytassam és reménykedjem, hogy egy kicsit később jobb lesz az egész, vagy simán toljak rá egy refund-ot, mondván én nem ezt vártam... :(

Nektek hogy tetszik?

Jah az a bré szerű cucc amúgy egy "kard". ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Xaels válasza ribizly (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a hangulat átjön. Mondjuk csak High-on van mert 3GB-os a VGA-m és az Ultra textúrákhoz 4-et kér. Amiket írsz technikailag tényleg kicsit el vannak maradva, de ezen túl tudok lendülni. A Deus Ex: HR is ilyen volt. Maga a játékmenet bejön és egyébként a történet is rendben van szerintem. Majd ha találok partnereket és feltoljuk a nehézséget akkor meglátom milyenek az ellenfelek. Nekem inkább az a gondom néha, hogy kevesen vannak. Bár lehet a DOOM volt ilyen téren erős.

Tudtam mi az a cucc, de beteg :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.