Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kriminálisan gyenge lett ez a rész, pedig még egy XONE-t is kölcsönkértem miatta.. sivár, monoton, semmi köze a TR hangulatához, fölösleges és zavaró ez a félig (inkább negyed) nyitott világ..

(#2) pr0bi válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ezen most meglepődtem. Gyengébb mint a konkurencia, pl. uncharted 4?

(#3) okibots válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


okibots
aktív tag

Nekem meg ez volt az első játékom azt 100%-ra csináltam meg (acsikat nem), teljesen bevonzott ez a világ..35 óra 51 percem volt benne, és IMÁDTAM :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#4) Jhonny06 válasza pr0bi (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az U4 kb. az év játéka, nem említeném 1 lapon őket. Szerintem úgy önmagában is nagyon gyenge a TR.

(#5) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nekem nagyon tetszett ez a rész, ami nem tetszik, az az, hogy most ez jön pc-re, és akinek megvan ez eredeti, azzal ugyan úgy megvetetnék borsos áron, mint akinek még nincs meg.

Én csinálnék egy olyan lehetőséget, hogy akinek már x ideje a fiókjában van a játék az valahány Euróért frissíthetné erre a verzióra.

Még egyszer biztosan nem veszem meg, így bevételük nem lesz, de 5-10 Euróért vennék egy frissítő kódot steamre.

(#6) castiels válasza antikomcsi (#5) üzenetére


castiels
addikt

:R

(#7) oriic válasza antikomcsi (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem valamit félreértettél.

Ez a kiadás csak PS4-re jön. Az extra újdonságok (pl: Új helyszín, coop misszió, VR küldetés) ingyenesek lesznek azoknak akiknek PC-n megvan a játék és megvették a Season Pass-t, a többieknek minimális összegért lesz megvehető. De magát a játékot nem kell megvenni újra.

Live-Die-Respawn

(#8) antikomcsi válasza oriic (#7) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én erre gondoltam.

Ha szeretnék ilyen szép kis rajzos könyvecskét, ne kelljen már megvenni teljes áron a játékot. Lehetne belőle olyan, ami jóval olcsóbb, és egy olyan kulcs van benne, ami csak akkor használható, ha megvan az alapjáték, azt frissítené a letölthető tartalmakkal.

[ Szerkesztve ]

(#9) oriic válasza antikomcsi (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megveszed a csomagot, az alapjátékot meg eladod belőle. :D

Live-Die-Respawn

(#10) antikomcsi válasza oriic (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán

Rohanok is! :DDD

(#11) Peat76 válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Peat76
őstag

Szerintem meg jobban sikerült mint a Uncharted 4! Az sem rossz, de túl hypeolták, minden volt már az előző részekben... De TR-nek van egy beszippantós hangulata, na ezt nem éreztem az U4-nél, lehet velem van a baj, de elő is rendeltem a PS4 Pro-t, kíváncsi leszek full graffal 1080p-ben mit varázsol ebből a remekműből!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#12) redXIII válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


redXIII
senior tag

Tényleg próbáltad? Mind a 2őt? Mert én igen. Fasz@ságokat mert meg ne irjál ha korlátolt vagy.Kezdjük ott hogy egyik sem open world.

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#13) Jhonny06 válasza redXIII (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mi benne a faszság? Az U4 nem open world, nem is írta senki. Viszont a TR-t minimálisan olyanra csinálták, tehát kvázi szabadon mászkálhatsz a pályarészek között. Azt megint nem állította senki, hogy full open world. És igen, végigvittem mindkettőt. :)

(#14) D.Va válasza antikomcsi (#8) üzenetére


D.Va
senior tag

Én türelmes ember vagyok, tudtam hogy lesz majd egy extra (GOTY, Gold, akármi) kiadás amiben minden létező tartalom bennelesz. (Mivel minden játéknál eljátszák ezt..) Ezért a játékot majd csak most veszem meg. Szóval eddig 1 percet se játszottam vele (amióta dolgozok nem varezolok egy ideje, úgyis kevés időm van játszani...)

Persze össze-vissza karmoltam már magam annyira játszanék már vele (sőt trailereket sem nézek hogy semmi spoilert meg látványos jelenetet ne lássak előre...), szóval már jobban vágyom rá mint egy falat kenyérre... :DDD

Remélem nem fogok csalódni, bár ekem az előző rész is nagyon tetszett a hangulata peszippantós..., szóval biztos jó lesz... :))

(#15) antikomcsi válasza D.Va (#14) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ha az előző rész tetszett, akkor szerintem ez is fog.
Nekem is tetszett a 2013-as verzió, és ez sem volt rosszabb!
Ha ez szempont, mostanra már magyarítás is van hozzá, biztosan hozzáigazítják majd ehhez az új kiadáshoz is.

Egyébként pedig nagyon jól csináltad, én is így tennék szívem szerint, csak nekem nincs ennyi önuralmam. Gyakorlatilag most az alap játék áráért mindenhez hozzájutsz, ez azért sok-sok ezer megtakarítás.

Jó szórakozást, most már fél lábon is kibírod a megjelenésig! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.